Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 23-06-15 22:38 #1
    Post ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΣ !!
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ 1,75 95 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΡΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ LETS GO ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΜΜΩΣΗ. ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ XLS MEDICAL STRENGTH NONIZΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ...
    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΜΜΩΣΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ... ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ XTREME STORES PX ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤΟ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ !!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Olympiakos : 23-06-15 στις 22:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-06-15 22:42 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Καταρχήν καλώς ήρθες στο φόρουμ.
    Πριν συνεχίσεις να γράφεις, διάβασε τους κανόνες του φόρουμ... τα κεφαλαία στη γλώσσα του διαδικτύου είναι ένδειξη πως φωνάζουμε, γιαυτο τα αποφεύγουμε. Εδώ μας συστήνεσαι μόνο σε ότι έχει σχέση με τη γυμναστική και την άθληση γενικά. Πιο εξειδικευμένα ερωτήματα θα πρέπει να τα κάνεις στις ανάλογες ενότητες ανοίγοντας δικό σου θέμα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 23-06-15 22:44 #3
    Προεπιλογή
    να το διαγραψω αυτο δηλαδη γιατι ειμαι καινουργιος και δεν ξερω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-06-15 22:45 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ 1,75 95 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΡΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ LETS GO ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΜΜΩΣΗ. ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ XLS MEDICAL STRENGTH NONIZΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ...
    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΜΜΩΣΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ... ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ XTREME STORES PX ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤΟ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ !!
    Δεν ξέρω αλλά αυτές οι 2 προτάσεις με εκαναν να λιώσω στο γέλιο^^
    Λοιπόν, πρεπει να βρείς το bmr σου φίλε γεωργιε, τι είναι το bmr? είναι οι θερμιδες που θα χρειαστεί το σώμα σου για να διατηρησει τα παρων σου κιλά, αφού βρείς το bmr τότε θα αφαιρέσεις 300-400 θερμιδες από το νουμεράκι ώστε να χάνεις σταδιακά λίγα κιλάκια (1 κιλο τον μήνα περιπου). Κατά την γνώμη μου δεν πιστευω πως χρειαζεσαι λιποδιαλυτη έχεις αρκετα κιλά πάνω σου και μονο η διατροφή θα σε βοηθήσει απίστευτα. Το θέμα για την ευρεση του bmr βρισκεται στο παρακάτω link:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    να το διαγραψω αυτο δηλαδη γιατι ειμαι καινουργιος και δεν ξερω
    Δεν μπορεις να κανεια διαγραφη θέματος μονο καποιος administrator/moderator
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 23-06-15 στις 22:49
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-06-15 22:49 #5
    Προεπιλογή
    που παταω να το βρω αυτο το Bmr
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-06-15 23:53 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    να το διαγραψω αυτο δηλαδη γιατι ειμαι καινουργιος και δεν ξερω
    καλως ηρθες, αν και εισαι μελος απο το 2010.

    δες και διαβασε της ενοτητες του φορουμ,και θα καταλαβεις που και πως πρεπει να καταθεσεις ολες σου της αποριες.

    δεν χρειαζετε να διαγραψουμε τιποτα. καλη συνεχεια στο φορουμ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-06-15 01:21 #7
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-06-15 09:33 #8
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ 1,75 95 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΡΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ LETS GO ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΜΜΩΣΗ. ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ XLS MEDICAL STRENGTH NONIZΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ... ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΜΜΩΣΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ... ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ XTREME STORES PX ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤΟ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ !!
    bolt no 1. Καλά το σκέφτηκες φίλε, αλλά είσαι ο κλασικός τεμπέλης.
    bolt no2 . Αν κάνεις αερόβια-και βάρη αφού είσαι αγύμναστος και χωρίς χάπια θα δεις βελτίωση.
    bolt no3. Μπορώ να σου προτείνω να ράψεις το στόμα σου ή έστω να τρως πιο ανθρώπινα (βραστά-ψητά-όχι λαδερά και τηγανιτά-όχι ψωμιά,γλυκά,παγωτά,αναψυκτικά και αλκοόλ-μπόλικες σαλάτες και λαχανικά-αρκετό νεράκι)που σε συνδιασμό με άσκηση θα δεις διαφορά και χωρίς χημεία. Ό,τι και αν πάρεις από λιποδιαλύτη αν δεν φτιάξεις διατροφή-γυμναστική θα έχεις κάνει μία τρύπα στο νερό.
    bolt no4. Αντί να προτρέχεις κατηγορόντας, θα έπρεπε να κοιταχτείς στον καθρέφτη και να ρωτήσεις τι πραγματικά θέλεις....για να είσαι 20κιλά πάνω από το ύψος σου (που όσο και να μην φαίνονται θα είσαι γεματούλης ακόμη και αν είσαι βαρυκόκαλος ) πάει να πει πως τρως, οπότε μάλλον εσύ κοροϊδεύεις τον εαυτό σου που πιστεύεις πως τέλη Ιουνίου θα φτιάξεις σώμα με μαγικά ματζούνια και 0 ιδρώτα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-15 14:22 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    με αυτο το νικ κ γω απογοητευμενος θα ειμουν
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-06-15 14:52 #10
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    με αυτο το νικ κ γω απογοητευμενος θα ειμουν

    θα σουλεγα εγω τωρα, αλλα φοβαμαι μην χαλασουμε το τοπικ..

    μια χαρα ειναι φιλε μου το νικ σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-06-15 15:55 #11
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    To nik του μια χαρά είναι, η νοοτροπία του είναι ξεπερασμένη.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-06-15 16:50 #12
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ 1,75 95 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ.. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΡΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΟ LETS GO ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΡΑΜΜΩΣΗ. ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ XLS MEDICAL STRENGTH NONIZΩ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ...
    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΜΜΩΣΟ ΕΧΩ ΠΕΡΙΤΤΑ ΚΙΛΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ... ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΜΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΝ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ XTREME STORES PX ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΡΤΟ.. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ !!

    Καταρχην...θα σου επισημανω τα υπογραμμισμένα..θα ξεκινησω απο το τέλος...ειναι ντροπή να στοχοποιείς ετσι ατομα που εργάζονται στην αλυσίδα αυτή για οποιοδήποτε λογο..πίσω απο το ταμείο θα μπορουσε να ημουν εγώ,ή καποιο αλλο μελος απο εδω μεσα...εξαλλου τα παιδια κανουν τη δουλειά τους ,και μαλιστα ειναι ακρως εξυπηρετικοι σε οποιο καταστημα και να πας...Αντε γιατι σαν γνήσιοι ελληνάρες οταν μπαινουμε σε ενα μαγαζί ,γκρινιαζουμε αν ο υπαλληλος ασχολείται μαζί μας,αλλα ειναι και αχρηστος αν καθεται κ περιμένει να του ζητησουμε εμεις κατι...

    Επιπλέον....για να χάσεις τα κιλα...απλα ράψτο...ειναι ευκολο..δεν θελει μαεστρία..ξεκινα να τρώς ΥΓΙΕΙΝΑ...και με σωστά γευματα
    Το οτι πηγες για να πάρεις τις παροχές μονο..απαράδεκτο...αν θες να υιοθετήσεις την γυμναστικη ως ευεξία στην καθημερινη σου ζωή,ξεκινας λάθος...Εκει πας για να επιτυχεις τους στοχους σου...

    κ τελος...πρόγραμμα διατροφής δεν θα καθίσει να σου φτιάξει κανεις εδω μέσα...αλλων ειναι οι δουλειά τους και χρεώνουν,και αλλοι απλα βαριούνται..πιστευω να καταλαβαινεις γιατι στο λέω ετσι...αν δεν ιδρώσει το αυτι μας σε μερικά πράγματα,δεν γινεται δουλειά...δεν μπορεί να τα βρίσκεις ετοιμα ολα συνεχεια καλη αρχη
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-06-15 18:57 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εγω τα ειχα πει για το νικ..

    απορω παντως που καθεστε κ απαντατε σοβαρα σε τετοια θεματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-08-15 00:25 #14
    Προεπιλογή
    Δεν μπορεί να με αναλάβει κάποιος...... pleaseeee ειμαι πολυ απογοητευμενος θελω να φτιαξω το σωμα μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-08-15 00:55 #15
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    θα σε αναλαβω μονο και μονο για το νικ σου στειλε μου φωτο πμ να δω κατασταση σωματικη
    Απάντηση με παράθεση