Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 15-02-14 12:20 #1
    Προεπιλογή Απειρια στον παρον θεμα!
    Καλησπερα,σκεφτομαι να αγορασω μια απο τις παρακατω πρωτεινεις!Ποια θα μου προτεινειτε,μιας και εγω δεν εχω εμπειρια πανω στο θεμα.Αν εχετε χρονο δωστε μου μια απαντηση για να μην πιαστω κοροιδο σαν αρχαριος!
    Ξεχασα να πω οτι επιλεγω αυτες διοτι η τιμη θελω κυμενεται σε αυτα τα πλαισια,αν εχετε να προτεινετε κατι διαφορετικο, καλυτερη στην ιδια τιμη ειμαι ολος αυτια!


    1)COMPLETE WHEY 1000gr (WARRIORLAB)
    2)BM4 BIG MUSCLE, 2000gr (STARLABS)
    3)COMPLETE 8, 1000g (WARRIORLAB)
    4)WHEY PROTEIN 908gr (OPTIMUM)

    Εγω να σας πω την αληθεια ειμαι αναμεσα στην 3,4
    Ποια η γνωμη σας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-02-14 12:53 #2
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros! Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν εχετε να προτεινετε κατι διαφορετικο, καλυτερη στην ιδια τιμη ειμαι ολος αυτια!
    Θα πρότεινα να δοκιμαζες μία unflavored private label, από τις 2 γνωστές που κυκλοφορούν στην EU (εάν παραγγέλνεις απ έξω)
    Με περίπου 50 € το 5κιλο ειναι best option
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-02-14 12:56 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα πρότεινα να δοκιμαζες μία unflavored private label, από τις 2 γνωστές που κυκλοφορούν στην EU (εάν παραγγέλνεις απ έξω)
    Με περίπου 50 € το 5κιλο ειναι best option
    Σε ευχαριστω πολυ lila,αλλα προτιμω καλυτερα η πρωτη μου πρωτεινη να ειναι απο ελλαδα!
    Να σαι καλα παντως,καλη συνεχεια σε οτι κανεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-02-14 12:57 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Αν θεωρείς ότι η διατροφή σου δεν καλύπτει τις ανάγκες σου από πρωτεΐνη τότε μπορείς να προχωρήσεις στην αγορά που σκέφτεσαι. Είσαι σίγουρος ότι δεν καλύπτεσαι? Έχεις φτιάξει κάποιο πλάνο διατροφής?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-02-14 12:58 #5
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο spyros! Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω να σας πω την αληθεια ειμαι αναμεσα στην 3,4
    Μεχρι το θεμα να μεταφερθει εκει που πρεπει (υπαρχει θεμα αποκλειστικα για πρωτεινες γενικα, αλλα και ανα μαρκα/προιον), ξεκινα το διαβασμα για αυτες που μαλλον προτιμας

    H 3
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...l=1#post160488

    και η 4
    http://forum.bodybuilding.gr/showthr...ull=1#post7804
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-02-14 13:03 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    To θεμα μεταφέρθηκε στη σωστή ενότητα,λίγο προσοχή παιδιά στο που ανοίγουμε καινούργια θεματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-02-14 13:07 #7
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παιδια,με συγχωρειτε για τα λαθη μου..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-02-14 16:29 #8
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Απειρια στον παρον θεμα!
    Εγω θα σ πρότεινα της on γιατί ειναι αξιόπιστη εταιρία

    Προσωπικά αποφεύγω πολύ την warrior lab

    Σαν συμβουλή θα σ έλεγα να πάρεις 2κιλη γιατί η μόνο κιλη ειναι λίγο απάτη στα λεφτά


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-02-14 17:28 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SotosTheBoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα σ πρότεινα της on γιατί ειναι αξιόπιστη εταιρία

    Προσωπικά αποφεύγω πολύ την warrior lab

    Σαν συμβουλή θα σ έλεγα να πάρεις 2κιλη γιατί η μόνο κιλη ειναι λίγο απάτη στα λεφτά


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Καλησπερα φιλε soto,
    ειναι η πρωτη μου αγορα σε πρωτεινη και θελω να παρω το 1 κιλο για την τσεκαρω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-02-14 18:28 #10
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Η πρωτείνη δεν ειναι κάτι φιλε μου που θα το παρεις για να δεις αν θα δουλέψει πάνω σοτυ.Φαγάκι είναι σε σκόνη.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-02-14 19:09 #11
    Προεπιλογή Απ: Απειρια στον παρον θεμα!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SotosTheBoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρωτείνη δεν ειναι κάτι φιλε μου που θα το παρεις για να δεις αν θα δουλέψει πάνω σοτυ.Φαγάκι είναι σε σκόνη.
    Φιλε να ρωτησω κ εγω κατι επειδη βλεπω τοσο καιρο 1 σκουπ whey μισο σκουπ κλπ σε θεματα διατροφης κ επειδη ενδιαφερομαι να κανω μια δοκιμη κ ν αγορασω.εχω καποιες ερωτησεις(αν μπορεις απαντας:
    1.οταν λεμε 1 σκουπ ποσα γραμμαρια ειναι;( για να ξερω στο περιπου ποσο θα κρατησει πριν αγορασω αλλη και αν βεβαια)
    2.Εσυ ποια μ προτεινεις;να ειναι οσο γινεται καλη η τιμη κριση εχουμε καταλαβαινεις.χαχα και ποιοτητα βεβαια
    3. Και απο που να προμηθευτω;
    Σορρυ που σε κουραζω , οταν το δεις κ εχεις την καλοσυνη απαντα..ευχαριστω εκ των προτερων!!

    Στάλθηκε από το LG-E610 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-02-14 20:54 #12

    Εγγραφή
    15-02-2014
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eleutheros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε να ρωτησω κ εγω κατι επειδη βλεπω τοσο καιρο 1 σκουπ whey μισο σκουπ κλπ σε θεματα διατροφης κ επειδη ενδιαφερομαι να κανω μια δοκιμη κ ν αγορασω.εχω καποιες ερωτησεις(αν μπορεις απαντας:
    1.οταν λεμε 1 σκουπ ποσα γραμμαρια ειναι;( για να ξερω στο περιπου ποσο θα κρατησει πριν αγορασω αλλη και αν βεβαια)
    2.Εσυ ποια μ προτεινεις;να ειναι οσο γινεται καλη η τιμη κριση εχουμε καταλαβαινεις.χαχα και ποιοτητα βεβαια
    3. Και απο που να προμηθευτω;
    Σορρυ που σε κουραζω , οταν το δεις κ εχεις την καλοσυνη απαντα..ευχαριστω εκ των προτερων!!

    Στάλθηκε από το LG-E610 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Κατάρχην, καλησπέρα!

    1. Το 1 scoop κυμαίνεται από 20-30 gr (έχει να κάνει με το μέγεθος, μπορείς να το προμηθευτείς ή το περιέχει η πρωτεΐνη που αγοράζεις). Εάν δεν έχεις ή δεν μπορείς/δεν θες να το αγοράσεις είναι περίπου μια κουταλιά της σούπας.
    3. αυτό δεν νομίζω ότι μπορεί να στο απαντήσει κάποιος, παρά μόνο σε προσωπικό μήνυμα

    Να είσαι καλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-02-14 22:38 #13
    Προεπιλογή Απ: Απειρια στον παρον θεμα!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο k_kost Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάρχην, καλησπέρα!

    1. Το 1 scoop κυμαίνεται από 20-30 gr (έχει να κάνει με το μέγεθος, μπορείς να το προμηθευτείς ή το περιέχει η πρωτεΐνη που αγοράζεις). Εάν δεν έχεις ή δεν μπορείς/δεν θες να το αγοράσεις είναι περίπου μια κουταλιά της σούπας.
    3. αυτό δεν νομίζω ότι μπορεί να στο απαντήσει κάποιος, παρά μόνο σε προσωπικό μήνυμα

    Να είσαι καλά
    Ευχαριστω φιλε μου..χαχα προσωπικα δεδομενα καταλαβαινω

    Στάλθηκε από το LG-E610 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-02-14 13:11 #14
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eleutheros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε να ρωτησω κ εγω κατι επειδη βλεπω τοσο καιρο 1 σκουπ whey μισο σκουπ κλπ σε θεματα διατροφης κ επειδη ενδιαφερομαι να κανω μια δοκιμη κ ν αγορασω.εχω καποιες ερωτησεις(αν μπορεις απαντας:
    1.οταν λεμε 1 σκουπ ποσα γραμμαρια ειναι;( για να ξερω στο περιπου ποσο θα κρατησει πριν αγορασω αλλη και αν βεβαια)
    2.Εσυ ποια μ προτεινεις;να ειναι οσο γινεται καλη η τιμη κριση εχουμε καταλαβαινεις.χαχα και ποιοτητα βεβαια
    3. Και απο που να προμηθευτω;
    Σορρυ που σε κουραζω , οταν το δεις κ εχεις την καλοσυνη απαντα..ευχαριστω εκ των προτερων!!

    Στάλθηκε από το LG-E610 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    1.Όπως σου είπε και από πάνω όλες οι πρωτείνες μέσα έχουν ενα σκουπ και συνήθως αυτό κυμαινεται στα 30γρ.(αλλα δεν σε πολυ νοιαζει τόσο καθώς η πρωτείνες έχουν τα συσταστικά τους ανά 100γρ και ανα σκουπ)
    2.Τι να σ πω ο καθένας έχει τις απόψεις του.Καταρχάς για μένα είναι λίγο απαντη να αγοράζεις μονοκιλη πρωτεινη για δεν πολύ συμφέρει στα λεφτα καλαυτερα η 2κιλη.Εγώ χρησιμοποιούσα Την Syntax αλλα μια πολύ καλή επιλογή είναι η whey της Οn.Στην οπαρούσα φάση είμαι με whey της Ον και καζεινη της scitec
    3.Το forum μας εχει χορηγούς μπορείς και εσύ να ρίξεις μια ματια.
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-07-14 22:48 #15
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σας!

    Η ερωτηση μου ειναι η δεξτροζη ειναι γλυκοζη?Απο οτι εχω καταλαβει το ιδιο ειναι!Στο φαρμακειο την ζηταμε αφοβα?Σας εχει πει ποτε κανενας φαρμακοποιος κατι η σας εχει λοξοκοιταξει??
    Συνηθως μετα την προπονηση δεν παιρνουμε την δεξτροζη?


    Ευχαριστω για το χρονο σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία