Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 10-01-15 18:50 #1
    Το avatar του χρήστη killzonergr

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate - Creapure (Prozis Sport)
    Όνομα: prozis-sport_creatine-monohydrate-creapure-500-g_1.jpg Εμφανίσεις: 1782 Μέγεθος: 26,8 KB


    500gr
    creapure
    100 servings



    από ποιότητα τι λέει,την έχει δόκιμασει κανείς;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-15 18:54 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    απο ποιοτητα κανεις δεν μπορει να ξερει αν δεν κανει εργαστηριακο ελεγχο.
    μια κρεατινη σαν τις αλλες θα ειναι..απο την στιγμη που λεει οτι ειναι creapure ισως ειναι ακομα καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-15 19:07 #3
    Το avatar του χρήστη killzonergr

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    ειμαι αναμεσα σε αυτη και στην universal την οποια ειχα δοκιμασει και ειχα μεινει ευχαριστημενος το μονο θεμα ειναι η τιμη η uni ειναι τα διπλασια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-15 19:08 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες την αποψη μου ολες ιδιες ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-15 19:09 #5
    Το avatar του χρήστη killzonergr

    Εγγραφή
    21-10-2012
    Περ.
    ΧΑΝΙΑ
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    ωραιος ευχαριστω!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-15 00:32 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν θες την αποψη μου ολες ιδιες ειναι.
    +1
    Απλα η creapure αποτελει οροσημο αποροφησιμοτητας και φιλτραρισματος οποτε αν δεις creapure παρτην . Εχω χρησιμοποιησει της body attack και της inkospor σε creapure και ειναι εμφανης η διαφορα σε σχεση με την απλη .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-02-20 12:39 #7
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σας. Έχω εδώ και καιρό να γράψω αλλά τα τρεχάματα τα οικογενειακά ποτέ δεν τελειώνουν. Μίας και έχω ξεκινήσει διατροφή και γυμναστική συστηματικά εδώ και καιρό θέλω να ρωτήσω τα εξής :

    1) Έχω είδη κρεατίνη , πρωτεΐνη και κάποια άλλα συμπληρωματα αλλά θέλω να ξαναπάρω από το Prozis αυτήν την φορά !! Η ερώτησή μου είναι μιας και μιλάμε για μονοϋδρική κρεατίνη τι διαφορές έχουν μεταξύ τους από αυτές που δίνει ο Πορτογάλος και άλλοι,
    α) creapure creatine σε σχέση με την β) <<σκέτη>> μονοϋδρική κρεατίνη και μία ακόμη που την λέει γ) creatine zero ?? Όλες μονοϋδρικές δεν είναι τι διαφορές έχουν π.χ διαλυτότητα εκτός της τιμής και ποια από της 3 να διαλέξω για καλύτερη ??

    2) Θέλω να παραγγείλω μαζί και συνδυαστικά και Beta Alanine και L-Citruline Malute για βοήθεια σε δύναμη, αντοχή και πρηξίματα, μπορείτε να μου θυμίσετε συνοπτικά σε τι ακριβώς βοηθάει τι κάνει η κιτρουλίνη και τι η αλανίνη ?? Ευχαριστώ πολύ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-02-20 22:44 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    η creapure απλα ειναι μια πατεντα ονομασιας απο μια εταιρια που παραγει κρεατινη κ την "πουλαει" σε αλλες εταιριες σκευασματων για να ξεχωριζει η καθε σκονη οτι κ καλα παραγεται κ ειναι εγκεγκριμενη απο αυτην την εταιρια..σαν ουσιες καμμια διαφορα δεν εχουν, το ιδιο πραγμα ειναι.
    την zero που αναφερεις δεν την ξερω γιατι δεν αγοραζω προιοντα απο εκει..
    οσον αφορα για την κιτρουλινη κ την β-αλανινη που ρωτας, υπαρχουν θεματα αναλυτικα στην ενοτητα με τα αρθρα, οποτε αν ριξεις μια ματια εκει θα διαβασεις τι κανει η καθε ουσια.
    Απάντηση με παράθεση