Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 12-10-15 13:10 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή ZMA Plus Hardcore (Sci-mx)
    Όνομα: Sci-Mx-ZMA-Plus-Hardcore.jpg Εμφανίσεις: 903 Μέγεθος: 55,9 KB

    Όνομα: zma-120-nutri.jpg Εμφανίσεις: 915 Μέγεθος: 57,7 KB

    Κλασική συνταγή ΖΜΑ με πρόσθετα όπως βιταμίνη C και iodine. Οι ποσότητες όμως είναι πολύ υψηλότερες σε σχέση με άλλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-10-15 20:19 #2

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Πολυ καλη η προσφορα του Αθλητη,το συγκεκριμενο δημιουργει αυξηση ενδογενους παραγωγης τεστο σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-10-15 20:25 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anthimosxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολυ καλη η προσφορα του Αθλητη,το συγκεκριμενο δημιουργει αυξηση ενδογενους παραγωγης τεστο σωστα?
    Αμα έχεiς μεγάλη έλειψη ψευδαργυρου μπορεί να στην ανεβασει εκει που θα επρεπε να ηταν αν δεν είχες ελλειψη ψευδαργυρου, αν δεν έχεις όμως ελλειψη zinc αμφιβαλλω ότι θα κάνει κάτι ως προς την αναπαραγωγή τεστοστερόνης.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-10-15 20:28 #4

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-10-15 23:36 #5

    Εγγραφή
    07-10-2015
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    14
    Προεπιλογή
    Παιδιά, εμένα το ΖΜΑ δεν μου το πρότειναν για παραγωγή τεστοστερόνης, αλλά πριν τον ύπνο, νηστικός για καλύτερη ανάρρωση. Ένα κουτί ειχα πάρει μόνο, και είδα ότι κοιμόμουν πιο βαθειά και το πρωί ήμουν πιο ξεκούραστος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-10-15 20:18 #6
    Προεπιλογή
    Με 3 καψουλακια πριν τον υπνο με αδειο στομαχι θα κοιμάσαι σα πουλι. Το πρωι ξεκούραστος μυικα και εγκεφαλικα. Ο καλος και ποιοτικος υπνος παντα βοηθαει στην παραγωγη τεστο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-10-15 21:16 #7
    Προεπιλογή
    29mg ψευδαργυρος η δοση??????Εγω που παιρνω 50μγ ειναι υπερβολη????
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-10-15 22:45 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο foko Εμφάνιση μηνυμάτων
    29mg ψευδαργυρος η δοση??????Εγω που παιρνω 50μγ ειναι υπερβολη????
    Ο ψευδάργυρος βρίσκεται σε μεγάλες ποσότητες στους όρχεις. Η έλλειψη ψευδαργύρου έχει ως αποτέλεσμα τη μείωση της τεστοστερόνης και την καταστολή της παραγωγής του σπέρματος. Επίσης, θεωρείται ότι το μέταλλο αυτό παρατείνει τη διάρκεια ζωής του σπέρματος (μετά από την εκσπερμάτωση). Στις γυναίκες, η έλλειψη ψευδαργύρου συνδέεται με μειωμένη έκκριση ορμονών, μη φυσιολογική ανάπτυξη των ωοθηκών, συχνές αποβολές, παρατεταμένη περίοδο κύησης, θνησιμότητα στη γέννηση και γέννηση βρεφών με χαμηλό βάρος.
    Ασφαλης ποσοτητα για ατομα ανω των 17 χρονων είναι 50 mg. Επικίνδυνο είναι από τα 75 και πανω όπως και επισης η μακροχρονια ληψη σε μεγαλες ποσοτητες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 08-03-17 16:26 #9
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες η συσεκυασία των 60caps είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε το εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση