Σελίδα 7 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 251
  1. 21-05-11 18:10 #91

    Εγγραφή
    06-02-2011
    Περ.
    Κατερινη city
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μεγαλυτερη καφριλα και οχι γκαφα ειναι να κατσω σε ενα τραπεζακι μπροστα απο τουσ διαδρομουσ και να τρωω σουβλακια
    ε οχι ρε φιλε! δεν παιζει!!
    Αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή... Δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός...
    Νίκος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-11 01:19 #92
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    ειμαι πολυ σκληροσ τελικα....
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-11 11:44 #93
    Προεπιλογή
    ειχα φορτωσει την μπαρα για ελευθερο σκουωτ,οπως την περνω απτα ρακ και κανω 2 βηματα πισω να αρχισω την ασκηση,οπως παω να σκυψω φευγω μπροστα κ σκαω με τα μουτρα στο εδαφος,και η μπαρα πισω στον αυχενα μου.ευτυχως ηρθαν 2 παλικαρια και πιραν την μπαρα απο πανω μου...η μυτη ετρεχε αιμα,ειχα σκισει τα χειλια μου..καλα που δεν εσπασα και τα δοντια μου...τρελη γκαφα,ρεζιλι εγινα.και δεν ειναι μονο αυτο...θα νομιζουν οτι δεν εχω τα κιλα που εβαλα,και οτι ειμαι φλωρος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη terataki : 22-05-11 στις 11:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-05-11 19:02 #94
    Προεπιλογή
    περυσι μιλουσα σε μιαα κοπελαααααα γιαα διαφοραα θεματα περι υπομονης πειθαρχειας χρονιαα προσπαθειας στο gym και...και...και...
    ε μετα απο λιγο ηρθεε ο κολλητος μου και μου λεει Πιαστηκες καθολου απο χθες?? (doms) και του λεω εε ναι..και μου απανταει μπροστα στην κοπελα..εε την πρωτη εβδομαδα ετσι ειναι... εεε ενιωσαα αρκετα ρεζιλι..χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-05-11 19:18 #95
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Εκανα καθισματα και ηταν 2 κοπελες που περιμεναν για το smith κ τις λεω 1 τελευταιο σετ κ δικο σας.Μολις κανω την 8η επαναληψη παταω μια κλανια δυνατη και συνεχομενη μεχρι να σηκωθω καμια 3-4 δευτερα αλλα φανηκε αιωνας.Ειπα ενα συγγνωμη και εφυγα σα δαιμονισμενος.

    Υ.Γ : Ο τονος με τα αυγα κ τα φασολια εφταιγαν.
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-05-11 19:23 #96
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 141004 Εμφάνιση μηνυμάτων
    περυσι μιλουσα σε μιαα κοπελαααααα γιαα διαφοραα θεματα περι υπομονης πειθαρχειας χρονιαα προσπαθειας στο gym και...και...και...
    ε μετα απο λιγο ηρθεε ο κολλητος μου και μου λεει Πιαστηκες καθολου απο χθες?? (doms) και του λεω εε ναι..και μου απανταει μπροστα στην κοπελα..εε την πρωτη εβδομαδα ετσι ειναι... εεε ενιωσαα αρκετα ρεζιλι..χαχα
    κλασικο ψηστηρι στο γυμναστηριο....να ναι καλα τα ακουστικα και οι κουκουλες!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα καθισματα και ηταν 2 κοπελες που περιμεναν για το smith κ τις λεω 1 τελευταιο σετ κ δικο σας.Μολις κανω την 8η επαναληψη παταω μια κλανια δυνατη και συνεχομενη μεχρι να σηκωθω καμια 3-4 δευτερα αλλα φανηκε αιωνας.Ειπα ενα συγγνωμη και εφυγα σα δαιμονισμενος.

    Υ.Γ : Ο τονος με τα αυγα κ τα φασολια εφταιγαν.
    φανταζομαι χαρα τα κοριτσια...!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-05-11 20:52 #97
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα καθισματα και ηταν 2 κοπελες που περιμεναν για το smith κ τις λεω 1 τελευταιο σετ κ δικο σας.Μολις κανω την 8η επαναληψη παταω μια κλανια δυνατη και συνεχομενη μεχρι να σηκωθω καμια 3-4 δευτερα αλλα φανηκε αιωνας.Ειπα ενα συγγνωμη και εφυγα σα δαιμονισμενος.

