Σελίδα 1 από 36 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 533
  1. 23-06-13 17:32 #1

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή 15 χρονών ημερολόγιο
    Λοιπόν αρχίζω από αύριο το p90x classic και θα συνεχισω με διαφορα αλλα προγράμματα..Θα ανανεώνω καθε μερα τι έκανα το πόσο δυσκολέυτηκα κτλ.
    Έχω στόχους σοβαρούς στη γυμναστική και ας ελπίσω ότι σιγα-σιγα θα τους επιτυχω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-13 17:54 #2
    Προεπιλογή
    Καλη αρχη.
    Περιμενω να δω τι προπονηση κανεις και κιλα
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-06-13 18:08 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλη αρχη.
    Περιμενω να δω τι προπονηση κανεις και κιλα
    To p90x που λέει είναι πρόγραμμα προπόνησης, ψάξε το στο google.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-06-13 22:19 #4
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    καλη αρχη και απο μενα
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-13 15:19 #5
    Προεπιλογή
    Καλη αρχη ανδρεα!!!

    Οτι καλυτερο!
    If It Doesn't Challenge You...
    It Doesn't Change You...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-06-13 16:02 #6
    Προεπιλογή
    Καλη αρχη και καλη επιτυχια
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-06-13 16:05 #7
    Προεπιλογή
    Απ'οτι βλεπω κ απο τη φωτογραφια σου το πιο βασικο τωρα ειναι το φαι για σενα πρεπει να φας παρα πολυ.
    Να βαλεις αρκετα κιλα.
    Το προγραμμα για ν ατο δω πρεπει να το αγορασω δεν το δειχνει αλλιως θα το δω στην πορια
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-13 21:24 #8

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Λογω καποιων υποχρεωσεων χθες και σημερα θα ξεκινησω κανονικα το προγραμμα αυριο με chest and back + ab ripper
    Για να μην χασω ομως τη φορμα για τους κοιλιακους και απ το φαι και τετοια..χθες εκανα ασκησεις για κοιλιακους και σημερα το πρωι πηγα χαλαρο περπατημα 1 ωρα..πιο κατω θα βαλω τις ασκησεις για κοιλιακους που εκανα χθες:

    26 in & outs
    25 bicycles
    20 crunchy frogs
    25 cross leg/wide leg sit ups
    25 fifer scissors
    23 hip rock'n raises
    25 pulse ups(heels to heaven)
    23 v-ups/ roll-up combos
    25 oblique v ups
    12 (each leg) leg climbs
    40 mason twists
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-13 00:51 #9
    Προεπιλογή
    Υπερβολικα πολλες ασκησεις για abs..
    Βαρη δεν κανεις καθολου;
    Αρχισε ρε
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-13 01:06 #10

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    μπορει να φαινονται υπερβολικες αλλα το workout για κοιλιακους δεν παει περισσοτερο απο 15 λεπτα, ετσι κι αλλιως θελω να φτιαξω καλους κοιλιακους μια και ειμαι λεπτος και δεν χρειαζομαι να χασω πολυ λιπος στην κοιλια. Ομως, αυριο αρχιζω κανονικα το προγραμμα οπως ειπα..θα δεις ασκησεις που θα τις ανεβασω αυριο το απογευμα..(αυριο εχω στηθος και ραχη, οποτε εχω αρκετες καμψεις και ελξεις..anw αυριο θα ανεβασω περισοτερα..τωρα παω για υπνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-13 18:32 #11

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    σημερα ειχα chest and back και ab ripper

    να οι ασκησεις που εκανα..το ξερω οι επαναληψεις για στηθος και ραχη ειναι λιγες αλλα ειναι επειδη ειμαι λιγο αρχαριος

    10 standar push ups
    5 wide front pull-ups
    8 military push ups
    7 reverse grip chin ups
    10 wide fly push ups
    8 close grip overhand pull ups
    7 decline push ups
    5kg- 23 reps. heavy pants
    6 diamond push ups
    5kg- 25 reps. lawnmowers
    5 dive-bomber push ups
    5kg- 25 reps. back flys
    5 wide front pull-ups
    7 standar push ups
    5 reverse grip chin ups
    8 military push ups
    8 close grip overhand pull ups
    10 wide fly push ups
    5kg- 19 reps. heavy pants
    7 decline push ups
    5kg- 23 reps. lawnmowers
    6 diamond push ups
    5kg- 25 reps. back flys
    5 dive-bomber push ups


    τους κοιλιακους επειδη δεν προλαβα θα τους κανω αργοτερα και θα τους ανεβασω μολις τελειωσω..να και οι φωτογραφιες που τραβηξα πριν να αρχισω

    *** Οι φωτογραφίες μελών ανεβαίνουν σε ειδική ενότητα Φωτογραφίες & Video Μελών και αυτό ύστερα απο έγκριση των διαχειριστών σε περίπτωση που είσαι ανήλικος ή νέο μέλος. Mods Team ***

    κατα τ αλλα υπομονη και ολα θα ερθουν σιγα σιγα με τη σωστη διατροφη και γυμναστικη
    Υ.Γ μετα απο 2-3 ασκησεις λογω του οτι ειμαι αδυνατος και δυσκολευομουν εκανα τις ασκησεις με τον ευκολο τροπο δηλ. στις καμψεις με τα ποδια γονατιστα και στις ελξεις με την βοηθεια καρεκλας !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-06-13 21:05 #12

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    χθες δεν εκανα τους κοιλιακους τελικα, μια και επρεπε να παω σε καποιο οικογενιακο τραπεζι..σημερα ειχα jumping trainig/plyometrics ομως δεν το εκανα ολο γιατι ειχα εκτακτο μαθημα χορου 1 ωρα για μια εκδηλωση που θα χορεψω και δεν ηθελα να κουρασω πολυ τα ποδια μου...συνεχιζω κανονικα αυριο με ωμους,χερια και κοιλιακους

    παντως πιστευω οτι μετα απο αυτες τις 90 μερες που διαρκει το προγραμμα, θα φαινονται αρκετα οι κοιλιακοι μου(ειναι το πρωτο μερος που θελω να γυμνασω αρκετα)
    μια και το ab ripper κανει πολυ καλη δουλεια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-06-13 21:09 #13
    Προεπιλογή
    γιατη θεσ να δωσεισ φιλε αντρεα εμφαση στους κοιλιακους?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-06-13 21:11 #14
    Προεπιλογή
    εγω θα ελεγα να βαλης λιγα κιλακια αργα και σταθερα!! με λιγα λογια να αυξηθης στα χερια στηθος..αλλα αμα δινεις εμφαση στους κοιλακους αντε τους αποκτας αλλα τι να λειει αμα ζυγιζεις μονο 60 κιλα π,χ συμβουλη μου μου φενεσαι πολλυ αδυνατος
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-06-13 21:12 #15
    Προεπιλογή
    κοιλιακους τους αποκτας στην κουζινα φιλε μου το gym ειναι 20 τις εκατο και το αλλο 80 η διατροφη !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 36 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία