Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 16-03-15 00:25 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή Pro 2Go Cookie (Sci-MX)




    πληκτικό σε γεύση και θρεπτική αξία μπισκότο με 23γρ πρωτεΐνης, φυσικές γεύσεις και χαμηλού γλυκαιμικού δείκτη υδατάνθρακες. Είναι το ιδανικό σνακ που λαμβάνεται είτε αμέσως μετά την προπόνηση είτε ανάμεσα στα γεύματα.

    Συσκευασία: 75g.

    ΓΕΥΣΕΙΣOUBLE CHOCOLATE CHIP,STRAWBERRY&WHITE CHOCOLATE..


    Το δοκιμασα σήμερα το πρωί με τον καφέ....θυμίζει παρα πολυ τα SOFT KINGS για οσους ειχαν δοκιμασει..μαλακό μπισκότο,με εξαιρετική γεύση,και παρα το μέγεθος του,σε χορταίνει με το παραπάνω...επίσης πολύ καλη περιεκτηκότητα σε πρωτείνη....on the go σίγουρα ειναι οτι πρεπει ,

    Στα αρνητικα βάζω μόνο την τιμή του η οποια θα μπορουσε να ειναι λίγο καλύτερη !!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-06-15 11:23 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δοκιμασα την γευση φραουλα/λευκη σοκολατα..
    φοβερο σαν γευση κ σαν υφη ειναι οπως τα γραφει ο Τασος απο πανω..θυμιζει αρκετα τα SOFT KINGS..
    για τα δικα μου γουστα ειναι απο τις καλυτερες επιλογες για γλυκο σνακ ,ειδικα μαζι με καφε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-02-16 00:22 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κ η σοκολατα πολυ καλη..
    τελικα τα προτιμω απο τις περισοτερες μπαρες πρωτεινης, τα τυπου μπισκοτα, προτεινουχα σνακ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-02-16 02:27 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ η σοκολατα πολυ καλη..
    τελικα τα προτιμω απο τις περισοτερες μπαρες πρωτεινης, τα τυπου μπισκοτα, προτεινουχα σνακ..
    το δοκίμασα κι εγώ, πάρα πολύ καλό! Γενικά εγώ δεν τρώω μπισκότα, μόνο τα μαλακά τύπου soft k@ngs και αυτά εδώ είναι κάτι ανάλογο οπότε μου άρεσαν πάρα πολύ σε σοκολάτα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-16 10:17 #5
    Προεπιλογή
    Παιδιά δοκιμάστε τη νέα γεύση με σταφίδες!! Τελείως διαφορετικό σε σχέση με άλλες γεύσεις η προιοντα!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση