Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 29-09-13 10:57 #16
    Προεπιλογή
    Επειδή έχεις ακόμα πολύ "αέρα" για να φτάσεις τις ηλικίες που συνήθως αρχίζεις και βλέπεις σημαντικά οφέλη στο σώμα σου, εγώ θα σου έλεγα αν έχεις σκοπό να πας γυμναστήριο, να κάνεις για κάποιο καιρό κύκλους να μάθεις όλες τις βασικές τεχνικές, να αρχίσει να δένει το σώμα σου, έτσι ώστε σε 2-3 χρόνια να είσαι πιο έτοιμος και σε καλύτερο επίπεδο απο τους συνομηλίκους σου.
    First comes smiles. Then comes lies. Last is gunfire.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-13 11:06 #17
    Το avatar του χρήστη rambo1

    Εγγραφή
    26-08-2013
    Περ.
    Λεμεσός
    Μηνύματα
    28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daywalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλός ήρθες.
    Έχεις ακριβώς τα ίδια χαρακτηριστικα με τον ένα γιο μου. Εγώ προσωπικά καλώς η κακώς δεν τον αφήνω να κάνει τίποτα άλλο εκτός απο κάμψεις και μονόζυγο. Η ηλικία σας είναι τέτοια που το σώμα συνέχεια διαμορφωνεται.
    Προς το παρόν δεν χρειάζεσαι κάτι υπερβολικό βάρη κτλ. Από δειατροφη τρωγε μαγειρευτό φαγητό της μαμάς χωρίς εξαιρέσεις και όσο μπορείς όχι "σαβούρα" και αναψυκτικά.
    σ ευχαριστω
    κανω βασικα ασκησεις με βαρος του σωματος και απο διατροφη οπως ειπες φαγητο της μαμας

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως ηρθες..αντε να μεγαλωσεις και να γινεις σαν και μενα
    χαχαχα ναι οταν μεγαλωσω θα γινω σαν και σενα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kagias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή έχεις ακόμα πολύ "αέρα" για να φτάσεις τις ηλικίες που συνήθως αρχίζεις και βλέπεις σημαντικά οφέλη στο σώμα σου, εγώ θα σου έλεγα αν έχεις σκοπό να πας γυμναστήριο, να κάνεις για κάποιο καιρό κύκλους να μάθεις όλες τις βασικές τεχνικές, να αρχίσει να δένει το σώμα σου, έτσι ώστε σε 2-3 χρόνια να είσαι πιο έτοιμος και σε καλύτερο επίπεδο απο τους συνομηλίκους σου.
    δεν εχω σκοπο γυμναστηριο
    προς το παρων κανω στο σπιτι με ασκησεις με το βαρος του σωματος και μονοζυγο
    γυμναστηριο σε 2-3 χρονια
    "The worst thing I can be is the same as everybody else"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-13 11:07 #18

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Καλως ορισες bro
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-13 20:15 #19
    Προεπιλογή
    Καλως ηρθες αν επιτρεπεται τι ταξη πας?για να σου πω και γω σε αντιστοιχη ηλικια τι εκανα αν εκανα περιπου στα 13 που αρχισα να ασχολουμαι με γυμναστικη δεν ειχα προγραμμα ουτε ακολουθουσα καποια συγκεκριμενη διατροφη απλα εκανα μονοζυγο οσες επαναληψεις μπορουσα και οσα σετ ηθελα μεχρι να κουραστω/βαρεθω.Κατι αντιστοιχο εκανα και με 3κιλα βαρη και ισως εκανα push-up
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12