Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 27-10-12 20:21 #1
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή Carnivor Mass (Musclemeds)
    Όνομα: 1.jpg Εμφανίσεις: 1102 Μέγεθος: 79,6 KBΌνομα: 2.jpg Εμφανίσεις: 1157 Μέγεθος: 178,2 KB

    H νεα carnivor.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη sak : 27-10-12 στις 20:23
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-10-12 22:24 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Δεν είναι η νέα carnivor, είναι η "βρώμικη" εκδοχή της carnivor, δεν αντικαθιστά την προηγούμενη. Βγαίνουν κ οι δύο στην αγορά. Καλή για φόρμουλα όγκου πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-03-14 02:36 #3
    Προεπιλογή
    με 0 ζαχαρη δεν κανει για γραμωση?? εαν την επερνα δεν θα επερνα 4 σκουπ αλλα 2 νομιζω θα ηταν καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-03-14 11:34 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    μην κοιτας τα ζακχαρα του κουτιου,κοιτα τις θερμιδες..
    αν παρεις 2 σκουπ που λες θα εισαι +360 θερμιδες..
    αν σου βγαινουν μεσα στις ημερισιες εισαι οκ,αλλιως ειναι αρκετες θερμδες για να σου δωσουν μονο 25γρ πρωτεινης που δινουν.
    κ αυτο το 0 ζαχαρη,αν θελουμε το πιστευουμε που γραφει..
    παρε whey η αν θες κατι σε τετοιου ειδους πρωτεινη παρε την απλη carnivor καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-03-14 16:48 #5
    Προεπιλογή
    θανκσ για την αμμεση απαντηση..! τωρα την απλη χρησιμοποιω με 8 υδατανθρακες κ ελαχιστες θερμιδες απλως επειδη ασχολουμαι με μαχητικα αθληματα θεωρω πως ειναι απαραιτητοι περισσοτεροι υδατανθρακες.οσο για της θερμιδες , επειδη ειμαι στο τρεξιμο συνεχεια με τη σχολη κε με αλλες υποχρεωσεις νομιζω πως δεν τηρω σωστα τη διατροφη που χρειαζομαι! γιαυτοο πιο πολυ την γλυκοκιταζα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-03-14 16:49 #6
    Προεπιλογή
    επισης εγω το πισστεβω για τη ζαχαρη γτ η γευση τις καρνιβορ ειναι πολυ πικρη ,(σοκολατα) μακαρι να μην εχει ασπαρταμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-03-14 17:51 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikosportara Εμφάνιση μηνυμάτων
    επισης εγω το πισστεβω για τη ζαχαρη γτ η γευση τις καρνιβορ ειναι πολυ πικρη ,(σοκολατα) μακαρι να μην εχει ασπαρταμη
    δεν είναι πικρή η γεύση της. ήπια ένα κουτί πριν μερικούς μήνες. δεν έχει ωραία γεύση αλλα πικρή δεν τι λες...
    εμενα μου έβγαζε μια αίσθηση "μοσχαριλας" ανάμικτη με σοκολάτα όταν την έπινα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-03-14 19:08 #8
    Προεπιλογή
    μοσχαριλα απο που κι ως που. μηπω2ς ηταν χαλασμενη?? η σοκολατα δεν ηταν γλυκια παντος ....σαν κουβερτουρα αναμεικτη με υγειας ηταν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-03-14 12:34 #9
    Προεπιλογή
    Δεν θα επρεπε να σου φαινεται περιεργο μιας και η πρωτεινη εχει πηγη το μοσχαρι και δεν ειναι ορου γαλακτος.
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-03-14 20:15 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikosportara Εμφάνιση μηνυμάτων
    μοσχαριλα απο που κι ως που. μηπω2ς ηταν χαλασμενη?? η σοκολατα δεν ηταν γλυκια παντος ....σαν κουβερτουρα αναμεικτη με υγειας ηταν
    άντε κουβερτούρα με μοσχάρι k ζάχαρη
    εμενα αυτό μου θύμιζε...
    anyway μέσα σε ένα μηνα με full φαγητό προπονήσεις κλπ έφτασα από τα 72 κιλά που ήμουν κολλημένος χρονια τα 85...
    περιττό να σας πω ποσο λίπος έβαλα αλλα δεν με πείραξε σε εκείνη τη φάση γιατί δυσκολεύτηκα πολύ να ξεκολλήσω από εκείνα τα κιλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-03-14 20:55 #11
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Σε 1 μηνα πηγες απο 72 στα 85 κιλα? 13 κιλα? φιλε μειωσε τις θερμιδες τα κιλα αυτα που εβαλες ειναι 80-90% λιπος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-03-14 21:37 #12
    Red face
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε 1 μηνα πηγες απο 72 στα 85 κιλα? 13 κιλα? φιλε μειωσε τις θερμιδες τα κιλα αυτα που εβαλες ειναι 80-90% λιπος...
    ναι ρε το ξέρω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό ήταν λίπος.
    απλά στη φάση που ήμουν τότε δεν με πείραζε (δεν με ένοιαζε κιόλας) απλά ήθελα να ξεκολλήσω από τα κιλά που ήμουν για χρονια
    μείωσα τις θερμίδες έφυγα τελείως από τέτοιου τύπου συμπληρώματα έφτιαξα διατροφή
    και τώρα πλέον βλέπω προκοπη
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-03-14 21:51 #13
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Οπως θελεις εσυ φιλαρακι απλα γενικα τετοιες αποτομες μεταβολες δν ειναι καλες οχι μονο για το θεμα λιπος αλλα γενικοτερα για το σωμα και τον οργανισμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-11-15 23:50 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paral Εμφάνιση μηνυμάτων
    άντε κουβερτούρα με μοσχάρι k ζάχαρη
    εμενα αυτό μου θύμιζε...
    anyway μέσα σε ένα μηνα με full φαγητό προπονήσεις κλπ έφτασα από τα 72 κιλά που ήμουν κολλημένος χρονια τα 85...
    περιττό να σας πω ποσο λίπος έβαλα αλλα δεν με πείραξε σε εκείνη τη φάση γιατί δυσκολεύτηκα πολύ να ξεκολλήσω από εκείνα τα κιλά
    αδελφε τα κιλα αυτα τα πηρες πινοντας δυο σκουπ ή τεσσερα την ημερα??
    Απάντηση με παράθεση