Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 64
  1. 24-01-09 21:55 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα σε ολους σας, σας ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια σας.Ο ελέυθερος χρόνος μου είναι ελάχιστος και τον αφιερώνω στον ύπνο μου, γιατί όπως ξέρετε είναι ενα απο τα ποιο βασικά για την αγωνιστική προετοιμασία και οχι μόνο. Ενας ο λόγος που δεν σας γράφω είναι αυτός και ο άλλος είναι οτι οταν μια γυναίκα μιλάει πολύ Σας στέλνω την αγάπη μου,να χαμογελάτε πάντα και θα δείτε πόσο ποιό τουμπάνο θα γίνετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-01-09 22:03 #32
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Θα σε δούμε στον αγώνα της Wabba τον Μαϊο Κωνσταντίνα;Μαλλον ε;;Αν είναι να απέχεις από το φόρουμ προκειμενου να προετοιιμαζεσια σε συγχωρούμε,χα,χα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-01-09 22:18 #33
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-01-09 22:39 #34
    Προεπιλογή
    Καλησπερα κωνσταντινα

    πιστευω ειναι πολυ ευοιωνο το γεγονος οτι αθλητριες σαν τη κωνσταντινα συμμετεχουν σε αυτο το φορουμ, ανεβαινει κατακορυφα η ποιοτητα, ασε που ειναι και τιμη για εμας τους ερασιτεχνες

    ευχομαι καλη συνεχεια κωνσταντινα στα σχεδια σου στο επαγγελματικο bb και οι εμπειριες σου θα ειναι πολυτιμες για ολους εμας εδω μεσα
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-01-09 22:41 #35
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Εγώ έμαθα ότι η Κωσταντίνα είναι σε απίστευτη φόρμα και θα βγάλει μάτια το Μάιο...

    Κωσταντίνα περιμένουμε ποζάρισμα ΜΟΝΑΔΙΚΟ οπως αυτά που μας έχεις συνηθίσει και καλυτερο... κανόνισε να αυτοσχεδιάσεις!!!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-09 00:07 #36
    Προεπιλογή
    Φίλε polydeykis το λογοτυπό σου οσο ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ δεν παίζετε.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Οσο για σένα Μusclboss δεν λεω τίποτα εγω,γιατί ο αυτοσαρκασμός είναι για άλλους, Τα λέτε εσείς και γω πετάω, έκανα ενα πολύ γρήγορο ταξίδι στην θεσσαλονίκη πόσοι άνθρωποι με σταμάτησαν πόσοι μου χαμογελούσαν και μου έκαναν διάφορες ερωτήσεις για το άθλημα δεν φαντάζεστε, τελικά δούλεψε καλλά το ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ τα είπα απλά, λιτά και ερωτέυτηκαν το άθλημα, εισπράτω μεγάλο θαυμασμό, και σας ευχαριστώ ολους
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-09 00:29 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    και αυτό γιατί το αξίζεις είπες αλήθειες και όπως το νιώθεις δεν είναι τυχαίο και αυτα να φανταστείς τα λέγαμε με τον πάνο και πρίν βγείς ακόμη στο εψιλον.

    κατά καιρούς βγήκαν και άλλοι στην τηλεόραση αλλά τα έκαναν μαντάρα ,τα εβλεπα και έβγαζα φρίκη μας έχουν για παρακατιανούς αν βγαίνουν και λένε και βλακείες , μονο αρνητική διαφήμηση γίνετε .
    ντρέπομαι και να αναφέρω τι έχω ακούσει .

    όταν είσαι άτομο με θετική ενέργεια και αυτοπεποίθηση και αυτά που θα πείς δεν είναι τίποτε παραπάνω απο αυτά που βιώνεις καθημερινά με το άθλημα ,τότε είναι σίγουρο θα τα πείς καλά γιατί δεν μετράει μόνο να έχεις μια καλή φόρμα αλλά και να υποστηρίζεις αυτό που είσαι.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-01-09 00:50 #38
    Προεπιλογή
    Ηλια εικρινά εχω πάθει με το μυαλό σου, δεν με ξέρεις σαν άνθρωπο και είμαι ετσι όπως τα λες ακριβώς, είσαι απίστευτος,και φυσικά τιμή μου να τα ακούω απο αθλητή σαν εσένα και πάνω απο ολα απο άτομο που στροφάρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-09 00:50 #39
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    καλώς ήρθες κωνσταντίνα στην παρέα μας καλή διαμονή!
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-09 01:01 #40
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, καλώς σε βρήκα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-09 01:32 #41
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina
    Ηλια εικρινά εχω πάθει με το μυαλό σου, δεν με ξέρεις σαν άνθρωπο και είμαι ετσι όπως τα λες ακριβώς, είσαι απίστευτος,και φυσικά τιμή μου να τα ακούω απο αθλητή σαν εσένα και πάνω απο ολα απο άτομο που στροφάρει
    και δεν τα λέω τυχαία γιατί μ αρέσει να τα στηρίζω αυτά που λέω και ούτε λέω υπερβολές , άλωστε δεν θα κοροιδευόμαστε μεταξύ μας εδω μέσα .
    και όταν μια ζωή έχεις να κάνεις με κόσμο όπως και σύ λόγω δουλειάς και στην ζωή δεν είσαι απλός παρατηρητής αλλά μαθαίνεις κιόλας απο τούς ανθρώπους βγάζεις ασφαλή συμπεράσματα.

    και μόνο που σου μίλησα στους αγώνες της wabba τον μάιο που μας πέρασε και μαλιστα σου είχα πεί κιόλας έτσι όπως είσαι έλα στο παγκόσμιο στην κατερίνη ασχετα με την φόρμα που ήταν καλή απλά τέτοιες παρουσίες μας ανεβάζουν και σαν χώρα .

    καλοί αθλητές αθλήτριες μπορεί να γίνουν πολλοί αλλά καποια πράγματα η ταχεις η δεν ταχεις.

    και απο την εμπειρία μου έχω δεί πολλες φορές σε αγώνες μπορεί κάποιος που δεν θα βγεί πρώτος να κερδίσει περισσότερο τις εντυπώσεις και να ξεσηκώσει τον κόσμο και απο τον πρώτο.

    γιατί οι αγώνες bodybuilding η φιτνες είναι ένα σόου που μας δίνει χαρα διασκέδαση και όταν το κάνεις με μεράκι αυτό βγαίνει και στον κόσμο που βλέπει και είναι τρόπος ζωής και το κυριότερο δεν το κάνουμε επι αμοιβής ούτε και είμαστε επαγγελματίες απλά το γουστάρουμε.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-09 07:13 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina
    Φίλε polydeykis το λογοτυπό σου οσο ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ δεν παίζετε.Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
    δυστυχως δεν ειναι δικο μου, το ειδα καπου και μου αρεσε πολυ

    να σαι καλα και συ και καλες προπονησεις!
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-01-09 20:10 #43
    Προεπιλογή
    Ηλία καλησπέρα.Τα λες πολύ όμορφα έτσι ακριβώς όπως είναι .Ενας ΦΙΛΟΣ το Νοέβριο στούς αγώνες μου είπε ''''''τι να σου ευχηθώ εσένα καλή επιτυχία αφού σε ότι και να κάνεις την έχεις '''.Την έχω γιατί ότι κάνω 'το κάνω για μένα γιατί αν κάνουμε κάτι για μούρη και για τους άλλους το μόνο που θα καταφέρουμε θα είναι αποτυχία και ο μεγαλύτερος εχθρός σε αυτα τα άτομα ειναι ο ίδιος τους ο εαυτός , γιατι έχουμε φλομώσει απο αερολογίες .Ειμαι πορωμένη με το άθλημα και εδώ που έχω φτάσει πλέον στην ζωή μου ποσός με ενδιαφέρει και η θέση που θα πάρω στους αγώνες,προσπαθώ να είμαι στήν καλύτερη μου φόρμα ,και απο κει και πέρα φτιάχνομαι αφάνταστα με τις αλλαγές στο σώμα μου απο τον όγκο στην γράμωση ,φτιάχνωμαι οταν ανεβαίνω στην σκηνή και ανεβάζω τον κόσμο .Για μένα ολα τα άλλα είναι περιττά γιατι είναι στοιχήματα του εαυτού μου κερδισμένα απο χρόνια .Πρέπει να ξέρουμε όλοι μας οτι πάντα υπάρχουν και καλύτεροι απο εμάς ,λυπάμαι τους ζηλόφθονους γιατί ποτέ δεν προχωράνε στην ζωή .Οταν ένας άνθρωπος έχει μεγαλώσει με κόμπλεξ και ανασφάλειες όλα τα πανεπιστήμια του κόσμου να έχει βγάλει ,όσο και να θέλει και να προσπαθεί να δείξει οτι είναι καλα μέσα του είνσι δυστυχισμένος (και στέλνει θετικά μηνύματα στον εαυτό του για παρηγοριά ).Και το λέω αυτό γιατί πρόσφατα με πήρε μια κακιά κάμπια τηλ και με είπε αμόρφωτη και άσχημη ''''ε βέβαια πως να αντέξει '''' δείτε λοιπόν τη δυστυχία υπάρχει.Εμένα προσωπικά να μου λείπει η πανεπιστημιακή μόρφωση αν είναι να είμαι σαν κάποιους που λυπάμε και αναφέρωμαι σε επι ξύλου κρεμάμενη.Ελπίζω με την πείρα μου να περνάω κάποια μήνυματα στους νεότερους να βάζουν στόχους ,να είναι καθαρή στην ψυχή τους και σίγουρα θα πανε μπροστά αυτα τα μηνύματα περνάω καθημερινά και στα παιδιά μου .Στέλνω φιλιά στους καλούς μου κριτές και περισσότερα στους κακοήθεις γιατι με κάνουν ακόμα ποιό δυνατή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-01-09 20:17 #44
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Κωσταντίνα,

    ξέρουμε ότι είσαι πεντακάθαρο άτομο και τα λές έξω από τα δόντια... και για αυτό σε γουστάρουμε!!!

    στους "κακοήθεις"... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

    Σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-01-09 20:20 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    Κωσταντίνα,

    ξέρουμε ότι είσαι πεντακάθαρο άτομο και τα λές έξω από τα δόντια... και για αυτό σε γουστάρουμε!!!

    στους "κακοήθεις"... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!

    Σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!

    ΜΒ
    boss...
    " ΟΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΔΕΙΛΙΑΣΩ ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΜΕ,
    ΑΝ ΠΕΘΑΝΩ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙΤΕ ΜΕ...."
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία