Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 72
  1. 30-03-15 22:13 #1
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή Τσα! Να'μαι και εγώ!
    Λοιπόν παιδιά! Παρακάτω είναι το σωματάκι μου, γυμναστηριο δεν πάω, αλλά κάνω όσο μπορώ σπίτι, δεν ασχολούμιομουν προηγουμένως αλλά το τελευταιο 3μηνο 4μηνο.. Κυρίως κάνω Pulls ups(close,wide grip),chin ups(close grip) αλλά weightened, καποιες φορές βάζω ζώνη, άλλες vest , πέρα από τα παραπάνω κανω push up διάφορα είδη, άλλες φορές για τρικέφαλους ενώ άλλες για στήθος.

    here i'm











    Δεν τρώω γλυκά, δεν καπνίζω, δεν πίνω καφέδες, δεν πίνω αλκοολ, όσον αφορά την διατροφή κάνω γύρω στα 5 γευματακια με 6.

    Πείτε μου τι να δουλέψω, αυτή την περίοδο δουλευω στήθος 2 φορές την εβδομάδα, πιέσεις πάγκου κάνω κυρίως μιας και έχω ελλειψη από εξοπλισμό και αυτό το κάνω με τσιμεντόλιθους(τι να κάνω ό,τι βρεί ο καθένας!)

    Επίσης, είμαι στον όγκο γιατι θέλω να βάλω κιλά! Ειμαι στις 250 θερμίδες πάνω από συντηρηση! Και κάτι τελευταιο μήπως θα μπορούσε καποιος να μου πεί ποσο της % bodyfat είμαι? Στο περίπου παιδιά.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-15 23:24 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τρώω γλυκά, δεν καπνίζω, δεν πίνω καφέδες, δεν πίνω αλκοολ, όσον αφορά την διατροφή κάνω γύρω στα 5 γευματακια με 6.
    δε βαριεσαι φιλε ,καποια στιγμη θα γινεις κ εσυ αντρας

    ηλικια δεν ειδα καπου ,εκτος αν δεν ειδα καλα..υποθετω απο το σωμα μικρος θα εισαι..
    γενικα εχεις πολυ καλο καλουπι κ εισαι τυχερος σε σχεση με αλλους..θες κρεας ομως ,αλλα το ποσο ειναι σχετικο ,μιας κ λογικα λογο ηλικιας περισοτερο θα σε ενδιαφερει το τι βλεπουν πανω σου τα γκομενακια στην παραλια παρα ο ογκος..
    η λογικη κ οι φωτογραφιες λενε οτι αν κανεις αυτο που γραφεις με λιγες θερμιδες πανω απο αυτες της συντηρησης σου θα βαλεις καλα κιλα πανω σου..
    κανα 9αρακι λιπος θα εισαι λογικα..give or take..συνεχισε ετσι ,σε βοηθαει το σωμα σου κ το καλουπι σου γενικοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-15 00:02 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ Φίλε πήγα στρατο, βγήκα, έχω περάσει από πολλά στάδια στην ζωη μου, μα ποτέ μα ποτέ δεν μου έκανε click ούτε το ποτο αλλά ούτε και το τσιγάρο.
    Σε ευχαριστω πάρα πολύ ρε c, δεν ξέρεις πόσο με εμψυχώνει το post σου!! Με ανέβασες!!
    Η ηλικία μου είναι 24 174 ύψος
    Ελπίζω να μην πάρω πολύ λιπος ρε c με τόσο χαμηλο ποσοστο θερμίδων. Με 250 πάνω από την συντηρηση πάνω κάτω 1 κιλό τον μήνα θα βάζω, αλλά το πάω αργά δεν βιάζομαι.!
    Σε ευχαριστω για άλλη μια φορα! :d
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-15 00:02 #4
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Τι λές τώρα, γι αυτά που κάνεις είσαι φοβερός. Εχεις ασχοληθεί με κάποιο άθλημα ?
    Λίπος σίγουρα μονοψήφιο, έχεις αξιοζήλευτα κοψίματα.

    Σίγουρα χρειάζεσαι πόδια, στον άνω κορμό φαίνεσαι συμμετρικός για τον όγκο σου.

    εγώ θα πρότεινα να γραφτείς σε γυμναστήριο και να κάνεις ολοκληρωμένη προπόνηση, θα κάνεις φτιάξεις πολύ καλό σώμα σχετικά έυκολα IMO.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-03-15 07:33 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καλημέρα Lila, και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, το εκτιμάω αφανταστα.!
    Λοιπόν δεν έχω ασχοληθεί παρελθοντικά με κανένα αθλημα, ξεκίνησα να παίζω με το μονοζυγο για πλάκα πριν καποιο καιρό, αλλά με τον καιρό ήθελα να βελτιωθω και άρχιζα να βάζω ζωνη με κιλά πάνω μου, ώστε να δω που μπορώ να φτάσω χωρις την χρηση γυμναστηριου. Σκευτομαι να σου πω την αλήθεια να ξεκινησω αλλά από χειμώνα, θα συνεχίσω στο σπίτι να βάλω μερικά κιλάκια 7-8 και έπειτα ντου στο gym
    Πέρα από αυτά που έγραψα στο αρχικο μου ποστ, κάνω και sprints 10-12 σετ των 100 μέτρων 2-3 φορές την εβδομάδα. Θα ανεβάσω και πόδια εντός της ημέρας!

    Καλημέρα!
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-03-15 20:14 #6
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Οπως προειπα και στο προηγουμενο ποστ μου λιλα, ορίστε και ο κατω κορμός.

    Αυτά που κάνω είναι κυρίως squat(με τσιμεντόλιθους, sprints σε flat δάπεδο και σε ανηφορα (2-3 φορες ανα εβδομάδα)

    Από μπροστά



    Από πίσω

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-15 19:16 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πλάτη
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-04-15 19:49 #8
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Εισαι δυναμη.Ωραιος φιλε εχεις παρα πολυ καλο σχημα και αν βαλεις πιο πολυ μαζα πανω σου (αναλογα ποση θες εσυ παντα) προσεχοντας το λιπος θα εισαι φανταστικος κατα τη γνωμη μου.Μου θυμιζεις τον εαυτο μου καθως ειχα πολυ παρομοιο σωματοτυπο οταν αρχιζα γυμναστικη με βαρη αλλα ερχομουνα απο τον χωρο των πολεμικων τεχνων και ειχα μια υποδομη τουλαχιστον σε ραχη κοιλιακους .Εσυ που λες πως δεν εχεις ασχοληθει και με κατι αλλο θα μεινεις και εσυ εκπληκτος με τα αποτελεσματα αν ανεβασεις την μαζα σου.Προσωπικα τα ποδια σου με αφησαν εκπληκτο καλα εισαι και πανω για αυτα τα που κανεις αλλα τα ποδια εχουν τρομερο σχημα απο γαμπες μεχρι και μηριαια,φαινεται και ας μην εβαλες και πλαινη.Ανεβασε θερμιδες κυριως απο καλες πηγες υδατανθρακων και αν εισαι ετσι οπως φανταζομαι,πολυ δυσκολα θα βαλεις και λιπος δοκιμασε πρωτα να δεις πως αντιδρας αλλα λογικα,οτι τρως θα γινεται κηροζινη μεσα σου και θα ανεβαινεις νον στοπ.Κανε τον υδατανθρακα τον καλυτερο σου φιλο.Κρατα μας ενημερους με την προοδο σου.

    Πολλα μπραβο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-04-15 19:53 #9
    Προεπιλογή
    Φιλε απλα καταπληκτικος!
    Συνεχισε
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-15 09:38 #10
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SOLID Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι δυναμη.Ωραιος φιλε εχεις παρα πολυ καλο σχημα και αν βαλεις πιο πολυ μαζα πανω σου (αναλογα ποση θες εσυ παντα) προσεχοντας το λιπος θα εισαι φανταστικος κατα τη γνωμη μου.Μου θυμιζεις τον εαυτο μου καθως ειχα πολυ παρομοιο σωματοτυπο οταν αρχιζα γυμναστικη με βαρη αλλα ερχομουνα απο τον χωρο των πολεμικων τεχνων και ειχα μια υποδομη τουλαχιστον σε ραχη κοιλιακους .Εσυ που λες πως δεν εχεις ασχοληθει και με κατι αλλο θα μεινεις και εσυ εκπληκτος με τα αποτελεσματα αν ανεβασεις την μαζα σου.Προσωπικα τα ποδια σου με αφησαν εκπληκτο καλα εισαι και πανω για αυτα τα που κανεις αλλα τα ποδια εχουν τρομερο σχημα απο γαμπες μεχρι και μηριαια,φαινεται και ας μην εβαλες και πλαινη.Ανεβασε θερμιδες κυριως απο καλες πηγες υδατανθρακων και αν εισαι ετσι οπως φανταζομαι,πολυ δυσκολα θα βαλεις και λιπος δοκιμασε πρωτα να δεις πως αντιδρας αλλα λογικα,οτι τρως θα γινεται κηροζινη μεσα σου και θα ανεβαινεις νον στοπ.Κανε τον υδατανθρακα τον καλυτερο σου φιλο.Κρατα μας ενημερους με την προοδο σου.

    Πολλα μπραβο!!!!
    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια φίλε solid! Θέλω να βάλω γύρω στα 7-8 κιλάκια αρχικά να δώ και πως πάει (αν πάρω πολύ λιπος κλπ) Όπως είπα είμαι 250 πάνω από συντηρηση γιατί θεωρω με 500 θα πάρω αρκετο λιπος και άλλωστε δεν βιαζομαι να τα βάλω, οπότε σιγα σιγα και εκ του ασφαλους.
    Για τα πόδια μου το έχω ξανακούσει και από παιδιά που τους είχα πρωτογνωρίσει και με ρωτούσαν αν παίζω μπαλά κλπ.. προφανώς απλά είναι τα γονιδια μου και είναι έτσι μιας και δεν έχω ριξει τοση δουλειά στα πόδια. Θα σας κρατάω ενημερους παιδιά!
    Ευχαριστώ και πάλι solid καθώς και εσένα pano
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-04-15 11:56 #11
    Προεπιλογή
    ΚΟΜΜΑΤΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-04-15 23:09 #12
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Τώρα είδα το πόστ σου. Όντως είσαι ο ορισμός του κομμάτια. Δεν έχεις πάρα πολύ κρέας όπως σου είπαν,αλλά για προπόνηση σπιτιού,τι να λέμε τώρα; Αυτά τα αποτελέσματα με τα δεδομένα που έχεις γράψει δεν τα συναντάς καθόλου συχνά.
    Απίστευτα καθαρές γραμμές (με ποιοτικούς μυς) που για το καλοκαίρι που είναι προ των πυλών,στη θέση σου,θα ήθελα να τις διατηρήσω γιατί αυτό είναι που εντυπωσιάζει. +250 θερμίδες ακούγονται μια χαρά,και φαίνεται πως δεν θα αλλοιώσουν την εικόνα σου,καθώς ευνοείσαι από τον καλό μεταβολισμό σου (πράγμα που συνέβαινε και σε μένα σε μικρή ηλικία).
    Γράψου γυμναστήριο το συντομότερο δυνατό. Είναι κρίμα να μην.. Καλή συνέχεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-15 21:31 #13
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ texas
    Ιων, ναι αγορινα δεν εχω πολύ μάζα πάνω μου γι'αυτό και σε καποιεσ φωτογραφίες υπάρχει η λεπτομέρεια προφανώς επειδή ξεκινησα πριν κανα 4μηνο σοβαρα (στο σπίτι βεβαια αν μπορουσε καποιος να το πει σοβαρα), τώρα ειδωμεν, παιζω στις 250 θερμίδες παραπανω και οδεύω σιγά σιγά μέχρι να πάρω 7-8 κιλάκια αν δεν εχω ξεπεράσει το 16-17 % bodyfat.
    Να σου πω την αλήθεια δεν πηγαίνω στην παραλια σχεδόν καθολου οπότε δεν σκευτομαι καν για καλοκαιρια και να είμαι τιγκα όπως θα ήθελε ένας φυσιολογικός ανθρωπος , και πέραν από αυτό καλοκαιρι δουλευω σεζον σε νησι και τραβάω τετοια κουραση που το τελευταιο πραγμα που θελω είναι να παω για μπανιο.
    Σας ευχαριστω και πάλι
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-04-15 22:06 #14

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Ωραιος ρε φιλε τωρα ειδα τις φωτογραφίες σου κ εγω
    Κομματια εισαι
    Ποιο 16-17?? αν βαλεις 7-8 κιλα κ τα βαλεις σιγα σιγα δεν υπαρχει chance να βγεις πανω απο 12-13% λίπος
    Θα σου πω κ εγω να ξεκινήσεις gym για να εκμεταλλευτεις τα γονιδια κ τον καλο μεταβολισμο π εχεις
    Εσυ μπορεις να εισαι αυτο π λεμε LGN365
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-04-15 18:21 #15
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    φοβερή γράμμωση , αγαλματάκι
    ωραίος
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία