Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 119
  1. 11-11-14 18:14 #76
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Athletic II - Juniors - Masters
    Μετά την κατηγορία Athletic I, βγήκαν στην σκηνή 3 κατηγορίες της Αthletic μαζί , οι Athletic II - Juniors - Masters.











    Athletic Masters



    Athletic II



    Athletic Juniors


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-11-14 19:19 #77
    Προεπιλογή Athletic II - Juniors - Masters
    *Ευχαριστουμε τον προεδρο για τις διευκρινισεις κ που ειναι παντα προθυμος να τις δινει ,η αληθεια ειναι οτι ειδικα στις κατηγοριες γυναικων οι λεπτες γραμες ειναι ακομη λεπτοτερες ως προς την επιλογη αυτων.

    Στην Athletic II ο πιο καλοσχημος Παναγιωτης Κωνσταντακος με το Νο 33 κερδισε τον γραμωμενο Κρικελη Δημητριο με το Νο 48.

    Στους Aτhletic junior 2oς ο Γιωργος Σκωκος με το Νο 34 ,κ αυτος ανεβασμενος μυικα αν δεν με απατα η μνημη μου απο προηγουμενη φορα.
    Και 1ος ο Σωκρατης Αναστοπουλος με το Νο 61 αρκετα μυωδης αγωνιστηκε με ενθουσιασμο ,το προσωπο του ''εφερνε'' αρκετα στον Αrlond Swangeneger στην ιδια ηλικια ,ευχομαστε στο μελλον να του μοιασει κ στα υπολοιπα.

    Στους Αthletic master +40 o πολυ καλος Βαγγελης Κοσμιτης με το Νο 53 κ 2ος ο ηρωικος Νικος Αντωνοπουλος με το Νο 44 που αγωνιστηκε με γυψο στον αστραγαλο του ποδιου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-11-14 21:04 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    *Ευχαριστουμε τον προεδρο για τις διευκρινισεις κ που ειναι παντα προθυμος να τις δινει ,η αληθεια ειναι οτι ειδικα στις κατηγοριες γυναικων οι λεπτες γραμες ειναι ακομη λεπτοτερες ως προς την επιλογη αυτων.

    Στην Athletic II ο πιο καλοσχημος Παναγιωτης Κωνσταντακος με το Νο 33 κερδισε τον γραμωμενο Κρικελη Δημητριο με το Νο 48.

    Στους Aτhletic junior 2oς ο Γιωργος Σκωκος με το Νο 34 ,κ αυτος ανεβασμενος μυικα αν δεν με απατα η μνημη μου απο προηγουμενη φορα.
    Και 1ος ο Σωκρατης Αναστοπουλος με το Νο 61 αρκετα μυωδης αγωνιστηκε με ενθουσιασμο ,το προσωπο του ''εφερνε'' αρκετα στον Αrlond Swangeneger στην ιδια ηλικια ,ευχομαστε στο μελλον να του μοιασει κ στα υπολοιπα.

    Στους Αthletic master +40 o πολυ καλος Βαγγελης Κοσμιτης με το Νο 53 κ 2ος ο ηρωικος Νικος Αντωνοπουλος με το Νο 44 που αγωνιστηκε με γυψο στον αστραγαλο του ποδιου.
    Μιας και ανεφερες τον Σωκρατη τον Αναστοπουλο,αυτος ειναι δικος μας αθλητης ,ξεκινησε στο ιδιο γυμναστηριο που γυμναζομαι εγω,οπου πριν λιγο καιρο συμφωνησαμεμε για το ποτε θα πρωτο αγωνιστει και ειναι αθλητης με τεραστιο ταλεντο για την κατηγορια Αthletic.
    Aν προσεξει και με την καταλληλη καθοδηγηση,μπορει να αφησει εποχη στην κατηγορια αυτη.

    Ο Προεδρος της NAC HELLAS,Σ.Ταιηλορ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-11-14 22:30 #79
    Προεπιλογή EΠΕΙΓΟΥΣΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟ ΤΣΑΒΛΙΔΗ.
    Ο εν λογω αθλητης παρακαλειται να εκοινωνησει επειγοντως μαζι μου για πιθανη συμμετοχη του στο προσεχες Mr. & Ms. Universe.
    Δυστυχως δεν αφησε στοιχεια επικοινωνιας.

    Ο Προεδρος της NAC HELLAS,Σοφοκλης Ταιηλορ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-11-14 23:12 #80
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Athletic II - Juniors - Masters Aτομικα & Απονομές
























    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες          
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-14 00:32 #81
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Body Athletic I
    Στην κατηγορία Body Athletic I ειχαμε την συμμετοχή τριών αθλητών, με την συμμετοχή του "δικού" μας Αντώνη Γιαννούλη, ο οποίος κέρδισε την κατηγορία


























