Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 49
  1. 22-01-16 13:22 #16
    Προεπιλογή
    Το παίρνω εδω και κάμποσες μέρες. Πολυ καλές εντυπώσεις τόσο σε ενέργεια/διάθεση , όσο και σε μείωση της όρεξης. Για τελικό αποτέλεσμα στην λιποδιαλυση ειναι νωρίς ακομα να μιλήσω αλλα πιστεύω θα πάει καλα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-01-16 13:43 #17
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ισως και οτι απλα ετυχε να εχεις πονοκεφαλο στο τελος του πρωτου κυκλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-16 01:23 #18
    Το avatar του χρήστη SotosLg

    Εγγραφή
    17-01-2016
    Περ.
    In the gym
    Μηνύματα
    38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο astrix Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....Γιαυτους που ειναι φαν τις καφεινης δεν κανει, θελει τη διπλασια δοσολογια οσον αφορα ενεργεια!!!!! αρα δεν συμφερει.!
    Δηλαδη εγω που πινω 3-4 καφεδες λες να μη με πιασει;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-16 18:56 #19
    Το avatar του χρήστη SotosLg

    Εγγραφή
    17-01-2016
    Περ.
    In the gym
    Μηνύματα
    38
    Προεπιλογή
    Απο φαση στιμς τι παιζει με αυτο;; Στην κανονικη δοση δεν θα ναι βαρυ ας το πουμε;; Η συσκευασια λεει 4 την ημερα!! 380mg καφεινης ειναι αρκετουτσικα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-03-16 17:51 #20
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή


    Εδώ είναι με την νέα συσκευασία πλέον..

    Οι κάψουλες έχουν Μπορντό χρώμα..

    Προστέθηκε στη συλλογή για δοκιμή, το πρωί στο αερόβιο ή πριν την προπόνηση (κατά τη διάρκεια της προετοιμασίας) .. Σύμφωνα με συζήτηση που είχα είναι τίμιο προϊόν (ότι έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής από scimx είναι απίστευτο) Κ έχει Κ πολύ καλά στοιχεία (έλεγχος πείνας κλπ) τ οποία σε περιόδους αγώνων Κ δίαιτας βοηθάνε...

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-03-16 20:02 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Θέλει λιγη προσοχή ,σε όσους έχουν ευαισθησία στην καφεινη.
    Η κάθε δόση (2 κάψουλες ) έχει 190 mg καφεϊνης και προτείνονται 2 δόσεις .
    Αν κάποιος το "τρεξει" το πρωι και πριν την προπόνηση, είναι μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-03-16 10:32 #22
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Εγώ εχτές Κώστα πειραματικά το πήρα πριν το αερόβιο το πρωί με άδειο στομάχι και πριν την προπόνηση (1ωρα μετά το φαγητό, 30λεπτα πριν την προπο).. Το μόνο πράγμα π παρατήρησα ήταν κάποιες καουρες.. Από ενέργεια Κ αντοχή έκανε τη δουλειά του ειδικά το πρωί. Μόλις το τρέξω ένα διάστημα θα έχω καλύτερη άποψη

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-03-16 11:54 #23
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-03-16 11:56 #24
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    οχι, ειναι διαφορετικά
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-03-16 12:42 #25
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι, ειναι διαφορετικά
    Κι ομως έχει δίκιο ο νέος...συζητιέται το rippedcore στην ενότητα του hardcore. Από τη στιγμή που άλλαξε όνομα, σωστά έχει ανοιχτεί νέο θέμα (έτσι κάνουμε πάντα) και τα τελευταία σχόλια πρέπει να μεταφερθούν στο άλλο προϊόν. Δεν έχει σημασία ότι αντικατεστησε το hardcore.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-03-16 13:18 #26
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    παιδια εχετε απόλυτο δίκιο...το ποσταρα εδώ καταλάθος,ενω επρεπε να μπεί στο αλλο thread...θα το μεταφερουμε
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-05-16 12:05 #27
    Προεπιλογή
    Μόλις σήμερα αγόρασα το εν λόγω προιόν! Ημουνα ανάμεσα σε αυτό που μου πρότεινε ο πωλητής στο κατάστημα,στο black burn της stacker2,και στο lipo 100 της body attack!Ηθελα κάτι πιο ήπιο στην αρχή και μου πρότειναν αυτό!Οταν το δοκιμάσω θα επιστρέψω να πω τη γνώμη μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-05-16 15:10 #28
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Από τα τρια είναι όντως το πιο ήπιο, τρέξτο και πες μας την άποψη σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-06-16 11:16 #29
    Προεπιλογή
    Αν και το χρησιμοποιώ μόνο τις τελευταίες 4-5 μέρες έχω να πω ότι δεν καταλαβαίνω τίποτα! Παίρνω 2 κάψουλες τη μέρα το πρωί πριν την προπόνηση και στο γυμναστήριο ιδρώνω όσο ίδρωνα και πριν!Χτες για την ακρίβεια στον διάδρομο που έκανα κανά μισάωρο ίδρωσα λιγότερο απ'ότι συνήθως!Επίσης πίνω κάθε μέρα καφέ και που και που και τσάι,και υπολογίζω την ημερήσια πρόσληψη καφείνης απ'τα γεύματά μου γύρω στα 270-330mg την ημέρα!Ούτε ταχυπαλμίες έχω μέχρι τώρα,ούτε νεύρα,ούτε τίποτα!Μόνο κάποιες φορές νιώθω το κάψιμο των πιπεριών στο στόμα μου!Αυτά εν ολίγοις!Αν δω κάτι άλλο όταν τελειώσω τον κύκλο μου θα ξανά γράψω πάλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-06-16 13:14 #30
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panhell34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν και το χρησιμοποιώ μόνο τις τελευταίες 4-5 μέρες έχω να πω ότι δεν καταλαβαίνω τίποτα! Παίρνω 2 κάψουλες τη μέρα το πρωί πριν την προπόνηση και στο γυμναστήριο ιδρώνω όσο ίδρωνα και πριν!Χτες για την ακρίβεια στον διάδρομο που έκανα κανά μισάωρο ίδρωσα λιγότερο απ'ότι συνήθως!Επίσης πίνω κάθε μέρα καφέ και που και που και τσάι,και υπολογίζω την ημερήσια πρόσληψη καφείνης απ'τα γεύματά μου γύρω στα 270-330mg την ημέρα!Ούτε ταχυπαλμίες έχω μέχρι τώρα,ούτε νεύρα,ούτε τίποτα!Μόνο κάποιες φορές νιώθω το κάψιμο των πιπεριών στο στόμα μου!Αυτά εν ολίγοις!Αν δω κάτι άλλο όταν τελειώσω τον κύκλο μου θα ξανά γράψω πάλι
    Δεν είναι απ' τα προϊόντα που σε χτυπάνε κατακούτελα όπως κάποιοι αμερικάνικοι λιποδιαλύτες με απαγορευμένα διεγερτικά. Έχει νόμιμα συστατικά που ναι μεν θα δουλέψουν αλλά αν έχεις ανοχή στα διεγερτικά δεν θα τα καταλαβαίνεις. Δώσ'του λίγο χρόνο και θα σου πρότεινα να κόψεις τελείως τον καφέ, ώστε να ανεβάσεις την ημερήσια δοσολογία. Δηλαδή αντί για 2 σύνολο τη μέρα, να παίρνεις σταδιακά 3-4 κάψουλες. 2 το πρωί δηλ και 1-2 πριν την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία