Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 40
  1. 12-10-08 19:17 #1
    Το avatar του χρήστη DeVito

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Τήνος
    Μηνύματα
    55
    Προεπιλογή Ποσα χρονια ασχολειστε με το BodyBuilding;
    Ποσα χρονια ασχολειστε με το BodyBuilding;

    Απλα, απο περιεργεια
    Δεν είσαι σπουδαίος όταν κάνεις σπουδαία πράγματα αλλά όταν κάνεις τους άλλους να αισθάνονται σπουδαία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-08 19:29 #2
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    αν εννοείς ενασχόληση τη προπόνηση με βάρη , τότε 11...

    αν εννοείς πιο σοβαρά τότε ίσως 8.

    περίμενε να δείς νούμερo από TRIANTAFYLLOU...

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-08 19:34 #3
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    3 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΟΛΟ.. τον πρωτο χρονο πηγαινα μια αντε δυο φορες την βδομαδα για παρεα στους φιλους μου που εκαναν προπονηση ..λεμε τωρα .. κ κοιταγαμε την κολ@ρ@ της γυμναστριας
    και σοβαρα 2 χρονια ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-08 19:52 #4
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia
    κ κοιταγαμε την κολ@ρ@ της γυμναστριας


    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-10-08 20:10 #5
    Προεπιλογή
    5 μηνες... Αλλα εχω σκοπο να το ανεβασω παρα πολυ αυτο το νουμερο 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-10-08 20:21 #6

    Εγγραφή
    02-02-2008
    Περ.
    xrysoupoli
    Μηνύματα
    190
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    .

    περίμενε να δείς νούμερo από TRIANTAFYLLOU...

    MB
    απο τοτε που βγηκαν οι λασπες
    THEN WE WILL FIGHT IN SHADE
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-08 23:09 #7
    Προεπιλογή
    Σοβαρα δηλαδη 5 φορες την βδομαδα προπονηση 5,5 χρονια....Κ κατι καλοκαιρια πριν
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-10-08 23:38 #8
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-08 09:02 #9
    Προεπιλογή
    20 χρονια αλλα 10 σοβαρα.θα μου πεις για τοσα χρονια επρεπε ναμουν τεραστιος κατι σαν τον ηλια.αλλα παλια ουτε προπονηση καναμε σωστα, ουτε διατροφη και συμπληρωματα κλπ πηρα πολυ πολυ προσφατα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-08 09:32 #10
    Προεπιλογή
    ενταξει ρε γιαννη ουτε αναβολικα δεν παιρνεις τι περιμενεις coleman ;

    εγω ασχολουμαι περιστασιακα πολυ για αρκετα χρονια, αλλα ηταν σαν να μην πηγαινω στα σοβαρα εκανα πολυ προσφατα για 1,5 μηνα μονο και τωρα που αρχιζω δυνατα κ ελπιζω να μην σταματησω παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-08 10:46 #11
    Το avatar του χρήστη tezaman

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vson
    ενταξει ρε γιαννη ουτε αναβολικα δεν παιρνεις τι περιμενεις coleman ;
    Όχι τα αναβολικά φίλε μου η muscletech με τα superbiologicalcryomakeyoutubano hardcore κάνει όλη την δουλειά 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-08 12:39 #12
    Το avatar του χρήστη dReik0

    Εγγραφή
    29-05-2008
    Περ.
    Lefkada
    Μηνύματα
    110
    Προεπιλογή
    σύνολο στο γυμναστήριο 3 χρονια , 8 μήνες για να αδυνατίσω κάνα 10μείνω για σύσφιξη και να φύγουν τα χαλαρώματα , και τώρα 1μιση χρόνο bodybuilding
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-08 17:35 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    τα πρώτα 4-5 χρόνια θα έπρεπε να τα πιάνω διπλά γιατί οι προπονήσεις ήταν μαραθώνιος κάθε μέρα εκτός κυριακή γιατί την κυριακή είχα πολύ δουλειά στο χωριο βοηθούσα στα χωράφια , αλλά αν σκευτείτε οτι το 1986 ήμουν 2ος μρ βόρειος ελλάς και είχα και το έπαθλο του πλέον μυώδη .
    πρέπει να έχω 24 χρόνια γεμάτα απλά τα πρώτα ήταν με πρωτόγονα μέσα με τσιμέντα και σωλήνες και αν υπήρχε γυμναστήριο θα άρχιζα απο τα 15 γιατί είχα τρελα με τα βάρη απο το γυμνάσιο και τότε έκανα πολύ μονόζυγο, άρχισα σχετικά μεγάλος ο πρώτος αγώνας ήταν μετά τον στρατό είχα κανένα εξάμηνο αλλά σε γυμναστήριο, είχα εκσυγχρονηστεί τότε.

