Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 48
  1. 08-06-15 23:28 #16
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    οι μόνες που δεν ξεμένω ποτε απο στοκ στο σπιτι...παίρνω τις γευσεις βανιλια ανανα,σοκολατα φουντουκι,κ αυτη με το κρανμπερρυ κυρίως....μεγαλες +γευστικες σοκολατες...κ σε παρα πολυ καλη τιμη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-05-16 23:37 #17
    Προεπιλογή
    Απ'τις καλύτερες μπάρες που έχω δοκιμάσει (αν και δεν έχω δοκιμάσει και πολλές) Αλλά μου άρεσε πολύ + Η αγαπημένη μου εταιρία!Οχι δεν κάνω διαφήμιση αλλά τα προιόντα της Nutrend δεν με απογοήτευσαν ποτέ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-16 14:52 #18
    Προεπιλογή
    Είναι μακράν οι πρώτες σε πωλήσεις μπάρες στον ΑΘΛΗΤΗ. Μέχρι στιγμής έβγαιναν σε 9 γεύσεις. Η chocolate with nuts και chocolate nougat with Cranberries είναι πολύ δημοφιλείς και τελευταία ανέβηκε πολύ και η Black Currant + Cranberry που είναι πιο καλοκαιρινή και δροσερή.
    Η εταιρία μας ενημέρωσε ότι σε 1-2 βδομάδες θα έρθουν 3 νέες γεύσεις, από τις οποίες οι δύο θα είναι limited edition λόγω των Ολυμπιακών Αγώνων. Είναι αυτές που αναφέρονται ως Brazilian.
    Δείτε παρακάτω το φυλλάδιο που έχει εκτυπωθεί ήδη με τις 12 γεύσεις πλέον.

    Όνομα: Excelent Protyein Bars Flyer A5 2016-1.jpg Εμφανίσεις: 623 Μέγεθος: 75,5 KBΌνομα: Excelent-Protyein-Bars-Flyer-A5-2016-2.jpg Εμφανίσεις: 536 Μέγεθος: 105,4 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-05-16 15:13 #19
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ειλικρινά από τις αγαπημένες μου (μαζί με τις deluxe της ίδιας εταιρίας) το έχω πει και θα το ξαναλέω... Ποσότητα και τιμή και ΓΕΎΣΗ....

    Αναμένω με ανυπομονησία τις νέες γεύσεις και ιδιαίτερα αυτή την coffee

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-06-16 18:17 #20
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΘΛΗΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εταιρία μας ενημέρωσε ότι σε 1-2 βδομάδες θα έρθουν 3 νέες γεύσεις, από τις οποίες οι δύο θα είναι limited edition λόγω των Ολυμπιακών Αγώνων. Είναι αυτές που αναφέρονται ως Brazilian.
    Ειναι στα χέρια μου προς δοκιμή και οι τρείς νέες γεύσεις!
    Δεν τρωω σε συχνή βάση σοκολάτες πρωτεϊνης, αλλά αυτές οι Excellent είναι οι αγαπημένες μου!!

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-06-16 18:29 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Τις έχω κι εγώ και δοκίμασα τις δύο κίτρινες. Αυτή με το βραζιλιάνικο φρούτο θυμίζει πεπόνι και είναι δροσερή ειδικά αν την βάλεις λίγο στο ψυγείο. Και η άλλη με τον καφέ είναι πολύ καλή. Την σοκολάτα καρύδα την έχω αφήσει γι αργότερα (αν δεν μου την φάει κανείς άλλος απ το σπίτι )
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-16 20:04 #22
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    με έχετε γονατισει... Ελπίζω να έχουν τα παιδιά στον αγώνα για να φάω μετά την σκηνή!!!

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-06-16 10:32 #23
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ήρθε η σειρά μου με. Ουεχεχεχ

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-16 12:49 #24
    Προεπιλογή
    Όπως είπε και ο Τάσος τιμή ποσότητα γεύση ειναι μακραν,και οι τρεις γεύσης γ@μ@τες,το κακο ειναι πως αν φάω μια μπάρα μετα θελω όλο το κουτί
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-16 13:00 #25
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Μπορει να εχουν λιγο παραπάνω ζαχαρη (Αλλα ειναι και αναλογο του μεγεθους και φυσικα της αξεπέραστης γευσης τους οποτε το δικαιολογώ)...

    Αλλωστε τρώς μια μπαρα για να ευφρανθείς ψυχικά ρε φίλε..δε θα κοιταμε και εκει τα μακρος ..αχχαχαχ

    Με τις excellent εχω μονο ενα πρόβλημα....στεκόμενος μπροστα στα κουτια...(DELUXE-LOW CARB-EXCELLENT) ειναι τόσες πολλες,που ποτε δε ξερω ποια να παρω !!!!!!


    Δοκιμασα λιγο εχτες απο αυτη με τον καφε...πιστευω οτι θα ειναι αυτη που θα μου ταιριάξει καλυτερα και απο τις 3 νεες γευσεις στα γουστα..επιφυλλασσομαι να δω και με τις αλλες 2 (καρυδα-φρουτα)
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-06-16 13:58 #26
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Δηλαδή τιμή πάνω από 2ευρω είναι καλή τιμή;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-16 14:02 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    2 ευρω εχει ενα σουβλακι φιλε..το ιδιο πραγμα ειναι, κ στις 2 περιπτωσεις αγοραζεις κατι να φας, απλα στη μια παιρνεις την σοκολατα..
    αν σκεφτεις οτι πριν 5-6 χρονια οι σοκολατες αυτες στοιχιζαν 4-5 ευρω κ ηταν απλησιαστες, μια χαρα ειναι..
    θυμαμαι οτι αν σκεφτοσουν να αγορασεις 5-6 κομματια, σου εβγαιναν οσο ενας κουβας του κιλου πρωτεινη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-16 14:16 #28
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orck Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τιμή πάνω από 2ευρω είναι καλή τιμή;
    Παναγιώτη οι μπάρες πρωτεϊνης είναι ακριβό προιον. Δεν θεωρώ ότι είναι είδος που ευκολα χωράει σε καθημερινό πλαίσιο αλλά για περιστάσεις.
    Για την τιμή, σε αυτο το μέγεθος, οι περισσότερες κάνουν από 2.60 - 3.50
    Με αυτη την λογική , στα 2.10 νομίζω ειναι πολυ καλή τιμή και για αυτά που προσφέρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-16 15:04 #29
    Προεπιλογή
    Ετσι.. ,χωρια ολων των αλλων ειναι κ το μεγεθος που μετραει!
    Εχτες δοκιμασα την νεα γευση με την καρυδα κ οπως παντα σταθερη αξια ,μονο που περιμενα να ειναι πιο ασπρη μεσα που μου αρεσει αλλα κυριαρχουσε η σοκολατα ,δλδ δεν ηταν τοσο εντονη η γευση της καρυδας.
    Εφαγα δυο εχθες ,οποτε η δοκιμη της αλλης με το Βραζιλιανικο φρουτο την αλλη φορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-06-16 18:39 #30
    Banned
    Εγγραφή
    27-02-2016
    Περ.
    Π.Φαληρο
    Μηνύματα
    208
    Προεπιλογή
    Οκ παιδια, καταλαβα. Σχεδον ψηθηκα να παρω μια (μονο μια ομως) για να δοκιμασω. Δεν ξανακυλαω στα γλυκα, ακομη και στα μερικως ωφελιμα γλυκα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη orck : 06-06-16 στις 18:54
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία