Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 21-07-15 17:59 #1
    Προεπιλογή ΒΒ ωθηση παιδιά :D
    Λοιπόν αρχικά καλησπέρα,ασχολούμαι καιρό με την γυμναστική και αν και δενεχω φτάσει στα επίπεδα που θα ήθελα,θέλω να ασχοληθώ με το ΒΒ.Πως μπορώ να ξεκινήσω,θέλω να πω πρέπει να βρω προπονητή?διατροφολόγο?και αν ναι υπάρχουν συγκεκριμένα γυμναστήρια που έχουν προπονητές ΒΒ? Ψάχνω καιρό τρόπο να μπω στο "παιχνίδι" αλλα δεν βρήσκω φως πουθενά.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-07-15 18:39 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αρχικά καλησπέρα,ασχολούμαι καιρό με την γυμναστική και αν και δενεχω φτάσει στα επίπεδα που θα ήθελα,θέλω να ασχοληθώ με το ΒΒ.Πως μπορώ να ξεκινήσω,θέλω να πω πρέπει να βρω προπονητή?διατροφολόγο?και αν ναι υπάρχουν συγκεκριμένα γυμναστήρια που έχουν προπονητές ΒΒ? Ψάχνω καιρό τρόπο να μπω στο "παιχνίδι" αλλα δεν βρήσκω φως πουθενά.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    anyone?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-07-15 19:49 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ποσο καιρο ασχολείσαι ακριβως και δεν έχεις δει τα επιθυμητα αποτελέσματα? Αν ασχολείσαι καιρο ισως κάνεις κάτι λάθος στην διατροφή σου η στην προπονηση σου, επίσης, μην ξεχνάς πως το bb είναι ένα αθλημα που θέλει τον χρόνο του.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-07-15 20:14 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bandicoot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπόν αρχικά καλησπέρα,ασχολούμαι καιρό με την γυμναστική και αν και δενεχω φτάσει στα επίπεδα που θα ήθελα,θέλω να ασχοληθώ με το ΒΒ.Πως μπορώ να ξεκινήσω,θέλω να πω πρέπει να βρω προπονητή?διατροφολόγο?και αν ναι υπάρχουν συγκεκριμένα γυμναστήρια που έχουν προπονητές ΒΒ? Ψάχνω καιρό τρόπο να μπω στο "παιχνίδι" αλλα δεν βρήσκω φως πουθενά.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
    αν εννοεις αγωνιστηκα να ασχολειθεις ναι πρεπει να βρεις ολα τα προαναφερομενα για μια επιτυχημενη πορεια να βρεις ατομα που θα σε βαλουν στο σωστο δρομο ωστε να αποφυγεις λαθη αν μιλας να ασχοληθεις για την παρτυ σου οχι δεν χρειαζεσαι τιποτα ιδιατερο με ενα καλο διαβασμα και πανω απολα εφαρμογη των οσων μαθαινεις θα τα καταφερεις αν και κατα την γνωμη μου παλι θα τα καταφερεις καλυτερα αν εχεις ολα τα προαναφερομενα με τον αγωνιστικο αν εισαι αθηναιος μπορεις πχ να πας στου μπουρναζου δεν ξερω αν ετοιμαζει αθλητες αλλα σιγουρα θα βρεις ατομα που θα ειναι ετοιμοπολεμα για αγωνες υπαρχουν βεβαια πολλες επιλογες ακομα και σε επαρχεια οπως στην καβαλα του ηλια τριανταφυλλου αλλα και αλλου. ειναι βασικο παντως φιλε να βρεις σωστα ατομα να ξεκινησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 23-07-15 00:38 #5
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Aρχικά δεν ξέρω γιατί να σε βοηθούσε κάποιος τζάμπα, από την μικρή εμπειρία μου υπάρχουν πολλοί "γκουρού" (αμφισβητείται αυτό) που ζητάνε κάτι τρελές αμοιβές. Μόνο αν χωθείς στο "κύκλωμα" θα μπορούσες να έχει κάποιες γενικές οδηγίες, αλλά γενικά μην περιμένεις στο τζάμπα γιατί ως γνωστόν έχει πεθάνει. Γιατί δεν ξεκινάς με το να μισθώσεις εναν personal trainer παλιό αθλητή; Αν δεν έχεις λεφτά ξέχνα το εν ολίγοις. Εγώ δεν καταλαβαίνω πάντως γιατί να μπει καποιος σε τόσα έξοδα τόσο από διατροφή όσο κ από προπονητή ή άλλα καλούδια, αφου Ελλαδα χρήματα από αυτό δε βγαίνουν

    Αν δεν έχεις λεφτά, μεταπηδάς στην κατηγορία που είμαι εγώ δηλ ακούω τις μπαρούφες του καθε άσχετου (που την είδε αυθεντία επειδή έγινε Moderator στο ββ) και προσπαθώ να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 23-07-15 στις 00:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-15 15:05 #6
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Valentino Rossi Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αν δεν έχεις λεφτά, μεταπηδάς στην κατηγορία που είμαι εγώ δηλ ακούω τις μπαρούφες του καθε άσχετου (που την είδε αυθεντία επειδή έγινε Moderator στο ββ) και προσπαθώ να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα
    την απογευματινη να την κοψεις. σου κανει κακο στα εγκεφαλικα κυταρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 23-07-15 15:40 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    την απογευματινη να την κοψεις. σου κανει κακο στα εγκεφαλικα κυταρα.
    Απάντηση με παράθεση