Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 01-02-16 23:37 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Thanks Feth

    Thanks Βαγγ...έκανες κόπο μεν αλλά thanks!!!

    Έγω πιστεύω το βασικότερο με την αερόβια είναι να βρεις μία που δεν την βαριέσαι, να μπορείς να την κάνεις οπουδήποτε και να κάνεις συνδυασμούς και να ναι εύκολο να την μετατράψεις HIIT....

    Το sex πιάνεται για αερόβια ε?
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-16 01:53 #17
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε τρομαξα προς στιγμην, λεω δεν μπορει μας τρολαρεις, μεχρι να φτασω στο τελος..

    το ποστ ειναι αυτο, για οποιον ενδιαφερεται να διαβασει κατι παρομοιο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-02-16 21:55 #18
    Προεπιλογή
    Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου με λίγα λόγια. Παλαιότερα λοιπόν σε περισότερο σκληροπυρηνικές περιόδους το καλύτερο αποτέλεσμα το είχα κάνοντας αερόβιο σε στατικό ποδήλατο αμέσως μετά τον ύπνο για 1 ώρα σε σχετικά υψηλή ένταση καταναλώνοντας πράσινο τσάι πριν (φυσικά η προσπάθεια αυτή συνοδεύονταν με αυστηρή διατροφή και λίγο υδατάνθρακα, όμως και χωρίς την αυστηρότητα αυτή με βοηθούσε σε άλλες περιόδους να έχω αξιοπρεπή εμφάνιση παρά τις αρκετές ατασθαλίες).
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-02-16 13:59 #19
    Προεπιλογή
    Βασικα μετρας σε χρονο, δευτερολεπτα.
    1η εβδομαδα 30 εργο- 15 'διαλειμμα , χ 25(γυρους)
    2η εβδομαδα 40 εργο-20 διαλειμμα χ 20
    3η εβδομαδα 50 εργο-25 διαλ χ 15
    4η εβδομαδα 60 εργο- 30 διαλ χ 10

    Επισης με complex ασκησεις κανεις τις μερες που τα καιρικα φαινομενα δεν ευνοουν.

    Ψαξε λιγο στο νετ, ο χρονης μ ειχε προτεινει παλιοτερα κατι σε complex ,στειλε του κανα μηνυμα..ειχε πορωθει με τετοιου ειδους προγραμματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-02-16 22:31 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Να καταθέσω και εγώ την εμπειρία μου με λίγα λόγια. Παλαιότερα λοιπόν σε περισότερο σκληροπυρηνικές περιόδους το καλύτερο αποτέλεσμα το είχα κάνοντας αερόβιο σε στατικό ποδήλατο αμέσως μετά τον ύπνο για 1 ώρα σε σχετικά υψηλή ένταση καταναλώνοντας πράσινο τσάι πριν (φυσικά η προσπάθεια αυτή συνοδεύονταν με αυστηρή διατροφή και λίγο υδατάνθρακα, όμως και χωρίς την αυστηρότητα αυτή με βοηθούσε σε άλλες περιόδους να έχω αξιοπρεπή εμφάνιση παρά τις αρκετές ατασθαλίες).
    Ουσιαστικά fasted cardio; Ακούγεται καλό

    Επισης με complex ασκησεις κανεις τις μερες που τα καιρικα φαινομενα δεν ευνοουν.

    Ψαξε λιγο στο νετ, ο χρονης μ ειχε προτεινει παλιοτερα κατι σε complex ,στειλε του κανα μηνυμα..ειχε πορωθει με τετοιου ειδους προγραμματα
    Εεεε μπορεί να τον δώ από κοντά στους αγώνες την Κυριακή


    Εγώ πάντως είχα τα καλύτερα αποτελέσματα με drills στον σάκο 3'...1' κανονικά, 1' γρήγορα, 1' max out σε punching...αμά θυμηθώ το όνομα του προπονητή που το βγαλε θα το ποστάρω....Thanks παιδιά
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12