Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: φιλία μεταξύ αγοριού και κοριτσιού !

Ψήφισαν
80. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • ΝΑΙ

    27 33,75%
  • ΟΧΙ

    53 66,25%
Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 65
  1. 18-07-13 18:19 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    εμ τι τωρα θα κοροιδευόμαστε , ακόμη και άσχημη να είναι αν ό άλλος είναι ξέμπαρκος, πιστεύω πως καθε γυναίκα δικαιούτε το κατιτίς της , γυναίκα είναι όλο και κάτι θα κάνει και καμια φορα και οι λίγο ασχημούλες δείχνουν υπερβάλοντα ζήλο και είναι είπαμε και σε τι φάση βρίσκετε ο άλλος , αν δεν είναι ερωτευμένος η μετα απο κανένα χωρισμό και η άλλη είναι καλή παρηγορήτρα όλα παίζουν

    απλα ένας άντρας που είναι κυμπάρης ακόμα και να την δει ερωτικα την φίλη του γιατι είναι κάφτρα και γκομενάρα , ποτε δεν θα την φέρει σε δύσκολη θέση και θα το πάει λάου λάου φιλικα , αν όμως η άλλη δώσει το πράσινο φώς τα μαχαιροπίρουνα θα τα έχει έτοιμα στο τσεπάκι , θα γίνει το χτύπημα της κόμπρας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-07-13 19:36 #32
    Προεπιλογή
    Μονο φιλια αναμεσα σε gay και λεσβια μπορει να υπαρξει τελος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-07-13 19:41 #33
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    μην το ζοριζεται δεν υπαρχει παιδια τετοιο πραμα !!
    ητε ο ενας ητε ο αλλος θελει κατι παραπανω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-07-13 19:51 #34

    Εγγραφή
    19-11-2012
    Περ.
    Banned
    Μηνύματα
    597
    Προεπιλογή
    Καλά εδώ παίζει ρόλο και η εποχη . Να μου λεγες το χειμώνα ίσως μπορούσε να γίνει μια εξαιρεση. Αλλά τώρα το καλοκαίρι το βλέπω κομματάκι δύσκολο.

    Δηλαδή θα βγείς για ενα μπανιο η για καφε με μια φιλη σου και δε θα τη δεις ερωτικά? . Θα ειστε στην παραλια με μαγιω και δε θα τη δεις ερωτικά?? Όχι απο το μυαλο σου θα περασει, αλλα δε θα σκέφτεσαι τιποτα άλλο περα απο αυτο. Και η πλάκα ειναι ότι το ιδιο ακριβως θα νοιωθει και αυτη για σενα. Δεν ξερω πως και γιατι αλλα τωρα το καλοκαιρι οι γυναικες εχουν τρελες ορεξεις.

    Οποτε ψηφιζω και γω οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-07-13 19:59 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    και που να δείτε τελος καλοκαιριου τι γίνετε ώριμα φρούτα πέφτουν ακούτε που σας λέω , πρίν το καλοκαίρι και κατα την διάρκεια ψάχνουν το τέλειο και ιδανικό και λένε έχουμε ακόμα καιρό οπότε ρίχνουν και καμια χυλόπιτα , όταν τελειώσει όμως και δεν βρήκαν το τέλειο μετα παραδίνονται άνευ όρων και εκεί όποιος είναι πιο εύκαιρος και καλα φίλος μπορει να γίνει θερμό επεισόδειο .

    το θέμα παιδια δεν είναι να βρείς το εύκαιρο και το ξεμπούκωμα που λένε , πλέον αυτη την εποχή με την εκπουστοποίηση και εκπουτανοποίηση της κοινωνείας και ο κάθε πικραμένος θα βρει κατι να τσαλακώσει , οπότε αυτα τα χρόνια δεν είναι και κατι σπουδαίο όπως παλια που έδινες κανα φιλί και όλη νύχτα το σκευτόσουν , τώρα το τρομπόνι δουλεύει με το καλημέρα
    αλλα η ουσία είναι να έχεις κάτι ιδανικό να υπάρχει συναίσθημα και πάθος αμείωτο στην διάρκεια και να νιώθεις όμορφα μαζί της και μόνο έτσι μπορείς να είσαι πιστος και να δείς και καμια άλλη φιλικα , δεν λέω σαν άντρες θα κοιτάμε κανα λοκο , δεν είναι κακο να ανοίγει η όρεξη έξω αρκεί να τρώς στο σπίτι , δηλαδη το δικό σου το καλό και σίγουρο , αυτο δεν βρίσκετε πλέον
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-07-13 20:21 #36
    Προεπιλογή
    Άποψή μου είναι ότι φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας δεν υπάρχει.
    Και αν νομίζει κάποιος ότι υπάρχει τότε είναι μισή φιλία.
    Και αν προσπαθήσει να την ολοκληρώσει σαν φιλία τότε ολοκληρώνεται μόνο στο κρεβάτι,
    και τότε παύει να είναι φιλία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-07-13 22:04 #37
    Προεπιλογή
    Κ ομως, σε γκει και λεσβια μπορει να υπαρξει!
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-07-13 22:43 #38
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ποσο το λατρευω αυτο το θεμα
    ξεφευγεις λιγο απο τη μονοτονια των αλλων θεματων.

    Εδω οφειλω να τονισω και το γνωστο ρητο "γ@μ@τε γιατι χανομαστε παιδες"

    Φιλιες και πρασινα αλογα ειναι για τους γιαλατζι straight θαρρω.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-07-13 22:55 #39
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εδω οφειλω να τονισω και το γνωστο ρητο "γ@μ@τε γιατι χανομαστε παιδες"

    Φιλιες και πρασινα αλογα ειναι για τους γιαλατζι straight θαρρω.
    Ε ενταξει ρε συ γιατι δε γινεται να γ@#$στε και να ειστε κολλητοι φιλοι παραλληλα χωρις να εχετε σχεση? Δε χρειαζεται να τπ κανουμε μονο με τη σχεση μας στο κατω κατω ολοι μια οικογενεια ειμαστε γ@#@τε ελευθερα

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-07-13 22:56 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσο το λατρευω αυτο το θεμα
    ξεφευγεις λιγο απο τη μονοτονια των αλλων θεματων.

    Εδω οφειλω να τονισω και το γνωστο ρητο "γ@μ@τε γιατι χανομαστε παιδες"

    Φιλιες και πρασινα αλογα ειναι για τους γιαλατζι straight θαρρω.
    και εγω γι αυτο το άνοιξα,για να ξεφεύγουμε λιγο απο τν μονοτονια απο τα αλλα
    γαμάτε όσο πιο πολυ μπορείτε παιδιάάάά
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-07-13 23:06 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    όλοι για ποσότητα μιλάτε αλλα πλέον το ζητούμενο είναι η ποιότητα , η ποσότητα ποτε δεν καλύπτει την ποιότητα ,όχι πως είναι κατι παράλογο αλλα αναλωνόμαστε σε εφήμερες καταστάσεις όταν δεν υπάρχει το ιδανικό που να μας καλύπτει και να το απολαμβάνουμε σε όλη του τη διάσταση

    και μερικοι η μερικές νομίζουν έχουν εμπειρία , τρίχες κατσαρες έχουν αποκτήσει απλα χιλιόμετρα γράφουν και άντρες και γυναίκες , η εμπειρία έρχετε μέσα απο αυτα που νιώθουμε και βιώνουμε , αλλιως όλα είναι ενα ρηφλέξ μια μηχανική κίνηση με σκοπό την εκτόνωση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-07-13 23:21 #42
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    σαυτο το θεμα πρεπει να γραψω και εγω σαν ψυχολογος φιλια δεν υπαρχει αναμεσα σε αντρα και γυναικα ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο και στη θεωρια και στη πραξη και οταν ακουω κατι τετοια ειναι π@π@ριες ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-07-13 23:39 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    σαυτο το θεμα πρεπει να γραψω και εγω σαν ψυχολογος φιλια δεν υπαρχει αναμεσα σε αντρα και γυναικα ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο και στη θεωρια και στη πραξη και οταν ακουω κατι τετοια ειναι π@π@ριες ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ
    επιστημονικά αποδεδειγμένο ? μαααααλιστα δεν το ήξερα αυτο!!
    μπορείς να μας στείλεις τν έρευνα αυτη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-07-13 10:06 #44
    Προεπιλογή
    Εγω ψηφιζω ναι στο ποστ! Γενικααυτη αυτη η δημοσκοπηση εινια πολυ γενικουρα γιατι οι φιλιες πραγματοποιουνται μεταξυ ανθρωπων και οχι μεταξυ φιλων. Π.Χ. εμενα οι φιλοι οπως και φιλες μου ειναι τετοια ατομα με τα οποια ποτε δεν βαριεμαι να βρισκομαι και να συζητω και δεν εχω αισθανθει ερωτικα απεναντι τους. Ο μεσος αντρας και η μεση γυναικα παρ'ολα αυτα, κατ' εμε, συμφωνω δεν μπορουν να συναψουν φιλικες σχεσεις! Τα παντα εξαρτωνται απο το ατομο και μονο και οχι απο το φυλλο,
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-07-13 11:21 #45
    Προεπιλογή
    Μπορεί να φάω κράξιμο αλλά what the f..k Επειδή ο άντρας είναι ο "άρρεν" και η γυναίκα είναι το "θύλη"
    σύμφωνα με τον μπακαλόγατο όλες οι αρχικές τουλάχιστον κινήσεις εξαρτώνται από τον άντρα και
    εννοώ από το πως θα προσεγγίσεις μια κοπέλα,την εντύπωση που θα δώσεις (καληνυχτάκιας,κιμπάρης ή πισωγλέντης)
    όλα εξαρτώνται από τον κυνηγό και από την άποψη αυτού.

    Υποθετικά:ενηλικώνοντας δυο παιδιά (αγότι-κορίτσι πάντα) αν ο άντρας θέλει να μείνει φίλος έχει περισσότερες πιθανότητες
    τότε να εξελιχθεί φιλία,αν κάποια στιγμή,όντας κιμπάρης,δηλώσει ερωτευμένος τότε αλλάζει το γράμμα.Αντίστροφη περίπτωση
    είναι πολύ πιο σπάνια,να χωθεί η γκόμενα δλδ και να καθαρίσει τη μπουγάδα,αλλά σαφώς και υπάρχει.

    Τώρα,όσο μεγαλώνοντας ο καθ ένας κάνει τις επιλογές του,μιλώντας πάντα για έναν κιμπάρη αφήνω απ έξω άλλες περιπτώσεις.
    Προσωπικά,όταν θα προσεγγίσω κάποια ποτέ δεν δηλώνω φίλος της,ούτε και της δίνω αυτό το δικαίωμα.
    Αλλά αν ο φίλος μου μου γνωρίσει τη γυναίκα του,εκεί πάει για φιλία,δε θα πω "α,εδώ δεν υπάρχουν φιλίες".

    Θυμάμαι πριν χρόνια,πηγαίνοντας για μπάνιο μόνος στο χύμα με την πετσέτα,κάποια στιγμή βλέπω στο πεδίο μου ένα τρελό ξώβυζο
    κορμάρα.Ε,χωρίς να το παίζω και λιγούρης απλά την χαζοκοίταζα.με το που βλέπω άρραζε και αυτό για ώρες μόνο,την πλησιάζω και της
    λέω "η σχέση σου με τον ήλιο πρέπει να ναι τέλεια,σε παρατηρώ τόση ώρα και το μαύρισμά σου είναι από αλλού"
    και μου λέει αυτή τσαμπουκαλεμένη "εσύ τι ζόρι τραβάς ρε μεγάλε"; Της λέω "δεν ήρθα εδώ επειδή τραβάω ζόρια,αλλά για να τ΄αποφύγω"

    Με τα πολλά με τα λίγα,την πήρα στο βεσπάκι,πήγαμε για φαγητό και αντίο.Την επόμενη ξανά για μπάνιο με το εργαλείο.Αυτή μπανιαρίζοταν
    με στριγγιά και τοπλες.Με τα πολλά με τα λίγα χώνομαι "α,εγώ σε θέλω για φίλο" μου λέει.Τι λες κοπέλα μου;Έχω τόσες που δεν ψάχνω για φίλες
    και σου ΄δωσα το δικαίωμα να μου πεις κάτι τέτοιο;(εννοείται τελικά δεν έφαγα,αλλά θα μπορούσα να διαλέξω την κουρτίνα ΦΙΛΟΣ)

    Εν ολίγοις το ΄γραψα αυτό,γιατί είχα όρεξη τώρα και γιατί δεν νομίζω ότι έχουν αλλιώς τα πράγματα.-(τελεία και παύλα)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 8avos : 25-07-13 στις 11:25
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία