Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 136 έως 143 από 143
  1. 10-09-13 18:06 #136
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billy Εμφάνιση μηνυμάτων
    φίλε μου πολύ χαίρομαι που πας καλά,
    εγώ θέλω να πέσω στα 67

    ήμουν 74.5 πριν αρχίσω και έχασα πολύ γρήγορα 4 κιλά (+/-) και εμένα τα παντελόνια μου μου είναι λίγο χαλαρά ενώ πρώτα ήταν τσίτα.
    τις τελευταίες μέρες είμαι λίγο κουρασμένος και δεν κάνω εντατικά τίποτα, είχα και άλλα τρεξίματα αλλά προσέχω το φαγητό,
    ζάχαρη βάζω αναγκάστηκα στον καφέ αλλά δεν νομίζω να με χαλάσει μιάμιση κουταλιά την ημέρα.

    εσύ πόσα κιλά θέλεις να πας;
    δεν ξερω σιγουρα ποσα θελω,ειμαι 1.90 υψος... θελω πρωτα απ ολα να καψω λιπος να πεσω αρκετα σε λιπος γιατι απο 1 οκτωμβριου θα ξεκινησω αρκετα βαρη.. τωρα εχω μια εβδομαδα που δεν αθλουμε εκτος απο καμψεις και κοιλιακους γιατι δεν προλαβαινω εχω εξεταστικη.. αλλα διατροφη συνεχιζω..ναι μεν χανω αλλα οχι οπως πριν ..πιστευω γιατι αλλαξα το ψαρι με κοτοπουλο και καποια αλλα... θα γυρισω εκει που ημουν.. επισης για να ξεγελιεμαι καμμια φορα το πρωι το γαλα με την βρωμη τα βραζω και γινοντε κρεμουλα.. υπομονη να τελειωσει η εξεταστικη να μπουμε σε φουλ ρυθμους.. δεν ειμαστε τοσο χαμηλα ακομα αλλα εφοσον ειμαστε πολυ καλυτερα κατι ειναι και αυτο.. παντως η κοιλια ειναι πολυ δυσκολη για να μικρυνει... θελει πολυ κοπο τελικα... μια κουταλια δεν πειραζει σιγα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-09-13 19:55 #137
    Προεπιλογή
    τις τελευταίες δύο εβδομάδες δεν έκανα καθόλου τρέξιμο ΗΙΙΤ ή αντοχή γιατί αντιμετωπίζω κάποιο πρόβλημα δυσκαμψίας στους δικέφαλους του ποδιού,
    παρολαυτά πρόσεξα πάρα πολύ την διατροφή και έκανα πολλούς κοιλιακούς και το γενικό πρόγραμμα που κάνω συνήθως και είχε αποτέλεσμα.
    Και χθες το πρωί και σήμερα το πρωί η ζυγαριά έδειξε 69 κιλά.
    Είμαι πολύ ικανοποιημένος γιατί τα 70 κιλά ήταν σημείο ταμπού για μένα και πολύ δύσκολο να το ξεπεράσω.

    Το θέμα είναι όμως ότι τρέξιμο ούτως ή άλλως θα πρέπει να κάνω πάλι κάποια στιγμή γιατί εκτός από απώλεια λίπους βοηθάει γενικότερα στην αντοχή του οργανισμού.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-10-13 12:34 #138
    Προεπιλογή
    giannaras,
    εσύ πως πας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-10-13 13:17 #139
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billy Εμφάνιση μηνυμάτων
    giannaras,
    εσύ πως πας?
    μια χαρα μειωσα λιγο το τρεξιμο..αλλα αυξησα πρωτεινη και καιει λιπος κανονικα..ειμαι πολυ ευχαριστημενος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-10-13 13:21 #140
    Το avatar του χρήστη giannaras13

    Εγγραφή
    07-12-2012
    Περ.
    Λαρισα
    Μηνύματα
    216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannaras13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια χαρα μειωσα λιγο το τρεξιμο..αλλα αυξησα πρωτεινη και καιει λιπος κανονικα..ειμαι πολυ ευχαριστημενος
    εχασα 8 κιλα αλλα με πρωτεινη αρκετη και γυμναστικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-10-13 17:23 #141
    Προεπιλογή
    Μετά την αποκατάσταση του τραυματισμού που αντιμετώπιζα τον τελευταίο 1.5 μήνα επανήλθα στο ΗΙΙΤ και στην αντοχή και τώρα είμαι στα 69 κιλά σταθερά, με στόχο τα 67.
    και είμαι πολύ ικανοποιημένος.
    Βέβαια η δίαιτα έπαιξε πρωταρχικό ρόλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-02-14 02:51 #142
    Προεπιλογή
    Καλησπερα εγω κανω ακριβως οτι κανει ο Βασιλης καθε πρωι εκτος σ/κ και αναρωτιεμαι αν πρεπει να το ελαττωσω επειδη πολυ συχνα ακουω πρεπει να ξεκουραζω τους μυες μου.

    *τι ειναι το HIIT?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8.  

Σελίδα 10 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 8910