Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 72

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 30-03-15 22:13 #1
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή Τσα! Να'μαι και εγώ!
    Λοιπόν παιδιά! Παρακάτω είναι το σωματάκι μου, γυμναστηριο δεν πάω, αλλά κάνω όσο μπορώ σπίτι, δεν ασχολούμιομουν προηγουμένως αλλά το τελευταιο 3μηνο 4μηνο.. Κυρίως κάνω Pulls ups(close,wide grip),chin ups(close grip) αλλά weightened, καποιες φορές βάζω ζώνη, άλλες vest , πέρα από τα παραπάνω κανω push up διάφορα είδη, άλλες φορές για τρικέφαλους ενώ άλλες για στήθος.

    here i'm











    Δεν τρώω γλυκά, δεν καπνίζω, δεν πίνω καφέδες, δεν πίνω αλκοολ, όσον αφορά την διατροφή κάνω γύρω στα 5 γευματακια με 6.

    Πείτε μου τι να δουλέψω, αυτή την περίοδο δουλευω στήθος 2 φορές την εβδομάδα, πιέσεις πάγκου κάνω κυρίως μιας και έχω ελλειψη από εξοπλισμό και αυτό το κάνω με τσιμεντόλιθους(τι να κάνω ό,τι βρεί ο καθένας!)

    Επίσης, είμαι στον όγκο γιατι θέλω να βάλω κιλά! Ειμαι στις 250 θερμίδες πάνω από συντηρηση! Και κάτι τελευταιο μήπως θα μπορούσε καποιος να μου πεί ποσο της % bodyfat είμαι? Στο περίπου παιδιά.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-15 23:24 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν τρώω γλυκά, δεν καπνίζω, δεν πίνω καφέδες, δεν πίνω αλκοολ, όσον αφορά την διατροφή κάνω γύρω στα 5 γευματακια με 6.
    δε βαριεσαι φιλε ,καποια στιγμη θα γινεις κ εσυ αντρας

    ηλικια δεν ειδα καπου ,εκτος αν δεν ειδα καλα..υποθετω απο το σωμα μικρος θα εισαι..
    γενικα εχεις πολυ καλο καλουπι κ εισαι τυχερος σε σχεση με αλλους..θες κρεας ομως ,αλλα το ποσο ειναι σχετικο ,μιας κ λογικα λογο ηλικιας περισοτερο θα σε ενδιαφερει το τι βλεπουν πανω σου τα γκομενακια στην παραλια παρα ο ογκος..
    η λογικη κ οι φωτογραφιες λενε οτι αν κανεις αυτο που γραφεις με λιγες θερμιδες πανω απο αυτες της συντηρησης σου θα βαλεις καλα κιλα πανω σου..
    κανα 9αρακι λιπος θα εισαι λογικα..give or take..συνεχισε ετσι ,σε βοηθαει το σωμα σου κ το καλουπι σου γενικοτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-15 00:02 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    ΧΑΧΑΧΑΧΑ Φίλε πήγα στρατο, βγήκα, έχω περάσει από πολλά στάδια στην ζωη μου, μα ποτέ μα ποτέ δεν μου έκανε click ούτε το ποτο αλλά ούτε και το τσιγάρο.
    Σε ευχαριστω πάρα πολύ ρε c, δεν ξέρεις πόσο με εμψυχώνει το post σου!! Με ανέβασες!!
    Η ηλικία μου είναι 24 174 ύψος
    Ελπίζω να μην πάρω πολύ λιπος ρε c με τόσο χαμηλο ποσοστο θερμίδων. Με 250 πάνω από την συντηρηση πάνω κάτω 1 κιλό τον μήνα θα βάζω, αλλά το πάω αργά δεν βιάζομαι.!
    Σε ευχαριστω για άλλη μια φορα! :d
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-03-15 00:02 #4
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Τι λές τώρα, γι αυτά που κάνεις είσαι φοβερός. Εχεις ασχοληθεί με κάποιο άθλημα ?
    Λίπος σίγουρα μονοψήφιο, έχεις αξιοζήλευτα κοψίματα.

    Σίγουρα χρειάζεσαι πόδια, στον άνω κορμό φαίνεσαι συμμετρικός για τον όγκο σου.

    εγώ θα πρότεινα να γραφτείς σε γυμναστήριο και να κάνεις ολοκληρωμένη προπόνηση, θα κάνεις φτιάξεις πολύ καλό σώμα σχετικά έυκολα IMO.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-03-15 07:33 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καλημέρα Lila, και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, το εκτιμάω αφανταστα.!
    Λοιπόν δεν έχω ασχοληθεί παρελθοντικά με κανένα αθλημα, ξεκίνησα να παίζω με το μονοζυγο για πλάκα πριν καποιο καιρό, αλλά με τον καιρό ήθελα να βελτιωθω και άρχιζα να βάζω ζωνη με κιλά πάνω μου, ώστε να δω που μπορώ να φτάσω χωρις την χρηση γυμναστηριου. Σκευτομαι να σου πω την αλήθεια να ξεκινησω αλλά από χειμώνα, θα συνεχίσω στο σπίτι να βάλω μερικά κιλάκια 7-8 και έπειτα ντου στο gym
    Πέρα από αυτά που έγραψα στο αρχικο μου ποστ, κάνω και sprints 10-12 σετ των 100 μέτρων 2-3 φορές την εβδομάδα. Θα ανεβάσω και πόδια εντός της ημέρας!

    Καλημέρα!
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-03-15 20:14 #6
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Οπως προειπα και στο προηγουμενο ποστ μου λιλα, ορίστε και ο κατω κορμός.

    Αυτά που κάνω είναι κυρίως squat(με τσιμεντόλιθους, sprints σε flat δάπεδο και σε ανηφορα (2-3 φορες ανα εβδομάδα)

    Από μπροστά



    Από πίσω

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-15 19:16 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πλάτη
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-15 22:06 #8

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Ωραιος ρε φιλε τωρα ειδα τις φωτογραφίες σου κ εγω
    Κομματια εισαι
    Ποιο 16-17?? αν βαλεις 7-8 κιλα κ τα βαλεις σιγα σιγα δεν υπαρχει chance να βγεις πανω απο 12-13% λίπος
    Θα σου πω κ εγω να ξεκινήσεις gym για να εκμεταλλευτεις τα γονιδια κ τον καλο μεταβολισμο π εχεις
    Εσυ μπορεις να εισαι αυτο π λεμε LGN365
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-04-15 18:21 #9
    Το avatar του χρήστη rey1989

    Εγγραφή
    14-04-2011
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    2.023
    Προεπιλογή
    φοβερή γράμμωση , αγαλματάκι
    ωραίος
    Though I walk through the Valley of the Shadow of Death, I fear no Evil, for I am the baddest Motherfucker in the Valley.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-04-15 21:29 #10
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    χμμ φίλε φαίνεσαι πολύ γυμνασμένος, αλλά πρέπει να είσαι αρκετά αδύνατος

    Βάλε κανά κιλό και ας μην είναι από προβατίνα, αλλά από πιο υγιεινο φαγητό

    Το ότι δεν πίνεις καφέ, γιατί το βάζεις μαζί με το αλκοόλ, τα τσιγάρα και τα γλυκά; αν πιεις πχ 1 εσπρεσσο με λίγη ζάχαρη ή καθόλου, τι αρνητικές επιπτώσεις έχει δηλαδή; ίσα ίσα εμένα με τονώνει και είμαι πιο δραστήριος όλη την υπόλοιπη μέρα και καμιά φορά πίνω και πριν το γυμναστήριο. Μην τα δαιμονοποιούμε και όλα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 30-04-15 στις 21:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-04-15 21:52 #11
    Προεπιλογή
    Η πολυ καλη κατασταση που εχει φτασει το παληκαρι δεν εχει γινει χωρις θυσιες κ στοχο , φυσικα κ εαν φαει κ καμια φορα κανενα σουβλακι η εσπρεσο με ζαχαρι δεν θα ''χαλασει'' ,αλλα μεχρι τωρα το προγραμμα του τον δικαιωνει.
    Εαν θελει να βαλει περισσοτερο ογκο ,υπαρχει ο σωστος τροπος οπως ειπαν κ τα παιδια επανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-04-15 21:54 #12
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Valentino Rossi Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ φίλε φαίνεσαι πολύ γυμνασμένος, αλλά πρέπει να είσαι αρκετά αδύνατος

    Βάλε κανά κιλό και ας μην είναι από προβατίνα, αλλά από πιο υγιεινο φαγητό

    Το ότι δεν πίνεις καφέ, γιατί το βάζεις μαζί με το αλκοόλ, τα τσιγάρα και τα γλυκά; αν πιεις πχ 1 εσπρεσσο με λίγη ζάχαρη ή καθόλου, τι αρνητικές επιπτώσεις έχει δηλαδή; ίσα ίσα εμένα με τονώνει και είμαι πιο δραστήριος όλη την υπόλοιπη μέρα και καμιά φορά πίνω και πριν το γυμναστήριο. Μην τα δαιμονοποιούμε και όλα...
    Καλησπέρα Valentino
    Ειμαι αρκετά αδυνατος για το υψος μου για να πω την αλήθεια αλλά όπως προειπα στα αρχικά μου ποστ είμαι σε περιοδο όγκου, και η προβατινα να ηταν αποδεκτη πάλι δεν θα έτρωγα διότι δεν μαρέσει και είμαι αρκετα επιλεκτικός όταν το θέμα φθάνει στο φαγητο.

    Οσο για τον καφέ και τα υπολοιπα δεν τα ανεφερα για τον λογο ότι βρισκομαι σε bodybuilding σελίδα, απλά και πριν καν αρχίσω να ασχολουμαι με την γυμναστική δεν έπινα διότι δεν μου αρέσει και όχι ότι θα προκαλέσει αρνητικές επιπτώσεις, ωστόσο που και που το κατεβαζω το 2πλο εσπρεσσο για τον λόγο που ανέφερες μου δίνει ενέργεια την οποια την χρειαζομαι κυρίως πριν κανω γυμναστική, αλλά να πίνω καφέδες όπως κανουν κάτι άτομα 3-4 την ημέρα ουτε καν όχι για λογους υγίειας αλλά κυρίως για λόγους τσέπης. Τσιγάρο και ποτο επίσης δεν μου αρέσουν αλλά θα πιω σε καποια περισταση και όχι σε καθημερινη βαση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 30-04-15 στις 21:57
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-15 16:44 #13
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πριν περίπου 1 μήνα ξεκινησα και εγώ το gym αφού άφησα την γυμναστική σπίτι, έβαλα 1 κιλο διοτι ξεκινησα πολύ αργο όγκο, και παρολαυτα μου ήταν δύσκολο να ελεγχω τις θερμιδες μου ώστε να μην πηγαίνω πολύ παραπάνω από οσο θα έπρεπε μιας και είναι δυσκολο να ξέρω τι θερμιδες καιω ανα ημέρα κατά την οποια άλλες φορές έχει ένταση άλλες όχι (από αποψη εκτός γυμναστηριου), σήμερα που ζυγιστηκα ήμουν περιπου 1 κιλο και 200 γραμμάρια πάνω από το βάρος πριν ένα μήνα Συνεχίζουμε!!



    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-04-15 15:45 #14
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ρε φιλε τωρα ειδα τις φωτογραφίες σου κ εγω
    Κομματια εισαι
    Ποιο 16-17?? αν βαλεις 7-8 κιλα κ τα βαλεις σιγα σιγα δεν υπαρχει chance να βγεις πανω απο 12-13% λίπος
    Θα σου πω κ εγω να ξεκινήσεις gym για να εκμεταλλευτεις τα γονιδια κ τον καλο μεταβολισμο π εχεις
    Εσυ μπορεις να εισαι αυτο π λεμε LGN365
    Σε ευχαριστώ Ανδρέα, ωστόσο επιμένω ότι θα καταληξω με αρκετο λιπος διότι πριν κανα χρονο είχα κάνει ορμονικές εξετασεις και η τεστο δεν ήταν και τοσο ψηλα για καποιον στην ηλικια μου, εξού και ο λογος που το είπα Ειδωμεν λοιπόν και παραμένουμε αισιοδοξοι!

    Σε ευχαριστώ rey

    Άλλη μια 4 fun μιας μαλακιζομουν με το κινητο

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-10-15 19:59 #15
    Προεπιλογή
    Τιι λες ρε φίλε. Τούμπανο είσαι feth, συνέχισε δυνατά! Πολύ καλή αλλαγη σε 3 μηνες

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία