Θέμα: Oatgain (Kinetica)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 19-02-14 23:06 #1
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή Oatgain (Kinetica)
    Καλησπερα παιδια ,
    Λογο του πανεπιστημιου και γενικα με την ζωη στο εξωτερικο λογο σπουδων εχω αρκετες δουλειες , διαβασμα κτλ βρηκα λιγη ωρα και ειπα να την αφειερωσω με ενα review απο το εξης συμπληρωμα Kinetica Oatgain . Αναφαιρομαι στην γευση chocolate & caramel nut καταρχας , λοιπον θα ποσταρω παρακατω τα συστατικα κτλ , αλλα η εξης φορμουλα ειναι βασισμενη σε βρωμη και πρωτεινη , ωστοσο αυτο που μου τραβηξε το ενδιαφερον ειναι το coconut oil και η ταυρινη . Ενω δεν περιεχει κρεατινη ετσι ωστε να αφηνει ανοικτη την επιλογη στον καθενα για την χρηση η οχι !








    -Λοιπον απο συστατικα και αναλογιες ειμαι πολυ εντυποσιασμενος απο το προιον mass gainer βασικα λογο την χρησης βρωμης και γενικα για τις μικρες λεπτομεριες ταυρινη και Μct oil , οπως επεισης περιεχει γλουταμινη και βιταμινες Β.. + C και του δινω ενα 9/10

    -Απο την πλευρα γευσης , δεν ξερω κατα ποσο το λαμβανεται υποψη σας αλλα πρωσοπικα εχω αρκετο προβλημα με την γευση και πραγματικα θελω να μου αρεσει αυτο που πινω , μεχρι τωρα δεν με εντυπωσιασε σχεδον κανενα εκτος απο αλλο ενα προιον της στακκερ και αυτο το συγκεκριμενο , σαν γευση chocolate & caramel nut ειναι πραγματικα οπως μπορειται και οσο καλητερα μπορειται να την φανταστιται , η γευση ειναι ακριβος οπως περιγραφετι σοκολατα και μια αισθηση απο γευση καραμελλα και αυτη την ωραια μυρωδια απο βρωμη , δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα ( παντα μιλαμε με νερο ετσι , με γαλα δεν την δοκιμασα ακομη αλλα θα ειναι ακομη καλυτερη λογικα) απο γευση της δινω ενα 9.9/10

    -Διαλυτικοτητα , κανονικη , ουτε να αφηνει κοματτακια αλα ουτε να διαλυεται με ενα κουνημα , λογικη διαλυτικοτητα τελοσπαντων 8-9/10

    -Tιμη , την πηρα 32 αγγλικες λιρες τα 2.4 κιλα σε προσφορα που θα με αρκεσουν για λιγο λιγοτερο απο ενα μηνα , σε γενικες γραμμες ειναι προσητη τιμη και απο το οτι με αφηνει ευχαρηστημενο σε πολλους τομεις θα δωσω ενα 9/10

    -Απο συντηριτικα κτλ ασπαρταμη , ace-K , και τους αλλους υποπτους περιεχει μονο sucralose που ειναι το πιο κοινο και γενικο πιο αθωο κατα την αποψη μου , ουτε ασπαρταμη ουτε ποτασιουμ τιποτα αλλο , για την δικη μου πρωσοπικη χρηση ειμαι ευχαρηστιμενος και γενικα δεν ειναι γεματο με ολα οπως αλλες εταιριες και μπραβο στην εταιρια αυτη , δινω 10/10

    Σε γενικες γραμμες ειναι το μονο προιον μεχρι τωρα που με αφησε με αυτη την ευχαρηστηση και γενικα με μια πολυ καλη σχεδον τελια αποψη
    Την εταιρια πρωσοπικα τωρα την μαθαινω απο αυτο το προιον δεν ξερω για προηγουμενα η αλλα προιοντα γενικα τιποτα το ιδιαιτερο και το ρισκαρα , αλλα διαβασα τωρα και προσπαθω να βρω και αλλες πληροφοριες να μαθω περι της εταιριας , δεν ξερω κατα ποσο το προιον ειναι διαθεσιμο σε Ελλαδα ειτε Κυπρο αλλα εαν μπορειται και εχετε ευκαιρια να το παρεται , παρτετω!! ακολουθουν φοτο απο το προιον και nutrition facts

    οπως επεισης και ενα βιντεακι που μου αρεσε πολυ και μιλουν ανθρωποι της εταιριας , ενδιαφερον
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-02-14 16:31 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Όντως φαίνεται αρκετή ποιοτική! Αλλά δεν είναι λίγο ακριβή για 16 μόνο δόσεις?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-02-14 21:45 #3
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    φιλε Μιχαλη , υπαρχει και σε 5κιλη (5,4 νομιζω δεν ειαι σιγουρος καντω ενα search να δεις αν θες) αυτη αξιζει καλυτερα , παρολαυτα προτεινει 3 σκουπ 620 θερμιδες , εγω χρησιμοποιω 2 σε αναλογια με την διατροφη μου και με αρκει για περισσοτερο , παρολαυτα μπορω να πω οτι δεν ειναι και ακριβη αλλα σιγουρα δεν ειναι και φτηνη , αξιζει ομως πραγματικα σαν προιον , για μενα που δεν ηξερα καν την εταιρια αυτη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-02-14 01:10 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    η Kinetica μπορεί να είναι άγνωστη σε πολλούς αλλά θεωρείται πολύ αξιόπιστη εταιρία κ ελεγμένη από πολύ αξιόπιστο φορέα όσον αφορά απαγορευμένες ουσίες. Η φόρμουλα που ανέβασες έχει καλές πηγές, καλή επιλογή μου θυμίζει λίγο reflex.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-02-14 02:21 #5
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    εχει η ρεφλεξ παρομοιο προιον Σοπραλ ? επειδη γενικα στην αγγλια η ρεφλεξ ειναι μια απο της 2-3 γνωστες-κοινες μαρκες και δεν ειδα κατι παρομοιο. Οσο για ρεφλεξ πηρα μια γουει πριν αρκετο καιρο και πραγματικα δεν μπορω να την πιω , μου ερχεται αναγουλα , οσο για αξιοπιστια κτλ ξερω πολλα καλα σχολια αλλα απο γευση πραγματικα δεν μπορω , πρωσοπικα παντα, να την πιω , οπως και να χει για να μην βγαινουμε εκτος θεματος , ναι ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος με την εξης φορμουλα υπαρχει καθολου προιοντα κινεκτικα σε Ελλαδα ητε Κυπρο εαν γνωριζεται απλα απο απωρεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-02-14 02:29 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jam Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχει η ρεφλεξ παρομοιο προιον Σοπραλ ? επειδη γενικα στην αγγλια η ρεφλεξ ειναι μια απο της 2-3 γνωστες-κοινες μαρκες και δεν ειδα κατι παρομοιο. Οσο για ρεφλεξ πηρα μια γουει πριν αρκετο καιρο και πραγματικα δεν μπορω να την πιω , μου ερχεται αναγουλα , οσο για αξιοπιστια κτλ ξερω πολλα καλα σχολια αλλα απο γευση πραγματικα δεν μπορω , πρωσοπικα παντα, να την πιω , οπως και να χει για να μην βγαινουμε εκτος θεματος , ναι ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος με την εξης φορμουλα υπαρχει καθολου προιοντα κινεκτικα σε Ελλαδα ητε Κυπρο εαν γνωριζεται απλα απο απωρεια
    instant mass είναι κάτι παρόμοιο με αυτή. Kinetica δεν έχει πάρει το μάτι μου εδώ Ελλάδα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-02-14 02:52 #7
    Το avatar του χρήστη jam

    Εγγραφή
    14-05-2013
    Περ.
    Λευκωσια
    Μηνύματα
    499
    Προεπιλογή
    απο μια γρηγορη ματια μοιαζουν με κατι διαφορες σε αναλογιες , sugars που εχει περισσοτερα απο διπλασια και ενταξυ καζεινη κτλ που ειναι πρωσοποικες επιλογες , οπως και να χει ναι παρομοια , βρηκα καιαλλες παρομοιες η αληθεια , της ON , Sci-mx και phd αλλα το ρισκαρα με αυτη για διαφορους λογους στη τελικη ειμαι πολυ ευχαρηστιμενος ομως
    Απάντηση με παράθεση