Θέμα: ZMA

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 217 από 217
  1. 12-04-17 08:42 #211
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Σου ένωσα το ποστ σου με ένα ήδη υπάρχων θέμα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zouboulia2010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια παιρνω εδω και 1 μηνα ως συμπληρωμα την Omni Ripedcore της SCI-MX και περιεχει μεσα απο οτι ειδα αυξητικη ορμονη(ZMA),εχω ακουσει πως αυτη ειναι αναβολικη ουσια και εχω ανησυχησει μηπως μου προκαλεσει αργοτερα καποιο προβλημα υγειας.Να συνεχισω με αυτη η μου προτεινετε καποια αλλη;
    Καμία σχέση αυτό που λές με το τι ισχύει, διάβασε λίγο και αυτο το άρθρο περι ΖΜΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-11-18 06:33 #212
    Banned
    Εγγραφή
    31-05-2017
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή ZMA
    Χαίρετε , έχω πάρει αυτό το προϊόν ΖΜΑ της Warrior Lab με τις 120 κάψουλες μήπως και ανεβάσω ποσοστά ορμόνης και τεστοστερόνης. Να σημειώσω πως δεν κάνω γυμναστήριο πλέον, ίσως το ξεκινήσω τέλος του μήνα. Απλά το πήρα για τον λόγο που ανέφερα πάνω για καθημερινή χρήση. Επίσης αντί για 3 κάψουλες καθημερινώς παίρνω 2 , όποτε πάω πιο χαλαρά. Λέτε να μου δώσει boost στις ορμόνες/τεστοστερόνη ή όλα marketing τελικά;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-18 12:42 #213
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Can'tGainWeight Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαίρετε , έχω πάρει αυτό το προϊόν ΖΜΑ της Warrior Lab με τις 120 κάψουλες μήπως και ανεβάσω ποσοστά ορμόνης και τεστοστερόνης. Να σημειώσω πως δεν κάνω γυμναστήριο πλέον, ίσως το ξεκινήσω τέλος του μήνα. Απλά το πήρα για τον λόγο που ανέφερα πάνω για καθημερινή χρήση. Επίσης αντί για 3 κάψουλες καθημερινώς παίρνω 2 , όποτε πάω πιο χαλαρά. Λέτε να μου δώσει boost στις ορμόνες/τεστοστερόνη ή όλα marketing τελικά;
    To ΖΜΑ βοηθάει, τωρα τι ακριβώς περιμένεις, δεν γνωρίζω. Μεγάλο ρόλο παίζει όμως το προυπάρχον ορμονικό προφίλ, πρίν την χρήση του προϊoντος, απο που δηλαδή γίνεται η "αφετηρία"
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-06-22 15:15 #214
    Προεπιλογή zma
    Εγώ πάντως παιδιά με την λήψη του ΖΜΑ παρατήρησα διαφορά όχι μόνο στον ύπνο αλλά και στην ανάρρωση πχ πριν την λήψη zma ότι κι αν έπαιρνα πάντα την επόμενη ημέρα ήμουν φουλ πιασμένος σε σημείο να μην μπορώ να κουνήσω χέρια ή πόδια. Τώρα το πιάσιμο είναι σχεδόν μηδαμινό, μερικές φορές ίσως να μαι λίγο πιασμένος αλλά σε ανεκτό επίπεδο. Ίσως τελικά εγώ πιστεύω και να την κάνει την δουλειά του
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-06-22 18:38 #215
    Το avatar του χρήστη Mad strength ripper

    Εγγραφή
    01-06-2021
    Περ.
    Athens petroupoli
    Μηνύματα
    36
    Προεπιλογή
    Το zma όπως και το ασπαρτικο βοηθάνε στην εξισορρόπηση των ορμονών δεν τις αναιβαζουν , δεν τις αναιβαζουν το σκεύασμα δε περιέχει ορμόνη η συντακτικά τροποποιημένη τεστοστερόνη είναι ψευδάργυρος , μαγνήσιο βιταμίνη Β6, δηλαδή απόλυτα ασφαλές!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-11-22 06:14 #216
    Το avatar του χρήστη sadistic

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Νew zealand/auckland
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Το ZMA ειναι ενα απολυτως ασφαλες συμπληρωμα που προσωπικα εμενα με βοηθαει στο να εχω καλυτερο κ βαθυτερο υπνο.Το παιρνω μιση ωρα πριν παω για υπνο μαζι με μια καψουλα fish oil 1000mg.Οταν το σταματαω για καποιες μερες ο υπνος μου δεν εχει την ιδια ποιοτητα με το πριν.Τα νεα παιδια πυστευω δεν χρειαζονται το συγκεκριμενο συμπληρωμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-23 19:31 #217
    Προεπιλογή ΖMA, Tribulus, Saw Palmetto.
    Εγώ παίρνω ΖΜΑ και Tribulus 2000mg ξεχωριστά. Σκέφτομαι και Saw Palmetto.
    Ειναι υπερβολή πιστεύεται μιας και τα 3 σχετίζονται με testo up? Έχει πάρει κανείς και τα 3 μαζί η έστω μόνο Tribulus και ZMA ξεχωριστά, να μου πει εντυπώσεις και αν είναι ασφαλή τα 2 παραπάνω μαζί ή και τα τρία...;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415