Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 05-11-13 23:42 #1
    Προεπιλογή λυποδιαλητες
    Καλησπέρα,είμαι καινούργιος εδώ! λέγομαι Αλέξανδρος και είμαι 17 χρονών.Πηγενα ενα χρονο γυμναστιριο αλλα το παρατησα τωρα κανα kick-boxing και τρεξιμο.Δεν κανω διατροφη αλλα τις περισσοτερες φορες προσεχω τι τρωω αλλα μερικες φορες ξεφευγω.Θα ηθελα να μου πρωτηνετε λυποδιαλητες και ετσι ωστε να χασω βαρος αλλα γρηγορα.Ακομα θελω γιατι με ενδιαφερει για τις πανελλινιες γιατι θελω να περασω ικαρον η στρατιωτικες σχολες.Ειμαι 1.80 υψος και 94 κιλα.Ευχαριστώ πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-11-13 00:25 #2
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alekaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,είμαι καινούργιος εδώ! λέγομαι Αλέξανδρος και είμαι 17 χρονών.Πηγενα ενα χρονο γυμναστιριο αλλα το παρατησα τωρα κανα kick-boxing και τρεξιμο.Δεν κανω διατροφη αλλα τις περισσοτερες φορες προσεχω τι τρωω αλλα μερικες φορες ξεφευγω.Θα ηθελα να μου πρωτηνετε λυποδιαλητες και ετσι ωστε να χασω βαρος αλλα γρηγορα.Ακομα θελω γιατι με ενδιαφερει για τις πανελλινιες γιατι θελω να περασω ικαρον η στρατιωτικες σχολες.Ειμαι 1.80 υψος και 94 κιλα.Ευχαριστώ πολύ!
    Φάε λιγότερο. Επεισης τα κοκκινα στην αρχη δεν ταιριαζουν με την πειθαρχια που εχουν οι "ικαροι"
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-11-13 00:32 #3
    Προεπιλογή
    πειθαρχια εχω και την εχω αποκτηση απο το κικ βοχινγ αλλα θα μπορουσες να μου πρωτεινης τι ειδους λυποδιαλητες να παρω να δωκιμασω εστω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-11-13 00:40 #4
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Για την ηλικια σου(αλλα και μεγαλυτερος να ησουν) το μονο που μπορω να προτινω ειναι χαπια καφεινης για πριν την προπονηση.. Αλλα μου φαινεται πολυ παραξενο που κανεις κικ μποξ και εισαι τοσα κιλα πανω απο το υψος σου.

    Καθε μερα πρεπει να ξεπερνας κατα πολυ τις θερμιδες , δεν εξηγηται αλλιως!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-11-13 00:55 #5
    Προεπιλογή
    τι να πω παντος δεν ειμαι λαπας αλλα ειμαι γεροδεμενος εγω θελω να χασω τα παραπανισχια κιλα οχι μονο για το κικ αλλα για τις σχολες. τελοςπαντων θα φτιαξω την διατροφη μου και μετα απο αν δεν δω αποτελεσμα θα στραφω στους λυποδιαλητες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-11-13 01:01 #6
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Φτιαξε την διατροφη σου , μην το παραμελησεις. Φάε όσο πρέπει και θα δεις θαυματα , ειδικα στα +14 που εισαι τωρα..

    Οσους λιποδιαλυτες και αν παρεις , εγγυημενα δεν θα χασεις τιποτα. Μονο χρονο και χρημα . Δεν εχω κατι να κερδισω με το να μην παρεις "λιποδιαλυτη".

    Ισως να σε προσγειωνω αποτομα μιας και θα περιμενες θαυματα αλλα αυτη ειναι η αληθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-11-13 01:46 #7
    Προεπιλογή
    σε ευχαριστω και οντος με προσγειωσες και ευχαριστω για αυτο θα ανοιξω ενα τοπικ καινουργιο για διατροφη να μου πουν τα παιδια που γνωριζουν μερικα βηματα το πως να κινηθω.
    Απάντηση με παράθεση