Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 26-05-14 15:39 #1
    Banned
    Εγγραφή
    23-05-2014
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή Αξίζει να πάρω διάδρομο σπίτι ;
    Καλησπέρα.Σήμερα σκέφτηκα να πάρω διάδρομο στο σπίτι γιατί θέλω να χάσω πολλάαα κιλά...Αξίζει ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-05-14 16:10 #2
    Προεπιλογή
    αμα δεν εχεις καποιο μερος κοντα στο σπιτι σου να τρεχεις και δεν εχεις οικονομικο προβλημα γιατι οχι?
    Not many people understand what a pump is. It must be experienced to be understood. It is the greatest feeling that I get.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-05-14 16:15 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Eίναι η πιο σημαντική αγορά που έχω κάνει στη ζωή μου. Για τη καρδιά σου και τη υγεία σου. Δεν έχω να πω κάτι άλλο.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-05-14 18:29 #4
    Προεπιλογή
    ειναι το πιο σημαντικο απο ολα τα οργανα γυμναστικης πιστευω.... οταν βρεχει που θα πας για τρεξιμο? αλλα και ασχετα με αυτο ειναι power...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-05-14 19:15 #5
    Προεπιλογή
    Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες και επαυξάνω...
    Μιάς και αναφέρεις επίσης ότι έχεις πολλά κιλά για χάσιμο σκέψου και την λύση του ελλειπτικού , είναι λίγο πιο "μαλακό" στις αρθρώσεις...
    Προσωπικά το προτίμησα και είμαι πολύ ευχαριστημένος , εσύ επέλεξε ότι σου ταιριάζει καλύτερα αλλά κράτα ένα στάνταρ επίπεδο στην ποιότητα έστω και αν κοστίσει κάτι παραπάνω , είναι αγορά που θα την αποσβέσεις 1000%.
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-05-14 23:28 #6

    Εγγραφή
    20-03-2014
    Περ.
    Χαϊδάρι - ΑΘ
    Μηνύματα
    97
    Προεπιλογή
    Παντως εγω που αγορασα πριν χρονια, γρηγορα τον μετετρεψα σε κρεμαστρα. Δεν ξερω, αλλα εγω βαριεμαι να κανω γυμναστική στο σπιτι σε αντιθεση με το γυμναστηριο......

    MoBiLe SPeaKiNG...
    ___________
    Γιώργος Μ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-05-14 23:59 #7
    Banned
    Εγγραφή
    23-05-2014
    Μηνύματα
    9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Zorba_The_Freak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως εγω που αγορασα πριν χρονια, γρηγορα τον μετετρεψα σε κρεμαστρα. Δεν ξερω, αλλα εγω βαριεμαι να κανω γυμναστική στο σπιτι σε αντιθεση με το γυμναστηριο......

    MoBiLe SPeaKiNG...
    Και εγώ βαριέμαι λίγο να τρέχω σε διάδρομο, αλλά τον χρειάζομαι γιατί θα τρέχω πιο πολλές ώρες και όποτε θέλω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-05-14 12:47 #8
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Eιχα και γω παλιοτερα και ακολουθησε την τυχη του προλαλισαντα και εγινε κρεμαστα μεχρι που τον πουλησα..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-05-14 12:49 #9
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Από το 2003 που τον αγόρασα, τον έχω λιώσει. Έχω κάνει το Αθήνα-Θεσσαλονίκη 100 φορές.

    Έχω και μία τηλεόραση μπροστά και ένα ραδιόφωνο και δεν τίθεται θέμα βαρεμάρας.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-05-14 15:32 #10
    Προεπιλογή
    Πολλα χρήματα που θα μπορούσες να γλυτωσεις αν ετρεχες έξω. Ασε που έξω ειναι πολυ καλύτερο και αποτελεσματικό


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-05-14 19:41 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ο διάδρομος είναι μια καλή επένδυση αρκεί βέβαια να είναι κάποιος συνειδητοποιημένος και να κάνει με σύστημα και όχι μια φορα τον μήνα έτσι θα έχει αποτελέσματα και στην εικόνα του αλλα και στην υγεία του
    αν δεν είναι σίγουρος για την πειθαρχία του τότε καλύτερα να μην πάρει γιατι θα καταλήξει σίγουρα κρεμάστρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-05-14 19:47 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mika68 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλα χρήματα που θα μπορούσες να γλυτωσεις αν ετρεχες έξω. Ασε που έξω ειναι πολυ καλύτερο και αποτελεσματικό


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Τι εννοείς καλύτερο και πιο αποτελεσματικό? Ως προς τι?
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-05-14 19:49 #13
    Προεπιλογή
    Σε αντίσταση και σαν άσκηση δεν ειναι το ίδιο. Τεράστια φιαφορα. Απο την άλλη να δώσει τόσα λεφτα και μετα να αποφασίσει πως δε του ταιριάζει θεωρω πως ειναι πλήγμα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-05-14 19:51 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Αυτό που λες ισχύει όταν δεν βάζεις κλίση. Αν παίζεις με τις κλίσεις είναι πιο αποδοτικό, δύσκολο, απαιτητικό στο διάδρομο.
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-05-14 19:59 #15
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Εγω βασικα τρεχω εξω 3 φορες την εβδομαδα χειμωνα καλοκαιρι,μενω σε περιοχη που μπορεις ανετα να βγεις εξω να τρεξεις και εχεις και θεα θαλασσα,ειναι απολαυση ξεφευγω απο ολα και το λατρευω......Αλλα και ο διαδρομος ειναι μια καλη λυση για οσους δεν θελουν η δεν μπορουν να τρεχουν εξω,γιατι να μην ξεχναμε υπαρχουν και πολλοι απο εμας που μενουν σε περιοχη η οποια δεν βοηθαει να βγεις εξω να τρεξεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία