Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 48
  1. 01-12-13 18:25 #1
    Προεπιλογή Excellent Bar (Nutrend)
    Το πρόβλημα μου πάντοτε με τις μπάρες πρωτεΐνης ήταν η γεύση. Ή ήταν πολυ γλυκες(δείγμα πως είχαν πολυ ζάχαρη μεσα) ή τις ετρωγες και ήταν σαν... Λάστιχο! Είχα καταλήξει στις protein Xxl bar της inko που πραγματικά ήταν φοβερή, αλλα ακριβή... Πριν λίγες μέρες ανακάλυψα την excellent bar της nutrend. Πολυ ωραία γεύση, 85 γρ. με 25% περίπου πρωτεΐνη, ποικιλία σε γεύσεις και νοστιμότατη, αλλα το βασικότερο πολυ φθηνή! Με 2€ Παίρνεις απλό σνακ κι εδώ χτυπάς υποκατάστατο γεύματος. Γνωρίζει κανείς άλλος παρόμοια σοκολάτα στα ίδια χρήματα και γραμμάρια να μου προτείνει, γιατι είμαι και λίγο του... Γλυκού!!


    Όνομα: Tyčinka-Nutrend-40g-EXCELENT-protein-bar.jpg Εμφανίσεις: 1864 Μέγεθος: 44,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-12-13 18:55 #2
    Προεπιλογή
    Kαλησπερα...αφου σου αρεσαν οι xxl της ινκο δοκιμασε και τις power flash που εχουν ιδια τιμη με την excellent αν δεν κανω λαθος.Επισης σ αυτα τα λεφτα δοκιμασα τελευταια στο περιπτερο μιας εταιρειας σε κατι αγωνες κατι γκοφρετες QNT σοκολατα και νομιζα οτι τρωω γκοφρετακι αλλατινη!Δε θυμαμαι ομως περιεκτικοτητα σε πρωτεινη να σου πω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-12-13 18:59 #3
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μuscle milk με φυστικοβουτυρο!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-12-13 19:03 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Excellent bar (nutrend)
    Λένε οτι οι quest ειναι οι καλύτερες πάντως και σαν γεύση και σαν ποιότητα.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-12-13 19:15 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μuscle milk με φυστικοβουτυρο!!
    λιγο σκληρες δε σου φανηκαν αυτες argoSxima???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-12-13 01:55 #6
    Προεπιλογή
    Η muscle milk bar κι εμένα μου φάνηκε λίγο σκληρή. Και πίστευα πως θα έχει την ίδια ωραία γεύση με την πρωτεΐνη της, αλλα δυστυχώς καμία σχέση... Όσο για τις power flash της inko ήταν η πρώτη μπάρα που δοκίμασα. Άπαιχτη, ιδίως η γεύση μπανάνα, αλλα μετα απο τόσα χρόνια τις έχω συνηθίσει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-13 00:55 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Geotas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα μου πάντοτε με τις μπάρες πρωτεΐνης ήταν η γεύση. Ή ήταν πολυ γλυκες(δείγμα πως είχαν πολυ ζάχαρη μεσα) ή τις ετρωγες και ήταν σαν... Λάστιχο! Είχα καταλήξει στις protein Xxl bar της inko που πραγματικά ήταν φοβερή, αλλα ακριβή... Πριν λίγες μέρες ανακάλυψα την excellent bar της nutrend. Πολυ ωραία γεύση, 85 γρ. με 25% περίπου πρωτεΐνη, ποικιλία σε γεύσεις και νοστιμότατη, αλλα το βασικότερο πολυ φθηνή! Με 2€ Παίρνεις απλό σνακ κι εδώ χτυπάς υποκατάστατο γεύματος. Γνωρίζει κανείς άλλος παρόμοια σοκολάτα στα ίδια χρήματα και γραμμάρια να μου προτείνει, γιατι είμαι και λίγο του... Γλυκού!!


    Όνομα: Tyčinka-Nutrend-40g-EXCELENT-protein-bar.jpg Εμφανίσεις: 1864 Μέγεθος: 44,5 KB
    Με 2,40€ compress cfm της ίδιας εταιρίας ακόμα καλύτερη γεύση και 27γρ πρωτείνης!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-13 01:47 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Source Of Energy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με 2,40€ compress cfm της ίδιας εταιρίας ακόμα καλύτερη γεύση και 27γρ πρωτείνης!
    Την δοκίμασα, αλλα σαν γεύση δεν τρελάθηκα τόσο όσο η excellent, την οποία θεωρώ μοναδική σε γεύση! Και βασικά μ´αρεσε που έχει ποικιλία γεύσεων. Έχω δοκιμάσει το φυστίκι και την παπαγια και μ´αρεσαν πολυ! Οι άλλες γεύσεις τι λένε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-13 19:25 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Excellent Bar (Nutrend)
    Η compress cfm και μένα μου άρεσε αρκετά, ειχα πάρει πολλές ενα φεγγάρι που τις ειχε προσφορά το xtr.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-01-15 13:23 #10
    Προεπιλογή
    ΠΟΛΥ νοστιμες
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-01-15 13:25 #11
    Προεπιλογή
    Ποτε μου δεν δοκιμασα αλλα απο 3 ατομα που παω γυμναστηριο ακουω μονο καλα λογια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-01-15 16:09 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Βανίλλια-Ανανά, φοβερή γεύση, από τις καλυτερες που έχω δοκιμάσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-01-15 16:22 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι,αυτες ειναι πολυ καλες..εχω παρει κανα 2 γευσεις να δοκιμασω κ μου βγηκαν πολυ ευχαριστες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-02-15 15:01 #14

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Έχω δοκιμάσει όλες τις γεύσεις και η μία είναι καλύτερη από την άλλη. Ειδικά οι καινούριες γεύσεις (double) δεν παίζονται.
    Αυτές με τα Cranberries ή το φυστίκι….κόλαση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-06-15 23:10 #15
    Προεπιλογή
    Απο τις καλυτερες του γουστου μου ,ειδικα οι βανιλια ανανας ,ανανας καρυδα. Τωρα που την ειδα στο shop κ σε προσφορα συμφερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία