Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 178
  1. 03-10-14 23:37 #151
    Προεπιλογή
    αντρεα συγνωμη για το καπως ακυρο ποστ αλλα φετος εδωσες πανελληνιες;;;; γιατι σε προηγουμενα ποστ σου ειδα οτι δεν ειχες πολυ χρονο για γυμναστικη. ποσες φορες την βδομαδα εκανες γυμναστικη;;;; γιατι εγω μπορω μονο 3 και αν..
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-10-14 09:28 #152

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Darth Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντρεα συγνωμη για το καπως ακυρο ποστ αλλα φετος εδωσες πανελληνιες;;;; γιατι σε προηγουμενα ποστ σου ειδα οτι δεν ειχες πολυ χρονο για γυμναστικη. ποσες φορες την βδομαδα εκανες γυμναστικη;;;; γιατι εγω μπορω μονο 3 και αν..
    it's okay εε βασικα εγω τωρα είμαιι Β λυκείου, χρονο δεν είχα γιατί λογω των διαγωνισμάτων του σχολείου (+ κάποιες μουσικες παραστάσεις που χρειαζονταν προβες και τα φροντιστήρια τα απογεύματα) -και πολλές φορές δεν έκανα γυμναστικη για 2-3 βδομαδες και μετανιώνω

    3 φορες την βδομαδα αν σε βολεύει είναι μια χαρά, μπορείς να χρησιμοποιήσεις upper/lower ή push/pull/legs ή full-body split

    (+ ότι είμαι από την Κύπρο, και απ όσο ξέρω η δύσκολη φάση είναι στις προεισαγωγικές εξετάσεις, ενώ απ όσα μου είπαν φίλοι από Ελλάδα, εσάς είναι δύσκολο ολόχρονα στην Γ λυκειου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-10-14 21:08 #153
    Προεπιλογή
    μπα και 3 μερες ζητημα ειναι αν προλαβαινω. εδω μεχρι και 45 λεπτα που χρειαζοντια για γυμναστικη ειναι δυσκολο να βρεθουν. παντως φετος σε εμας αλαξανε το συστημα και τωρα μετρανε οι βαθμοι ολων των ταξεων του λυκειου για τις πανελληνιες. ευτυχως εγω την γλιτωσα στο τσακ κανονικα θα επρεπε το ιδιο το κρατος να βοηθαει τους μαθητες να αθλουνται. αλλα περαν της γυμναστικης ρολο παιζει και η διατροφη. εγω παντως οταν διαβαζω παντα τρωω κατι τελειος αχρηστο. ευτυχως σε κιλα πανω κατω κρατιεμαι καλα αλλα δεν το βλεπω για πολυ ακομη. αλλα μην ανυσηχεις εσυ εχεις ηδη ανακαμψει και υπολογιζω πως αν συνεχισεις ετσι με τον ιδιο ρυθμο σε κανα 2μηνο να εισαι ακομα καλυτερος! αυτο το αθλημα θελει υπομονη , διατροφη και γυμναστικη.

    υ.γ αν επιτρεπετε με ποσα κιλα παιζεις;;;;
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-10-14 22:51 #154
    Προεπιλογή
    γεια σου ρε τσακαλε.. βλεπω αρχισες να κανεις ραγαδες στον δεξι μπροστα δελτοιδη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-10-14 02:08 #155

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Darth Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα και 3 μερες ζητημα ειναι αν προλαβαινω. εδω μεχρι και 45 λεπτα που χρειαζοντια για γυμναστικη ειναι δυσκολο να βρεθουν. παντως φετος σε εμας αλαξανε το συστημα και τωρα μετρανε οι βαθμοι ολων των ταξεων του λυκειου για τις πανελληνιες. ευτυχως εγω την γλιτωσα στο τσακ κανονικα θα επρεπε το ιδιο το κρατος να βοηθαει τους μαθητες να αθλουνται. αλλα περαν της γυμναστικης ρολο παιζει και η διατροφη. εγω παντως οταν διαβαζω παντα τρωω κατι τελειος αχρηστο. ευτυχως σε κιλα πανω κατω κρατιεμαι καλα αλλα δεν το βλεπω για πολυ ακομη. αλλα μην ανυσηχεις εσυ εχεις ηδη ανακαμψει και υπολογιζω πως αν συνεχισεις ετσι με τον ιδιο ρυθμο σε κανα 2μηνο να εισαι ακομα καλυτερος! αυτο το αθλημα θελει υπομονη , διατροφη και γυμναστικη.

    υ.γ αν επιτρεπετε με ποσα κιλα παιζεις;;;;
    αν μπορεις, κανε και στο σπιτι απλες προπονήσεις με το σ.β , σε μονόζυγο, πουσ απς κλπ (μαζι με τα βάρη -επειδή στο σπίτι θα μπορείς να κάνεις οποιαδήποτε στιγμή)
    όντως το σύστημα δε βοηθά καθόλου, πχ στην Αμερική έχουνε γυμναστήρια με κανονικά βάρη στα σχολεία τους
    εσύ δώσε έμφαση στη διατροφή όσο πιο λίγη σαβούρα
    σ ευχαριστω, ελπίζω να βελτιωθώ όσο γίνεται..τα κιλά μου είναι τώρα 76-77 και θα μείνω σ' αυτά τουλάχιστον μέχρι τα Χριστούγεννα για να καθαρίσω από λίπος και αν μπορώ να διατηρήσω/βάλω μυική μάζα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο death4glory Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ρε τσακαλε.. βλεπω αρχισες να κανεις ραγαδες στον δεξι μπροστα δελτοιδη?
    ευχαριστω
    ναι βασικά στον αριστερό ώμο είναι (2 "γραμμές, και 1 μικρή στον δεξί)
    ο δερματολόγος που επισκέφτομαι (για την ακμή) μου είπε ότι δε φεύγουν και αν είναι να μου γράψει κρέμα για να βάζω
    γενικά το δέρμα μου δεν έχει και την καλύτερη ποιότητα (2-3 οριζόντιες γραμμές στην κοιλιά και στο στήθος λόγω κακών συνηθειών την ώρα που κάθομαι, τις οποίες προσπαθώ να διορθώσω) για να μην πω για τις ασπρες γραμμές πάνω από το στήθος που δεν "παίρνουν χρώμα" και για την χαλάρωση δέρματος σε διάφορα σημεία..

    ελπίζω όλα αυτά με τον καιρό να φτιάξουν

    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-10-14 16:01 #156
    Προεπιλογή
    οι ασπρες γραμμες νομιζω ειναι απο το αποτομο χασιμο λιπους ( νομιζω δεν ειμαι 100% σιγουρος) . εγω εχω στα ποδια και πορτοεμφανιστικαν οταν ξεκινησα τη γυμναστικη και δε λενε να φυγουνε.
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-10-14 17:19 #157

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Darth Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι ασπρες γραμμες νομιζω ειναι απο το αποτομο χασιμο λιπους ( νομιζω δεν ειμαι 100% σιγουρος) . εγω εχω στα ποδια και πορτοεμφανιστικαν οταν ξεκινησα τη γυμναστικη και δε λενε να φυγουνε.
    δεν νομιζω να είναι από αυτό, γιατί τις γραμμές τις έχω από πριν αρχίσω την γυμναστική. Χρώμα τους λείπει (δλδ μαύρισμα), ευτυχώς τώρα είναι λιγότερο εμφανές, αλλά ακόμα φαίνεται
    δες την για να καταλάβεις τι ενννοώ (είναι περσινή τον καιρό που άρχισα να γυμνάζομαι)
    Συνημμένο Αρχείο 87905
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-10-14 23:28 #158
    Προεπιλογή
    δεν εχω ιδεα τοτε τι μπορει να ειναι αυτες οι γραμμες. ο δερματολογος φυσικα θα σου πει λογικα θα φυγουν με την παροδο του χρονου
    Never skip brain day
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-10-14 17:16 #159

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    το πιο λογικό ναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-10-14 21:06 #160

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    ακόμη μερικές φωτογραφίες (+πόδια-ολόσωμη)
    τα πόδια υστερούν αλλά ελπίζω να παρούν με το τρέξιμο

    Συνημμένο Αρχείο 88014
    Συνημμένο Αρχείο 88015
    Συνημμένο Αρχείο 88016
    Συνημμένο Αρχείο 88017

    πληροφορίες με το πως κινούμαι αυτό τον καιρό στο-> ημερολόγιο μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ανδρεας : 11-10-14 στις 21:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-15 23:21 #161

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Προσπαθώ να μπω στην ρουτίνα, εδώ και 2 βδομάδες, διορθώνω σιγά σιγά τη διατροφή και κάνω ότι μπορώ στο γυμναστήριο
    Αφού έκανα 2 βδομάδες push/pull/legs, μπήκα σε σπλιτ, (12 βδομάδες - Big man on Campus)
    Φωτογραφίες από σήμερα (προπόνηση στήθος-τρικ)

    Σ.Β (με ρούχα) 74kg
    Συνημμένο Αρχείο 90172
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-01-15 14:03 #162

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Bump.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-15 00:04 #163
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Γεια σου φίλε Ανδρέα. Αν συγκρίνεις τις διαφορές μεταξύ των τωρινών και των πρωταρχικών φώτο πριν ενάμιση χρόνο είναι εμφανές οτι το σώμα σου έχει αλλάξει, έχει πάρει βάρος και έχει σουλουπωθεί και όσο περνάς προς το στάδιο της ενηλικίωσης θα ανδρώνεται μυικά ακόμα περισσότερο.

    Μπράβο, συνέχισε έτσι , όσο περισσότερα μαθαίνεις περί διατροφής και προπονήσεων και τα αφομοιώνεις στην πράξη τότε η επίτευξη των εφικτών στόχων σου θα έρθουν αναπόφευκτα. Το μυστικό είναι η διάρκεια. Η σωματοδομή είναι μαραθώνιο άθλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-01-15 20:46 #164

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Γεια σου φίλε Γιώργο
    Σ ευχαριστώ για τα λόγια σου, προσπαθώ να κάνω ότι μπορώ

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-02-15 14:00 #165
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία