Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 11-01-16 18:52 #1
    Προεπιλογή Ποιο νιτρικό προτείνετε
    Καλησπέρα και καλή χρονιά,
    Αυτήν την περίοδο θα σταματήσω την κρεατινη ώστε να αφήσω λίγο τον οργανισμό να αποτοξίνωθει και σκέφτομαι να αρχίσω ένα νιτρικό μέχρι σκοπό το πριξιμο και την φλεβικοτιτα.Το θέμα είναι δεν ξέρω ποιο να προτιμήσω και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο. Σκεφτόμουν για το kill it του rich piana αλλά από Ελλάδα είμαι αρκετα ακριβό
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-01-16 14:11 #2
    Προεπιλογή
    ενα φοβερο ειναι το xplode hardcore απο την sci-mx δοκιμασε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-01-16 14:56 #3
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και σε ευχαριστώ για την απάντησή σου
    Από τι διάβασα αυτό το νιτρικό στηρίζεται πολύ στην καφεΐνη και το θέμα μου είναι οι έχω αρκετά μεγάλη αντοχή στην καφεΐνη...Αν δεν βρω κατά άλλο θα το δοκιμάσω και θα δω αν δουλεύει πάνω μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-01-16 17:00 #4
    Προεπιλογή
    Ενα απο τα κορυφαία χωρίς καφεΐνη ειναι το Nitro pump της Body Attack.. Βέβαια και το Xplode hardcore δεν νομίζω να στηρίζεται στη καφεΐνη. Έχει καλούς συνδυασμούς και μου έχει δουλέψει πολυ καλά σε πρήξιμο και φλεβικοτητα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-01-16 03:21 #5
    Προεπιλογή
    Απο τα καλυτερα που δοκιμασα αλλα δεν εχω χρονο να δημιουργησω τοπικ ειναι της biotech το black blood. Για μενα αξιζει παρα πολυ
    Edit: Ειδα οτι λες οτι αντεχεις πολυ την καφεινη. Και εγω την αντεχω ακομα και οταν πλησιαζω τα 400mg. Το συγκεκριμενο ομως με πιανει καθε φορα
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-01-16 12:29 #6
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ρίξε μια ματια στο eshop του φορουμ,και συμβουλέψου κ τις αξιολογησεις στην αναλογη κατηγορια για τα νιτρικά..

    Το θέμα νιτρικο ειναι καθαρα υποκειμενικό πλεον,οποτε διαλεξε αυτο που σε ελκύει περισσότερο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση