Σελίδα 35 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 253334353637 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 511 έως 525 από 581
  1. 05-08-15 20:40 #511
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Καλα ο big Rammy (και οχι μονο) σε καμποσα χρονακια μονο big δεν θα ειναι απο ολες τις αποψεις και ουτε γκαντεμιαζω τιποτα ουτε απαισιοδοξος ειμαι,απλα λογικα πραγματα ειναι αυτα.

    Απο κει και περα δυστυχως ο πρωταθλητισμος ο οποιος ειναι η καταστροφη της υγειας top to bottom (και ψυχολογικης,οχι μονο σωματικης) σε ολα τα αθληματα οταν πηγαινει στον μαξ βαθμο (πολλες φορες και οχι μονο) ειναι το τελευταιο καρφι στο φερετρο για την υγεια πολλων επιδοξων πρωταθλητων,ποσο μαλλον οταν μιλαμε για bbing που υπαρχει μεγαλη καταχρηση φαρμακων και αυξητικων παραγοντων,αλλα φυσικα και σε αλλα αθληματα οπως ποδηλασια,στοιβο,baseball,κολυμβση που εκει παιζουν και αλλα φαρμακα που στοχευουν αλλου.

    Προφανως οι (υπευθυνοι) και οι λοιποι γκουρου,γκουρου my @ss τελοσπαντων που ο μεσος ανθρωπος που ασχολειται με γνωμονα την υγεια του συν φυσικα την οποια σωματικη βελτιωση επιθυμει αυτος παιζει να ξερει οντως περισσοτερα οπως ειπε ο Στελιος,δεν μιλανε γιατι ουτε ενδοιαφερονται για τον αθλητη τους (σιγα μην ενδοιαφερθουν,αυτοι τραβανε το λουκι) και δεν τους νοιαζει στο να πανε στο τερμα περα απο τον κοφτη τις δυνατοτητες του οποιοδηποτε αθλητη προκειμενου να (μοιραστουν) τις δαφνες οταν και αν παρει καποιο τιτλο απο οποιο αθλημα κανει.
    Και μετα οταν κατι κακο και πολυ απειλητικο για την υγεια του εκαστοτε αθλητη,ολοι τοτε τρεχουν να μαζεψουν πολλες φορες τα ασημαζευτα.Αραγε σε τετοιες πολυ δυσκολες στιγμες σκεφτονται κατι του στυλ...Θεε μου τι εκανα στο σωμα μου και στην υγεια μου τοσα χρονια,και μετανιωνουν για καταχρησεις,η μενουν με πεισμα και μολυνσμενη υπερηφανια αμετανοητοι.

    Και αυτο παει για πολλα αθληματα οπως ειπα οχι μονο στο bbing,απλα εδω τα πραγματα ειναι εξοφθαλμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-15 22:20 #512
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ο big Rammy (και οχι μονο) σε καμποσα χρονακια μονο big δεν θα ειναι απο ολες τις αποψεις και ουτε γκαντεμιαζω τιποτα ουτε απαισιοδοξος ειμαι,απλα λογικα πραγματα ειναι αυτα.

    Απο κει και περα δυστυχως ο πρωταθλητισμος ο οποιος ειναι η καταστροφη της υγειας top to bottom (και ψυχολογικης,οχι μονο σωματικης) σε ολα τα αθληματα οταν πηγαινει στον μαξ βαθμο (πολλες φορες και οχι μονο) ειναι το τελευταιο καρφι στο φερετρο για την υγεια πολλων επιδοξων πρωταθλητων,ποσο μαλλον οταν μιλαμε για bbing που υπαρχει μεγαλη καταχρηση φαρμακων και αυξητικων παραγοντων,αλλα φυσικα και σε αλλα αθληματα οπως ποδηλασια,στοιβο,baseball,κολυμβση που εκει παιζουν και αλλα φαρμακα που στοχευουν αλλου.

    Προφανως οι (υπευθυνοι) και οι λοιποι γκουρου,γκουρου my @ss τελοσπαντων που ο μεσος ανθρωπος που ασχολειται με γνωμονα την υγεια του συν φυσικα την οποια σωματικη βελτιωση επιθυμει αυτος παιζει να ξερει οντως περισσοτερα οπως ειπε ο Στελιος,δεν μιλανε γιατι ουτε ενδοιαφερονται για τον αθλητη τους (σιγα μην ενδοιαφερθουν,αυτοι τραβανε το λουκι) και δεν τους νοιαζει στο να πανε στο τερμα περα απο τον κοφτη τις δυνατοτητες του οποιοδηποτε αθλητη προκειμενου να (μοιραστουν) τις δαφνες οταν και αν παρει καποιο τιτλο απο οποιο αθλημα κανει.
    Και μετα οταν κατι κακο και πολυ απειλητικο για την υγεια του εκαστοτε αθλητη,ολοι τοτε τρεχουν να μαζεψουν πολλες φορες τα ασημαζευτα.Αραγε σε τετοιες πολυ δυσκολες στιγμες σκεφτονται κατι του στυλ...Θεε μου τι εκανα στο σωμα μου και στην υγεια μου τοσα χρονια,και μετανιωνουν για καταχρησεις,η μενουν με πεισμα και μολυνσμενη υπερηφανια αμετανοητοι.

    Και αυτο παει για πολλα αθληματα οπως ειπα οχι μονο στο bbing,απλα εδω τα πραγματα ειναι εξοφθαλμα.

    Σε αυτα που ειπε η γρια (Ηλιας) αλλα και σε αυτα που σωστα αναφερεις καλε μου φιλε θα προσθεσω οτι υπηρξαν εποχες που ειχα περισσοτερους αθλητες για "αποθεραπειες" απο διαφορους γκουρου παρα για προετοιμασια αγωνων !

    Μιλαμε για καταντια......
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-08-15 00:57 #513
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    ....Στελιο τα ειπες ολα.
    Και δεν ειναι το θεμα 2-3 1500αρες pregnyl αλλα ολο το πακετο....ψυχοσωματικο!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-08-15 11:40 #514
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Τα γρηγορα "αλογα" της Αραβιας αρχιζουν να μπαινουν σιγα σιγα στη λογικη της ζωης με τις συνεπειες της !

    Ειπανε πολλα εκαναν πολλα τους θαυμασαμε για πολλα .....ωρα να κανουν και ταμειο !



    Όνομα: 11825730_900186520054520_4377586533503704457_n.jpg Εμφανίσεις: 539 Μέγεθος: 69,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-08-15 11:50 #515
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η αποψη μου ειναι πως δεν ειναι σωστο να ανεβαινουν τετοιες φωτο με μονο σκοπο να αποσπαστουν καποια σχολια για την εικονα/επιλογες των αθλητων, μονο κ μονο για να χαμε να λεγαμε.
    καλο ειναι να σεβομαστε την κατασταση του καθενος κ να μην ασχολουμαστε με τετοιο τροπο..ολοι ξερουμε τι γινεται, αλλα ο καθενας ειναι απολυτα υπευθυνος για τις επιλογες που κανει..
    κ αυτο που γραφτηκε πιο πανω καπου

    Ο Ραμυ θα εχει μεγαλυτερο προβλημα στο μελλον και δεν μπορω να καταλαβω τα ατομα που εχουν διπλα τους γιατι δεν μιλανε .......
    θεωρω οτι δεν ειναι κ πολυ σωστο μιας κ ο Ραμυ κ ο καθε Ραμυ δεν ειναι τπτ 15χρονα, ενηλικες ειναι κ ξερουν πολυ καλα τι κανουν.
    αλλα ετσι ειναι..σε αυτη τη ζωη η προσωπικη ευθυνη του καθενος ειναι υποχρεωση του απεναντι του, γιατι μας αρεσει να εθελοτυφλουμε κ μετα να μας φταινε οι αλλοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-08-15 15:05 #516
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Σκοπος δεν ειναι να εισπραξω καποια σχολια σε αυτα που ανεβαζω προσωπικα γιατι δεν εχω αναγκη σε αυτη τη ζωη το σχολιασμο και την επιβραβευση !

    Σκοπος τετοιων αναρτησεων ειναι η προληψη επιλογης του καθε μεγαλεπιβλεπου με καθε κοστος επομενου υποψηφιου Ελληνα αθλητη.

    Οταν σε ενα χωρο εμφανιζεις μονο τα θετικα δεν υπαρχει προοδος παρα μονο εκμεταλευση του αθλητη και του αθληματος οποιο και εαν ειναι αυτο και το μεγαλυτερο μειονεκτημα ειναι οτι οσο μεγαλωνει αυτη η φουσκα των θετικων τοσο μεγαλυτερο μπαμ θα ακουστει και αλλο τοσο θα ειναι το κενο κατω απο τα ποδια μας !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-08-15 15:17 #517
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι σωστα, ξεχασα οτι υπαρχει τοσο μεγαλο αυθεντικο ενδιαφερον για το πως ζει την ζωη του ο καθενας, κ πραγματικα πως ο κοσμος λυπαται με τις λαθος επιλογες του απεναντι του κ προσπαθει να τις αποτρεψει..σαν τις καλες προθεσεις του κοσμου δεν εχει..

    πολλες φορες κ συνεχως σε αυτο το φορουμ εχει τονιστει μεσα απο θεματα η ολη πλευρα του αντικειμενου..κ η καλη κ η κακη..για σχετικους λογους (κ οχι μονο) εχει αφαιρεθει εδω κ πολυ καιρο κ η ενοτητα με την χημικη υποστηριξη..

    θεωρω ομως οτι ο τροπος προσεγγισης ειναι λαθος στην προκειμενη κ αυτο εγραψα, κ για ενα λογο παραπανω οτι μιλαμε για ενηλικες, υπευθυνους των πραξεων τους..
    η αγνοια δεν ειναι δικαιολογια καθως επισης ουτε η σωστη ενημερωση ερχεται μεσα ενα ενα "σπεκουλαρισμα" που γινεται απο μια φωτογραφια καποιου σε κρεβατι νοσοκομειου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-08-15 15:47 #518
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Το αρχικο μου σχολιο ειχε να κανει μα τους Αραβες που εχουν κανει το μπαμ την τελευταια δεκαετια και μια παλια μου αναρτηση πως ο δρομος που διαλεξαν θα εχει συνεπειες με μαθηματικη ακριβεια !

    Οσους Αραβες "γνωριζω" προσωπικα με ενδιαφερει η πορεια τους και το καλο τους !

    Ειλικρηνα λυπαμε οταν περνανε κατι ασχημο η μια δοκιμασια ! Εξαλλου δεν χρειαζετε να μας χτυπησει την πορτα το προβλημα για να νοιαστουμε και αυτο πρεπει να μας γινει κανονας στη ζωη !

    Εαν κατι ενοχλει σε ολα αυτα που ανεβασα η ανεβαζω οποιος ειναι υπευθυνος μπορει να τα κατεβασει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-08-15 15:50 #519
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι, δεν ειναι αναγκη να κατεβει κατι, ουτε θεμα "ενοχλησης"..το σχολιο μου, δεν ηταν παρατηρηση, απλη αναφορα ηταν.
    ουτε να διαφωνησω σε κατι θελω, ουτε να κατηγορησω καποιον με ενδιαφερει..την αποψη μου στο θεμα αυτο εγραψα κ τπτ παραπανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-08-15 16:10 #520
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Χωρίς πολλα πολλα:
    Ο πίνων μεθά και ο παίζων χάνει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-08-15 16:31 #521
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πάντως το γεγονός είναι ότι αθλητες , ηθοποιοί, τραγουδιστες κτλ γενικα άνθρωποι που προβάλονται εμπνέουν νεότερους και φιλόδοξους , που θέλουν να φτάσουν σ αυτο το επίπεδο και αυτο στις μέρες μας με την τεχνολογία και άμεση διάδοση των νέων , ευχάριστων η δυσάρεστων γινετε εύκολα και άμεσα .

    δεν είναι καλό να μοιρολατρούμε , απλα να ενημερώνουμε και όσο γίνετε να τα βγάζουμε τα πράματα στην πραγματική τους διάσταση
    πολλες φορές έχουμε πεί ότι εταιρίες προπονητες , ακόμα και το κοινό και οι φανς και εμείς μέσα , ωθούν αθλητες στα άκρα με δυσάρεστες συνέπειες για την υγεία τους , και αυτη η ώθηση γίνετε έμμεσως ακόμα και με το να εξυμνούμε τεράστιους αθλητες έναντι πιο λίγων

    σε καμία περίπτωση δεν φταίει το ββ σαν άθλημα , αφού ββ είναι και το ερασιτεχνικό και το φίτνες και δεν είναι μόνο το επίπεδο το επαγγελματικό όπως έχει εξελιχθεί
    το ββ η σωματοδόμηση ποτε δεν θα σταματήσει να έχει ενδιαφέρον , απλα πρέπει να το βλέπουν στην σωστη διάσταση με σοβαρότητα και σύνεση

    και η ομορφια σ αυτο το άθλημα και το έλεγα πάντα είναι ότι μπορεί ο κάθε αθλητης να ποντάρει σε καλαισθησία , αρμονία γράμμωση και να διεκδικεί θέσεις απο πολυ πιο ογκώδης αθλητες (και έχουμε πολλα παραδείγματα αθλητων με χαμηλό ποσοστο ρίσκου να έχουν μεγαλουργήσει και να χαίρονται ακόμη και μετααγωνιστικά την ζωή , υγιέστατοι

    οπότε μια ενδιάμεση κατάσταση , ούτε να κρύβουμε σκουπίδια κάτω απ το χαλί , ούτε να μοιρολατρούμε , άλλωστε όπως έχουμε ξαναπεί όποιος κατουράει στη θάλασσα το βρίσκει στο αλάτι

    το ΄'ασχημο είναι ότι τελευταία έχουμε συχνα τετοια κρούσματα , πράγμα που παλιότερα δεν υπήρχε και σ αυτο κάτι φταίει , γιατι ενω λέμε οι εξέλιξη και οι γνώσεις εξελίσονται , καλό είναι να εξελίσονται και σε θέματα υγείας και πρόληψης
    και καμία σχέση με αυτα τα περιστατικά αυτα που λέω αλλα γενικότερα και ειδικα για τούς νεότερους να είναι πιο προσεκτικοί υπομονετικοί και πειθαρχημένοι και μόνο έτσι έρχεται η επιτυχία με γερές βάσεις και λιγότερα ρίσκα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-08-15 17:22 #522
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    και μετα αναρωτιεσαι γιατι ανεβαινουν οι αγωνες φιτνες και βερμουδαςτο μποντυμπιλντινγκ με την σημερινη μορφη που εχει παρει ειτε θα αλλαξει ειτε θα πεθανει... στην κυριολεξια... δεν θα πω αλλα γιατι δεν θα γινω παλι ο κακος της υποθεσης προ λιγω μηνων ειχα παρει μια ποινη για προσβολη για το αθλημα μονοι σας τωρα δινετε τις απαντησεις επισης δεν μου αρεσει να επικροτουμε αυτους τους ανθρωπους για τις χερουκλες και τις ποδαρες η την γραμμωση σαν ξυραφι σε σχολιασμους μιστερ ολυμπια και στην στραβη τους να λεμε δειτε τον κακομοιρη μεινετε μακρυα παιδια η θα θαυμαζεις την τωρινη κατασταση η θα κραζεις και τα δυο μαζι δεν γινεται
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-08-15 18:48 #523
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Bαγγέλη, για να μην μπερδευομαστε με τις εννοιες.
    Το αγωνιστικό bodybuilding είναι ακραίο σαν αθλημα, όπως η φόρμουλα. Το ότι μας ευχαριστεί να το βλέπουμε όσο τίποτα άλλο είναι δεδομένο.
    Εγω προσωπικά δεν το κράζω.
    Το fitness είναι το χόμπυ που λέμε, αλλο που πανε τώρα να το γυρίσουν και σε αγωνιστικό με βερμούδες για να εισπράττουν συμμετοχές και να πάρουν την χαρά της συμμετοχής άτομα που δεν ειναι bodybuilders.
    Tώρα για το εντυπωσιακό του ζητήματος:
    Σαν να μου λες θα παω να πληρώσω εισητήριο να δω κοντρες μεταξύ Yugo Zastava και Fiat Tipo.
    Oχι φίλε, για τέτοιες κόντρες δεν πληρώνουμε εισητήριο, όπως δηλαδή δεν θα σε εντυπωσιάσει ένας αθλητής βερμούδας (εκτός εξαιρέσεων που είναι μεγαλόσωμοι και αγωνίζονται σε αυτες τις κατηγορίες για δικους τους λόγους).
    Τωρα όπως οι οδηγοί φόρμουλας, διατρέχουν κινδύνους και κάποτε ο Σένα σκοτώθηκε στην πίστα, έτσι και σε άλλα ακραία αθλήματα μπορεί να συμβεί.
    Δεν σημαίνει ότι ζητάμε να πέσουν κορμιά στην αρένα ή το ευχαριστιόμαστε με τον κίνδυνο του άλλου αλλά αυτό είναι το "παιχνίδι" και όλοι το γνωρίζουν..Αν θες να είσαι απόλυτα σίγουρος, κάθεσαι στα αυγά σου.
    Εδω στο WWE που είναι Entertainment και όχι κανονική πάλη απαριθμούνται θάνατοι από πτώσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-08-15 19:00 #524
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Εμένα ο Κώστας με κάλυψε! Γιαυτο και προτιμάω να λέω πως το bodybuilding είναι ένα εξτριμ άθλημα και δεν θα ήθελα να το δω σε Ολυμπιάδες και διεθνη φεστιβαλ αθλητισμού... δεν κολλάει εκεί.
    Τωρα ότι βλέπουμε πιο συχνά τους αθλητές να καταρρέουν οφείλεται στην άμεση αναμετάδοση του διαδικτύου και τίποτα παραπάνω. Ανέκαθεν είχαμε κρούσματα... και μην πάμε μακρυά... έχω συζητήσει με γιατρό ενδοκρινολόγο που τον έχουν επισκεφτεί άτομα που ασχολούνται με την εξτριμ πλευρά του bodybuilding, χωρίς να παίζουν αγώνες και η κατάσταση τους ήταν τραγική!
    Οι υψηλού επιπέδου αθλητές ρισκάρουν και ειδικά οι άραβες που το κάνουν για βιοποριστικούς λόγους και θέλουν να βρίσκονται στην ελιτ του ερασιτεχνικού επιπέδου. Λειτουργούν επαγγελματικά, καθώς οι απολαβές είναι περισσότερος από ότι να μπαίνανε στα βαθιά νερά του επαγγελματικού επιπέδου αγώνων δίχως καμία στήριξη από την ομοσπονδία του κράτους.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-08-15 19:43 #525
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bαγγέλη, για να μην μπερδευομαστε με τις εννοιες.
    Το αγωνιστικό bodybuilding είναι ακραίο σαν αθλημα, όπως η φόρμουλα. Το ότι μας ευχαριστεί να το βλέπουμε όσο τίποτα άλλο είναι δεδομένο.
    Εγω προσωπικά δεν το κράζω.
    Το fitness είναι το χόμπυ που λέμε, αλλο που πανε τώρα να το γυρίσουν και σε αγωνιστικό με βερμούδες για να εισπράττουν συμμετοχές και να πάρουν την χαρά της συμμετοχής άτομα που δεν ειναι bodybuilders.
    Tώρα για το εντυπωσιακό του ζητήματος:
    Σαν να μου λες θα παω να πληρώσω εισητήριο να δω κοντρες μεταξύ Yugo Zastava και Fiat Tipo.
    Oχι φίλε, για τέτοιες κόντρες δεν πληρώνουμε εισητήριο, όπως δηλαδή δεν θα σε εντυπωσιάσει ένας αθλητής βερμούδας (εκτός εξαιρέσεων που είναι μεγαλόσωμοι και αγωνίζονται σε αυτες τις κατηγορίες για δικους τους λόγους).
    Τωρα όπως οι οδηγοί φόρμουλας, διατρέχουν κινδύνους και κάποτε ο Σένα σκοτώθηκε στην πίστα, έτσι και σε άλλα ακραία αθλήματα μπορεί να συμβεί.
    Δεν σημαίνει ότι ζητάμε να πέσουν κορμιά στην αρένα ή το ευχαριστιόμαστε με τον κίνδυνο του άλλου αλλά αυτό είναι το "παιχνίδι" και όλοι το γνωρίζουν..Αν θες να είσαι απόλυτα σίγουρος, κάθεσαι στα αυγά σου.
    Εδω στο WWE που είναι Entertainment και όχι κανονική πάλη απαριθμούνται θάνατοι από πτώσεις.
    οκ συμφωνοι. τοτε δεν μπορουμε να μιλαμε για θανατους και αρρωστιες αυτο ειναι το ονομα του παιχνιδιου απο την στιγμη που θελουμε σοου και θεαμα το τιμημα απο εδω και περα θα ειναι ανθρωπινες ζωες οποτε περιττες οι αναφορες τι επαθε ο ενας και ο αλλος και να τους βαζουμε σε φωτογραφιες σε οικτρη κατασταση σχεδον ετοιμοθανατους. προσωπικα εμενα το αγωνιστικο μποντυμπιλντινγκ κορυφαιου επιπεδου με αφηνει παγερα αδιαφορο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 35 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 253334353637 ... ΤελευταίαΤελευταία