Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 161
  1. 15-11-13 14:38 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mazas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε παραγγελια 240 ευρω απο τον πορτογαλλο θα ειχες εκπτωση 5 % τουτεστιν 12 ευρουλακια. θα μαζευες και αρκετους ποντους για να παρεις δωρεαν μια μπλουζα η μια τσαντα η 30 μπαρες σοκολατας και θα σου βαζανε 4-8 δειγματα απο διαφορα αλλα συμπληρωματα!!!!

    Τι να λεμε τωρα οι ανθρωποι εκει στη πορτογαλλια ειναι επαγγλματιες,σας τα λεω συνεχεια αλλα δεν ακουτε...μονο ειρωνεια ξερετε να πουλατε ρε παιδια!!!!
    Καθηστε εσεις και καντε αγορες απο το ελλαΝΤΑ
    μαλιστα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-11-13 22:25 #32
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια εμενα που μου ηρθε σημερα η σακουλα λεει πισω οτι εχει 19,6 γρ και οχι 20,6.. Ξερω δεν ειναι μικρη η διαφορα, αλλα... Και επισης θα ηθελα να ρωτησω η ποσοτητα των αμινοξεων που αναγραφεται ειναι στα 100 γρ??
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Grigoris Tsiaousis : 15-11-13 στις 22:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-11-13 23:21 #33
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Αναλογως την γευση αλλαζει και το ποσοστο . Πια γευση εχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-11-13 23:36 #34
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μεχρι και ο αδερφος μου που δεν ασχολειται λεει που ειναι το δωρο?

    Καλα να παθω ,πλεον θα ψωνιζω μονο απο αμερικη.. Σπαστικα πολυ ασχημα οταν ειδα αυτα τα 2.. μου αρεσει που του εχω στειλει και ποσους πελατες και του εχω αφησει τοσα λεφτα τα τελευταια 2 χρονια.. μου φανηκε καπως να βαλει μονο αυτα

    Σημερα θα δοκιμασω την βανιλια μετα την προπονηση , με λιγο νερο οσο ειναι το μπουκαλακι προτινει ή λιγοτερο
    Argo όταν τα λέγαμε εδώ http://forum.bodybuilding.gr/showthr...%CF%82/page136 εσύ τους υποστήριζες ! Λες κ ο Πορτογάλος, ο Ιταλός κ οι Αμερικάνοι είναι χαζοί που "σε φλομώνουν" στα δώρα κ στα δείγματα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Whey 80
    Διαλυτοτητα 10/10
    Γευση vanilia creme 10/10 η πρωτη γουλια μου εφερε στο μυαλο καραμελες βουτυρου πολυ ωραια γευση και κατεβηκε σαν νερακι!
    Μιας κ έχω αδυναμία στις καραμέλες βουτύρου θα σ εμπιστευτώ κ θα κάνω μια παραγγελία την συγκεκριμένη γεύση.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Grigoris Tsiaousis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια εμενα που μου ηρθε σημερα η σακουλα λεει πισω οτι εχει 19,6 γρ και οχι 20,6.. Ξερω δεν ειναι μικρη η διαφορα, αλλα... Και επισης θα ηθελα να ρωτησω η ποσοτητα των αμινοξεων που αναγραφεται ειναι στα 100 γρ??
    Grigori παίζει ρόλο η γεύση. Οπότε δεν είναι κάτι ανησυχητικό..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-11-13 23:47 #35
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Geo να ξερεις οτι εγω ειχα δειγμα , οχι ολοκληρη πρωτεινη γι αυτο εβαλα τις φωτογραφιες. Αλλα δεν πιστευω τωρα να αλλαξαν το δειγμα ωστε να εχει καλη διαλυτοτητα και γευση (γιατι πολλες φορες δοκιμαζεις ενα δειγμα και οταν αγοραζεις το προιον διαφερει )

    Όσο για το άλλο , του εχω στειλει παρα πολλους πελατες και ξερω τι δωρα βαζει και τι εκπτωσεις κανει. και ξερω οτι εκοψε σε παραγγελια, κατα πολυ μικροτερη απο τα δικα μου, 12 ευρω :/
    θα μεινω στο οτι μπορει να εγινε καποιο λαθος ή για να πω αληθεια μαλλον απο τα προιοντα που πηρα δεν ειχε περιθωριο για να κοψει
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-11-13 00:03 #36
    Το avatar του χρήστη GEOP13

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Ναι γι αυτό που λες για τα δείγματα ισχύει μου έχει τύχει κ μένα ! κ εγώ από τον Ηρακλή δεν είχα ποτέ θέμα, μάλλον δεν θα μπορούσε να κάνει κάτι καλύτερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-13 00:36 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλογως την γευση αλλαζει και το ποσοστο . Πια γευση εχεις?
    Σοκολατα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-11-13 19:23 #38
    Προεπιλογή
    να πω την αληθεια οσο περναει ο καιρος η γευση βουτυρου (butterscotch) μου φαινεται αραιη.δεν θα τη ξαναπαρω τη συγκεκριμενη γευση αλλα θα δοκιμασω αλλες της ιδιας εταιρια.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-11-13 22:34 #39
    Προεπιλογή
    Εγω παντως σημερα δοκιμασα την γευση σοκολατα και δεν με τρελανε παιδια και δεν θυμιζε καθολου σε σοκολατα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-11-13 22:39 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mazas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε παραγγελια 240 ευρω απο τον πορτογαλλο θα ειχες εκπτωση 5 % τουτεστιν 12 ευρουλακια. θα μαζευες και αρκετους ποντους για να παρεις δωρεαν μια μπλουζα η μια τσαντα η 30 μπαρες σοκολατας και θα σου βαζανε 4-8 δειγματα απο διαφορα αλλα συμπληρωματα!!!!

    Τι να λεμε τωρα οι ανθρωποι εκει στη πορτογαλλια ειναι επαγγλματιες,σας τα λεω συνεχεια αλλα δεν ακουτε...μονο ειρωνεια ξερετε να πουλατε ρε παιδια!!!!
    Καθηστε εσεις και καντε αγορες απο το ελλαΝΤΑ
    αντε να δουμε τι θα στηλουν δωρο παρηγκειλα 182ε σημπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-11-13 22:40 #41
    Προεπιλογή
    για να λες κ εσυ το ιδιο,μαλλον με τις γευσεις εχει θεμα η συγκεκριμενη.θα ειναι ολες ετσι αραιες.
    θα το σκεφτω αν θα τη ξαναπαρω.
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-11-13 01:42 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο just chris Εμφάνιση μηνυμάτων
    για να λες κ εσυ το ιδιο,μαλλον με τις γευσεις εχει θεμα η συγκεκριμενη.θα ειναι ολες ετσι αραιες.
    θα το σκεφτω αν θα τη ξαναπαρω.
    ενταξει εγω δεν εχω τοσο θεμα με τις γευσεις.. τις συνηθιζω ευκολα, αλλα απο αυτην την εταιρια η σοκολατα με προβληματισε λιγο γιατι οσμη και η γευση της μου εφερνε κατι σε πικρο και κρεατικο.. οτι να ναι.. ουτε να το περιγραψω δεν μπορω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-11-13 18:41 #43
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Δεν υπαρχει λογος να παρεις αυτη τη πρωτεινη (μιλαω παντα για οταν ψαχνεις να βρεις κατι οικονομικο ετσι...) οταν υπαρχει η πρωτεινη του προζις γιατι μιλαμε για 10 ευρω διαφορα ετσι η μπορεις να παρεις τη pρωτεινη της bodyraise proeffect classic στα 33 ευρουλακια!!! Γνωμη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-11-13 19:08 #44
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mazas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπαρχει λογος να παρεις αυτη τη πρωτεινη (μιλαω παντα για οταν ψαχνεις να βρεις κατι οικονομικο ετσι...) οταν υπαρχει η πρωτεινη του προζις γιατι μιλαμε για 10 ευρω διαφορα ετσι η μπορεις να παρεις τη pρωτεινη της bodyraise proeffect classic στα 33 ευρουλακια!!! Γνωμη μου
    Η bodyraise proeffect classic είναι ζάχαρη,60αρα,με 7γρ ζαχαρη ανά δόση. Επίσης κάνει 30 ευρώ με σέικερ δώρο,αλλά ....καμία σύγκριση με 1)prozis sport Whey & 2)PW Whey Protein 80.
    Οι δυο τελευταίες είναι 82αρες.
    Γνώμη μου είναι πως αν θες μια πρωτεΐνη χωρίς γεύση και πρόσθετα,παίρνεις τη prozis sport,αλλά αν θες και μια εντός ημέρας που να έχει γεύση (έστω και ελαφριά) για να το ευχαριστιέσαι,κάτι σαν υποκατάστατο ενός γλυκού κτλ,τότε 10 ευρώ παραπάνω,για μένα αξίζουν,διότι η γεύση είναι πολύ σημαντικός παράγοντας. Δεν είναι μόνο η πρωτεΐνη,είναι να βλέπεις γλυκά και εδέσματα και να μη σου γυρίζει το μάτι...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ίων Δραγούμης : 19-11-13 στις 19:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-11-13 20:29 #45
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή Απ: Whey Protein 80 (Protein Works)
    Παρέλαβα δύο δικιλες. Η μια choco silk ενώ η άλλη butterscotch...
    1) Choc. Silk: Διαλυτότητα άριστη. Ενάμιση scoop 200ml νερό. Γεύση ευχάριστη, όχι έντονη. Μάλλον θα την βαρεθώ σύντομα. Παρόλαυτα στα μέτρα μου αν κ θα ήθελα λίγο πιο έντονη την σοκολάτα.
    2) Butter Scotch ripple. Διαλυτότητα επίσης πάρα πολύ καλή. Ομοίως με choc. 200ml νερό κ ενάμιση scoop. Γεύση επίσης πολύ ελαφριά αλλά πάλι ευχάριστη. Μάλλον κ αυτή θα την βαρεθώ σύντομα.
    Κ επειδή το περίμενα ότι θα έιχα ένα "ψυχολογικό" με τις γεύσεις δοκίμασα το εξής. 1 scoop choc silk + 1 scoop butter + 250ml free lactose γάλα κ 150ml νερό. Απλά no comments.... αν κ μου έπεσε λίγο βαρύ στο στομάχι. Την επόμενη λιγότερο γάλα κ περισσότερο νερό. Με στυλ κ φαντασία.
    Overall πάντως πολύ καλή εντύπωση από την συγκεκριμένη πρωτεΐνη. Αποτελέσματα θα δείξει.... περιμένω στις επόμενες δύο εβδομάδες να βάλω 3 - 5 μυικά κιλά και να ανέβω σε δύναμη ενώ παράλληλα να αυξήσω την αντοχή στην αερόβια και να ρίξω τουλάχιστον 3 - 5% το bf......... :what: :what: :what:

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία