Θέμα: Newbies...

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 31-10-08 01:53 #1
    Προεπιλογή Newbies...
    Πολλες φορες νεα μελη μπαινουν και με το καλημερα σας αρχιζουν συζητησεις που εχουν γινει απειρες φορες στο forum με αποτελεσμα να πιανουν χωρο και να δημιουργουν την βαρεμαρα ορισμενων.... ΑΝ ειναι ευκολο προτεινω, με το που κανει register ενα μελος στο bot mail που στελνετε να υπαρχουν λινκς που να ενημερωνουν το μελος για τα βασικα, για την μηχανη αναζητηση οπως επισης ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ και οι κανονες του φορυμ plus και καποια tips ( πχ κατσε ψαξε.....) . Κλεινοντας να προσθεσω οτι κατα την αποψη μου καλο θα ηταν ανα τακτα χρονικα διαστηματα να διαγραφονται ποστ τα οποια εχουν ναυαγησει η εχουν απαντηθει σε αλλα τοπικς ( Στην εσχατη των περιπτωσεων να συνχονευονται), με λιγα λογια μια επιχειρηση σκουπα . Ειναι πολυ ομορφο το φορουμ να ειναι συμαζεμενο... μας γλιτωνει απο πολλα προβληματα και το καθιστα ακομα πιο ΕΛΚΥΣΤΙΚΟ.

    Φιλικα
    ασδφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-10-08 02:03 #2
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ναι το ειχα προτηνει στον πανο να μαζεψουμε ολα τα χρησημα βασικα τοπικς πληροφοριες για εντελως αρχαριους και να τους στελνετε αυτοματο μηνυμα με την εγγραφη τους στο φορουμ + αυτα που λεει ο asdf πολυ χρησημα


    αλλα δεν το βλεπω να γηνετε εδω δεν φτιαξαμε μικρες λεπτομερειες του φορουμ θα κανουμε αυτο?

    ( Στην εσχατη των περιπτωσεων να συνχονευονται)
    Μπα ουτε τετοια λειτουργεια υπαρχει οσο εχω μαθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-10-08 12:18 #3
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    νταξει το θεμα με τι πρωτεινες εχει γινει εμετικο εμενα δε με ενοχλει οτι καποιος ρωταει απλα οτι του εξηγεις και παλι ρωταει το ιδιο πραγμα ε ελεος πλεον
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-10-08 13:07 #4
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Σωστό παιδιά, θα γίνει.

    Θα σας ενημερώσω για το πότε.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-10-08 16:48 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πολύ σωστά αν γινόταν θα ήταν χρήσιμο λειτουργικό και όχι σπαστικό όπως μερικές φορές
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-10-08 17:06 #6
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    αλλα δεν το βλεπω να γηνετε εδω δεν φτιαξαμε μικρες λεπτομερειες του φορουμ θα κανουμε αυτο?
    νομίζω όσες μπορούσαν να γίνουν τεχνικά έγιναν όλες.

    σύντομα θα αναβαθιστεί το φόρουμ με νέα έκδοση που θα μπορεί να κάνουμε ο,τιδήποτε θέλετε, απλά με την σημερινή έδκοση έχουμε περιορισμούς.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-10-08 17:07 #7
    Προεπιλογή
    νομίζω όσες μπορούσαν να γίνουν τεχνικά έγιναν όλες.

    σύντομα θα αναβαθιστεί το φόρουμ με νέα έκδοση που θα μπορεί να κάνουμε ο,τιδήποτε θέλετε, απλά με την σημερινή έδκοση έχουμε περιορισμούς.

    ΜΒ
    Πολυ ωραια!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-11-08 16:07 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    θελετε να ανοιξουμε κανενα τοπικ η να βαλουμε σε αυτο ολα τα χρησιμα πραγματα-τοπικς-πληροφοριες-συμβουλες για τους νεους ? να προτηνουμε τι να εχει αυτο το μηνυμα που θα στελνετε ωστε να τα βλεπουν η να τα βρησκουν πιο ευκολα
    Πραγματα που τα θεωρουμε γελια και ολοι θα επρεπε να τα ξερουν ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον (δεν ειπαμε εντελως ασχετα ατομα αλλα μερικα ατομα που διαβαζουν η δεν θελουν να διαβασουν την αληθεια)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-11-08 16:33 #9
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    o RUHL. κάντε το εδώ, δε νομίζω ότι χρειάζεται νέο τόπικ.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-11-08 15:54 #10
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    θελετε να ανοιξουμε κανενα τοπικ η να βαλουμε σε αυτο ολα τα χρησιμα πραγματα-τοπικς-πληροφοριες-συμβουλες για τους νεους ? να προτηνουμε τι να εχει αυτο το μηνυμα που θα στελνετε ωστε να τα βλεπουν η να τα βρησκουν πιο ευκολα
    Πραγματα που τα θεωρουμε γελια και ολοι θα επρεπε να τα ξερουν ετσι το βλεπω εγω τουλαχιστον (δεν ειπαμε εντελως ασχετα ατομα αλλα μερικα ατομα που διαβαζουν η δεν θελουν να διαβασουν την αληθεια)

    ρε συ ruhl στην Ελλαδα ειμαστε.. σιγα μην κατσει κ διαβασει ελληνας τοπικ που να απευθινεται σε νεο....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-11-08 19:18 #11
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση