Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 30
  1. 27-10-08 22:27 #16
    Προεπιλογή
    Ναισκε γμτ με συγχωρειτε παιδες...............γεραματα.Εγω ειδα βελτιωση οταν ξεκουραστηκα,κατα τη διαρκεια του προγραμματος τις πιο πολλες φορες εισαι χωμα και σε στελνει για υπνο νωρις.Τωρα αυτο που εβαλες το προγραμμα το κοβω λιγο πιο ελαφρυ απο το GVT
    Γενικα ομως ο τυπος ειναι οπαδος της εντασης.
    Αυτος ο Peter Sisco kai o Pavel ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο πιστευω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-10-08 23:08 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hurricane38
    Ναισκε γμτ με συγχωρειτε παιδες...............γεραματα.Εγω ειδα βελτιωση οταν ξεκουραστηκα,κατα τη διαρκεια του προγραμματος τις πιο πολλες φορες εισαι χωμα και σε στελνει για υπνο νωρις.Τωρα αυτο που εβαλες το προγραμμα το κοβω λιγο πιο ελαφρυ απο το GVT
    Γενικα ομως ο τυπος ειναι οπαδος της εντασης.
    Αυτος ο Peter Sisco kai o Pavel ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο πιστευω.
    Ναι ειδεικα ο pavel αν κρινω απο το βιβλιο του για προπονησεις δυναμης ο ας μην το διαβασα ολο,τυπος ειναι φοβερος!!!

    Και ΡΟΥΛ συνεχισε την καλη δουλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-11-08 17:11 #18
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ξεχασα να αναφερω μια λεπτομερεια για καποιους θα φανει ιδιαιτερα χρησιμη

    ΧΑΣΙΜΟ ΛΙΠΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΑΕΡΟΒΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-11-08 00:47 #19
    Προεπιλογή
    Σημερα εκανα την πρωτη προπονηση στο 6-12-25
    Θα παω για νανακια γιατι το προγραμμα ειναι κι επειδη ειναι ετσι θα αποδωσει φυσικα μολις το σωμα ξεκουραστει.
    RUHL συνεχισε την καλη δουλεια με εμπνεεις αν και ειχα σκοπο να κανω Mike menzer H.I.T. μεχρι τα Χριστουγεννα
    Οτι προγραμμα εχω κανει απο Παβελ αυξανει τη δυναμη για τη μαζα δεν ξερω ομως σιγουρα.Νομιζω οτι πιο ευκολα το καταλαβενουν αυτοι που ειναι πιο αδυνατοι απο μενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-11-08 01:14 #20
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    αφου διαβαζουμε τα ιδια βιβλια δεν ειδες τι κραξιμο τον πατησε τον μεντζερ ο πολικουιν ?χωρις πλακα καθε 5 σελιδες ελεγε το ονομα του και οχι με την καλυτερη ενοια τρελο-παλαβο τον κατεβαζε ηλιθιο τον ανεβαζε καλα εκεινο το σημειο που λεει οτι θεωρητε μεγαλος φιλοσοφος ο μεντζερ.............απο τον εαυτο του


    εδω εχει και αλλες πληροφοριες για αυτο το ειδος προπονησης μερικες συμβουλες ωστε να αυξησης περισοτερη αυξητικη τι να τρως η να μην τρως πριν την προπονηση και αλλα
    http://www.fitstep.com/articles/fat-...persetting.htm
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-11-08 01:18 #21
    Προεπιλογή
    Για φιλοσοφος μαλλον περασε και δεν ακουμπησε,αλλα αποδεδειγμενα τα προγραμματα του δουλευουν.Σκατα!Δυσκολευτηκα πολυ να πιστεψω οτι καποιος θα βαλει μαζα και δυναμη με 1 σετ αλλα γαμωτο το εχω δει να συμβαινει!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-11-08 01:23 #22
    Το avatar του χρήστη yannis88

    Εγγραφή
    16-09-2008
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    194
    Προεπιλογή
    Το πρόγραμμα πρέπει να μαμάει αλλά πιστεύω θα ήταν καλύερο να εφαρμοσθεί σε περίοδο που έχει επέλθει στασιμότητα.Διαφορετικά δεν έχει νόημα.
    Great minds discuss ideas,average minds discuss events,small minds discuss people.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-11-08 01:29 #23
    Προεπιλογή
    Για ποιο προγραμμα μιλας ακριβως γιατι μπερδευτηκα.Mike Mentzer η το 6-12-25.Σημερα εκανα στηθος πλατη στο 6-12-15.
    Παιδες δεν παλευεται ειναι δυσκολο πολυ.Εγω εκανα πρωτα πλατη και μετα πιγα για στηθος με τη γλωσσα γραβατα.Οι τελευταιες 25 επαναληψεις βγηκαν με 40 κιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-12-08 17:39 #24
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    οι 25άρες μου φαίνονται κάπως
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-01-09 02:20 #25
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Λοιπον εκανα ενα update στο 2ο μου ποστ και εγραψα το προγραμμα που θα κανω(οχι τωρα αλλα συντομα) με μερικες δικες μου αλαγες και προσθηκες χωρις να αλαξω την κεντρικη ιδεα.

    Ακομα μια υποθεση για το προγραμμα σαν bbers θελουμε να αυξησουμε καθε μυικη ινα στο μεγιστο υπαρχουν οι αργες μυικες ινες(Type I), οι γρηγορες (Type IΙ)τυπου Α και τυπου Β αλλες αυξανοντε λιγο αλλες πολυ σε μεγεθος αλλα σκεφτητε να τις αναπτυξουμε ολες ποσο οφελος θα παρουμε.

    Συσχετισμος ^ απο το λινκ του πικολο
    http://www.teenbodybuilding.com/shane6.htm
    Repetition Range-----Type I--------Type IIA------Type IIΒ
    6-8 repetitions--------Very Low-----Good ---------Excellent
    9-12 repetitions-------Low-----------Excellent-----Very Good
    25-50 repetitions-----Excellent------Low-----------Very Low

    3 Excellent FTW ενδιαφερον θα εχει αν υπαρξει και αναπτυξη εστω σε καποιο βαθμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-01-09 04:46 #26
    Προεπιλογή
    Αυτο το προγραμμα ειναι γερμανικο και πολυ σκληρο.Το εκανα αλλα με εκαψε στην μεση της 3ης βδομαδας.
    Ολα τα προγραμματα του Poliquine ειναι πολυ καλα γι αυτους που ειναι αθλητες επαγγελματιες και κανουν χρηση ουσιων.
    Για τουσ κοινουσ θνητους προκαλουν υπερπροπονηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-01-09 13:40 #27
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Θα δουμε το δοκημαζω και παω βλεποντας , θα παρω και λιγο ρεπο πριν το αρχησω να μπω ξεκουραστος και αν βλεπω οτι δεν τραβαω το κοβο ,θα βαλω και κρεατινη μεσα μπας και κερδησω τιποτα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-02-09 14:55 #28
    Προεπιλογή
    kκαι ρε συ αλεξ πως θα ξερεις αν εχασες η εβαλες μετα αν βαλεις κρεατινη?Λιπος δνε θα ξερεις αν εχασες ενω μ9ες παλι δεν θα ξερεις αν εβαλες..καλυτερα οχι κρεατινη λεω εγω.
    καλο ταξιδι Κωστα...Θα μας λειψεις!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-04-09 01:05 #29
    away
    Εγγραφή
    15-03-2009
    Μηνύματα
    541
    Προεπιλογή
    tnx Ruhly!!! Φοβερό ποστ

    θα το δοκιμάσω σίγουρα το προγραμμα, κάπου θα χώσω και τα bottom feeder squats και άντε να δουμε πως θα κατεβώ τις σκάλες του gym.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-04-09 01:18 #30
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    οταν τελειωσα την προπονηση (1 μηνα)και πηγα στην κανονικη ανεβηκα περιπου +20-10κγ σε ολα γραμμωση ε λιγες θερμιδες + αεροβια

    Η αλαγη κανει καλο



    edit για οποιον το δοκημασει οπως ειναι προγραματηστε κυκλο ανα 6 μερες γιατι τα ποδια δεν αναρωνουν πολυ καλα και θα πρεπει να αλαζετε μερες μετα την 1η με 2η κτλ και δεν λεει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη RUHL : 21-04-09 στις 01:53
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12