    Υ.Γ : Ο τονος με τα αυγα κ τα φασολια εφταιγαν.
    ΜΠΟΥΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....ΜΑΜΗΣΕΣ!ΘΕΟΣ ΕΙΣΑΙ! ΜΟΥ ΦΥΓΑΝ ΟΙ ΜΥΞΕΣ ΑΠ'ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-05-11 21:12 #98
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Madd_Chadd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκανα καθισματα και ηταν 2 κοπελες που περιμεναν για το smith κ τις λεω 1 τελευταιο σετ κ δικο σας.Μολις κανω την 8η επαναληψη παταω μια κλανια δυνατη και συνεχομενη μεχρι να σηκωθω καμια 3-4 δευτερα αλλα φανηκε αιωνας.Ειπα ενα συγγνωμη και εφυγα σα δαιμονισμενος.

    Υ.Γ : Ο τονος με τα αυγα κ τα φασολια εφταιγαν.
    Οκ.. Τοπ.. Αξεπεραστο..
    I love sweets
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-05-11 21:24 #99
    Προεπιλογή
    kalispera paides!!!new sto forum opote swsto tha einai na pw ena geia se olous!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-05-11 21:26 #100
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spread Εμφάνιση μηνυμάτων
    kalispera paides!!!new sto forum opote swsto tha einai na pw ena geia se olous!!!
    οχι ομως σε αυτο το θεμα φιλε μου..
    υπαρχουν οι αναλογες ενοτητες για ολα,κ αυτη που σε ενδιαφερει αρχικα ειναι τα "νεα μελη".
    διαβασε μια κ τους κανονες του φορουμ,για να ξερεις πως να κινηθεις σε αυτο,κ να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-06-11 01:24 #101
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    πριν ομως παω για υπνο δεν μπορω θα το πω να μην το ξεχασω...ειναι κ φρεσκια εμπειρια...


    μολις ηρθα απο προπονηση....εκανα πλατη που λετε σημερα κ ημουν στο ρακ και μολις ειχα τελειωσει αρσεις κ βλεπω εναν σαν μεθυσμενο να το πω να θελει να κανει μετα απο μενα.....εδω να σημειωσω οτι ηταν τοσο αθλιος που με αφησε μονη μου να ξεφορτωνω τα κιλα ενω ηθελε να κανει και μου λεει κιολας ασε τα τελευταια 15 να εχω κ εγω κ του λεω τωρα τα εβγαλα..χιχιχ...τεσπαααααα...καλα μεχρι εδω...διπλα απο το ρακ εχει παραθυρο οπου κ αφηνω το ντοσιε μου με τα πραγματα μ και εγω παω παραπερα στον σταυρο....
    ε κανω το σετ κ γυρναω να γραψω τι εκανα οπου κ εκει παιδιααααααααααα.....θυμηθηκα τον φιλο μας τον παραπανω στα σκουωτ!!!!!
    τον ατιμο την αμολησε μιλαμε...ηταν μονος του εκει κ ειχε μια μποχαααααααα....δες την τη μουσιτσα λεω....τον κοιταω,κανω ενα πφφφφφφ....κουναω το χερι επειδικτικα στον κλανιαρη κ παιρνω τα πραγματα μ...
    φανταστειτε ουτε αυτος το αντεξε κ ταχα δηθεν τριγυρνουσε γιατι κουραστηκε απο τα ψευτοκιλα που εκανε η κοτα η μπιχλιαρα...
    ηταν και με σαγιοναρα....πφφφφφφφφ....

    παρολα αυτα η προπονηση πηγε τελεια αν και με τοξικα αερια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 01-06-11 07:56 #102
    Το avatar του χρήστη magdaline

    Εγγραφή
    09-03-2011
    Περ.
    Czech Republic
    Μηνύματα
    1.650
    Προεπιλογή
    πάω εχθές να κάνω ώμους.. και πάω στο ράφι με τα βαράκιa.. ήταν εκεί κάτι αγόρια που καθόντουσαν στο πάγκο και κοίταζαν τα βαράκια.. λέω "τα θέλετε?" κοιτάζοντας τα 2 3κιλα.. λένε χαμογελαστοί "όχι όχι αλλά καλύτερα άμα ξεκινάς τώρα να πάρεις κάτι πιο ελαφρύ.. λέω "όχι καλέ, αυτά εκεί είναι για παιδάκια!!" ..και παίρνω που λέτε το 3 κιλο παραμάσχαλα από το 1 χέρι και άλλο ένα από το άλλο.. και ξεκινώ να κάνω ασκήσεις.. έρχεται η γυμνάστρια και με βάζει να πάρω σαν παιδί και εγώ αυτά τα ροζουλί τα μικροσκοπικά βαράκια.. εεεεεεε μου #$@!θηκε λίγο η αυτοεκτίμηση
    "Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις μες στην πολλή συνάφεια του κόσμου."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-06-11 08:27 #103
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν ομως παω για υπνο δεν μπορω θα το πω να μην το ξεχασω...ειναι κ φρεσκια εμπειρια...


    μολις ηρθα απο προπονηση....εκανα πλατη που λετε σημερα κ ημουν στο ρακ και μολις ειχα τελειωσει αρσεις κ βλεπω εναν σαν μεθυσμενο να το πω να θελει να κανει μετα απο μενα.....εδω να σημειωσω οτι ηταν τοσο αθλιος που με αφησε μονη μου να ξεφορτωνω τα κιλα ενω ηθελε να κανει και μου λεει κιολας ασε τα τελευταια 15 να εχω κ εγω κ του λεω τωρα τα εβγαλα..χιχιχ...τεσπαααααα...καλα μεχρι εδω...διπλα απο το ρακ εχει παραθυρο οπου κ αφηνω το ντοσιε μου με τα πραγματα μ και εγω παω παραπερα στον σταυρο....
    ε κανω το σετ κ γυρναω να γραψω τι εκανα οπου κ εκει παιδιααααααααααα.....θυμηθηκα τον φιλο μας τον παραπανω στα σκουωτ!!!!!
    τον ατιμο την αμολησε μιλαμε...ηταν μονος του εκει κ ειχε μια μποχαααααααα....δες την τη μουσιτσα λεω....τον κοιταω,κανω ενα πφφφφφφ....κουναω το χερι επειδικτικα στον κλανιαρη κ παιρνω τα πραγματα μ...
    φανταστειτε ουτε αυτος το αντεξε κ ταχα δηθεν τριγυρνουσε γιατι κουραστηκε απο τα ψευτοκιλα που εκανε η κοτα η μπιχλιαρα...
    ηταν και με σαγιοναρα....πφφφφφφφφ....

    παρολα αυτα η προπονηση πηγε τελεια αν και με τοξικα αερια !

    Και εσύ αμέσως να κάνεις πιφφ και κίνηση με το χέρι να αισθανθεί το παιδί άσχημα. Βιολογική ανάγκη ήταν του ανθρώπου , λές και εσυ δεν τις αφήνεις τις βγάζεις καυευθείαν σε αεροστεγές σακουλάκι και τις πετάς στον κάδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-06-11 09:02 #104
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jumaru Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εσύ αμέσως να κάνεις πιφφ και κίνηση με το χέρι να αισθανθεί το παιδί άσχημα. Βιολογική ανάγκη ήταν του ανθρώπου , λές και εσυ δεν τις αφήνεις τις βγάζεις καυευθείαν σε αεροστεγές σακουλάκι και τις πετάς στον κάδο
    εαν τον ξαναδω αυτον,θα βαλω την πετσετα στο κεφαλι μου κιολας!
    ρε συ εδω δεν το εχουν ντροπη,δηλαδη την αφηνεις και λενε στην υγεια σου,οπως οταν πινουμε πχ κατι στην παρεεα!μιλαμε για μπιχλαααααα....το ιδιο ισχυει με το ρεψιμο!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-06-11 09:14 #105
    Προεπιλογή
    κακο αεριο σε καλο ανθρωπο δεν καθετε.τουλαχιστον εκανε που εκανε ψευτοκιλα... εδωσε ενα δειγμα οτι ειναι υγειης ο ανθρωπος.πλακα κανω, θα μπορουσε να ειναι πιο διακριτικος
    just do as i say dont do as i do
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ... ΤελευταίαΤελευταία