Θέμα: καλησπερα

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 25-12-14 21:04 #1
    Προεπιλογή καλησπερα
    γεια σας ειμαι 17 χρονων και ασχολουμε με το ββ εδω και 1,5 χρονο ειμαι 80 κιλα και κανω προπονηση με βαρη 4 φορες την εβδομαδα !τα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ειναι πρωτεινη,ω3 ...Όνομα: 967896_1577318165820728_322765060_n.jpg Εμφανίσεις: 833 Μέγεθος: 55,9 KBΌνομα: 10751746_1569681926584352_1409215050_n.jpg Εμφανίσεις: 789 Μέγεθος: 53,9 KBΌνομα: DSCN0442.jpg Εμφανίσεις: 783 Μέγεθος: 76,3 KBΌνομα: eeeeee.jpg Εμφανίσεις: 790 Μέγεθος: 49,4 KBΌνομα: gg.jpg Εμφανίσεις: 784 Μέγεθος: 56,5 KBΌνομα: IMG_20141225_170652.jpg Εμφανίσεις: 793 Μέγεθος: 112,4 KBΌνομα: reg.jpg Εμφανίσεις: 777 Μέγεθος: 119,7 KBΌνομα: ttttt.jpg Εμφανίσεις: 774 Μέγεθος: 52,9 KBΌνομα: ytryweye.jpg Εμφανίσεις: 787 Μέγεθος: 108,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-01-15 10:33 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Συμπαγές σώμα, με στρογγυλάδες και σε πολυ καλό ποσοστό λίπους. Ελπίζω και τα πόδια σου να είναι στον ίδιο βαθμό ανάπτυξης. Εύγε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-01-15 11:06 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Πόσα κιλά ήσουν όταν ξεκίνησες στα 15,5 χρόνια....για να δώ πόσα έχεις πάρει μέχρι σήμερα που είσαι 80...Επίσης έκανες κάποιο άθλημα πριν;

    Στα ρωτάω όλα αυτά γιατί αυτή η μυϊκότητα σε τόσο χαμηλό ποσοστό λίπους μέσα σε 1,5 χρόνο είναι εφικτό με 2 τρόπους : α) υπερβολική έκθεση σε γάμα ακτινοβολία μέτα από ατύχημα σε πυρηνικό εργοστάσιο, β) αναβολικά στεροειδή

    ΑΑΑ sorry και συμφωνία με τον διάβολο

    Δηλαδή τέτοια εξέλιξη δεν δικαιολογείται κατά την γνώμη μου για έναν 15χρονο με τέλεια προπόνηση,ύπνο,διατροφή,τρομερά γενετικά ούτε καν από αυτό που λέμε begginer gains....

    Πόσο μάλλον έχοντας υπάρξει 15χρονος και γνωρίζοντας του περιορισμούς της ηλικίας...(χρόνος,εμπειρία σε διατροφή και προπόνηση, εισόδημα κλπ κλπ)...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-01-15 17:44 #4
    Προεπιλογή
    φιλε μου αν εισαι 17 χρονων και εισαι ετσι,σε βλεπω να κατεβαινεις σε αγωνες σε λιγα χρονια.Απιστευτος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-01-15 22:36 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμπαγές σώμα, με στρογγυλάδες και σε πολυ καλό ποσοστό λίπους. Ελπίζω και τα πόδια σου να είναι στον ίδιο βαθμό ανάπτυξης. Εύγε
    σε ευχαριστω φιλε δυστυχως τα ποδια μου δεν ειναι το ιδιο και τα εχω παραμελησει λιγο τον τελευτεο καιρο επειδη δεν προλαβενω (δινω πανελληνιες) αλλα και οταν εκανα παλι δεν επερναν εχεις να δωσεις καμια συμβουλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-01-15 22:42 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πόσα κιλά ήσουν όταν ξεκίνησες στα 15,5 χρόνια....για να δώ πόσα έχεις πάρει μέχρι σήμερα που είσαι 80...Επίσης έκανες κάποιο άθλημα πριν;

    Στα ρωτάω όλα αυτά γιατί αυτή η μυϊκότητα σε τόσο χαμηλό ποσοστό λίπους μέσα σε 1,5 χρόνο είναι εφικτό με 2 τρόπους : α) υπερβολική έκθεση σε γάμα ακτινοβολία μέτα από ατύχημα σε πυρηνικό εργοστάσιο, β) αναβολικά στεροειδή

    ΑΑΑ sorry και συμφωνία με τον διάβολο

    Δηλαδή τέτοια εξέλιξη δεν δικαιολογείται κατά την γνώμη μου για έναν 15χρονο με τέλεια προπόνηση,ύπνο,διατροφή,τρομερά γενετικά ούτε καν από αυτό που λέμε begginer gains....

    Πόσο μάλλον έχοντας υπάρξει 15χρονος και γνωρίζοντας του περιορισμούς της ηλικίας...(χρόνος,εμπειρία σε διατροφή και προπόνηση, εισόδημα κλπ κλπ)...
    γεια σου φιλε !οταν ξεκινησα ημουν 65 κιλα γραμμωμενο σωμα αλλα οχι ογκο ...πηγαινα judo 2 χρονια ..... εχω παρει μονο συμπληρωματα οχι πολλα μονο τα βασικα ...αναβολικα στεροειδη δεν εχω χρησιμοποιηση(δεν τα χρειαζομαι κιολας hobby κανω)
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-01-15 22:46 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Socratis100 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου αν εισαι 17 χρονων και εισαι ετσι,σε βλεπω να κατεβαινεις σε αγωνες σε λιγα χρονια.Απιστευτος
    ευχαριστω φιλε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-01-15 08:11 #8
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Μετά τις πανελλήνιες,με σοβαρή καθοδήγηση κατεβαίνεις αγώνες. Δε με απασχολεί πως το πέτυχες. Το αποτέλεσμα δεδομένου της ηλικίας σου είναι το λιγότερο θεαματικό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-01-15 14:06 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ίων Δραγούμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά τις πανελλήνιες,με σοβαρή καθοδήγηση κατεβαίνεις αγώνες. Δε με απασχολεί πως το πέτυχες. Το αποτέλεσμα δεδομένου της ηλικίας σου είναι το λιγότερο θεαματικό.
    ευχαριστω φιλε το εχω σκεφτει και γω να κατεβω..το θεμα ειναι οτι εδω στην επαρχια δεν εχει τιποτα.. Στο γυμναστηριο που παω δεν εχει καν γυμναστη οτι εχω μαθει ειναι απο δω και απο το u tube .Η διατροφη μου ως τωρα ειναι οτι νανε και πολλα αλλα πραματα.. Παντως στο μελλον θα ηθελα πολυ να συνεργαστω με εναν καλο προπονητη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-01-15 15:39 #10
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Το πλεονέκτημά σου τη στιγμή που μιλάμε είναι η ηλικία σου. Όσοι ξεκίνησαν από μικροί τα βάρη,ξέρουν ότι σε αυτή την ηλικία δε χρειάζεσαι πολλά πολλά για να κερδίσεις μυς. Αυτό όμως το πλεονέκτημα (του να κερδίζεις χωρίς να τρέφεσαι σωστά κτλ) σιγά-σιγά όλο και θα φθίνει,όπως συνέβει σε όλους μας. Γι'αυτό αν θες να ασχοληθείς,γιατί προοπτικές έχεις κατ'εμέ,ξεκίνα από τώρα να σε απασχολεί το ποιος θα σε καθοδηγήσει στο άμεσο μέλλον. Δε ξέρω σε ποια πόλη είσαι (δεν είναι επαρχία-είναι περιφέρεια),αλλά αν περάσεις σε καλή σχολή,λογικά θα έχει και κάποιο καλό γυμναστήριο πέριξ.
    Είσαι καλός,μην αφεθείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-01-15 16:34 #11
    Προεπιλογή
    Ειναι φανερο φιλε οτι ''τοχεις'' το αθλημα! Ολα τα σημεια που δειχνεις καλα με την πλατη να υπερεχει ,κ σε ανοιγμα κ σε γεμισμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-01-15 17:51 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι φανερο φιλε οτι ''τοχεις'' το αθλημα! Ολα τα σημεια που δειχνεις καλα με την πλατη να υπερεχει ,κ σε ανοιγμα κ σε γεμισμα.
    σε ευχαριστω.Η αληθεια ειναι οτι η πλατη μου απο τον πρωτο μηνα ειχε παρει αρκετα σε συγκρισει με τα αλλα σημεια ειδικα στα (φτερα) και επειτα ομους +δικεφαλα
    Απάντηση με παράθεση