Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 77
  1. 12-11-14 00:09 #46
    Προεπιλογή
    Τελεια εισαι , δεν ξερω αν ειναι ο φωτισμος η η χρονικη στιγμη (πχ μετα απο προπονηση) αλλα κ στις νεες φωτο σου φαινεσαι ελαφρα καλυτερη ,παρολο που ειναι πολυ μικρο το διαστημα.
    Επειδη ομως σε βλεπω πολυ φουριοζα οπως σωστα ειπε κ ο Τριαναταφυλλου προσεχε μην το παρακανεις αποτομα με τις αυστηρες διατροφες κ χασεις καμπυλοτητες. Εξαλλου Χειμωνα εχουμε ακομη ,την Ανοιξη ενοψει παραλιας τι θα κανεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-11-14 01:12 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελεια εισαι , δεν ξερω αν ειναι ο φωτισμος η η χρονικη στιγμη (πχ μετα απο προπονηση) αλλα κ στις νεες φωτο σου φαινεσαι ελαφρα καλυτερη ,παρολο που ειναι πολυ μικρο το διαστημα.
    Επειδη ομως σε βλεπω πολυ φουριοζα οπως σωστα ειπε κ ο Τριαναταφυλλου προσεχε μην το παρακανεις αποτομα με τις αυστηρες διατροφες κ χασεις καμπυλοτητες. Εξαλλου Χειμωνα εχουμε ακομη ,την Ανοιξη ενοψει παραλιας τι θα κανεις;
    Χρήστο σευχαριστω, κοιτά να δεις η φωτο με την πλάτη ειναι αμέσως μετα την προπονηση ,οι άλλες οχι. Εχεις δίκιο- σίγουρα υπερβολές δεν χρειάζονται ( μπορεί καμία φορά να εχουν και αντίθετα αποτελεσματα) απλα εκμεταλλεύομαι την όρεξη μου για άσκηση και σωστή διατροφη!θα δούμε...να σαι καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-14 01:30 #48
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Σε καλο δρομο εισαι αλλα ΜΗΝ τρως τα νυχια σου
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-11-14 01:44 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε καλο δρομο εισαι αλλα ΜΗΝ τρως τα νυχια σου
    Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Οριστε παρατηρητικότητα!!!!! Αστα να πανε, χαλί μαύρο αφου στο γαμο μου έβαλα γάντια γιατι δε μπορούσα να τα μακρινω- πολυ φαί!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-11-14 04:26 #50
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Και στις προηγούμενες και σ αυτες είσαι πολύ καλή δείχνεις πιο γυμνασμένη , απλα να προσέξεις στις φωτο σου να βγάζεις περίπου στις ίδιες πόζες ώστε να υπάρχει καλύτερη άποψη και μην ξεχνάς να είναι πιο ολοκληρωμένες δηλαδη να μην βγάζεις τοπικές εκτός πχ τα χέρια που δείχνουν την βελτίωσή τους σε φωτο απομονωσης

    ενω όταν βγάζεις το σώμα αν είναι ο κορμός με τα πόδια όπως σε κάποιες που δείχνουν καλα , τότε φαίνετε και η αρμονία και συμμετρία σου , πχ αν βγάλει κάποια κοπέλα φωτο απο την μεση και κάτω μπορει να δείχνει ωραία η να μην δείχνει , πάντα όμως οι αναλογίες φαίνονται σε σχέση με το επάνω σώμα και αν υπάρχει δυσαναλογία η όχι , επειδη συνήθως οι γυναίκες έχετε τις αποθήκες λίπους στην περιφέρεια και γλουτούς και αυτο βέβαια είναι και νορμάλ

    αλλα και εγω απόρησα με την παρατηρητικότητα του μάστερ κόμπρα , γιατι αφού μπόρεσε και είδε νύχια , είναι τέρας ιδιοσυγκρασίας

    άλλωστε τα νύχια τι να τα κάνεις σε άλλες εποχές παλαιολιθικές τα χρειαζόμασταν να ανεβαίνουμε στα δέντρα , τωρα απλα γρατζουνάνε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-11-14 15:59 #51
    Προεπιλογή
    μαμά μου μια μαμά. Πολύ καλή αν και μην περιμένεις πολλά πράγματα σε μια εβδομάδα. Θέλει κόπο το θέμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-14 10:16 #52
    Το avatar του χρήστη morgoth

    Εγγραφή
    31-01-2012
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALEXANDRA STR. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχαχαχαχαχα!!!! Οριστε παρατηρητικότητα!!!!! Αστα να πανε, χαλί μαύρο αφου στο γαμο μου έβαλα γάντια γιατι δε μπορούσα να τα μακρινω- πολυ φαί!!!!

    η νυχοφαγια δηλωνει αγχος. γιατι βρε κοριτσι? το γνωριζω απο μενα. Οταν ξεαγχωθηκα εκοψα και το φαγωμα. Για κανε δουλιτσα με σενα.
    Το εξω παει μια χαρα, μην εχεις αμφιβολιες. Να στεκεσαι με αυτοπεποιθηση μπροστα στο καθρεπτη και να αναγνωριζεις αυτο που εχεις καταφερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-11-14 15:15 #53
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο morgoth Εμφάνιση μηνυμάτων
    η νυχοφαγια δηλωνει αγχος. γιατι βρε κοριτσι? το γνωριζω απο μενα. Οταν ξεαγχωθηκα εκοψα και το φαγωμα. Για κανε δουλιτσα με σενα.
    Το εξω παει μια χαρα, μην εχεις αμφιβολιες. Να στεκεσαι με αυτοπεποιθηση μπροστα στο καθρεπτη και να αναγνωριζεις αυτο που εχεις καταφερει.
    Σευχαριστω πολυ morgoth!! Έτσι ειναι .... Καποια στιγμή, φοιτήτρια ήμουνα, θυμάμαι τα ειχα αφήσει κανα εικοσαημέρο...Εεεε κατι έγινε αγχώθηκα με τα μαθήματα και σε χρόνο μηδέν εξαφανίστηκαν!! Εννοείται οτι δεν τα τρωω έτσι, απλα τα κόβω κ τα φτύνω!!!και όλο αυτο ασυναίσθητα! Το μονο κίνητρο μου ειναι μη μεγαλώνοντας η κόρη μου με βλέπει και πάρει κι αυτη αυτήν την κακιά συνήθεια!! Γιατι εγω έτσι την πάτησα απ την μαμά!! Έτσι σκέφτομαι μήπως το κοψω!!
    Εσυ πως κατάφερες να το κοψεις;;;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ALEXANDRA STR. : 13-11-14 στις 15:26
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-11-14 16:51 #54
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    εχω δει κοπελιτσες με το νυχακι στην τριχα να τρεμουν απ το αγχως.....
    δεν λεει κατι ..μια κακια συνηθεια ειναι που την εχω και εγω....
    Αλεξανδρα υπαρχει μια οζα στα φαρμακια που θρεφει το νυχι και οταν το βαζεις στο στομα σου ερχεται μια απιστευτη πικριλα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-11-14 17:03 #55
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    δε βαριέστε ότι μεγαλώνει και επανασυντήθετε δε πειράζει , έχω και γω έναν που τα έχει εξαφανίσει παίζει να μην ταχει κόψει ποτε αφού δεν προλαβαίνουν να μεγαλώσουν .
    τιποτε που δεν ξαναμεγαλώνει να μην τρώς κανα δάχτυλο δηλαδή εκεί δεν λέει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-11-14 17:25 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω δει κοπελιτσες με το νυχακι στην τριχα να τρεμουν απ το αγχως.....
    δεν λεει κατι ..μια κακια συνηθεια ειναι που την εχω και εγω....
    Αλεξανδρα υπαρχει μια οζα στα φαρμακια που θρεφει το νυχι και οταν το βαζεις στο στομα σου ερχεται μια απιστευτη πικριλα...
    Stef... Σευχαριστω ρε συ να σαι καλα αλλα το ειχα πάρει παλιά και το αποτελεσμα;;; Έτρωγα και την πικρίλα!!! Παντως ειναι αλήθεια αυτο που λες γιατι εκτός απο φάσεις άγχους η στενοχωριας που εκεί οκ θα τα φάω.... Μπορεί να το κάνω ασυναίσθητα και την ώρα που βλέπω τιβι πχ ασυναίσθητα , οπως έγραψα παραπάνω! Δε βαριέσαι καλα να ειμαστε ,λίγο το κακό!!! Αλλα, οτι ειναι αντιαισθητικό για μια κοπέλα αυτο το θέαμα ΕΙΝΑΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-11-14 17:33 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε βαριέστε ότι μεγαλώνει και επανασυντήθετε δε πειράζει , έχω και γω έναν που τα έχει εξαφανίσει παίζει να μην ταχει κόψει ποτε αφού δεν προλαβαίνουν να μεγαλώσουν .
    τιποτε που δεν ξαναμεγαλώνει να μην τρώς κανα δάχτυλο δηλαδή εκεί δεν λέει
    Εγω καλη ώρα!!! Δεν τα εχω κόψει ποτε!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-11-14 18:01 #58
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    εχω δει κατι κοπελιτσες που ειναι το νυχακι στη τριχα....(ετσι θα το παμε σημερα) και απο μεσα να δεις τι αντιαισθητικες και σιχαμερες ειναι....!!!
    με το σωμα που εχεις δυσκολα να παρατηρησει καποιος τα νυχια σου...Επισης αν ο αντρας σου δεν εχει προβλημα το μονο θεμα ειναι το κοριτσακι σου να μην μαθει...Δως του λιγο πικριλα να δει...ολοι εμεις που τα τρωμε μ αυτη τη πικριλα μεγαλωσαμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-11-14 18:13 #59
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    με το σωμα που εχεις δυσκολα να παρατηρησει καποιος τα νυχια σου...
    ααααα τι λες
    εμένα πολλοί άντρες, παρά το φιδίσιο μου κορμί και το εκρηκτικό μου ταπεραμέντο, παρατηρούν τα νύχια μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-11-14 18:52 #60
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    η αλήθεια μερικες φορες είμαστε φοβιτσιάρηδες εμείς οι άντρες ,μερικοί φοβούνται τις γρατζουνιές , αμα δούνε και γυναίκα με ενέργεια και γυμνασμένη με νυχια αλαβάστρινα , εκεί μπουγάτσα η δουλεια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία