Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 39
  1. 04-11-15 14:12 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το'χει δει Ράμπο τωρα το τυπάκι μαλλον γιαυτο
    Ποιος Ραμπο ,ο δικος μας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-11-15 14:15 #17
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αυτος δεν είναι τιποτα μπροστα στον δικο μας ραμπο το βουνο χρήστο..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-11-15 21:13 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακόμα και λάθος να έκανε και να είχε συμφωνήσει με λιγότερα χρήματα δεν θα έπρεπε να αθετήσει την συμφωνία του , γι αυτο λέω εγω άχρηστα και τα μπράτσα αν δεν τα υποστηρίζει κάποιος με ανάλογη συμπεριφορά !!
    εκτός αν υπάρχουν άλλοι λόγοι που εμείς δεν ξέρουμε , αλλα αυτα δεν είναι σωστα πράματα και ρίχνουν πολυ στα μάτια του κοινού εναν αθλητη σαν άνθρωπο
    ετσι ακριβως!αλλωστε η επαρση προηγειται της πτωσης!πολυ ασχημα ξεκινησε ο τυπος!
    οπως ειπε ο φιλος μου ο χρηστος στο καλο και να μας γραφει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη psonara : 04-11-15 στις 21:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-11-15 21:15 #19
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    μεταξυ μας τωρα οσοι ειμαστε εξω απο το χωρο πολλα τραγουδια λεμε μπορει να πετυχε καλυτερη συμφωνια και να αθετησε αυτη οκ ουτε τον ξερανε ουτε τους ηξερε για να κανουμε και τον δικηγορο του διαβολου μπορει η πρωτη προταση να ηταν μη δελεαστικη αλλα να την δεχτηκε μην εχοντας στο καλενταρι του κατι καλυτερο αν βρηκε στην πορεια ομως κατι καλυτερο καλως κα παζαρευει και εμενα αν καποιος με εβρισκε στην αναγκη και μου επαιρνε κοψωχρονια κατι θα συμφωνουσα αλλα αν στην πορεια καποιος μου εκανε καλυτερη προσφορα θα το ζυγιζα αλλιως δεν νομιζω να υπογραψε κανενα συμβολαιο η συμφωνια στα λογια ειναι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 04-11-15 στις 21:25
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-11-15 22:36 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αν έτυχε καλύτερη συμφωνία ενω είχε κάνει προηγούμενη , τότε αυτο δείχνει ότι είναι φτηνός σαν άνθρωπος και έχει εκτεθεί , γιατι τις συμφωνίες τις κάνουμε πρίν δώσουμε τον λόγο μας , γραπτα η προφορικά
    Ενω αν απο την αρχή έπαιρνε προσφορές και διάλεγε την πιο συμφέρουσα κανείς δεν θα τον έλεγε τίποτε

    και πρέπει να καταλάβει και αυτός και όλοι ότι ουδείς αναντικατάστατος και κανείς δεν ΄'εχει κατι μοναδικό και σπάνιο ώστε να το παίζει ιστορία , άχρηστα όλα όπως είπα και παραπάνω και τα μπράτσα και οι μύς , όταν κάποιος εκτείθετε και ειδικα στην αρχή της καριέρας του και να ξέρει ότι θα πονέσουμε θα πέσουμε στα πατώματα αλλα θα ζήσουμε και χωρίς να τον δούμε να ποζάρει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-11-15 23:02 #21
    Προεπιλογή
    Ετσι ειναι ,οταν κανεις συμφωνια ειτε γραπτη ειτε προφορικη κ δεν συντρεξει καποιος σοβαρος λογος πρεπει να τηρειται! Και ξερω οτι ο Τασος Μισαηλιδης στα λογια του ειναι παντα ευθυς κ δικαιος.
    Αλλα οπως ειπες Ηλια ,τι να κανουμε; Θα κανουμε την καρδια μας πετρα κ θα το αντεξουμε κ αυτο το κτυπημα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-11-15 23:32 #22
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Τον ηξεραν και πολυ καλα. Τον ειχαν φερει στην Ελλαδα και αρχες καλοκαιριου αν θυμαμαι καλα και τον ειχαν παει στην Κρητη στον Σταυρουλακη προφανως για λογους διαφημισης,τοτε φυσικα δεν ηταν pro και πραγματικα δεν νομιζω να τον ειχαν κλεισει απο τοτε!!!
    Και μιας και ρωτησε ο Βαγγελης τα χρηματα που ζητησε-ειχε κανονισει και τα λοιπα ειναι λεπτομερια και στην τελικη δεν μας αφορα. Ομως το να ζητας ακριβως τα 5πλασια και ακατεβατα χωρις κουβεντα σε κανει οπως ειπε και ο Ηλιας φτηνο! Την τσεπη του κοιταει οπως λες και καλα κανει αλλα δεν βγαινεις παντα κερδισμενος και ποσο μαλλον οταν εισαι καθετος.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-11-15 01:02 #23
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν έτυχε καλύτερη συμφωνία ενω είχε κάνει προηγούμενη , τότε αυτο δείχνει ότι είναι φτηνός σαν άνθρωπος και έχει εκτεθεί , γιατι τις συμφωνίες τις κάνουμε πρίν δώσουμε τον λόγο μας , γραπτα η προφορικά
    Ενω αν απο την αρχή έπαιρνε προσφορές και διάλεγε την πιο συμφέρουσα κανείς δεν θα τον έλεγε τίποτε

    και πρέπει να καταλάβει και αυτός και όλοι ότι ουδείς αναντικατάστατος και κανείς δεν ΄'εχει κατι μοναδικό και σπάνιο ώστε να το παίζει ιστορία , άχρηστα όλα όπως είπα και παραπάνω και τα μπράτσα και οι μύς , όταν κάποιος εκτείθετε και ειδικα στην αρχή της καριέρας του και να ξέρει ότι θα πονέσουμε θα πέσουμε στα πατώματα αλλα θα ζήσουμε και χωρίς να τον δούμε να ποζάρει
    δεν υπαρχει συμφωνια στα λογια και αυτος μπορει να νομιζε οτι τον εκμεταλευονται και να δεχτηκε στην αναγκη δηλαδη ρε παιδια αν εμεις συμφωνησουμε να παμε για δουλεια με 500 ευρω και μετα βρουμε μια δουλεια στην πορεια με 1000 ευρω πρεπει να παμε στην δουλεια με τα 500??για να μην μας πουν οτι αθετησα την συμφωνια και φανω φτηνος σαν ανθρωπος συμφωνα με την λογικη σας

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον ηξεραν και πολυ καλα. Τον ειχαν φερει στην Ελλαδα και αρχες καλοκαιριου αν θυμαμαι καλα και τον ειχαν παει στην Κρητη στον Σταυρουλακη προφανως για λογους διαφημισης,τοτε φυσικα δεν ηταν pro και πραγματικα δεν νομιζω να τον ειχαν κλεισει απο τοτε!!!
    Και μιας και ρωτησε ο Βαγγελης τα χρηματα που ζητησε-ειχε κανονισει και τα λοιπα ειναι λεπτομερια και στην τελικη δεν μας αφορα. Ομως το να ζητας ακριβως τα 5πλασια και ακατεβατα χωρις κουβεντα σε κανει οπως ειπε και ο Ηλιας φτηνο! Την τσεπη του κοιταει οπως λες και καλα κανει αλλα δεν βγαινεις παντα κερδισμενος και ποσο μαλλον οταν εισαι καθετος.
    ε πως ρε νικο τα χρηματα ειναι σημαντικη παραμετρος εγω γιαυτο ρωτησα μπορει να ειδε ο ανθρωπος οτι δεν τον συμφερε εν τελει. τελικα 5 πλασια ζητησε η 3πλασια?γιατι καπου πιο πανω νομιζω εγραφε για τριπλασιαΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας ριχτης παντως στην περιπτωση που βρηκε καλυτερα λεφτα και προσπαθησε απο τα παιδια νακερδισει τα ιδια και να βρεθει στο δικο τους ινβεντ τοτε καλα εκανε για εμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-11-15 01:10 #24
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Βαγγο καταλαβα πώς το λες αλλα καλως ή κακως αυτα ειχες συμφωνησει οποτε τηρησε τα...στην τελικη "επαγγελματιας εισαι---δειξτο".
    3πλασια εγραψε ενα blog που διαβασα εχθες,σημερα το πρωι ημουν στο muscleclub και εμαθα πως τους ζητησε 5πλασια
    Και μην ξεχνας του ειπαν να τα βρουν στην μεση δηλαδη να παρει 2,5 φορες τα προσυμφωνημενα και δεν δεχθηκε.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-11-15 01:58 #25
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    πανω σε αυτο και αν ειναι οπως τα λενε τα παιδια οκ ειναι μα....κας που δεν δεχτηκε δηλαδη την αυξηση επειδη δεν πληρουταν ο ορος της πενταπλασιας αμοιβης θα πρεπει να εχει βρει κατι πολυ σπεσιαλ αλλιως πραγματικα αψυχολογητη κινηση roid μαλακειτζ τι να πω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-11-15 02:10 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν υπαρχει συμφωνια στα λογια και αυτος μπορει να νομιζε οτι τον εκμεταλευονται και να δεχτηκε στην αναγκη δηλαδη ρε παιδια αν εμεις συμφωνησουμε να παμε για δουλεια με 500 ευρω και μετα βρουμε μια δουλεια στην πορεια με 1000 ευρω πρεπει να παμε στην δουλεια με τα 500??για να μην μας πουν οτι αθετησα την συμφωνια και φανω φτηνος σαν ανθρωπος συμφωνα με την λογικη σας

    ε πως ρε νικο τα χρηματα ειναι σημαντικη παραμετρος εγω γιαυτο ρωτησα μπορει να ειδε ο ανθρωπος οτι δεν τον συμφερε εν τελει. τελικα 5 πλασια ζητησε η 3πλασια?γιατι καπου πιο πανω νομιζω εγραφε για τριπλασιαΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ο ανθρωπος ειναι επαγγελματιας ριχτης παντως στην περιπτωση που βρηκε καλυτερα λεφτα και προσπαθησε απο τα παιδια νακερδισει τα ιδια και να βρεθει στο δικο τους ινβεντ τοτε καλα εκανε για εμενα

    δεν είπαμε να κριθεί το μέλον του μη μπερδεύεσαι , εδω λέμε να πάει για ενα σεμινάριο η ένα γκέστ το οποίο θα κρατήσει 3-4 μέρες το πολύ , τι θα γίνει δηλαδη θα καταστρέψει το μέλον του ? κάπου μπερδεύεσαι με φαίνεται
    εσυ το έθεσες σαν να πρόκειτε να πάει να δουλέψει με 500 ευρω μηνιάτικο ενω αλλού τον έδιναν 2000 , θα μπορούσε να πεί ξέρετε εγω αυτη την ημερομηνία έχω κλείσει εκεί και μπορω σε σας να κανονίσουμε λίγο πρίν η λίγο μετα
    ε'ιναι λαμόγιο τέλος , που το παράξενο και πού το πρόβλημα , ακόμα και ο λόγος θα έπρεπε να είναι συμβόλαιο
    κάποτε πρίν πολλα χρόνια είχα κανονίσει να κάνει μια επίδειξη ενα σόου γυμναστικής η Γιάννα Νταρίλη και μιλήσαμε προφορικά στο τηλέφωνο και είπε εντάξει χωρίς χαρτια χωρίς τίποτε συμβόλαια και έβγαλε η κοπέλα και αεροπορικό εισητήριο να έρθει το οποίο θα το πλήρωνα εγω ενοείτε συν τα συμφωνηθέντα και έτυχε εκείνη την ημερομηνία να κάνουν εκτάκτως τα γυρίσματα για τον πρωινό καφέ αν θυμάμαι καλα στη Ρόδο μαγνητοσκοπημένα και δεν θα μπορούσε να έρθει και με πήρε τηλέφωνο και μόνο που δεν έκλαιγε ενω δεν έφταιγε η ίδια αλλα ήταν υποχρεωμένη εφόσον ανήκε στο τιμ του αντένα
    και με είχε πεί να έρθει όποτε θέλω εγω και τζάμπα μόνο τα εισητήρια να την έκανα γιατι αισθανόταν άσχημα που εκτέθηκε και ήταν γυναίκα , αυτος δηλαδη σαν άντρας δεν έχει λόγο?

    τι να δικαιολογήσει κάποιος τα αδικαιολόγητα? το ότι έχουν βγάλει ανακοίνωση οι άνθρωποι και έχουν οργανώσει το ιβέντ και έχουν εκτεθεί αυτό δεν λέει τίποτε? 'αρα επαγγελματίας δεν είναι και του αξίζει αν μη τι άλλο δυσφήμιση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-11-15 03:15 #27
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ενταξει ρε ηλια το οτι το εκανε η νταριλη δεν παει να πει οτι θα το κανουν ολοι αλλα ακομα και για ενα σεμιναριο η μια δουλεια θα προτιμουσα αρπαχτη 2000 παρα 500 οπως και να εχει δεν τα ξερουμε ακριβως τα πραματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-11-15 21:43 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είπαμε να κριθεί το μέλον του μη μπερδεύεσαι , εδω λέμε να πάει για ενα σεμινάριο η ένα γκέστ το οποίο θα κρατήσει 3-4 μέρες το πολύ , τι θα γίνει δηλαδη θα καταστρέψει το μέλον του ? κάπου μπερδεύεσαι με φαίνεται
    εσυ το έθεσες σαν να πρόκειτε να πάει να δουλέψει με 500 ευρω μηνιάτικο ενω αλλού τον έδιναν 2000 , θα μπορούσε να πεί ξέρετε εγω αυτη την ημερομηνία έχω κλείσει εκεί και μπορω σε σας να κανονίσουμε λίγο πρίν η λίγο μετα
    ε'ιναι λαμόγιο τέλος , που το παράξενο και πού το πρόβλημα , ακόμα και ο λόγος θα έπρεπε να είναι συμβόλαιο
    κάποτε πρίν πολλα χρόνια είχα κανονίσει να κάνει μια επίδειξη ενα σόου γυμναστικής η Γιάννα Νταρίλη και μιλήσαμε προφορικά στο τηλέφωνο και είπε εντάξει χωρίς χαρτια χωρίς τίποτε συμβόλαια και έβγαλε η κοπέλα και αεροπορικό εισητήριο να έρθει το οποίο θα το πλήρωνα εγω ενοείτε συν τα συμφωνηθέντα και έτυχε εκείνη την ημερομηνία να κάνουν εκτάκτως τα γυρίσματα για τον πρωινό καφέ αν θυμάμαι καλα στη Ρόδο μαγνητοσκοπημένα και δεν θα μπορούσε να έρθει και με πήρε τηλέφωνο και μόνο που δεν έκλαιγε ενω δεν έφταιγε η ίδια αλλα ήταν υποχρεωμένη εφόσον ανήκε στο τιμ του αντένα
    και με είχε πεί να έρθει όποτε θέλω εγω και τζάμπα μόνο τα εισητήρια να την έκανα γιατι αισθανόταν άσχημα που εκτέθηκε και ήταν γυναίκα , αυτος δηλαδη σαν άντρας δεν έχει λόγο?

    τι να δικαιολογήσει κάποιος τα αδικαιολόγητα? το ότι έχουν βγάλει ανακοίνωση οι άνθρωποι και έχουν οργανώσει το ιβέντ και έχουν εκτεθεί αυτό δεν λέει τίποτε? 'αρα επαγγελματίας δεν είναι και του αξίζει αν μη τι άλλο δυσφήμιση

    συμφωνω απολυτα με την αδυναμια!
    ο λογος ειναι λογος!και ενιοτε ο λογος εχει μεγαλυτερη αξια απο τα χρηματα!οταν δινεις το λογο σου μενεις εκει και δεν αλλαζεις και ας χασεις!αυτο σημαινει επαγγελματιας!
    οταν τραγουδουσα ειχα κλεισει σε μαγαζι στο βολο με καποιο ποσο και μετα απο λιγες μερες μου εκαναν προταση σε αλλο μαγαζι με καλυτερα λεφτα και συνθηκες!δεν πηγα ομως οσο και αν ηθελα γιατι ο λογος ειναι λογος!
    το ιδιο και τωρα στον ξενωνα!εχει τυχει να κλεισω δωματιο με 25 ευρω τηλεφωνικα και μετα απο 5 λεπτα να μου δινουν 50 για το ιδιο δωματιο!δεν το ακυρωσα ομως γιατι ειχα δωσει το λογο μου και ας μην τους ηξερα!
    τις περισσοτερες φορες χτιζεις το προφιλ σου με τις πραξεις σου και οχι με τα χρηματα!ο χαρακτηρας δεν φαινεται απο τις καταθεσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-11-15 21:52 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει ρε ηλια το οτι το εκανε η νταριλη δεν παει να πει οτι θα το κανουν ολοι αλλα ακομα και για ενα σεμιναριο η μια δουλεια θα προτιμουσα αρπαχτη 2000 παρα 500 οπως και να εχει δεν τα ξερουμε ακριβως τα πραματα
    Με την αρπαχτη με τετοιο τροπο θα κερδισεις μια-δυο φορες ,μακροπροθεσμα εισαι χαμενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-11-15 22:07 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενταξει ρε ηλια το οτι το εκανε η νταριλη δεν παει να πει οτι θα το κανουν ολοι αλλα ακομα και για ενα σεμιναριο η μια δουλεια θα προτιμουσα αρπαχτη 2000 παρα 500 οπως και να εχει δεν τα ξερουμε ακριβως τα πραματα
    μα εγω ενα παράδειγμα ανέφερα δείγμα επαγγελματισμού , οι αρπαχτές είναι αρπαχτες και δεν χαρακτηρίζουν επαγγελματίες και αν το πάρουμε και απο επαγγελματικού επιπέδου , μια φορα τις κάνεις και δεύτερη δεν έχει , εγω δε μιλάω κουτουρού γιατι παλιά όταν το ββ είχε μεγαλύτερη απήχηση και μας φώναζαν για επιδείξεις εγω δε κάποιον έκλεισα πολύ φτηνα , με βάση αυτα που με έλεγαν και εγω είπα εφόσον είπα δεν ξελέω έληξε το θέμα , ο λόγος είναι πιο ισχυρός απο συμβόλαιο και εκείνο το άτομο συγκεκρημένα στην κομοτινή με είχε φωνάξει 8 φορές συν να μιλήσω και στο γυμναστήριο σαν σεμινάριο και ίδια περίπτωση και στον Σταυρό Χαλκιδικής και το κυριότεροι με έλεγαν και ευχαριστώ και όταν εγω έλεγα καλα ρε συ δεν βαρέθηκαν να βλέπουν εμενα συνέχεια? η απάντηση ήταν όχι και μια φορα που είπες δεν μπορούσες φωνάξαμε άλλον και σιχάθηκα την ώρα και την στιγμή , γιατι το έπαιζε φίρμα και όταν τον φώναξα και τον έδωσα τα λεφτα που συμφωνήσαμε με είπε ενοείτε θέλω να πληρώσεις και φαγητό και καφέδες , αυτός ήταν ο λεγόμενος επαγγελματίας και με είπε ο άνθρωπος λές Ηλία και εγω δεν θα τον έκανα το τραπέζι η δεν θα βγαίναμε για καφε όπως και με σένα που δεν ζήτησες και μαλώναμε γιατι ήθελες να πληρώσεις εσυ το φαγητό

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω απολυτα με την αδυναμια!
    ο λογος ειναι λογος!και ενιοτε ο λογος εχει μεγαλυτερη αξια απο τα χρηματα!οταν δινεις το λογο σου μενεις εκει και δεν αλλαζεις και ας χασεις!αυτο σημαινει επαγγελματιας!
    οταν τραγουδουσα ειχα κλεισει σε μαγαζι στο βολο με καποιο ποσο και μετα απο λιγες μερες μου εκαναν προταση σε αλλο μαγαζι με καλυτερα λεφτα και συνθηκες!δεν πηγα ομως οσο και αν ηθελα γιατι ο λογος ειναι λογος!
    το ιδιο και τωρα στον ξενωνα!εχει τυχει να κλεισω δωματιο με 25 ευρω τηλεφωνικα και μετα απο 5 λεπτα να μου δινουν 50 για το ιδιο δωματιο!δεν το ακυρωσα ομως γιατι ειχα δωσει το λογο μου και ας μην τους ηξερα!
    τις περισσοτερες φορες χτιζεις το προφιλ σου με τις πραξεις σου και οχι με τα χρηματα!ο χαρακτηρας δεν φαινεται απο τις καταθεσεις!

    αυτο που αναφέρεις Ψωνάρα μου είναι τρανταχτό παράδειγμα επαγγελματισμού όταν σου δίνουν τα διπλάσια και εσυ απλα κρατάς τα προσυμφωνηθέντα , αλλα αυτο μετράει για το μέλλον που θα προτιμήσει ο άλλος να ξανάρθει

    και στην τελική απλα κάποιος κάνει το αυτονόητο δεν θεωρείτε κατόρθωμα να τηρηθούν κάποια προσυμφωνηθέντα , ειδικα όταν κάποιοι κάνουν ετοιμασίες και διαφήμιση για κάποιο γεγονός και μένουν εκτεθειμένοι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία