Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 43
  1. 12-10-13 23:27 #1
    Προεπιλογή Η προπόνηση & η διατροφή μου!!!
    Καλησπερα κοριτσια βοηθεια!!!ειμαι 28 1,65 και κιλα 55.λιπος 25%(ειναι πολυ ξερω με ζυγαρια εγινε η λιπομετρηση στο σωμα μ δεν φαινεται τοσο πολυ αλλα οκ)εχω ξεκινησει 2 μηνες γυμναστηριο ξανα μετα απο παυση 5 μηνών ((κ φοβερη κρεπαλη,φοβερη ομως+σε διατροφη+αλκοολ).5 φορες την εβδομαδα γυμναστηριο και εχει ως εξης

    1.στηθος ωμοι κοιλιακοι ραχιαιοι
    πιεσεις μπαρας στον επικλινη 4σετ χ8
    εκτασεις αλτηρων 4χ8
    pec dec 4χ8
    chest 4x8
    πιεσεις οπισθολαιμιες 4χ8
    εκτασεις αλτηρων
    λαστιχο jungle


    2η μερα πλατη ποδια κοιλιακοι ραχιαιοι
    οπισθολαιμιες
    μπροσθολαιμιες
    κωπηλατικη
    προβολες με μπαρα 2 σετ Χ30
    leg extension 3 set X20
    λεγ πρεσσ 2Χ20
    leg curl 3X14
    τετρακέφαλοι στο multi hip 2X 15
    Ενδεικτικα εβαλα 2 μερες.να προσθεσω οτι:τις 4 μερες κανω κ καποια ομαδικα πριν τα βαρη(fitness) ενω την πεμπτη μερα κανω μονο μια πολεμικη τεχνη που γινεται στο γυμναστηριο μου 2ωρη full cardio κτλ.

    ΔΙΑΤΡΟΦΗ
    πρωινο:γιαουρτι με κουακερ μελι κ φρουτο(μπανανα συνηθως)
    κατα τις 11:00 κρακερ ολικης
    μεσημεριανο:ψητο κοτοπουλο με σαλατα εποχής / πατατα η ρυζι κ 1 φετα ψωμι με ζεα
    πριν τη προπονηση:μια μπανανα η μια φρυγανια με γαλοπουλα
    μετα την προπονηση:ενα σκουπ πρωτεινη (με νερο)
    βραδυνο:οτι + το μεσημερι χωρις ρυζι\πατατα
    πριν τον υπνο(χι παντα):ενα γιαουρτι.

    Αυτα περιληπτικα(!!!).Δεν θελω να χασω κιλα καθολου!κ να παρω (καθαρα κιλα) δεν με νοιαζει.Δεν θελω σκελετο με κοιλιακους.Το λίπος μ φαινεται πολυ πως βλεπετετο προγραμμα μου??????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-10-13 06:26 #2
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.Παρεούλα θα επιχειρήσουμε να χάσουμε λίπος.Εδώ θα βρεις συμβουλές από αρκετά έμπειρους.Καλή επιτυχία στους στοχους σ και καλή αρχή με το ημερολόγιο σου.

    Ααα και μην ξεχάσω.Όχι και κορίτσια χαχαχα
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-13 07:09 #3
    Προεπιλογή
    μπορουν να σου δωσουν συμβουλες κ αντρες βασικα,οχι μονο κοριτσια
    Το θέμα είναι να πείσουμε τις γυναίκες ότι η γκρίνια προκαλεί κυτταρίτιδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-10-13 09:52 #4
    Προεπιλογή
    Καλημερα!!ναι κ αντρες προφανως,απλα θεωρω οτιτα δικα σας προγραμματα ειναι λιγο προχο για μενα!!δεκτη καθε συμβουλη-προταση!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-10-13 14:03 #5
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Το πρόγραμμα αυτό Ετό έβγαλε ο γυμναστής σου η το πήρες έτοιμο από κάπου;
    Γιατί βλέπω παίζεις με 8αρες επαναλήψεις.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-10-13 15:42 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SotosTheBoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόγραμμα αυτό Ετό έβγαλε ο γυμναστής σου η το πήρες έτοιμο από κάπου;
    Γιατί βλέπω παίζεις με 8αρες επαναλήψεις.

    o γυμναστης το εβγαλε,απλα βαζω τοσα κιλα ωστε να βγαινουν 8.λαθος???ειναι λιγες???
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-10-13 17:03 #7
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Απλά συνήθως όταν θέλουμε γραμμωση θέλουνε προπόνηση με ένταση και μυϊκή αντοχή οπότε βάζουμε 15αρες.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-10-13 17:49 #8
    Προεπιλογή
    Αυτο το διορθώνω οκ!!!τη διατροφή πως τη βλέπετε;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-10-13 18:54 #9
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    καλησπερα γκελυ και καλη επιτυχια στους στοχους σου.κατα την γνωμη μου το γευμα πρι την προπονηση ειναι περιττο αν θες αυτο το γευμα καντο μετα την προπονηση και βαλε το μαζι με το σκουπ επισης περιττο θεωρω και το γευμα πριν τον υπνο με το γιαουρτι. μπορεις να το βαλεις το γιαουτρτακι σου αν θες οποσδηποτε να το φας με το 11νο σου γευμα ειναι σπαταλη χρονου ενας απλος αθλουμενος να τρωει με το ρολοι και η καθημερινοτητα του να περιστρεφεται γυρω απο γευματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-10-13 18:57 #10
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται να διορθωσεις ..
    η διατροφη καλη μου φαινεται απλα βαλε λιγο υδατανθρακα μετα την προπονηση ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-10-13 19:06 #11
    Προεπιλογή
    Καλοσωρισες κοριτσακι
    Λοιπον καταρχιν μην κολλας με τα ποσοστα λιπομετρησης απο δικη μου εμπειρια και θα σου το πουν και τα παιδια ειναι απλα ποσοστα. Ο καλυτερος κριτης θα ναι ο καθρευτης σου Οσο αφορα τη διατροφη σου καλη ειναι απλα θα σ πρότεινα μετα την προπο να τρως κατι σε υδατανθρακα και πρωτεινη μαζι εκτος και αν το βραδινο σου γευμα δεν απεχει πολύ σε ωρα από την προπο σου τοτε οκ εισαι. Και το γιαουρτακι καλο είναι προ του υπνου και αμα θες βαλε και λιγα ξηροκαρπια. Επισης εκτος από το κοτοπουλο μπορεις να φας και βοδινο αμα σ αρεσει ή ψαρι , τονο.


    Καλη συνεχεια στους στοχους σου!!
    Be crazy and everything can be done!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-13 20:49 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andria Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλοσωρισες κοριτσακι
    Λοιπον καταρχιν μην κολλας με τα ποσοστα λιπομετρησης απο δικη μου εμπειρια και θα σου το πουν και τα παιδια ειναι απλα ποσοστα. Ο καλυτερος κριτης θα ναι ο καθρευτης σου Οσο αφορα τη διατροφη σου καλη ειναι απλα θα σ πρότεινα μετα την προπο να τρως κατι σε υδατανθρακα και πρωτεινη μαζι εκτος και αν το βραδινο σου γευμα δεν απεχει πολύ σε ωρα από την προπο σου τοτε οκ εισαι. Και το γιαουρτακι καλο είναι προ του υπνου και αμα θες βαλε και λιγα ξηροκαρπια. Επισης εκτος από το κοτοπουλο μπορεις να φας και βοδινο αμα σ αρεσει ή ψαρι , τονο.






    Καλη συνεχεια στους στοχους σου!!
    Kαλως σας βρηκα!!!!κοιταζα των κοριτσιων τα προγραμματα κ εμεινα αφωνη!!ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμαι με καθαρο γυμναστηριο(ημουν του εναλλακτικου yoga.βολευ κτλ) κ πραγματικα εχω πορωθει!!!εκοψα μαχαιρι το τσιγαρο κ ενικοτερα αλλαξα πολυ τροπο ζωης,Εχω αρκετες αποριες κ απο τοι βλεπω το επιπεδο γενικοτερα του φορουμ ειναι πολυ μακρια απο το δικο μου!!εχω τρελη διαθεση στο γυμναστηριο κ θελω να καταφερω να ανεβω επιπεδα!το προγραμμα μου ειναι λιγο χαλαρο???εγω οκ το βγαζω,κ συνηθως το συνδυαζω με 1ωρα ομαδικο κ διαδρομο.Το μεγαλυτερο μ προβλημα ειναι ποδια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-10-13 20:52 #13
    Προεπιλογή
    ΑΑΑΑΑ! κάτι ακομα,οσον αφορα τον υδατανθρακα νομιζα οτι βραδυ +μετα την προπονηση τον αποφευγουμε...η προπονηση μου τελειωνει περιπου 8-9 κ κοιμαμαι κατα τις 12..ε????
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-10-13 21:17 #14
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    υποτιθεται οτι μετα την προπονηση χρειαζεται πιο πολυ ο υδατανθρακας..μη τον φοβασαι ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-13 21:40 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liveris Εμφάνιση μηνυμάτων
    υποτιθεται οτι μετα την προπονηση χρειαζεται πιο πολυ ο υδατανθρακας..μη τον φοβασαι ..

    Σε τι ποσοτητα δλδ???μια βραστη πατατα??καστανο ρυζι τυπου???ακομα κ αν σε 2 ωρες θα κοιμηθω??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία