Σελίδα 152 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 52102142150151152153154162 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 2.266 έως 2.280 από 2639
  1. 23-12-13 00:42 #2266
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παω πασο φιλε αν εσενα σε εκφραζουν τετοια σωματα και σου δινουν εμπνευση εγω δεν εχω κανα πρόβλημα,Οσο για τα παραδείγματα που εδωσες με τους ποδοσφαιριστες είναι ακυρο τελειως όμως,γιατι μιλας για φυσικο ταλεντο το οποιο εχει εξελιχθεί με αρκετη δουλεια....Ενω τα ατομα για αυτα που μιλαμε για τις φωτο, οσο καλα γονιδια και να εχεις οσο και να φας οσο και να γυμναστεις ουτε το 30 τα εκατο δεν θα φτασεις,,,,Εμενα δεν με εμπνεουν παντος γι αυτό και αναφερθηκα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-12-13 12:33 #2267
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Στο bb μπορεί κάποιος να δοκιμάσει πολλές και διαφορετικές μεθόδους. Αν είσαι αρκετά τρελός πάρε να'χεις μια ακραία προπόνηση με 8 ωρες βάρη και 16 ροφήματα whey/δεξτρόζης.

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-12-13 17:35 #2268
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    κάθε άποψη είναι δεκτή και έχει λογική , άλλωστε το τι εμπνέει τον καθένα μιας και είναι ο τίτλος του θέματος είναι καθαρά υποκειμενικό , ούτε οι μεν ούτε οι δε , σκέφτονται λάθος

    και όσο περισσότερα ξέρει ο καθένας μεσα στο χώρο τόσο πιο αντικειμενική άποψη έχει , εμ'ένα πχ δεν θα μπορούσε με τίποτε να με εμπνεύσει απλα ένας τεράστιος , γιατι ξέρω οτι ο πιο τεράστιος δεν σημαίνει προαπαθει περισσότερο , έχω δεί αθλητες να γυμνάζονται σκληρα για χρόνια με πειθαρχεία και να έχουν φοβερή υγεία και φυσική κατάσταση ωραία σώματα αλλα ούτε προβολή είχαν ούτε φαίνονται γενικότερα , επειδη δεν ήταν αθλητες αγωνιστικοί ούτε φωτογραφιζόταν
    έτσι όπως έχουν γίνει τα πράματα πλέον με αυτα που ξέρει ο καθένας για τα υπερφυσικά σωματα , υπάρχει και κάποια λογική που τα απαξιώνουν οι περισσότεροι , γιατι βλέπουμε αθλούμενους που δεν είναι καν αγωνιστικοι για χρόνια να έχουν μια σταθερά ανοδική βελτίωση και αγωνιστικους βελτιωμένοι μεν αλλα μόνο σε αγωνιστική περίοδο και μετα να μην βλέπονται η μόλις σταματήσουν αγωνιστικα εξαφανίζονται όλα

    εμείς που ξέρουμε θα πούμε ότι τωρα χ'άλασαν γιατι βρίσκονται σε όγκο και στούς αγώνες θα είναι πολυ καλοί , οι περισσότεροι όμως θα πούν ότι δεν τούς αρέσει αυτη η εικόνα , άρα γι αυτο λέω τα γούστα είναι υποκειμενικά
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-12-13 17:44 #2269
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    @totis

    Αν διαβασεις το θεμα απο την αρχη θα δεις και ανθρωπους που ξεκινησαν 200 κιλα και εφτασαν να εχουνε ενα νορμαλ σωμα .Θα δεις ενα παιδι να νικαει τον καρκινο. δεν ειναι ενα θεμα μονο με φουσκωτους και φαρμακα..

    Ο jay cutler και ο kai green 2 τοσο ευγενικοι ανθρωποι δεν ειναι εμπνευση για καποιον? ασχετα την σωματικη τους διαπλαση , παιζουνε και αλλα ρολο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-12-13 19:57 #2270
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    κάθε άποψη είναι δεκτή και έχει λογική , άλλωστε το τι εμπνέει τον καθένα μιας και είναι ο τίτλος του θέματος είναι καθαρά υποκειμενικό , ούτε οι μεν ούτε οι δε , σκέφτονται λάθος

    και όσο περισσότερα ξέρει ο καθένας μεσα στο χώρο τόσο πιο αντικειμενική άποψη έχει , εμ'ένα πχ δεν θα μπορούσε με τίποτε να με εμπνεύσει απλα ένας τεράστιος , γιατι ξέρω οτι ο πιο τεράστιος δεν σημαίνει προαπαθει περισσότερο , έχω δεί αθλητες να γυμνάζονται σκληρα για χρόνια με πειθαρχεία και να έχουν φοβερή υγεία και φυσική κατάσταση ωραία σώματα αλλα ούτε προβολή είχαν ούτε φαίνονται γενικότερα , επειδη δεν ήταν αθλητες αγωνιστικοί ούτε φωτογραφιζόταν
    έτσι όπως έχουν γίνει τα πράματα πλέον με αυτα που ξέρει ο καθένας για τα υπερφυσικά σωματα , υπάρχει και κάποια λογική που τα απαξιώνουν οι περισσότεροι , γιατι βλέπουμε αθλούμενους που δεν είναι καν αγωνιστικοι για χρόνια να έχουν μια σταθερά ανοδική βελτίωση και αγωνιστικους βελτιωμένοι μεν αλλα μόνο σε αγωνιστική περίοδο και μετα να μην βλέπονται η μόλις σταματήσουν αγωνιστικα εξαφανίζονται όλα

    εμείς που ξέρουμε θα πούμε ότι τωρα χ'άλασαν γιατι βρίσκονται σε όγκο και στούς αγώνες θα είναι πολυ καλοί , οι περισσότεροι όμως θα πούν ότι δεν τούς αρέσει αυτη η εικόνα , άρα γι αυτο λέω τα γούστα είναι υποκειμενικά
    Δεν εχω να πω τιποτα....εκφραστικαται τοσο καλα μεσα από λιγα λογια τα ειπαται όλα......
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-12-13 14:54 #2271
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ίων Δραγούμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο bb μπορεί κάποιος να δοκιμάσει πολλές και διαφορετικές μεθόδους. Αν είσαι αρκετά τρελός πάρε να'χεις μια ακραία προπόνηση με 8 ωρες βάρη και 16 ροφήματα whey/δεξτρόζης.

    Μιας και το θέμα της ενότητας είναι η έμπνευση, μόνο αηδία μου προκαλεί ο συγκεκριμένος κύριος ο οποίος έχει γεμίσει και σε υπερβολικό βαθμό μάλιστα όλο του το το κορμί με synthol, τη χείριστη αισθητικά τουλάχιστον 'βοήθεια' για να φανείς τεράστιος. Είναι από τα καλύτερα παραδείγματα προς αποφυγή και είμαι σίγουρος φίλε Ίων Δραγούμη', που από ότι έχω καταλάβει σε χαρακτηρίζουν υψηλές αρχές και ηθική, ότι θα συμφωνήσεις μαζί μου.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-12-13 18:41 #2272
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και το θέμα της ενότητας είναι η έμπνευση, μόνο αηδία μου προκαλεί ο συγκεκριμένος κύριος ο οποίος έχει γεμίσει και σε υπερβολικό βαθμό μάλιστα όλο του το το κορμί με synthol, τη χείριστη αισθητικά τουλάχιστον 'βοήθεια' για να φανείς τεράστιος. Είναι από τα καλύτερα παραδείγματα προς αποφυγή και είμαι σίγουρος φίλε Ίων Δραγούμη', που από ότι έχω καταλάβει σε χαρακτηρίζουν υψηλές αρχές και ηθική, ότι θα συμφωνήσεις μαζί μου.
    Φίλε μου goldenera δεν ξέρω αν ισχύει το ότι έχει χρησιμοποιήσει synthol,αλλά προσωπικά πιστεύω ότι ο Rich Piana έχει κάποια επιτυχημένα βίντεο στο yt,αν τα αναζητήσεις,τα οποία έχουν ένα συνδυασμό ωραίας μουσικής και έντονης προπόνησης που με ξεξυπνάνε πριν πάω γυμναστήριο. Προσωπικά δε θα επιθυμούσα επ'ουδενί να αναλωθώ σε διαφόρων ειδών "καταχρήσεις" και να γίνω έτσι (φυσικά και να το ήθελα,είναι μάλλον απίθανο να το καταφέρω). Μπορώ να πω πως δεν έχω υψηλούς στόχους στο άθλημα αυτό,παρά μόνο ένα υγιή,δυνατό και όμορφο σώμα. Είναι απλά το hobby μου και το λατρεύω! Για μένα μετράει εξίσου η μόρφωση,οι ανθρώπινες σχέσεις,η επιστήμη μου,η πατρίδα μας, το έθνος μας,η ιδεολογία μου και πολλά άλλα. Αλλά σαν hobby και μόνο μου είναι ενδιαφέρον να βλέπω τον Rich Piana και τον Markus Ruhl,όχι επειδή είναι η έμπνευση μου να τους μοιάσω,αλλά για να σηκωθώ από τον "καναπέ" και να κάνω μια πιο σκληρή προπόνηση και ίσως μου δώσουν καμιά ιδέα για καμια νέα άσκηση... Το ότι είναι τεράστιοι δε σημαίνει ότι μπορώ ή ότι έχω τη διάθεση και τη πρόθεση να γίνω σαν κι αυτούς. Προέχουν άλλα πολύ πιο σημαντικά πράγματα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ίων Δραγούμης : 24-12-13 στις 18:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-12-13 05:47 #2273
    Προεπιλογή
    Φίλε Ίωνα, φυσικά και το θέμα έμπνευσης και κινήτρου του καθενός μας είναι προσωπική υπόθεση και εφόσον ο συγκεκριμένος σου προκαλεί τα συναισθήματα αυτά, πολύ καλά κάνεις και τον παρακολουθείς
    Προσωπικά τον έχω 'πετύχει' σε κάποια βιντεάκια, και είμαι πεπεισμένος-σχεδόν σίγουρος- ότι κάνει χρήση synthol, και επειδή είμαι της παλιάς σχολής και η γνώμη μου είναι ότι οι σημερινοί αθλητές έχουν ξεφύγει σε μάζες και έχουν χάσει κατά πολύ σε αισθητική, με ενοχλεί διπλά και τριπλά να αντιλαμβάνομαι ΚΑΙ χρήση τέτοιων 'βοηθημάτων' που απροκάλυπτα παραμορφώνουν τον μυ.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-12-13 16:54 #2274
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goldenera Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε Ίωνα, φυσικά και το θέμα έμπνευσης και κινήτρου του καθενός μας είναι προσωπική υπόθεση και εφόσον ο συγκεκριμένος σου προκαλεί τα συναισθήματα αυτά, πολύ καλά κάνεις και τον παρακολουθείς
    Προσωπικά τον έχω 'πετύχει' σε κάποια βιντεάκια, και είμαι πεπεισμένος-σχεδόν σίγουρος- ότι κάνει χρήση synthol, και επειδή είμαι της παλιάς σχολής και η γνώμη μου είναι ότι οι σημερινοί αθλητές έχουν ξεφύγει σε μάζες και έχουν χάσει κατά πολύ σε αισθητική, με ενοχλεί διπλά και τριπλά να αντιλαμβάνομαι ΚΑΙ χρήση τέτοιων 'βοηθημάτων' που απροκάλυπτα παραμορφώνουν τον μυ.
    Προσωπικά φίλε goldenera αυτό το σώμα θέλω (του νεαρού που είναι περισσότερο πρησμένος από τον συναθλητή του-αν και σίγουρα θα τον προτιμούσα με μεγαλύτερο στήθος). Είναι ο ορισμός του "κομμάτια". Και αυτό είναι όμορφο για τα δικά μου γούστα.




    Υ.Σ. Όμως αυτός που με μπριζώνει για να σκοτωθώ στα βάρη είναι o Rich Piana τον οποίο και σέβομαι απεριόριστα,γιατί έχει δουλέψει το σώμα του. Αυτό του άρεσε.αυτό έγινε και για μένα μπράβο του.

    Προπαντός για μένα το γυμναστήριο το απολαμβάνω κατά τη διάρκεια της γυμναστικής. Καλό και το αποτέλεσμα,αλλά δεν είναι τα πάντα αυτό. Όταν παίζω προπόνηση νιώθω σα να είμαι στον φυσικό μου χώρο,είναι το απόλυτο hobby που απολαμβάνω ορισμένες φορές περισσότερο κι από το σεξ ή ένα καλό φαγητό.

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-12-13 17:12 #2275
    Προεπιλογή Christian Guzman fitness
    Πριν το γυμναστηριο επιβαλλεται Christian Guzman. Ο τυπος ειναι 22 χρονων,natural, και ανεβαζει απο τα πιο ωραια βιντεακια στο youtube παρεχοντας και χρησιμα tips. Απλα πολυ καλος για μενα!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-12-13 17:15 #2276
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ψηλος,θηριο,τρωει τα παντα,πινει τα παντα,προπονειται σαν ζωο,σηκωνει τρελλα κιλα,και ειναι λειτουργικος παντου

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-12-13 19:36 #2277
    Προεπιλογή
    Ωραίος ο Βασίλης!

    send with smoke signs
    Ελληνικό Σωματείο Δυναμικού Τριάθλου
    “Strength is the product of struggle, you must do what others don’t to achieve what others won’t”
    Henry Rollins
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-12-13 19:30 #2278
    Προεπιλογή
    I don’t eat for taste, I eat for function.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-12-13 22:05 #2279
    Προεπιλογή
    Όνομα: bodybuilding-art.jpg Εμφανίσεις: 1142 Μέγεθος: 103,4 KB
    Even if nobody believes in me, supports me or recognizes my effort, I'll keep going...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-01-14 15:27 #2280
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 152 από 176 ΠρώτηΠρώτη ... 52102142150151152153154162 ... ΤελευταίαΤελευταία