Θέμα: Jay Cutler

Σελίδα 3 από 49 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 725
  1. 04-08-08 23:03 #31
    Προεπιλογή
    αφου τον σπονσαρει η muscletech τι θα βγει;αν και τον βλεπω πολυ σκληρο απο τωρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-09-08 17:18 #32
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή Προσφατεςς φωτογραφιες του Jay Cutler




    Tις ασυμετριες τις προσεξατε στην 2η φωτο αριστερος δικεφαλος δεξι φτερο αριστερο ποδι πιο μικρα σε μεγεθος

    Μαλον δεν πρεπει να ανυσηχω τοσο για τις δικες μου πλεον
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-08 21:08 #33
    Προεπιλογή
    Αυτη την διαφορα στα ποδια την ειχε παντα,το ενα μεγαλυτερο απο το αλλο..
    Ογκος=Σεβασμος
    Γραμμωση=Θαυμασμος
    Αρα ας εχουμε κ τα δυο οσο μπορουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-08 21:17 #34
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    εμένα πιό μικρά μου φαίνονται τα: δεξί δικέφαλο, αριστερό φτερό, δεξιός τετρακέφαλος.

    έχω παρατηρήσει ότι γενικά στους περισσότερους όταν κάτι είναι πιο δυνατό ή αδύναμο σε μία πλευρά ή άλλη είναι το αντίθετο ή ο μύς που συνεργάζεται και αυτό πάει κάπως έτσι νομίζω:
    ο πιο αδύναμος δικέφαλος τραβάει λιγότερο και συμμετέχει περισσότερο η πλάτη στις ασκήσεις πλάτης και το αντίθετο... άρα για την άλλη πλεύρα ισχύει το αντίθετο. ή όταν κάποιος έχει ανεπτυγμένους πήχεις έχει μικρότερο σχετικά δικέφαλο ενώ ένας που δεν έχει τόσο δυνατούς πήχεις έχει πιο ανεπτυγμένο δικέφαλο.... κάνω λάθος;

    βέβαια αυτο να ισχύει και σε τέτοιου επιπέδου αθλητές;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-09-08 21:49 #35
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    ακομα και στον ντεξτερ θα ποσταρω αργοτερα μια φωτο εχει και αυτος ο "τελιος συμετρικος" ατελιες αριστερα με δεξια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-09-08 22:04 #36
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Περυσι δεν θυμαμαι να ειχε καμια ασυμμετρια στα φτερα,τοσο μεγαλη εννοω.Καλα τι γινεται,ενας ενας τωρα θα βγαζουν προβληματα???
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-09-08 22:58 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    αυτά πάντα υπήρχαν και υπάρχουν σπάνια έως απίθανο κάποιος να είναι ακριβώς ίδιος είναι φύση αδύνατο, απλά σε έναν αγύμναστο δεν φαίνετε η διαφορά σε κάποιους πρέπει να προσέξεις επιμελώς για να δείς διαφορά αλλά πάλι βλέπεις.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-08 23:19 #38
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    εννοείται ότι ποτέ τίποτα δεν είναι ολόιδιο με κάτι άλλο ακόμα και στο ίδιο σώμα απλά περίμενα οι διαφορές σε τέτοιους αθλητές να είναι μικρότερες και όχι τόσο εμφανείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-09-08 00:02 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    πολλές φορές όταν αναπτύσετε κάποιος τα δυνατά σημεία γίνονται ακόμη πιο δυνατα , αλλά δυσκολα το καταλαβαίνεις και ούτε οι κριτές έχουν την δυνατότητα να ξεχωρίσουν κατι τέτοιο γιατί παίζει ρόλο και η γωνία που βλέπεις κάποιον όπως πχ όταν ποζάρει κάποιος τρικέφαλο δεν έχεις την δυνατότητα να δείς και τούς δύο τρικεφάλους μαζί για να δείς διαφορά το ίδιο και στην πλάγια στήθους , όπως και στα πόδια σε μια μπροστινή πόζα γιατί αλλάζει η γωνία που ποζάρει κάποιος το κάθε πόδι και φαίνονται αλλιώς οπότε και κρύβονται οι διαφορές .

    αλλά ένα να μην ξεχνάμε διαφορά δεν σημαίνει και ατέλεια αν κάποιος είναι ακριβώς ίδιος θα φαντάζει σαν ψεύτικος σαν να βγήκε απο καλούπι .
    ένα παράδειγμα είναι και κάποιος με υπερβολικό όγκο και υπερβολικά μικρή μέση όπως ο μπραιαν μπιουκάναν εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε γιατί δεν ταίριαζε σε έναν ββερ σε μια φίτνες ίσως ,θα προτιμούσα έναν με τις αναλογίες του ζέην κι ας μην είχε τέτοια διαφορά .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-09-08 21:57 #40
    Προεπιλογή
    μηπως επαθε και αυτος οτι ο ροννι;πολυ ασυμετρια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-09-08 23:18 #41
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1
    μηπως επαθε και αυτος οτι ο ροννι;πολυ ασυμετρια.
    Την ιδια σκεψη εκανα και εγω...
    Θα δουμε πως θα εμφανιστει στα Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-09-08 23:57 #42
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    ακομα και στον ντεξτερ θα ποσταρω αργοτερα μια φωτο εχει και αυτος ο "τελιος συμετρικος" ατελιες αριστερα με δεξια

    φτερο αριστερο πιο μικρο



    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-09-08 15:29 #43
    Προεπιλογή
    ισος δεν εχετε προσεξει στο νταπλ μπάισεπ του κατλερ οτι στο αριστερο χερι δεν σπαει τον καρπο οσο στο δεξι για αφτο φενετε ο δικεφαλος ασιμετρος ειναι καπιες λεπτομεριες που θα τις μαθετε μετα απο ορες διαβασματος.
    ΦΙΛΙΚΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-09-08 15:36 #44
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Φιλε ο Cutler δεν σπαει τον καρπο του γιατι εχει προβλημα,απ'ο,τι εχω διαβασει.Και περσι δεν τον εσπαγε,και προπερσι δεν τον εσπαγε,αλλα δεν μιλησαμε για αναλογη ασυμμετρια.Και επισης η ασυμμετρια υπαρχει στην μεσα πλευρα του δικεφαλου οπως βλεπεις,εκει στον ωμο δηλαδη.Οταν σπας τον καρπο καλυτερευει η κορυφωση,οχι αυτο το σημειο που λεμε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-09-08 16:19 #45
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jay cutler
    ισος δεν εχετε προσεξει στο νταπλ μπάισεπ του κατλερ οτι στο αριστερο χερι δεν σπαει τον καρπο οσο στο δεξι για αφτο φενετε ο δικεφαλος ασιμετρος ειναι καπιες λεπτομεριες που θα τις μαθετε μετα απο ορες διαβασματος.
    ΦΙΛΙΚΑ
    Αντε ρε διαβασες κιολας για να κρινης φωτογραφιες και ποζαρισμα πωπω που ρε? ποσταρε το λινκ? να μαθουμε και εμεις δηλαδη οχι τιποτα αλλο

    Επητηδες εχει το χερι ετσι για να φενετε πιο χαλια ο καλος σου να μην ειναι φουλλ ασυμετρος που ειναι και ιδιο να το ειχε με το αλλο φαινετε ξεκαθαρα.

    Αν ειχε κανονικα τα χερια ιδια κληση ακομα χειρωτερα θα ηταν

    α ναι και δεν χρειζετε διαβασμα για να δεις οτι ενα 10λεπτο cent euro ειναι μικροτερο απο ενα 50 cent euro ματι χρειαζεται


    Αν παλι επημενεις κοψε τα χερια του στο fotoshop και βαλτα ενα κατω απο το αλλο η ενα διπλα απο το αλλο δεν μπορει θα την δεις την διαφορα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 49 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία