Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 21-08-14 08:48 #1
    Προεπιλογή βοηθεια με διατροφη
    γειας σας και παλι θα ηθελα μαζι να ξεμπλεξουμε καποια πραγματα ! ειμαι 1.76 με 85 κιλα το τελευταιο εξαμηνο μπηκα σε μια κατασταση γιο γιο εκοβα φαγητο για να κατεβασουμε λιπος αποτελεσμα κακεες προπονησεις χωρις δυναμη και με κακο τελος 5 πιεση και τρελο σβησιμο.ανεβασα το φαγητο μου τελεια δυναμη φουσκομα αλλα μετα απο 5 εβδομαδες ηρθαν και τα κακα κιλα λιπος στην κοιλια!μπορειτε να με βοηθησεται με μια διατροφη που να συνδιαζει αυτα τα δυο δυναμη στην προπονηση και σταδιακο χασιμο λιπους ?ξερω οτι αυτο που ζηταω ειναι δυσκολο επειδη ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος!θελω να προσθεσω οτι η δραστιριοτητα μου ειναι σχετικα υψηλη επειδη δουλευω σε βουλκανιζατερ.εκοπσα τα συμπληρωματα πρωτεινης το τελευταιο διαστημα για να κατεβασω θερμιδες και βλεπω οτι το σωμα μου ανταποκρινεται καλυτερα μηπως μακροπροθεσμα θα εχω καποιο χασιμο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-08-14 08:54 #2
    Προεπιλογή
    ευχαριστω εκ των προτερων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-08-14 12:17 #3

    Εγγραφή
    17-09-2010
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    660
    Προεπιλογή
    Ετοιμη ''τροφη'' για διατροφη (τι ειπα παλι ) δε προκειται να σου δωσει κανενας.
    Πρωτα πρεπει να βρεις ποσες θερμιδες χρειαζεσαι τη μερα. Χωρις να τις μετρας δεν κανεις τιποτα.
    Μπες στην ενοτητα με τη διατροφη και κοιτα τι τρωνε τα υπολοιπα μελη και φτιαξε μια δικη σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-08-14 10:08 #4
    Προεπιλογή
    Όπως ειπώθηκε και πιο πάνω βρες τις θερμίδες συντήρησης σου και ξεκίνα να καταγράφεις τις θερμίδες σου αλλά και τα αποτελέσματα σου.
    Σημείωσε ότι τις μέρες που δεν δουλεύεις και δεν γυμνάζεσε οι θερμίδες σου πρέπει να είναι μειωμένες.

    Δοκίμασε το myfitnesspal για καταγραφή των θερμίδων

    Όσο για την ενέργεια στο γυμναστήριο δοκίμασε να τρως μεγαλύτερο μέρος των υδατανθράκων της διατροφής σου πριν και μετά το γυμναστήριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-08-14 10:17 #5
    Προεπιλογή
    ευχαριστω και τους δυο σας για τις χρισημες συμβουλες ακουλοθω διατροφες μελων που διαβασα και σε μερικες εβδομαδες βλεπουμε τυχον αλλαγες!
    Απάντηση με παράθεση