    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες          
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-11-14 10:53 #82
    Προεπιλογή Body Athletic I
    Δεν δυσκολευτηκε εδω να παρει την 1η θεση ο ''δικος μας'' Αντωνης Γιαννουλης με το Νο 59 ,με ενα απο τα πιο ομορφα relax που βλεπουμε σε οποιοδηποτε αγωνα κατεβει ,ειχε βαλει μερικους μυς ακομη επανω του ιδιως στα ποδια. Ενα πολυ μικρο κλικ ηθελε απο θεμα ''καθαρισματος'' για την γνωστη του γραμμωση. Πραγμα που νομιζω οτι δεν θα ειναι δυσκολο για τον εμπειρο Αντωνη να το πραγματοποιησει σε λιγες μερες αν αποφασισει να κατεβει στους επομενους αγωνες.
    ''Σκληρος'' κ με καλη γραμμωση κ ο 2ος Ηλιας Χρυσοβεργης με το Νο 20
    Και ο 3ος Χρηστος Μαρκατος με το Νο 23 χωρις να εχει την μυικοτητα των αλλων δυο ,ηταν ενθουσιωδης ,καλος ποζερ κ το κυριοτερο εδειχνε οτι απολαμβανε τον αγωνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-11-14 11:49 #83
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Βody Athletic II - Βody Athletic Super Masters - Βody Athletic Masters
    Μετά την κατηγορία Βody Athletic I, βγήκαν στην σκηνή 3 κατηγορίες της Βody Athletic μαζί , οι Βody Athletic II - Βody Athletic Super Masters - Βody Athletic Masters



    Βody Athletic Masters




    Βody Athletic II




    Βody Athletic Super Masters





    Comparisons












    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες         
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-11-14 13:30 #84
    Προεπιλογή Βody Athletic II - Βody Athletic Super Masters - Βody Athletic Masters
    Στους Β. Ατhletic masters +40 ευκολα 1ος ο Γιαννης Λεωδης με το Νο 43 σε πολυ καλη κατασταση ,ενας αθλητης που εγω προσωπικα τον θαυμαζω για την μυικη του ποιοτητα.
    Στην 2η θεση ο εμπειρος κ αυτος αθλητης απο την Καβαλα Νικος Πετρακιδης με το Νο 45 (αρα να τον ξερει ο Ηλιας;) με ''γραμμενη"" την προσπαθεια που εκανε στο προσωπο του.
    Και ο 3ος Σωκρατης Πετιδης με το Νο 31 με καλη αναπτυξη κ μεγαλο fan club απο κατω να τον επευφημει.

    Β. Ατhletic 2 κ στις δυο συμετοχες που ειχε ,ευκολα κ εδω ο Κυριακος Τσαβλιδης με το Νο 10 ,επιβλητικος κ με ωραιο καλουπι σε ανοδικη πορεια κ αυτος. Και ο επομενος αθλητης Πετρος Ξανθοπουλος με το Νο 12 στην αρχη μιας καλης πορειας κ αυτος αν συνεχισει.

    Στους Β. Ατhletic +50 οι μονιμοι γνωστοι αγνωστοι που ερχονται αντιμετωποι στους τελευταιους αγωνες. 1ος ο Ανδρεας Σοφουλακης κ 2ος ο Διονυσης Θεολογης. Σε πολυ κατασταση οπως παντα κ οι δυο κ αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το πολυ ξεκουραστο προσωπο του Σοφουλακη (ισως ζηλεψα λιγακι) .Νομιζω παντως οτι κ οι δυο πρεπει να αισθανονται νικητες γιατι απολαμβανουν κ κανουν αυτο που πραγματικα θελουν .
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-11-14 18:19 #85
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    συγχαρητήρια ειδικα στούς μάστερς που αποδεικνύουν ότι όταν υπάρχει θέληση ο χρόνος δεν είναι εχθρός αλλα σύμμαχος
    και βέβαια ξέρω Χρήστο τον Νίκο Πετρακίδη αφού έχουμε γνωριμία και φιλία σχεδόν 30 χρόνων , μαζί κάναμε προπόνηση στην Καβάλα και έχω να πώ πως τωρα είναι πολύ καλύτερος απο παλια βγάζει περισσότερη ποιότητα και αυτο τον αναδεικνύει περισσότερο και δίκαια κερδίζει καλές θέσεις
    όπως και τον Σοφουδάκη Ανδρέα που τον γνώρισα στούς αγώνες και με έκανε εντύπωση ο ενθουσιασμός και η ενέργεια που βγάζει στην σκηνή που βγάζει υγεία και ότι είναι πραγματικός αθλητής επάνω στη σκηνή

    όλοι αξίζουν συγχαρητήρια και αποτελούν έμπνευση στούς νεότερους
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-11-14 23:45 #86
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή First Timers
    Στην κατηγορία First Timers είχαμε την συμμετοχή 10 αθλητών.



















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-11-14 00:06 #87
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή First Timers


















    Αποτελέσματα
    1ος) Χαρδαβελλας Γιωργος
    2ος) Σταθης Αρτινος
    3ος) Βαγγελης Ζαρανης
    4ος) Ιωαννης Κυριοπουλος
    5ος )Στελλιος Ρωμανιας
    6ος)Μανος Μανουρης
    Χρηστος Πατσιαλης
    Χρηστος Πορτοκαλιδης
    Χαραλαμπος Ματσαγγος
    Ευαγγελος Στεργιοπουλος
    Παρσενιας Στεφανος

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες         
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-11-14 10:42 #88
    Προεπιλογή First Timers
    Στην πολυπληθη κατηγορια των πρωτοεμφανιζομενων εγινε μαχη για την 1η θεση μεταξυ του ''πολυ'' ΒΒερ Γιωργου Χαρδαβελα με το Νο 97 κ του γραμωμενου Αρτινου Σταθη με το Νο 63. Δυο διαφορετικες διαπλασεις αλλα καλοι κ οι δυο με τελικο νικητη τον Γ. Χαρδαβελα. Και καποιοι απο τους υπολοιπους εκαναν καλη εμφανιση για πρωτη φορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-14 12:06 #89
    Προεπιλογή
    Εχτες διαβασα σε σελιδα στο F.B. (μεσω του γιου μου ,εγω δεν εχω f.b) απο παλιους πρωταθλητες κ παραγοντες παραπονα κ αρνητικα σχολια (παντα με κοσμιο τροπο) για τον συγκεκριμενο αγωνα.
    Απο ολα αυτα τα πολλα που γραφτηκαν ,η κυρια διαφωνια που βλεπω εγω ειναι στην δημιουργια πολλων κατηγοριων με κυριο προβλημα (κ οχι μονο) στον δικαιο διαχωρισμο κ θεσεις καταταξης των αθλητων .
    Αυτο που δεν γνωριζω ειναι εαν σε εναν αγωνα κ οχι μονο για την NAC αλλα οποιαδηποτε ομοσπονδια ,ο προεδρος πρεπει να ακολουθησει ''τυφλα'' τις οδηγιες απο πανω ως προς την διεξαγωγη του , η μπορει να τις προσαρμοσει συμφωνα με την κριση του ως προς το καλυτερο για τα Ελληνικα δεδομενα;
    Τωρα το που ειναι ''καλο κ που κακο'' κ ποιους αφορα συμφωνα με την ταπεινη μου γνωμη ειναι.
    ΚΑΚΟ για τους θεατες που τους κουραζει η ροη του αγωνα κ χανουν τον μπουσουλα ως προς τα αποτελεσματα.
    ΚΑΛΟ προσωπικο κινητρο για τον μεσο αθλητη να παρει ενα κυπελο κ να το βαλει στην βιβλιοθηκη του να το βλεπει ,με το σκεπτικο << ενταξει κ πολυ καλος να μην ειμαι ,ειναι τοσες πολλες οι κατηγοριες κ με διασπασμενες τις συμετοχες που θα ''τσιμπησω'' το κυπελακι μου και να λεω καποτε στα παιδια μου η τα εγγονια μου οτι ημουν πρωταθλητης!
    ΚΑΚΟ για τους πραγματικα δυνατοτερους αθλητες που μπορει να βγουν πρωτοι κ να δουν τον 1ο απο αλλη κοντινη κατηγορια κ να ειναι πολυ πισω απο αυτον ,αυτο μανι μανι του αφαιρει μερος της αιγλης της αξιας του. Και το χειροτερο ειναι εαν τυχει να ειναι καλος κ να βγει 2ος 3ος 4ος λογω συναγωνισμου κ ο 1ος της κοντινης του κατηγοριας να περνει το κυπελο κ να απεχει απο αυτον ετη φωτος! Βεβαια παντα τυχαινε να συμβαινουν αυτα κ στο παρελθον ,αλλα τωρα με τις πολλες κατηγοριες κ υποκατηγοριες ειναι πιο πιθανο.
    ΚΑΚΟ για την τσεπη των διοργανωτων η αγορα πληθωρας κυπελων για την καλυψη τοσων νικητων.
    ΚΑΚΟ για το αθλημα που υπαρχουν πολλα κενα κ ασαφειες στις συμετοχες κ στην βαθμολογια με αποτελεσμα να ακουγονται παραπονα και ΚΑΛΟ για το αθλημα που καποιο αθλητες αισθανονται οτι βρισκουν ακριβως την κατηγορια-υποκατηγορια που τους ταιριαζει (μπερδεμα δλδ)
    Προσωπικα θα προτιμουσα τις 3 κλασικες κατηγοριες του Β.Β ,μια μαστερ +50 ,μια φιτνες αντρων ,κ 2 αντε 3 με την κατηγορια μπικινι στις γυναικες.
    Ετσι νομιζω θα ηταν πιο απλα τα πραγματα στον Ελλαδικο χωρο ,κ στους διεθνεις αγωνες που θελουνε συμετοχες ακριβως με τα στανταρ των κατηγοριων ,ευκολα θα γινοταν η επιλογη απο την ομοσπονδια .
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-11-14 12:36 #90
    Προεπιλογή Άψογος !!
    Χρηστάρα τα είπες μέσα σε λίγες γραμμές όλα και μάλιστα εξέφρασες την κοινή λογική που θα πρέπει να επικρατεί !
    "Just Add Weight"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία