Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 19 από 19
  1. 03-03-19 19:34 #16

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Ειναι η πρωτη φορα που πηρα την συγκεκριμένη την εχω λιγες μερες αλλα εχω να πω οτι ειναι πολυ ποιοτική χωρις καμια ενόχληση άριστη διαλυτοτητα υπέροχη γεύση η βανίλια και ημουν παρα πολυ επιφυλακτικός πριν την παρω να πω την αληθεια διότι οταν κατι μου ταιριάζει δεν μαρεσει να το αλλάζω χρησιμοποιούσα μονο την isopure και λογω οτι δεν υπήρχε διαθέσιμη πηρα την συγκεκριμένη

    Δεν ξερω αν τελικα ολες οι isolate ειναι στο ιδιο επιπεδο και απλα εγω ειχα το κόλλημα παντως η stacker2 ειναι κορυφαία και αυτη

    παλιότερα χρησιμοποιούσα για πολυ καιρο την microwhey μεχρι που δοκίμασα την isopure και απο τοτε δεν την ξανααλλαξα παρα μονο τωρα με την stacker2 που μου εκανε τρομερή εντυπωση ελαφριά με άριστη διαλυτοτητα και υπέροχη γεύση βανίλιας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-03-19 19:42 #17

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Ξεχασα το βασικότερο το κριτήριο μου σε ολα τα συμπληρώματα ειναι τα έντερα μου όσοι εχουν ευαισθησία θα καταλάβουν χωρις βεβαια καποιο παθολογικό αίτιο απλα μαλλον ειναι λιγο ευαίσθητα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-02-21 15:14 #18
    Προεπιλογή
    Πολύ τίμια επιλογή, είχα δοκιμάσει κάποια στιγμή την σοκολάτα.
    Χωρίς φουσκώματα γρηγορη αφομοίωση, γεύση διακριτική.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-02-21 01:06 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Αξίζει είναι καλή επιλογή να την πάρει κάποιος μια φορα την δοκίμασα και μ άρεσε πολύ , γιατι περισσότερο παίρνω Γουοριορ σε πρωτείνη και πολλα πράματα ειδικα προιόντα και κρεατίνη απο την συγκεκριμένη εταιρία , όπως και Νούτρεντ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12