Σελίδα 3 από 17 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 251
  1. 30-04-11 17:22 #31
    Προεπιλογή
    ελπίζω νακουσουμε κιάλλους




    όταν το ιδα πρέπει να σας πω ότι λυπήθηκα τρελα:/
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kultūrisms : 30-04-11 στις 17:27
    άμα θες κανεις κάτι για σένα κάντο τώρα απο Kultūrisms
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-04-11 20:39 #32

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι ακριβως γκαφα αλλα..
    Ειχα παει γυμναστηριο φορωντας μια παλια μπλουζα που το υφασμα ηταν καπως.. ''τραχυ''.
    Ανεβηκα πανω στο διαδρομο και αρχισα το τρεξιμο, ηταν καλοκαιρι κιολας και η μπλουζα ειχε κολλησει πανω μου και τριβοταν..
    Οταν τελειωσα, (μετα απο κανα μισαωρο) κατεβαινω απο το διαδρομο βλεπω τους ΠΑΝΤΕΣ να με κοιτανε ''καπως'', δεν εδωσα σημασια.
    Οταν πηγα στην τουαλετα και κοιταχτηκα στον καθρεφτη καταλαβα τι ειχε γινει..

    Απο το πολυ τριψιμο ειχαν βγαλει αιμα οι ρογες μου, ειχα γινει σαν το χασαπη της γειτονιας με 2 κοκκινες βουλες αιματος στο καθε βυζι!!! (Οι οποιες λογω του ιδρωτα ειχαν απλωθει με τρομερη ανεση πανω μου!)

    Υ.Γ. Η μπλουζα ηταν λευκη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-04-11 21:13 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DimitrisT Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι ακριβως γκαφα αλλα..
    Ειχα παει γυμναστηριο φορωντας μια παλια μπλουζα που το υφασμα ηταν καπως.. ''τραχυ''.
    Ανεβηκα πανω στο διαδρομο και αρχισα το τρεξιμο, ηταν καλοκαιρι κιολας και η μπλουζα ειχε κολλησει πανω μου και τριβοταν..
    Οταν τελειωσα, (μετα απο κανα μισαωρο) κατεβαινω απο το διαδρομο βλεπω τους ΠΑΝΤΕΣ να με κοιτανε ''καπως'', δεν εδωσα σημασια.
    Οταν πηγα στην τουαλετα και κοιταχτηκα στον καθρεφτη καταλαβα τι ειχε γινει..

    Απο το πολυ τριψιμο ειχαν βγαλει αιμα οι ρογες μου, ειχα γινει σαν το χασαπη της γειτονιας με 2 κοκκινες βουλες αιματος στο καθε βυζι!!! (Οι οποιες λογω του ιδρωτα ειχαν απλωθει με τρομερη ανεση πανω μου!)

    Υ.Γ. Η μπλουζα ηταν λευκη..
    άμα θες κανεις κάτι για σένα κάντο τώρα απο Kultūrisms
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-05-11 11:53 #34
    Το avatar του χρήστη tasos2

    Εγγραφή
    17-02-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    3.315
    Προεπιλογή
    Εγω μια φορα με το που μπηκα στο γυμναστηριο ηρθε μια κοπελα και μου μιλαγε. Και τοτε μου ηρθε μια δυσαρεστη μυρωδια σα σκατα. Παρακαλουσα να φυγει γρηγορα. Καποια στιγμη εφυγε αλλα η μυρωδια εξακολουθουσε. Μετα καταλαβα οτι τα ειχα πατησει εγω λιγο πριν μπω μεσα...

    My Records:
    Bench Press: 130kg
    Squat:6x100kg(game over)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-05-11 13:09 #35
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Λοιπον,εγω εκανα μια γκαφα προσφατα που θα με κυνηγαει για καιρο.Δεν εγινε απολυτα μεσα στο γυμναστηριο αλλα εμπλεκετε και αυτο.
    Πριν 1 εβδομαδα πηγα γυμν πρωι.Συνηθως παω με τα ποδια για να κανω μια ελαφρια προθερμανση αλλα αυτη τη φορα πηρα μηχανακι καθως ειχα και μια δουλεια πριν απο αυτο.
    Παρκαρα το μηχανακι ακριβως απεναντι απο την μια εισοδο του γυμναστηριο καθως αυτο βρισκεται σε γωνιακο σημειο.
    Εκανα βαρη...αεροβιο ..μιλησα με τους γυρω μου και κουρασμενη γυρισα σπιτι καθως επρεπε ν φυγω σε πολυ λιγη ωρα για την δουλεια.
    Κατεβαινοντας στην πυλωτη να παρω το μηχανακι μου διαπιστωσα οτι ελειπε.Με επιασε πανικος .
    Ξεσηκωσα τους παντες..τα παιδια μου βγηκαν στους γυρω δρομους ψαχνοντας..ο αντρας μου φρικαρισμενος στη δουλεια να μην μπορει να κανει κατι. Εγω σε κατασταση πανικου ειχα ξεσηκωσει καθε κοντινο μου προσωπο για αυτο που μου συνεβαινε!!!! Ξεκινησα προς το αστυνομικο τμημα για να δηλωσω την κλοπη,αφου τους ειχα παρει τηλ για να δωσω στοιχεια και να ξεκινησουν να ψαχνουν πριν φυγει το μηχανακι απο την περιοχη που μενω.Εβαλα ατομο να παρει τηλεφωνο υψηλα ισταμενο στο αστυνομικο τμημα για να κανουν κατι......οτι ναναι.....!!!!!
    Στο δρομο σκεφτομουν ποτε το ειδα τελευταια φορα αλλα και πως καταφεραν να το βγαλουν μεσα απο την πυλωτη μερα μεσημερι αφου παντα του εχω 2 λουκετα.Δεν το χωρουσε ο νους μου.
    Τελειως ξαφνικα και χαμενη μεσα στις σκεψεις και στην στεναχωρια μου ανακαλυψα οτι πηγαινα προς το γυμναστηριο....ετσι χωρις λογο..και ΝΑΙ.....Ω ΝΑΙ......μονο εγω θα μπορουσα να το κανω αυτο...........ειδα το μηχανακι μπροστα μου,παρκαρισμενο εκει που το αφησα πριν μπω για προπονηση.
    Ηθελα να κλαψω και να γελασω μαζι .....πιο ηλιθια δεν εχω ξανανιωσει.Μπηκα απο την πλαινη πορτα το πρωι..κατι που κανω σπανια και εφυγα σαν κυρια απο την κανονικη ,οπως κανω καθε μερα.Ουτε σκεψη οτι ειχα μηχανακι μαζι,ενω κρατουσα τα κλειδια στα χερια........!!!!
    Τι να πω και πως να το πω μετα σε οσους ειχα βαλει στην πριζα,πραγματικα ειχα φερει τον πανικο......!!!!!!Ευτυχως που δεν εφτασα στο τμημα...!!!!!Τωρα πλεον εχει γινει ανεκδοτο στους γυρω μου.Δε βαριεστε ..ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι ..τι να σου κανει!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-05-11 14:24 #36
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω μια φορα με το που μπηκα στο γυμναστηριο ηρθε μια κοπελα και μου μιλαγε. Και τοτε μου ηρθε μια δυσαρεστη μυρωδια σα σκατα. Παρακαλουσα να φυγει γρηγορα. Καποια στιγμη εφυγε αλλα η μυρωδια εξακολουθουσε. Μετα καταλαβα οτι τα ειχα πατησει εγω λιγο πριν μπω μεσα...
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-05-11 14:26 #37
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Πολλα αλλα αμα αρχισω και μιλαω θα κοκκινησει το κουτελο σας!!
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-05-11 14:41 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tasos2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω μια φορα με το που μπηκα στο γυμναστηριο ηρθε μια κοπελα και μου μιλαγε. Και τοτε μου ηρθε μια δυσαρεστη μυρωδια σα σκατα. Παρακαλουσα να φυγει γρηγορα. Καποια στιγμη εφυγε αλλα η μυρωδια εξακολουθουσε. Μετα καταλαβα οτι τα ειχα πατησει εγω λιγο πριν μπω μεσα...
    άμα θες κανεις κάτι για σένα κάντο τώρα απο Kultūrisms
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-05-11 14:54 #39
    Το avatar του χρήστη γιαννης93

    Εγγραφή
    23-12-2009
    Περ.
    λευκαδα
    Μηνύματα
    489
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον,εγω εκανα μια γκαφα προσφατα που θα με κυνηγαει για καιρο.Δεν εγινε απολυτα μεσα στο γυμναστηριο αλλα εμπλεκετε και αυτο.
    Πριν 1 εβδομαδα πηγα γυμν πρωι.Συνηθως παω με τα ποδια για να κανω μια ελαφρια προθερμανση αλλα αυτη τη φορα πηρα μηχανακι καθως ειχα και μια δουλεια πριν απο αυτο.
    Παρκαρα το μηχανακι ακριβως απεναντι απο την μια εισοδο του γυμναστηριο καθως αυτο βρισκεται σε γωνιακο σημειο.
    Εκανα βαρη...αεροβιο ..μιλησα με τους γυρω μου και κουρασμενη γυρισα σπιτι καθως επρεπε ν φυγω σε πολυ λιγη ωρα για την δουλεια.
    Κατεβαινοντας στην πυλωτη να παρω το μηχανακι μου διαπιστωσα οτι ελειπε.Με επιασε πανικος .
    Ξεσηκωσα τους παντες..τα παιδια μου βγηκαν στους γυρω δρομους ψαχνοντας..ο αντρας μου φρικαρισμενος στη δουλεια να μην μπορει να κανει κατι. Εγω σε κατασταση πανικου ειχα ξεσηκωσει καθε κοντινο μου προσωπο για αυτο που μου συνεβαινε!!!! Ξεκινησα προς το αστυνομικο τμημα για να δηλωσω την κλοπη,αφου τους ειχα παρει τηλ για να δωσω στοιχεια και να ξεκινησουν να ψαχνουν πριν φυγει το μηχανακι απο την περιοχη που μενω.Εβαλα ατομο να παρει τηλεφωνο υψηλα ισταμενο στο αστυνομικο τμημα για να κανουν κατι......οτι ναναι.....!!!!!
    Στο δρομο σκεφτομουν ποτε το ειδα τελευταια φορα αλλα και πως καταφεραν να το βγαλουν μεσα απο την πυλωτη μερα μεσημερι αφου παντα του εχω 2 λουκετα.Δεν το χωρουσε ο νους μου.
    Τελειως ξαφνικα και χαμενη μεσα στις σκεψεις και στην στεναχωρια μου ανακαλυψα οτι πηγαινα προς το γυμναστηριο....ετσι χωρις λογο..και ΝΑΙ.....Ω ΝΑΙ......μονο εγω θα μπορουσα να το κανω αυτο...........ειδα το μηχανακι μπροστα μου,παρκαρισμενο εκει που το αφησα πριν μπω για προπονηση.
    Ηθελα να κλαψω και να γελασω μαζι .....πιο ηλιθια δεν εχω ξανανιωσει.Μπηκα απο την πλαινη πορτα το πρωι..κατι που κανω σπανια και εφυγα σαν κυρια απο την κανονικη ,οπως κανω καθε μερα.Ουτε σκεψη οτι ειχα μηχανακι μαζι,ενω κρατουσα τα κλειδια στα χερια........!!!!
    Τι να πω και πως να το πω μετα σε οσους ειχα βαλει στην πριζα,πραγματικα ειχα φερει τον πανικο......!!!!!!Ευτυχως που δεν εφτασα στο τμημα...!!!!!Τωρα πλεον εχει γινει ανεκδοτο στους γυρω μου.Δε βαριεστε ..ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι ..τι να σου κανει!!!
    ασχετο το ιδιο πα8αινω και εγω οταν πηγαινω σχολειο... εχω ποδηλατο αλλα συνη8ως παω με τα ποδια και καμια φορα που παω με το ποδηλατο και το ξεχνω εκει 2,3,4 μερες και γυρναω και το βρησκω εκει... κανενας εθελοντης να το παρει..
    o κωστας ακομα δεν εχει καταλαβει τι εγινε εκεινο το βραδυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-05-11 15:08 #40
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο γιαννης93 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ασχετο το ιδιο πα8αινω και εγω οταν πηγαινω σχολειο... εχω ποδηλατο αλλα συνη8ως παω με τα ποδια και καμια φορα που παω με το ποδηλατο και το ξεχνω εκει 2,3,4 μερες και γυρναω και το βρησκω εκει... κανενας εθελοντης να το παρει..


    Να εισαι καλα αρχιζω και αισθανομαι καλυτερα..αρα εχω ελπιδες..!!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-05-11 15:28 #41
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι ..τι να σου κανει!!!


    Δλδ αν έφτανες στο τμήμα θα έκανες μήνυση στον εαυτό σου;;;
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-05-11 15:39 #42
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων


    Δλδ αν έφτανες στο τμήμα θα έκανες μήνυση στον εαυτό σου;;;
    Ω ναι....!!!!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-05-11 15:43 #43
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον,εγω εκανα μια γκαφα προσφατα που θα με κυνηγαει για καιρο.Δεν εγινε απολυτα μεσα στο γυμναστηριο αλλα εμπλεκετε και αυτο.
    Πριν 1 εβδομαδα πηγα γυμν πρωι.Συνηθως παω με τα ποδια για να κανω μια ελαφρια προθερμανση αλλα αυτη τη φορα πηρα μηχανακι καθως ειχα και μια δουλεια πριν απο αυτο.
    Παρκαρα το μηχανακι ακριβως απεναντι απο την μια εισοδο του γυμναστηριο καθως αυτο βρισκεται σε γωνιακο σημειο.
    Εκανα βαρη...αεροβιο ..μιλησα με τους γυρω μου και κουρασμενη γυρισα σπιτι καθως επρεπε ν φυγω σε πολυ λιγη ωρα για την δουλεια.
    Κατεβαινοντας στην πυλωτη να παρω το μηχανακι μου διαπιστωσα οτι ελειπε.Με επιασε πανικος .
    Ξεσηκωσα τους παντες..τα παιδια μου βγηκαν στους γυρω δρομους ψαχνοντας..ο αντρας μου φρικαρισμενος στη δουλεια να μην μπορει να κανει κατι. Εγω σε κατασταση πανικου ειχα ξεσηκωσει καθε κοντινο μου προσωπο για αυτο που μου συνεβαινε!!!! Ξεκινησα προς το αστυνομικο τμημα για να δηλωσω την κλοπη,αφου τους ειχα παρει τηλ για να δωσω στοιχεια και να ξεκινησουν να ψαχνουν πριν φυγει το μηχανακι απο την περιοχη που μενω.Εβαλα ατομο να παρει τηλεφωνο υψηλα ισταμενο στο αστυνομικο τμημα για να κανουν κατι......οτι ναναι.....!!!!!
    Στο δρομο σκεφτομουν ποτε το ειδα τελευταια φορα αλλα και πως καταφεραν να το βγαλουν μεσα απο την πυλωτη μερα μεσημερι αφου παντα του εχω 2 λουκετα.Δεν το χωρουσε ο νους μου.
    Τελειως ξαφνικα και χαμενη μεσα στις σκεψεις και στην στεναχωρια μου ανακαλυψα οτι πηγαινα προς το γυμναστηριο....ετσι χωρις λογο..και ΝΑΙ.....Ω ΝΑΙ......μονο εγω θα μπορουσα να το κανω αυτο...........ειδα το μηχανακι μπροστα μου,παρκαρισμενο εκει που το αφησα πριν μπω για προπονηση.
    Ηθελα να κλαψω και να γελασω μαζι .....πιο ηλιθια δεν εχω ξανανιωσει.Μπηκα απο την πλαινη πορτα το πρωι..κατι που κανω σπανια και εφυγα σαν κυρια απο την κανονικη ,οπως κανω καθε μερα.Ουτε σκεψη οτι ειχα μηχανακι μαζι,ενω κρατουσα τα κλειδια στα χερια........!!!!
    Τι να πω και πως να το πω μετα σε οσους ειχα βαλει στην πριζα,πραγματικα ειχα φερει τον πανικο......!!!!!!Ευτυχως που δεν εφτασα στο τμημα...!!!!!Τωρα πλεον εχει γινει ανεκδοτο στους γυρω μου.Δε βαριεστε ..ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι ..τι να σου κανει!!!
    mm...

    ολα καλα που λεει κ ο σακηςςςςςςςςςςςςςςς
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-05-11 16:05 #44
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    mm...

    ολα καλα που λεει κ ο σακηςςςςςςςςςςςςςςς
    ......και εσυ γελας βρουτε;Χρειαζομαι ψυχαναλυση λεμεεεεεε.........!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-05-11 19:48 #45
    Προεπιλογή
    Εγω ειχα παθει πριν κανα 3 χρονια κατι που μπορουσα να ειχα χτυπησει πολυ ασχημα.στο γυμναστηριο π πηγαινα τοτε ειχε 3 ρυθμιζομενους απλους παγκους(κλασικους μεχρι 90 μοιρες) οι οποι κλειδωνουν η μαλλον ρυθμιζονται με εναν πηρο αυτοματο με ελατηριο.απο αυτους που δεν βγαινουνε απλα μπαινουν μονοι τους κατευθιαν στις τρυπες.ε εγω ειχα δει οτι 1 απο τους 3 δεν κουμπονει καλα ο πυρος και γενικα ηθελε τσεκαρισμα.ελα που καποιος λαλακας αλλαξε την θεση και εγω δεν εδωσα σημασια.πηρα τους αλτηρες μου,ρυθμισα για επικλινεις πιεσεις και ετσι οπως εχω κατσει και κανω τιν πρωτη επαναληψη κρακ φευγω ολος κατω και μου σκανε και οι δυο αλτηρες στο στηθος...στο τσακ να τους φαω στα δοντια ισα ισα τους κρατησα.....
    Ξεχνα τα σετ και τις επαναληψεις
    Πιασε το σιδερο στα χερια σου και ιδρωσε
    Βαλε κιαλα κιλα,τα σηκωνεις.....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 17 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία