Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 15-11-13 23:42 #1

    Εγγραφή
    04-09-2012
    Περ.
    Αγρίνιο
    Μηνύματα
    23
    Lightbulb Complete Protein (ON)
    Επειδη στην αναζητηση δεν την βρηκα, ανοιγω νέο θεμα.
    Για μετα την προπονηση πως σας φαίνεται?


    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-11-13 23:49 #2
    Προεπιλογή
    Ειναι μια πρωτεινη που θα σε βοηθησει μεταπροπονητικα σε περιπτωση που δεν θα ακολουθησει γρυμα για την επομενη μιαμιση ωρα τουλαχιστον , μπορεις αν θες να την βαλεις κ πριν τον υπνο για λιγο μεγακυτερη βιολογικη αξια σε σχεση με την απλη καζεινη

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-11-13 23:57 #3
    Προεπιλογή
    Ε δεν εντυπωσιαζει με 4γρ ζαχαρα και 20γρ πρωτεινη στα 35γρ.Θα προτιμουσα την Matrix 5.0 της Syntrax.Στα 31γρ 23 πρωτεινη και 2ζαχαρα.Καλυτερα ειναι να βαλεις μια ορου γαλακτος μεταπροπονητικα,βεβαια και αυτην μπορεις ν βαλεις αν θες,οπως επισης μπορεις να την βαλεις και σαν γευμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-11-13 00:41 #4
    Προεπιλογή Complete Protein (ON)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steloukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε δεν εντυπωσιαζει με 4γρ ζαχαρα και 20γρ πρωτεινη στα 35γρ.Θα προτιμουσα την Matrix 5.0 της Syntrax.Στα 31γρ 23 πρωτεινη και 2ζαχαρα.Καλυτερα ειναι να βαλεις μια ορου γαλακτος μεταπροπονητικα,βεβαια και αυτην μπορεις ν βαλεις αν θες,οπως επισης μπορεις να την βαλεις και σαν γευμα...
    Αν και φοβερη ειναι αλλο προφιλ η synthrax..
    Την δοκιμασα την complete αλλα δεν με κερδισε.. Προσωπικα προτιμω syntha 6 bsn kai grow+hardcore sci mx σαν σταδιακης αφομιωσης!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-11-13 04:21 #5
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Mετρια....Προτιμω combat Powder με κλειστα ματια....3 ευρω φθηνοτερη και με 25gr ανα σκουπ....Και σε γευση από τις καλυτερες....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-11-13 12:07 #6
    Προεπιλογή
    Καλημερα,ειναι νεο προιον, με καλη γευση.μειονεκτημα οτι δεν αναφερει τα ποσοστα αμινοξεων,γλουταμινηs .κ.λ.π..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-02-14 23:37 #7
    Post Complete Protein Optimum Nutrition (ON)
    Καλησπέρα παιδιά είμαι νέος εδώ!Θα ήθελα να ρωτήσω την άποψη σας για την νέα προτείνει της ON
    Όνομα: url.jpg Εμφανίσεις: 1857 Μέγεθος: 46,4 KB
    Όνομα: Complete%20Protein,%202kg%20(ON)%20___.jpg Εμφανίσεις: 1811 Μέγεθος: 245,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-02-14 23:42 #8
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Και μονο που εχει σουκραλοζη εγω δεν θα την επελεγα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-02-14 23:46 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μονο που εχει σουκραλοζη εγω δεν θα την επελεγα
    Έχω μια whey αυτή την στιγμή!Αλλα ένα φιλαράκι,μου είπε να πάρω αυτή γιατί είναι πολύ καλή και ιδανική για γράμμωση που θέλω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-02-14 00:49 #10
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    η γραμμωση φιλε ερχεται με υποθερμιδικη διατροφη και αεροβιο οχι με πρωτεινες..η whey ειναι πρωτεινη για ολο τον χρονο να στο πω ετσι..κανει για ολα..οι φορμουλες αυξησης βαρους ειναι μαπα γτ εχουν μεσα αχρηστους υδατ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-02-14 02:00 #11
    Προεπιλογή
    την ειδα κι εγω σημερα στο facebook των χ treme.καλη και χρυση εταιρεια η ον αλλα αυτη η πρωτεινη ναι μεν πολλαπλων και γευμα αλλα απ οτι βλεπω 60ρα και τσιμπημενη ζαχαρη για πρωτεινη...για πολλαπλων θα σου λεγα να ριξεις μια ματια στη grs 5 της sci mx που εχει η ιδια αλυσιδα σε προσφορα και ειναι και αρκετα πιο καθαρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-02-14 15:02 #12
    Προεπιλογή Απ: Complete Protein (ON)
    Υπάρχει μια πρωτεινη χωρίς πρόσθετα αγευστη που έχω δει κάπου.μάρκα δεν λέμε γιατί δεν ξέρω το προτοκολλο εδώ μέσα.όποιος θέλει να του πω σε πμ.πάντως την έχω δοκιμάσει και είδα καλά αποτέλεσμα κ κανένα πεπτικό θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-02-14 15:50 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thor.stormlord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχει μια πρωτεινη χωρίς πρόσθετα αγευστη που έχω δει κάπου.μάρκα δεν λέμε γιατί δεν ξέρω το προτοκολλο εδώ μέσα.όποιος θέλει να του πω σε πμ.πάντως την έχω δοκιμάσει και είδα καλά αποτέλεσμα κ κανένα πεπτικό θεμα
    Γι αυτο υπαρχει το θεμα αξιολογηση συμπληρωματων για να λεει καθενας την προσωπικη του γνωμη τι του αρεσει κ τι οχι.
    Αν οχι στο συγκεκριμενο θεμα με την ON ,στο αναλογο θεμα μπορεις να πεις την γνωμη σου κ την εμπειρια σου απο την πρωτεινη που λες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-14 03:05 #14
    Προεπιλογή bingo
    σε θεμα γευσης ειναι η καλυτερη της on μακραν λογω και του υδατανθρακα.Βγαζει φυσικότητα ..οτι πρεπει για πρωινο και πριν απο υπνο.ειναι φθηνη ακόμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread