Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 58
  1. 12-05-14 11:27 #16
    Προεπιλογή
    μπορω αντι να περνω την πρωτεινη μου ετσι να βαζω 2 σκουπ και να την κανω παγωτο και να το τρωω 2 φορες την ημερα που εχω το ροφημα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-05-14 11:30 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορω αντι να περνω την πρωτεινη μου ετσι να βαζω 2 σκουπ και να την κανω παγωτο και να το τρωω 2 φορες την ημερα που εχω το ροφημα???
    φυσικα και μπορεις το παγωτο το φτιαχνεις στις αναλογιες που θες και χρειαζεσε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-14 11:33 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalizyeah Εμφάνιση μηνυμάτων
    φυσικα και μπορεις το παγωτο το φτιαχνεις στις αναλογιες που θες και χρειαζεσε
    πολυ ωραια man εισαι τεραστιος αντε μπας και παει πιο ευχαριστα η πρωτεινη κατω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-05-14 11:44 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ ωραια man εισαι τεραστιος αντε μπας και παει πιο ευχαριστα η πρωτεινη κατω
    εχω και πολλες αλλες τετοιες συνταγες θα ανεβασω με τον καιρο στο forum γιατι της δοκιμαζω σε αναλογιες και γευσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-14 11:46 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalizyeah Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω και πολλες αλλες τετοιες συνταγες θα ανεβασω με τον καιρο στο forum γιατι της δοκιμαζω σε αναλογιες και γευσεις
    ωραια περιμενω πως και πως την επομενη
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-14 11:46 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια περιμενω πως και πως την επομενη
    εχω ανεβασει μια για σπιτικο protein brownie
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-05-14 11:48 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalizyeah Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω ανεβασει μια για σπιτικο protein brownie
    στο 1 cup ποσα ασπραδια ειναι περιπου???
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-05-14 11:55 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο 1 cup ποσα ασπραδια ειναι περιπου???
    τωρα δεν θυμαμαι ακριβως περιπου 210+ gr νομιζω ψαξε μια στο γοογλε (ειμαι τωρα στο σχολειο και δεν εχω μαζι μου τις σημειωσεις μου χαχα )
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-05-14 11:59 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalizyeah Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα δεν θυμαμαι ακριβως περιπου 210+ gr νομιζω ψαξε μια στο γοογλε (ειμαι τωρα στο σχολειο και δεν εχω μαζι μου τις σημειωσεις μου χαχα )
    7 με 8 ασπραδια ειναι 1 cup το τσεκαρα στο google σημερα θα δοκιμασω το παγωτακι και θα σου πω το απογευμα μετα τα δικεφαλα που εχω θα το εχω ετοιμο απλα μπορει να βαλω μιση μπανανα το απογευμα και μιση το βραδυ γιατι εχω μετα την γυμναστικη και πριν τον υπνο πρωτεινη και ισως αυριο η μεθαυριο να δοκιμασω την αλλη συνταγη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-05-14 12:03 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    7 με 8 ασπραδια ειναι 1 cup το τσεκαρα στο google σημερα θα δοκιμασω το παγωτακι και θα σου πω το απογευμα μετα τα δικεφαλα που εχω θα το εχω ετοιμο απλα μπορει να βαλω μιση μπανανα το απογευμα και μιση το βραδυ γιατι εχω μετα την γυμναστικη και πριν τον υπνο πρωτεινη και ισως αυριο η μεθαυριο να δοκιμασω την αλλη συνταγη
    χαχα οπως σε βολευει καντο αλλα στο ανακατεμα μετα το μπλεντερ χτυπατω και λιγο με το κουταλακι. αμα το φτιαξεις θα δεις οτι ειναι πηχτο και χωρις να το βαλεις μεσα στην καταψυξη ειναι σαν παγωτο (καλη επιτυχια παντως ..περιμενω αποτελεσματα )
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-14 12:58 #26
    Προεπιλογή
    αν το αφησω πανω απο μιση ωρα δεν παθαινει κατι ισα ισα θα ειναι πιο παγωμενο σωστα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-05-14 14:04 #27
    Προεπιλογή
    αν το αφησεις μεσα για αρκετη ωρα παγωνει αρκετα αλλα πανω απο μιση δεν νομιζω να παθει τιποτα (εγω καμια φορα γυρναω απο σχολειο βγαζω την μπανανα απο καταψυξη και το γιαουρτακι τα χτυπαω μπλεντερ και ειναι ετοιμο και κρεμοδειης )
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-05-14 14:13 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mixalizyeah Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν το αφησεις μεσα για αρκετη ωρα παγωνει αρκετα αλλα πανω απο μιση δεν νομιζω να παθει τιποτα (εγω καμια φορα γυρναω απο σχολειο βγαζω την μπανανα απο καταψυξη και το γιαουρτακι τα χτυπαω μπλεντερ και ειναι ετοιμο και κρεμοδειης )
    γιατι ας πουμε θα το φτιαξω στης 3:30 και θα το φαω κατα της 6:15 μετα την γυμναστικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-05-14 15:09 #29
    Προεπιλογή
    και στο μουλτι μπορει να γινει???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-05-14 17:22 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Predator1995 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και στο μουλτι μπορει να γινει???
    ναι εγω μολις γυρναω απο σχολειο το βαζω μουλτι και ετοιμο μπαμ μπαμ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία