Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 03-11-08 17:09 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή Στην IFBB o Κεφαλιανός ;;;
    Ακούστηκε στους αγώνες της WABBA-ΠΕΣΔ η μη-συμμετοχή του Κεφαλιανού στο Battle of giants στη Νορβηγία και η συμμετοχή του σε ένανα αγώνα της Γερμανίας.

    Ο αγώνας αυτός σύμφωνα με πληροφιρίες είναι της IFBB και θα αποτελέσει την προσπάθεια του Έλληνα αθλητή να περάσει στην μεγάλη επαγγελματική κατηγορία.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-11-08 17:12 #2
    Το avatar του χρήστη peris

    Εγγραφή
    27-08-2008
    Περ.
    patra
    Μηνύματα
    1.862
    Προεπιλογή
    μακαρι γιατι το αξιζει εχει τρομερο ογκο και πολυ καλες αναλογιες και απο οτι ειδα και στις φοτογραφιες πριν δεν υστερει πολυ σε γραμμωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-08 19:52 #3
    Προεπιλογή
    που να τον δεις από κοντα τον Κεφαλιανόι

    απλά τα ΜΗΡΙΑΙΑ του δεν υπάρχουν
    No pain, No gain
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-11-08 20:32 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ο αγώνας αυτός σύμφωνα με πληροφιρίες είναι της IFBB και θα αποτελέσει την προσπάθεια του Έλληνα αθλητή να περάσει στην μεγάλη επαγγελματική κατηγορία.
    Μακαρι γιατι χρειαζομαστε τετοια σωματα στην σωστη-γνωστη ομοσπονδια οπου πηγαινουν ολα τα μεγαλα ονοματα

    Αλλα γηνετε? η θα φαει κανενα βαν απο την waba? ειναι και περιεργοι εδω και του επιτρεπετε η συμετοχη στην ιφββ ? ειναι ερασητεχνικος λογικα ο αγωνας που δηνει καρτα?

    Οποιος ξερει η υποθετει τις λογικα απαντησεις στα πανω ας πει


    απλά τα ΜΗΡΙΑΙΑ του δεν υπάρχουν
    Και που ειναι πως θα παρει την καρτα ?????






    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-08 21:11 #5
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο peris
    μακαρι γιατι το αξιζει εχει τρομερο ογκο και πολυ καλες αναλογιες
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-11-08 00:25 #6
    Προεπιλογή
    γινετε στηνΓερμανια ενας αγωνας της ifbb οπου ο γενικος νικητης θα παρει μια επαγγελματικη καρτα ο Μιχαλης αποφασισε οτι θα το προσπαθηση με αυτον τον τροπο να βρεθει στην Αμερικη σε καποιον μεγαλο επαγγελματικο αγωνα εμεις σαν NAC και το ιδιο και η WABBA φανταζομε τον στηρηζουμε σε οποιαδηποτε αποφαση ειτε αποδειχθη σωστη ειτε οχι και ειμαστε παντα προθυμοι να βοηθησουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-11-08 00:44 #7
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    ^^ ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-11-08 00:47 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    έχει δυνατότητες να πάει καλά αλλά παίζονται και παιχνίδια πολιτικής στην ifbb και γενικά όπου υπάρχουν συμφέροντα .
    απλά το να πάρει την κάρτα δεν σημαίνει τίποτε έχω δεί απο πρώτο χέρι τι παιχνίδια παίζονται και είχα γράψει σε κάποιο τόπικ όπως έχω δει και έχω πιάσει πως είναι αυτή η περιβόητη κάρτα , απλά μετά θα πρέπει αποκλειστικά να ανήκει στην ifbb και λογικό θα είναι αφου σαν επαγγελματίας θα έχει απαιτήσεις άρα θα πρέπει να έχει και υποχρεώσεις.

    εμένα πάντα γνώμη μου βέβαια, θα προτιμούσα να κάνει μια καλή προετοιμασία όπως πιστεύω τωρα είναι καλά και αυτές τις μέρες μπορεί να πετύχει το τέλειο γιατί το έχει και να πήγαινε στο mr universe nabba που είναι ένας ιστορικός αγώνας και όχι να κερδίσει απλά το ερασιτεχνικό αλλά το επαγγελματικό και να πάρει το εισιτήριο για επαγγελματίας της ifbb,εκεί είναι δεδομένο οτι θα φάει ρήξιμο στην αρχή είναι πολιτική και νόμος εδω έφαγαν αθλητές γένημα θρέμα της ifbb, οπότε και κάτι στραβά να πάει σαν αρχή θα έχει και έναν τίτλο με ιστορία και κύρος όπως τόσα παραδείγματα έχουμε αθλητών που απο το γιουνιβερς έφτασαν στο ολύμπια.

    και γράφτηκαν στο πάνθεον των νικητών γιουνιβερς μπορεί κάποιος να το δεί για ποιά ονόματα μιλάμε στο nabba-international.com όπου φαίνονται όλοι οι νικητές επαγγελματίες και μη.
    είναι μια ηθική ικανοποίηση .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-11-08 12:24 #9
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    οι ευχές όλων μας μαζί του... αν τα καταφέρει ο Μιαχάλης θα πρόκειται για ΤΕΡΑΣΤΙΑ ελληνική επιτυχία...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-11-08 16:26 #10
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Μακαρι να πετυχει! Το ευχομαι! ΠΡΕΠΕΙ να παει Αμερικη να παιξει,γιατι πιστευω οτι εχει αρκετους 8)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-11-08 21:25 #11
    Το avatar του χρήστη Spyro D

    Εγγραφή
    27-03-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    259
    Προεπιλογή
    Καλη τυχη στο παιδι!πραγματι.....αν τον δειτε απο κοντα......ειναι απο αλλο πλανητη!!
    Spyro D
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-11-08 11:55 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    έχει δυνατότητες να πάει καλά αλλά παίζονται και παιχνίδια πολιτικής στην ifbb και γενικά όπου υπάρχουν συμφέροντα .
    απλά το να πάρει την κάρτα δεν σημαίνει τίποτε έχω δεί απο πρώτο χέρι τι παιχνίδια παίζονται και είχα γράψει σε κάποιο τόπικ όπως έχω δει και έχω πιάσει πως είναι αυτή η περιβόητη κάρτα , απλά μετά θα πρέπει αποκλειστικά να ανήκει στην ifbb και λογικό θα είναι αφου σαν επαγγελματίας θα έχει απαιτήσεις άρα θα πρέπει να έχει και υποχρεώσεις.

    εμένα πάντα γνώμη μου βέβαια, θα προτιμούσα να κάνει μια καλή προετοιμασία όπως πιστεύω τωρα είναι καλά και αυτές τις μέρες μπορεί να πετύχει το τέλειο γιατί το έχει και να πήγαινε στο mr universe nabba που είναι ένας ιστορικός αγώνας και όχι να κερδίσει απλά το ερασιτεχνικό αλλά το επαγγελματικό και να πάρει το εισιτήριο για επαγγελματίας της ifbb,εκεί είναι δεδομένο οτι θα φάει ρήξιμο στην αρχή είναι πολιτική και νόμος εδω έφαγαν αθλητές γένημα θρέμα της ifbb, οπότε και κάτι στραβά να πάει σαν αρχή θα έχει και έναν τίτλο με ιστορία και κύρος όπως τόσα παραδείγματα έχουμε αθλητών που απο το γιουνιβερς έφτασαν στο ολύμπια.

    και γράφτηκαν στο πάνθεον των νικητών γιουνιβερς μπορεί κάποιος να το δεί για ποιά ονόματα μιλάμε στο nabba-international.com όπου φαίνονται όλοι οι νικητές επαγγελματίες και μη.
    είναι μια ηθική ικανοποίηση .
    Hλία ο Silvio Samuel δεν είχε πάρει το παγκόσμιο στην NAbba;
    Τώρα τον βλέπουμε στα πρώτα του Mr Olympia να χτυπάει 6η - 7η θέση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-11-08 16:11 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    δεν είμαι σίγουρος αλλά πάντα ένας τίτλος με κύρος μετράει σε κάποιον που θέλει να γίνει επαγγελματίας .
    αλλά μετράνε πάρα πολύ οι δημόσιες σχέσεις παλιά είχαν την εύνοια όσοι ήταν κοντά στον γουάιντερ και έκαναν και διαφήμιση τα προιόντα του .
    είπαμε σ αυτά τα επίπεδα όλοι είναι καλοί και πάντα υπάρχει δυνατότητα τον 3ο να τον βάλεις πρώτο τον 5ο τρίτο κ.ο.κ όλα είναι θέμα πολιτικής και δημοσίων σχέσεων , εδώ συμβαίνουν στούς ερασιτέχνες δεν θα γίνονται στούς επαγγελματίες .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-11-08 17:27 #14
    Προεπιλογή
    O silvio ειχε παρει παγκοσμιο στην NABBA INTERNATIONAL το 2004 στην Κρητη,τον ανακαλυψε η ifbb o De millia τοτε και τον πηρανε αμερικη,τωρα εαν αυτη η κινηση του Μιχαλη ειναι σωστη η οχι δεν θα πω την γνωμη μου αφου γνωριζο παρα πολυ καλα τα κυκλωματα στην ifbb,να σας αναφερο μονο οτι ο ANDREAS FREY kai o SAMY AL HADAT εχουν απορειψη προταση να πανε Αμερικη.
    Αλλα οπως ειπαμε ο Μιχαλης ειναι σπουδαιος αθλητης και ανθρωπος οτι λοιπον και να κανει σωστο η λαθος πρεπει ολοι να τον στηριζουμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-11-08 21:38 #15
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη argyrakis

    Εγγραφή
    27-11-2007
    Περ.
    Χρυσούπολη
    Μηνύματα
    463
    Προεπιλογή
    Καλή επιτυχία στον Μιχάλη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία