Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 20-09-15 02:01 #16
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    τι λέτε μωρέ που σας έθιξε τα θεία η οξάνα, σοβαρευτείτε λιγο οι "ευσεβείς" εδώ μέσα 500 συμβολισμούς έχει ο σταυρός.
    Ωραίο το μπικίνι της, εγκρίνω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-15 19:58 #17
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Είναι η κατηγορία που μου αρέσει ιδιαίτερα λόγο της δυσκολίας που έχει η χορογραφία. Όσο για την ενδυμασία δεν δίνω ποτέ σημασία.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-09-15 21:50 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενοούσα καθε λέξη απο αυτό που είπα Στέλιο , άλλο το να άλλο τ άλλο και γω παπαδάκι ντυνόμουν μικρός και τα γούστα και οι αδυναμίες είναι δεδομένα , άλλωστε αίμα έχουμε στις φλέβες όχι αριάνη , γι αυτο και δεν έγινα παπάς ενοείτε , αφού δεν τόχω , αλλα αισθητικά αυτό που είδα και στο σημείο που το είδα δεν μ άρεσε και δε χρειάζετε να κάνει χίλιες μετάνειες κάποιος για να αγανακτήσει με τέτοιο θέαμα σ αυτο το σημείο , αλλα ίσως στον βωμό της επικοινωνίας και της προβολής και συζήτησης γύρω απο το όνομά της να το είδε σωστο αυτή

    άν ήταν σταυρος όπως ο στόχος στα πεδία βολής μπορεί και να μ άρεσε , θα το δικαιολογούσα σαν τον στόχο στο πεδίο βολής για σημάδι , αλλα αυτο που είδα μια αηδία με την προκάλεσε και αυτο δεν σημαίνει οτι απαρνιέμαι τις προτιμήσεις μου , ούτε θα κρυφτω πίσω απο το δάχτυλό μου , αλλα μη τα μπερδεύετε ρε κορίτσια τι θα πεί αρμένικος και τι ρώσικος
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-09-15 20:39 #19
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    αγαπαμε oksana
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12