    για μένα μετράει να είσαι ενεργός γιατί μου έλεγε κάποιος ασχολείται 30 χρόνια με το ταε κβον ντο γιατί αρχίζουν σε μικρή ηλικία αλλά αυτός εχει 15 χρόνια που δεν ασχολείται παρα περιστασιακά και του λέω εσύ δεν έβαλες το πότε σταμάτησες παρά το πότε άρχησες.

    αυτό παιδιά δεν λέει τίποτε και εσείς αν σας αρέσει και αγαπάτε και βρισκετε οτι σας κάνει καλό αυτό που κανετε θα το κάνετε για πολλά χρόνια και ούτε θα το καταλάβετε .

    εκείνο που πρέπει δεν χρειάζετε να είστε μόνο κολημένοι με το ββ αλλά να είστε πολυπλευρικοί και έτσι δεν θα σας γίνετε ρουτίνα και βαρεμάρα και να έχετε και άλλους στόχους στη ζωή για να υπάρχει και όρεξη για συνέχεια. το ββ είναι ένα μέσο για υγεία ευεξία και αποβολή του στρές μην γίνει αιτία για ένα επιπλέον αγχος.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-08 17:55 #14
    Προεπιλογή
    απο τα 14 μου ξεκινησα με μονοζυγο και ο θειος μου με εβαζε και πιεσεις παγκου μαζι με καμψεις
    στα 15 μου εκλεβα κρυφα απο του αδερφου μου το μερος κατι πρωτεινες και κρεατινες που επαιρναι αυτος τοτε ηταν πιο μεγαλος
    εγω νομιζα με αυτα θα γινω φουσκωτος ουτε ηξερα τι δουλεια καναν καλα καλα
    και μαλιστα οταν ρωτουσα τον αδερφο μου ποσο παιρνει και μου ελεγε παραδειγμα 2 scoop εγω επαιρνα κρυφα 2 παρα κατι λιγο γιατι φοβομουν μην παθω τπτ... το οτι επαιρνα σχεδον 2 scoop δεν με πειραζε αλλα με πειραζει να μην γεμισω το δευτερο scoop

    ενταξει ρε παιδια μην βαρατε ημουν δεν ημουν 15 τοτε

    κατα τα 16+++ αρχισα να παιρνω αμινοξεα σε χαπια και ηταν τα ατιμα τοσο μεγαλα δεν μπορουσα να τα καταπιω

    λιγο μετα τα 17 σταματησα εντελως το αθλημα και για τα 3 επομενα χρονια καπνιζα επινα πολυ αλκοολ ετρωγα πολυ junk food
    και γενικα εκανα την χειρωτερη ζωη που μπορουσα
    κιλα ποτε δεν εβαλα παντα αδυνατος ημουν αλλα οτι καλο ειχα το εχασα
    και απογοητευτικα πολυ γιατι ξερεις πως ειναι να ιδρωνεις μηνες και χρονια για να αποκτησεις κατι καλο και μεσα σε πολυ μικρο διαστημα να τα χανεις γρηγορα εκει ηταν που συνειδητοποιησα ΟΤΙ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ

    κατα τα 21 ξεκινησα παλι κανενα χρονο οχι τοσο σοβαρα 3 φορες την εβδομαδα και αν

    στα 22 με επιασε μια τρελα και ειπα να κανω σωστη δουλεια και τα καταφερα εφτασα σε ενα σημειο να λεω οκ μπηκα σε μια γραμμη και εκει θα μεινω
    στα 23 ημουν στην καλυτερη φορμα της ζωης μου βεβαια με βοηθησαν και αλλα "πραγματα" και για ενα χρονο ημουν ευτυχισμενος με το σωμα μου στο επιπεδο που ηταν ενας τραυματισμος με εβγαλε 4 μηνες μακρυα και φτου και απο την αρχη

    απο τα 24 και μετα κρατιεμε σε ενα καλο επιπεδο ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-08 18:28 #15
    Προεπιλογή
    11
    from the beginning
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία