Σελίδα 6 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 601
  1. 15-09-15 22:14 #76
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Προσωπικα δεν τον αμφισβητησα ουτε σαν γιατρο ουτε σαν αθλητη...Ισα ισα που τον θαυμαζα κ χαρηκα οταν μου εστειλε απο μονος του μηνυμα στο fb.
    Μετα απο 2-3 μηνυματα ομως τι να πω επεσα απ τα συννεφα,λες και μ κανανε πλακα ηταν!!δυστυχως δεν μπορω να πω τα καλυτερα για τον χαρακτηρα του,μπορει να ηταν κατι τις στιγμης,μπορει να ειχε τα δικα του δεν ξερω εμενα αυτο μ εδειξε παντως. Τεσπα ειναι κατι προσωπικο αυτο... καλα να ειναι ο ανθρωπος γιατι εχει προσφερει πολλα στο χωρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-15 22:48 #77
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Όπως μου είχε πει ο επαγγελματίας πρωταθλητής, Μανώλης Καραμανλάκης «σπουδαίος αθλητής δεν είναι μονάχα εκείνος με τα περισσότερα έπαθλα, αλλά κι εκείνος που παροτρύνει και άλλους να ασχοληθούν με το άθλημα αυτό».
    Ευχαριστώ τους δημοσιογράφους Μιχάλη Κεφαλογιάννη (MEGA), Εύα Αντωνοπούλου (ΣΚΑΙ), Γιώργο Γεωργιάδη (ALPHA), Ιωάννη Σωτηρόπουλο (MEGA), Σωτήρη Πολύζο (TRT) ,Mάκη Τσιλιμιδη (REAL FM 97.8),Γιώργο Θαναηλάκη (ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ 90.1 FM) και Νίκο Θρασυβούλου (ΒΗΜΑ FM 99.0) για τις παρουσιάσεις μου στην ιδιωτική τηλεόραση και το ραδιόφωνο,την Σταματία Κεκάτου για τη συνέντυξη της στην εφημερίδα <<ΘΕΣΣΑΛΙΑ>> και το αφιέρωμα στη ‘’LARISSANET’’,όπως και το Βασίλη Καλαμάρα για το άρθρο του στην <<ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ>>.Επίσης τον ιδιοκτήτη του περιοδικού MUSCLEMAG, Γιάννη Παναγιωτόπουλο, και τον εκδότη του περιοδικού MUSCULAR DEVELOPMENT, Γιώργο Πήλιουρα για την εμπιστοσύνη τους ως επιστημονικού τους συνεργάτη,καθώς επίσης και τον κορυφαίο παγκοσμίως Αμερικανό συγγραφέα,William Llewelyn για την αναγνώριση στο πρόσωπο μου ως επιστημονικού συγγραφέα της ιστοσελίδας Anabolic.org
    Οι ομιλίες μου μέσω των εκδόσεων «Αστάρτη» σε μεγάλες πόλεις της επικράτειας (Θεσσαλονίκη,Πάτρα,Λάρισα,Βόλος,Θήβα,Λαύριο),προάγουν το άθλημα και το βγάζουν από την κατακριτέα θέση της αφάνειας όπου βρισκόταν. Οφείλω να ομολογήσω πως τα δύο μου συγγράμματα βοήθησαν αρκετό κόσμο και δέχτηκα λίαν εγκωμιαστικές κριτικές και σχόλια από επώνυμους, αλλά και ανώνυμους αναγνώστες που αναγνώρισαν τα πνευματικά μου πονήματα. Οφείλω όμως να ομολογήσω πως δέχτηκα και ακόμη δέχομαι-από το αντίπαλο στρατόπεδο-πόλεμο και κακόβουλη, κακεντρεχής κριτική. Δεν αισθάνομαι κανένα είδος μίσους και οργής απέναντι τους. Τους ευχαριστώ όμως γιατί ο φθόνος προέρχεται από την αναγνώριση και ανέκαθεν η επιτυχία γεννούσε εχθρούς. Τα ιατρικά μου συγγράμματα έγιναν με γνώμονα την ενημέρωση οδηγώντας στην πρόληψη, με αγάπη προς την Ελληνική νεολαία. Το γεγονός ότι στα ράφια των βιβλιοπωλείων υπάρχουν βιβλία-συγγράμματα όπου κάνουν εκτενή αναφορά στα δαιμονοποιημένα, ενοχοποιημένα και απαγορευμένα ΑΑΣ, είναι κάτι καινοτόμο και πρωτοποριακό συνάμα, για ένα θέμα ταμπού, αποσκοπώντας αποκλειστικά στην ενημέρωση, μέσω της γνώσης που είναι δύναμη, ώστε ο εκάστοτε υποψήφιος χρήστης να λάβει συνειδητές αποφάσεις γνωρίζοντας το τίμημα σε κάθε τομέα. Η επιστολή του Υπουργού Δημοσίας Τάξεως,Βασίλη Κικίλια,αποτελεί μέγιστη αναγνώριση και τιμή συνάμα από ένα επίσημο δημόσιο φορέα.
    Εύχομαι στους αναγνώστες του βιβλίου να έχουν καλές προπονήσεις και κάποτε να υλοποιήσουν τους στόχους και τα όνειρα τους. Όλα στη ζωή αποκτώνται με αγώνες, αίμα, δάκρυα και ιδρώτα. Η γνώση είναι δύναμη, απεναντίας η ημιμάθεια χειρότερη της αμάθειας.





    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-15 17:47 #78
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Διαβαζοντας ολοκληρο το θεμα θα συμφωνησω πως ο κ Τουλιατος λεει αληθειες που μπορουν να βοηθησουν αρκετο κοσμο με την ενασχοληση του στο χωρο μας !

    Βλεπω πολλους και εδω οπως και στο φατσοβιβλιο να ερχοντε σε ρηξη μαζι του λογο του χαρακτηρα του. Πολλες φορες με εχουν παροτρυνει να μιλησω μαζι του ωστε να τον "βαλω" στη θεση του οπως μου λενε. Δεν το εκανα και δεν θα το κανω ΠΟΤΕ !

    Ο ανθρωπος εχει βαλει ενα λιθαρακι στο μεγαλο τοιχο του ΒΒ με την πορεια του σαν αθλητης και συγγραφεας.

    Τωρα για τον χαρακτηρα του με οσα εχω παρακολουθησει παρουσιαζει πολλες απο τις "παρενεργειες" της φαρμακοδιεργεσης και κανει μπαμ κατι που το εχει αποδεχτει και παραδεχτει και ο ιδιος σε συνεντευξεις του αρα ο ανθρωπος εχει αυτογνωσια και αυτο ειναι που τον εκανε να κερδησει την εκτιμηση μου.

    Προσπαθηστε να αποροφησετε οσα πιο πολλα μπορειτε απο το εργο του οπως και εαν το εχει συγκεντρωσει για να μας το παρουσιασει. Εκει ειναι το μυστικο της ουσιας και οχι να τον πετροβολουμε λογο χαρακτηρα.

    Μην ξεχνατε πως και ο Αινσταιν ηταν ο πατερας της ατομικης βομβας ομως καποιοι χρησιμοποιησαν λαθος την θεωρια του και κατεστρεψαν - σκοτωσαν αρκετο κοσμο.

    Κυριε Τουλιατο εαν ο χαρακτηρας σας ηταν πιο εμπαθης και "αποροφητικος" στα χτυπηματα που δεχθηκατε θα ειχατε μεγαλυτερες πωλησεις κατι που δεν μπορει φυσικα να μειωσει το εργο σας !

    Προσωπικα ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την προσπαθεια σας και κατι τελευταιο για τους φιλους και "εχθρους" σας :

    Με τον Αισταιν θα εκανα παρεα για το εργο του και τον χαρακτηρα του με τον κ Τουλιατο η μονη μου επαφη θα ηταν με τα συγγραματα του !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 17-09-15 στις 17:50
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-15 01:59 #79
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    συμφωνώ με την τοποθέτηση του Στέλιου και να πω πως όταν ένας άνθρωπος εκτίθετε θα βρούν να του προσάψουν διάφορα και θετικά και αρνητικά
    και η κρητική για χαρακτήρα και τετοια απο διάφορους αγνώστους γιατι τα πολύ χοντρα τα λένε λιγότερο γνωστα η επώνυμα άτομα έως καθόλου και σωστο θα ήταν να κριθούν και οι ίδιοι για τον χαρακτήρα τους

    σε κάποιους αρέσει και βρίσκουν ωφέλημα τα βιβλία του σε κάποιους όχι , αλλα σ αυτούς υπάρχουν και αυτοί που απλα δεν το παραδέχονται , γιατι υπάρχουν άτομα και το γνωρίζω αυτο, που ρωταν ευλαβικά διάφορες πληροφορίες , μπορεί να έχουν διαβάσει και να έχουν πάρει πληροφορίες απο τα βιβλία αλλα να μην το παραδέχονται και να κράζουν κιόλας
    και μονο που ο Γιώργος παραδέχεται δημόσια κάποια πράγματα η τα λέει στην πραγματική τους διάσταση και αυτο είναι μια σημαντική βοήθεια να βρίσκονται κάποιοι σε επαγρύπνηση
    γιατι ο καθένας τα ερμηνεύει όπως τον συμφέρει , εδω χάνονται ζωές που είναι καθαρα απο ουσίες όπως ο Μπάιτο και μπορεί να πεί κάποιος νορμάλ είναι στον καθένα μπορεί να συμβεί , όπως και άλλος να μην πάθει κάτι

    απο κεί και πέρα όποιος νομίζει ότι ένα βιβλίο είναι άχρηστο απλα δεν το αγοράζει , σε κάποιους μπορεί να είναι χρήσιμο , όπως συμβαίνει με πολλα άλλα βιβλία που σ άλλους αρέσουν σε άλλους είναι αδιάφορα

    και απο κεί και πέρα ενοείτε ότι εφόσον βγαίνει ενα βιβλίο θα πουληθεί με κάποιο αντίτιμο , ο τζάμπας πέθανε και είναι μόνο στις διαφημίσεις
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-15 07:44 #80
    Προεπιλογή
    +1... Δεν τον ηξερα τον ανθρωπο αλλα διαπιστωνω οτι εχει σπανια " οπτικη" γωνια στο θεμα ( για Ελλαδα σιγουρα..) Και στο site του απο μια γρηγορη ματια που εριξα ειδα πολυ ωραια αρθρα.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-15 13:32 #81
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Ενδιαφέρουσα η τοποθέτηση του πρωταθλητή Στέλιου Κτιστάκη,ρεαλιστική,αληθής,ωμή και με δόση σαρκασμού.
    Πραγματικά η χρόνια κατάχρηση φαρμακοδιέγερσης μου κόστισε σε ανθρώπινες σχέσεις,θέματα χαρακτήρα-πέρα από προβλήματα υγείας,ευτυχώς αναστρέψιμα.
    Σχετικά με τον Τουλιάτο ως χαρακτήρια,έχω να πω ότι είναι παρερμηνευμένος από το γραπτό του λόγο στο internet,καθότι ένα απρόσωπο μέσο.
    Όσοι όμως είχαν τη δυνατότητα να τον γνωρίσουν από κοντά,άλλαξαν γνώμη και αναθεώρησαν.
    Λυπάμαι που έδωσα το δικαίωμα να με κατακρίνουν ενίοτε,αλλά ο παρορμητικός χαρακτήρας μου με έβαλε σε μια δίνη προβλημάτων,τα οποία προφανώς πολλαπλασιάστηκαν υπό την επίδραση των AAS & PED's.
    ΥΓ:Όσον αφορά τον Albert Enstein,ήταν ένας λαμπρός επιστήμονας που εστίαζε στην ταπεινότητα (γνώση=αντιστρόφως ανάλογη του εγώ).
    Βέβαια,ήταν κακό παράδειγμα συζύγου και πατέρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-10-15 19:24 #82
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    https://www.youtube.com/watch?v=-FSI...ature=youtu.be

    Από την τελευταία μου ομιλία σχετικά με τον υπογοναδισμό-ανδρόπαυση και την υπογονιμότητα σε χρόνιους χρήστες ΑΑΣ,όπου με τίμησε με την παρουσία του ο συνέδελφος Μιχάλης Φρακγουλίδης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-11-15 21:52 #83
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    http://superhumanradio.com/shr-1749-...ndropause.html

    Την περασμένη εβδομάδα,ήμουν καλεσμένος του Aμερικάνου ραδιοφωνικού παραγωγού Carl Lanore στον σταθμό SUPER HUMAN RADIO του Louisvile,στο Kentucky των Η.Π.Α,όπου μιλήσαμε για μία ώρα σχετικά με το θέμα της ανδρόπαυσης.
    Με την ευκαιρία έγινε και αναφορά τόσο στο νέο μου βιβλίο,το οποίο έχει στα χέρια του,αλλά και την ιστοσελίδα μου που αναφέρεται σε θέματα πρόληψης στο σιδερένιο άθλημα.Στο 1.04'.00'' ξεκινά η συζήτηση μας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-11-15 16:51 #84
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    σημαντικό θεμα και φλέγον ειδικα για αθλητες και πρώην χρήστες αας, αλλα και ανθρώπους ζευγάρια που απλα θέλουν να τεκνοποιήσουν .
    το ορμονικό προφίλ επηρεάζει σωματικά αλλα και ψυχολογικά γι αυτό και η ενημέρωση είναι σημαντική όπως και η σωστη αποκατάσταση και η διατήρηση σωστού ορμονικού προφίλ

    και όταν οι συζητήσεις ξεφεύγουν απο τα Ελληνικά σύνορα είναι και ενα είδος αναγνώρισης σημαντικής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-12-15 02:37 #85
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    https://www.youtube.com/watch?v=xb42...ature=youtu.be

    Σεμινάριο εφαρμογής Performance Enhancing Drugs στον αθλητισμό (ακαδημία peakperformance.gr)

    https://www.youtube.com/watch?v=LpX-9-4MHPE

    Όνομα: IMG_3885.jpg Εμφανίσεις: 531 Μέγεθος: 52,9 KB

    Eυχαριστώ τον εργοφυσιολόγο,Αθανάσιο Δουλιγέρη, για την διεκπεραίωση της συγκεκριμένης διάλεξης,βασισμένη στο τρίτο μου σύγγραμμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-01-16 22:16 #86
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Σε μια εβδομάδα θα μιλήσω για 3η φορά στο μεγάλο κανάλι και την εκπομπή του φίλου Μιχάλη Κεφαλογιάννη.
    Θα μιλήσει και ο πρωταθλητής WABBA,Γιάννης Αλιμπέρτης

    http://gtoul.com/%CF%83%CF%85%CE%BD%...84%CE%BF-mega/
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-01-16 15:42 #87
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Eυχαριστούμε για την ενημερωση Γιώργο.Περιμενουμε την εκπομπή
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-16 22:45 #88
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος Ν. Τουλιάτος : 16-01-16 στις 22:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-01-16 22:59 #89
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-01-16 03:05 #90
    Προεπιλογή
    Πολλα συγχαρητήρια κ.Τουλιατο για της αλήθειες που είπατε δημόσια τοσο στο mega αλλα και στο κανάλι Ε,θέλει κότσια να βγεις δημόσια και να πεις πράγματα που εχεις βιώσει
    Το αθλημα που κάνουμε επειδη εχει να κανει με την εμφάνιση κουβαλάει και την ρετσινιά για τα ΑΑΣ δυστηχως,ενω ολοι γνωρίζουν πως στον πρωταθλητισμό ολα ειναι στο παιχνίδι σε ολα τα αθλήματα κατι βέβαια που ειπωθηκε αλλα πέρασε,ενω το bb δέχτηκε παλι επίθεση και αυτο ειναι κατι που δεν νομίζω πως θα ξεπεραστεί εύκολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 41 ΠρώτηΠρώτη ... 4567816 ... ΤελευταίαΤελευταία