Σελίδα 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 182
  1. 21-05-15 17:37 #151
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    βλεπω καλα θυμάσαι ρε θηρίο , εγω το σκληρό μου δίσκο τον έχω φορτωμένο και ξεχνάω
    αυτο τοτε είχε γίνει γιατι εγω δεν ήμουν ΄'ετοιμος γι αυτο τον αγώνα που διοργάνωσε ο Κοκκας και στόχος ήταν το παγκόσμιο γι αυτο ενω ο Κοπαρίδης ήταν πιο λίγος παρ όλα αυτα ήταν πιο στεγνός και γι αυτο λέω αντι να λέμε για αδικίες και τετοια καλύτερα να λέμε τι έφταιξε
    Γρια ησουν καλυτερος σε ογκο - μαζα και πραγματι υστερουσες σε διαχωρισμο αλλα απο ποζαρισμα και φινιρησμα ησουν χαρμα οφθαλμων λεγοντας του Κοκκα μακαρι να το παρει ο Λιακος να τον βαρεσω στο γενικο

    Ολοι ξερουμε τον χαρακτηρα του κ Κοπαριδη που τα δινει ολα για την νικη ! Δεν θα ξεχασω ποτε τις αγκαλιες σας μετα το αποτελεσμα και το αδειασμα της αιθουσας που δεν πηγες γενικο απο φιλους και θεατες !

    Τωρα στην κατηγορια που λεμε ουτε δυσκολη αλλα και ουτε αμφιρροπη δειχνει στα δικα μου ματια για τους λογους που ανελυσα !

    Ο Κριτης θελει ψυχρο αιμα και να κοιταει τους αθλητες μεχρι το "λαιμο" αλλιως να χαμε να λεγαμε !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-15 17:41 #152
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.809
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ο Κριτης θελει ψυχρο αιμα και να κοιταει τους αθλητες μεχρι το "λαιμο" αλλιως να χαμε να λεγαμε !

    Αυτο είναι η ουσία και το ρεζουμέ και όποιος δεν μπορεί να το εφαρμόζει απλα δεν κάνει να κάθεται να κρίνει αγώνες ββ , τι θα πεί δικός μου και γνωστός μου και φίλος , λίγο πολύ όλοι φίλοι είμαστε και γνωστοι μεταξύ μας , αλλα εκείνη την ώρα αυτα πρέπει να μένουν στην άκρη γιατι μας αγχώνουν και μπερδεύουν

    Αλλα και οι αθλητες πρέπει να ξέρουν και να χάνουν αλλιως το ββ κάνει κακό στην υγεία και στα νεύρα , γιατι είδαμε ακόμα και σε πολύ καλούς αθλητες πρέπει να βγεί κατάταξη και είναι εφικτό , πόζα πόζα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-05-15 19:03 #153
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή Men BB II
    Τριπλή ισοβαθμία για Βασιλόπουλο-Μηλιάδη-Ράλλη και 2η θέση για τον Μπατίδο.
    Απονομή από τον Αργυράκη και τον Ριάντ







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-15 19:08 #154
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Στις ισοβαθμιες δεν υπαρχει σειρα θεσεων κατα αυξοντα αριθμηση !

    Εαν δεχτουμε την τριπλη ισοβαθμια ο επομενος αθλητης παιρνει αυτοματος την ΤΕΤΑΡΤΗ θεση !

    (κοιταξτε βαθμολογιες σε αλλα αθληματα ατομικα η ομαδικα για να καταλαβετε)


    H παρατηρησεις μου γινοντε για να βοηθησουμε τους διοργανωτες ωστε να αποφυγουν στο μελλον παρομοιες καταστασεις στην προσπαθεια που κανουν στο χωρο !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 21-05-15 στις 19:14
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-05-15 20:34 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γρια ησουν καλυτερος σε ογκο - μαζα και πραγματι υστερουσες σε διαχωρισμο αλλα απο ποζαρισμα και φινιρησμα ησουν χαρμα οφθαλμων λεγοντας του Κοκκα μακαρι να το παρει ο Λιακος να τον βαρεσω στο γενικο

    Ολοι ξερουμε τον χαρακτηρα του κ Κοπαριδη που τα δινει ολα για την νικη ! Δεν θα ξεχασω ποτε τις αγκαλιες σας μετα το αποτελεσμα και το αδειασμα της αιθουσας που δεν πηγες γενικο απο φιλους και θεατες !

    Τωρα στην κατηγορια που λεμε ουτε δυσκολη αλλα και ουτε αμφιρροπη δειχνει στα δικα μου ματια για τους λογους που ανελυσα !

    Ο Κριτης θελει ψυχρο αιμα και να κοιταει τους αθλητες μεχρι το "λαιμο" αλλιως να χαμε να λεγαμε !
    Να δω μια φορά σε αυτό το φόρουμ το όνομα μου σωστά γραμμένο και θα ξεκινήσω πάλι προετοιμασία...
    Δεν χρειάζεται κανείς να είναι σπουδαίος άνθρωπος, αρκεί να είναι άνθρωπος.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-05-15 21:20 #156
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις ισοβαθμιες δεν υπαρχει σειρα θεσεων κατα αυξοντα αριθμηση !

    Εαν δεχτουμε την τριπλη ισοβαθμια ο επομενος αθλητης παιρνει αυτοματος την ΤΕΤΑΡΤΗ θεση !

    (κοιταξτε βαθμολογιες σε αλλα αθληματα ατομικα η ομαδικα για να καταλαβετε)


    H παρατηρησεις μου γινοντε για να βοηθησουμε τους διοργανωτες ωστε να αποφυγουν στο μελλον παρομοιες καταστασεις στην προσπαθεια που κανουν στο χωρο !

    Τίποτα δε σου ξεφεύγει μπαγάσα Κρητικέ!
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-15 22:05 #157
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.809
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γρια ησουν καλυτερος σε ογκο - μαζα και πραγματι υστερουσες σε διαχωρισμο αλλα απο ποζαρισμα και φινιρησμα ησουν χαρμα οφθαλμων λεγοντας του Κοκκα μακαρι να το παρει ο Λιακος να τον βαρεσω στο γενικο
    καμια καλπαζιά θα ήθελες να με ρίξεις μικρό γατάκι τότε ε??

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να δω μια φορά σε αυτό το φόρουμ το όνομα μου σωστά γραμμένο και θα ξεκινήσω πάλι προετοιμασία...
    αμα δε μας δείξεις ταυτότητα να το μάθουμε πως θα γίνει κύριε Κόκκα (απ το Κοκκαρίδας μη παρεξηγηθούμε εδω μέσα )
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις ισοβαθμιες δεν υπαρχει σειρα θεσεων κατα αυξοντα αριθμηση !

    Εαν δεχτουμε την τριπλη ισοβαθμια ο επομενος αθλητης παιρνει αυτοματος την ΤΕΤΑΡΤΗ θεση !

    (κοιταξτε βαθμολογιες σε αλλα αθληματα ατομικα η ομαδικα για να καταλαβετε)


    H παρατηρησεις μου γινοντε για να βοηθησουμε τους διοργανωτες ωστε να αποφυγουν στο μελλον παρομοιες καταστασεις στην προσπαθεια που κανουν στο χωρο !

    ο επόμενος δε θα έπαιρνε την τεταρτη θέση αλλα την δεύτερη εφόσον οι 3 ήταν πρώτοι ακολουθεί η 2η θέση , (το δημοτικό με μέσον με φαίνετε το έβγαλες , η πήγες με κανένα κουμπούρι στο δάσκαλο να σε προβιβάζει τις τάξεις αλητάμπουρα Κρητικέ )
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-05-15 22:49 #158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα Κωσταντινε !

    Στα πλαισια συνδιοργανωσης αγωνα με την NAC εψαξα και πληροφορηθηκα τα κριτηρια καθε κατηγοριας !

    Η συγκεκριμενη κατηγορια οπως ενημερωθηκα ειναι η αντιστοιχη fitness αλλων ομοσπονδιων. Η NAC δεν εχει καμια απολυτος σχεση με τους διαχωρισμους της WFF !

    Μιλαω καθαρα για τους κανονες της NAC και ο Σοφοκλης μπορει να μας διαφωτησει ως πλεον υπευθυνος.

    Μπορω να γραψω μακροσκελη κειμενο αλα Λιακου και να εξηγησω γιατι θα ηταν ευκολη κατηγορια οπως προειπα για εμενα στην κριση αλλα θα κλεψω δοξα απο τη γρια και δεν θα το ηθελα
    Ευχαριστω και εσενα Στελλιο οπως και εσενα Ηλια για τον σχολιασμο του συγκεκριμενου θεματος οπως και την προσπαθεια να μας δωσετε τα φωτα σας.
    Eπισης χαιρομαι σαν η γρια της περιπτωσης να δωσω τα σχολια μου τα οποια ευχομαι να ειναι ξεκαθαρα!!!
    Κατ`αρχας η βαθμολογηση τετοιων κατηγοριων ειναι παρα πολυ δυσκολη ,με πολλες συντεταγμενες και για την ακριβεια στην συγκεκριμενη κατηγορια οι κριτες σηκωσαν τα χερια ψηλα στο συνολο τους και ετσι αναγκαστηκα να βαθμολογησω εγω.
    Εννοειται οτι σε κατηγοριες φιτνες το με μεγαλυτερο βαρος το εχει το conditioning και μετα σχημα.Η διαφορα μεταξυ WFF και NAC,ειναι οτι στην NAC εχει μεγαλυτερο ειδικο βαρος το σχημα απο την WFF.
    WFF conditioning 80%-σχημα 20% και NAC conditioning 65% και σχημα 35%.
    Στην συγκεκριμενη κατηγορια ο τελευταιος ο Τσιγαντες ειχε το καλυτερο σχημα αλλα με την λιγωτερη γραμμωση απ`ολους συν εμφανη γυναικομαστια.Ο 3ος ο Δημακοπουλος ειχε επισης πολυ καλο σχημα ,με καλυτερη γραμμωση απο τον Τσιγαντες για αυτο κατελαβε ψηλοτερη θεση.(ειχε ομως πολυ θολα ποδια).Μεταξυ πρωτου και δευτερου,που ειχαν και οι δυο ακραια γραμμωση, υπερισχυσε ο Πετρακιδης ο οποιος ηταν πιο ογκωδης απο τον δευτερο ο οποιος ειναι αξιεπαινος γιατι νομιζω οτι ηταν ο πρωτος του αγωνας.Δεν μπορω καν να φανταστω ποσο ψηλα μπορει να φτασει αν ανεβασει το βαρος του και ταυτοχρονα μπορεσει να διατηρησει την γραμμωση του.
    Ελπιζω να ημουνα αρκετα κατατοπιστικος.

    Ο Προεδρος της NAC HELLAS,Σοφοκλης Ταιηλορ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-15 07:54 #159
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή Men BB I & Professionals
    Οι επόμενες κατηγορίες ανέβηκαν μαζί: Μen BB I , με την συμμετοχή 3 αθλητων και της Professionals, με την συμμετοχή του Μάρεκ Κότυλακ.






















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες           
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-05-15 10:19 #160
    Προεπιλογή
    Men BB I
    1oς ο Ντενις Γουεσγουντ με το Νο 20
    τρομερα βελτιωμενος απο την προηγουμενη εμφανιση του κ αυτο αντικατοπτριζοταν στο προσωπο του ,2ος ο Κουσουλακος Παναγιωτης με το Νο 125 με καλο ογκο κ σχημα ,την επομενη φορα εαν γραμμωσει τα πραγματα θα ειναι διαφορετικα κ 3ος ο Νικος Νταιμας με το 49 με καλα ποδια αλλα θελει γενικα περισσοτερη αναπτυξη , παντως χαιρεται ολους τους αγωνες που συμετασχει κ αυτο ειναι το κυριοτερο

    Στην κατηγορια Professionals συμμετειχε μονο ο γνωστος Mαρεκ Κοτυλακ που εκανε την επανεμφανιση του μετα απο 3-4 χρονια νομιζω , παντα σε υψηλο επιπεδο κ κατασταση οπως μας εχει συνηθισει. Νομιζω εαν θα παιξει τωρα κ σε διεθνεις αγωνες θα ειναι ακομη καλυτερος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-15 21:14 #161
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Στην κατηγορία FirstTimers, ειχαμε την συμμετοχή 10 αθλητών






















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες          
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-05-15 21:24 #162
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Aπονομή της κατηγορίας , απο τον Φάνη Αντωνόπουλο.







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-05-15 22:44 #163
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή Men Physique II
    Κατηγορία Men Physique II















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες        
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-05-15 23:54 #164
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή Physique II




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-05-15 01:16 #165
    Προεπιλογή
    Tζιτζας...τελειος! Κ κατα την γνωμη μου η αντιπροσωπευση αυτης της κατηγοριας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ΤελευταίαΤελευταία