Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 43
  1. 29-01-16 02:17 #1

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή 1η φορα κρεατίνη
    Αγορασα πρωτη φορα κρεατινη μονουδρικη και θα παιρνω για 1η βδομαδα 5 γρ το πρωι μαζι με την πρωτεινη μου με +10 γρ δεξτροζη
    και μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη 5γρ κρεατινη +10 γρ δεξτροζη
    Για ποσο καιρο να την φορτωνω σιγουρα μετα την πρωτη βδομαδα θα πεσει η ποσοτητα αλλα να την παρω μεχρι να τελειωσει το κουτι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-01-16 02:45 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Υπάρχει ηδη θέμα για ερωτησεις πάνω στην κρεατινη, προφανως ουτε καν εψαξες:

    Εν συντομια:
    10 γραμμαρια της μέρες προπονησης (π.χ 5 πριν 5 μετα) και 5 της εκτός (π.χ πρωι) .
    Ναι πάρε μέχρι να τελειώσει το κουτι
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-01-16 02:51 #3

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    εψαξα φιλε μου αμεσως να ειρωνευτεις το θεμα ειναι οτι παιρνω πρωτη φορα και θελω ακριβης απαντηση απο εναν ειδικο συγνωμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-01-16 02:57 #4
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αν ειχες μπει θα τα ειχες διαβάσει, το έχουν γραψει ενα εκατομμυριο φορές, τι ειδικο περιμένεις?

    παιρνεις 5 πριν 5 μετά της μέρες προπονησης, 5 της μέρες που δεν έχεις προπονηση και το πάς έτσι μέχρι να τελειωσει το κουτι.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-01-16 03:03 #5

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    τα ειδα φιλε μου απλα ειναι η πρωτη φορα που παιρνω και ''φοβαμαι'' καταλαβαινεις.....και ειπα να ξαναρωτησω να σιγουρευτω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-01-16 03:04 #6
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ναι ρε c καταλαβαινω και σορρυ αν ημουν λιγο αποτομος, τι ακριβως φοβασαι ?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-01-16 03:08 #7

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    κοιταξε να δεις ξερω οτι ειναι απο τα πιο εμπισταααααα συμπληρωματα
    αλλα ακομα νιωθω εναν φοβο μεσα μου οτι θα την παρω και θα ''παθω κατι μεσα μου οργανικα'' οτι θα μου δωσει καποια κιλα και μετα θα τα χασω...το οτι θα την παρω και μετα θα πρεπει να κανω διαλειμα για να μην συνηθισει ο οργανισμος ...πρεπει να ξερεις πολλα ατομα πιστευω απο την εμπειρια σου οτι μολις αρχισει καπιος την κρεατινη φοβαται....καπως νιωθει ενα μπλοκο πριν μπει σαυτο.....ισως λεω ασυναρτησιες σου εξηγω πως το νιωθω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-01-16 03:13 #8

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    ξερω οτι δν σ ''δινει ΄'' κιλα η κρεατινη η διατροφη σου δινει
    αλλα αυτο το ''αποτωμα'' φουσκωμα σε 1.2 μηνες πως στο καλο οφειλεται....
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-01-16 03:14 #9
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Η κρεατινη θα σε βοηθήσει να κάνεις καλυτερες και δυνατοτερες προπονησεις και σε συνδυασμο με μια καλή διατροφη ογκου θα βάλεις κιλά διαφορετικά απο μονη της η κρεατινη δεν θα σου βάλει κιλά. (Πέρα απο κατακράτηση υγρων που ισως έχεις).
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-01-16 03:22 #10

    Εγγραφή
    05-10-2015
    Περ.
    Κερατσινι
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    διατροφη διατροφη δν ακολουθαω συγκεκριμενα διοτη ειμαι 58 κιλα.....και προσπαθω και τρωω ανα 3 ωρες καλα γευματα (ροφηματα , πρωινα μεσημεριανα βραδινα, πριν τν προπονηση μετα τν προπονηση κλπ ) τελος παντων πιστευω αδικως φοβαμαι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-01-16 13:50 #11
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Καλά είσαι 58 κιλα και παίρνεις κρεατίνες, δεν είμαστε με τα καλά μας μου φαίνεται, έχουμε λαλήσει ομαδικώς.
    Η κρεατίνη είναι μόνο για προχωρημένους σωματικά και όχι για αρχάριους και θα σου πω κάτι απλό να καταλάβεις.

    Εστω ότι εσύ είσαι 58 κιλά και κάνει 50 κιλά πάγκο, αν ήσουν στα κανονικά κιλά σου θα έκανε 70-80 και θα είχες άλλα αποτελέσματα πάνω σου μυικά.
    Η λογική λέει γιατί να μην εξαντλήσεις τα σωματικά σου "όρια" και μετά να ψάξεις για επιπλέον βοηθήματα;
    Για μένα μην παίρνεις κρεατίνη θα είναι άχρηστη πάνω σου στην παρούσα φάση, φτάσε τα νορμαλ κιλά, δούλεψε το λίγο το θεματάκι πάνω σου και μετά πάρε τέτοια σκευάσματα, αμα θες κατι καλυτερο πάνω σου
    Aν πάρεις κρεατίνη θα πρηστείς λίγο και θα ξεπρηστείς όταν τη σταματήσεις ή κόψεις λίγο τα βάρη σαν μπαλόνι, το χουν κανει φίλοι μου αδύνατοι, και τωρα ειναι όπως ηταν πριν και χειρότερα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 29-01-16 στις 13:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-16 14:01 #12
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    (^^η αληθεια ειναι οτι περιμενω πως και πως να ποσταρεις κατι )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-01-16 17:19 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikos K Εμφάνιση μηνυμάτων
    διατροφη διατροφη δν ακολουθαω συγκεκριμενα διοτη ειμαι 58 κιλα.....και προσπαθω και τρωω ανα 3 ωρες καλα γευματα (ροφηματα , πρωινα μεσημεριανα βραδινα, πριν τν προπονηση μετα τν προπονηση κλπ ) τελος παντων πιστευω αδικως φοβαμαι..
    οπως τα περιγραφεις φιλε, δεν σου χρειαζεται..οντως ομως αδικως φοβασαι, αλλα δεν σου χρειαζεται, οποτε μην παρεις, τσαμπα θα παει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Odysseas22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά είσαι 58 κιλα και παίρνεις κρεατίνες, δεν είμαστε με τα καλά μας μου φαίνεται, έχουμε λαλήσει ομαδικώς.
    Η κρεατίνη είναι μόνο για προχωρημένους σωματικά και όχι για αρχάριους και θα σου πω κάτι απλό να καταλάβεις.

    Εστω ότι εσύ είσαι 58 κιλά και κάνει 50 κιλά πάγκο, αν ήσουν στα κανονικά κιλά σου θα έκανε 70-80 και θα είχες άλλα αποτελέσματα πάνω σου μυικά.
    Η λογική λέει γιατί να μην εξαντλήσεις τα σωματικά σου "όρια" και μετά να ψάξεις για επιπλέον βοηθήματα;
    Για μένα μην παίρνεις κρεατίνη θα είναι άχρηστη πάνω σου στην παρούσα φάση, φτάσε τα νορμαλ κιλά, δούλεψε το λίγο το θεματάκι πάνω σου και μετά πάρε τέτοια σκευάσματα, αμα θες κατι καλυτερο πάνω σου
    Aν πάρεις κρεατίνη θα πρηστείς λίγο και θα ξεπρηστείς όταν τη σταματήσεις ή κόψεις λίγο τα βάρη σαν μπαλόνι, το χουν κανει φίλοι μου αδύνατοι, και τωρα ειναι όπως ηταν πριν και χειρότερα
    μην γραφεις χαζομαρες
    plz
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-01-16 17:39 #14
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Είμαι εντελώς αντιθετος στη χρήση σκευασματων από ατομα που δεν έχουν φυσιολογικό βάρος και είναι αρχάριοι με τη γυμναστική
    Πρέπει να φάει φαγητό το παιδι, να αποκτήσει ένα υγιές δυνατό σώμα και όχι να τρώει άχρηστες σκόνες, απλά ειναι τα πράγματα. Ξυπνηστε, σας δουλευουν με τις σκόνες οι εταιρίες για να σας τα παίρνουν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Odysseas22 : 29-01-16 στις 17:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-01-16 17:45 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ο μονος που μας δουλευει εδω μεσα, εισαι εσυ..
    το εγραψα στο παιδι οτι μαλλον του ειναι αχρηστη..τις υπολοιπες χαζομαρες που γραφεις, για φουσκωματα κ ξεφουσκωματα, κ μπαλονια λεω να μην γραφεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Odysseas22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξυπνηστε, σας δουλευουν με τις σκόνες οι εταιρίες για να σας τα παίρνουν
    ΔΙΑΔΟΣΤΑΙ!!!

    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία