Θέμα: Προγραμμα

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 31
  1. 14-01-09 14:57 #1
    Προεπιλογή Προγραμμα
    διαβαζω για τα προγραμματα αλλα δεν νομιζω πως και παλι εχω βρει κατι πολυ καλο για μενα.το προγραμμα μου ειναι λιγο χυμα οποτε δεν αξιζει καν αναφορας.λιγο το σπασμενο χερι λιγο οι γιορτες λιγο το ενα λιγο το αλλο δεν εχω καιρο που κανω οποτε δεν εχω και σωστη σειρα

    αρχισα παλι το gym στις 28 Δεκεμβρη οποτε τπτ.πριν απο αυτο καθομουν 2 μηνες λογο τραυματισμου και πριν εκανα πολεμικες τεχνες

    ξεκινησα διατροφη απο 1η του μηνα και προς το παρον παμε καλα.τωρα θα ηθελα αν μπορει καποιος να με βοηθησει με το προγραμμα

    το msn μου ειναι TSATSOS2@YAHOO.GR

    αν καποιος κανει εναν κοπο να μου εξηγησει καποια που θεωρουνται βασικα και να με βοηθησει να φτιαξουμε ενα προγραμματακι και την νοοτροπια για να το αλλαζω θα ημουν υποχρεος

    thnx εκ των προτερων(εχω την εντυπωση οτι την σκοτωσα την λεξη )
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-09 15:09 #2
    Προεπιλογή
    Πιστευω πως μπορω να βοηθησω αρκετα με το παρακατω λινκ ακρει να το διαβασεις
    http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=4096
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-01-09 15:55 #3
    Προεπιλογή
    oκ ξεκιναω

    ασχετο και εγω απο τρικαλα ειμαι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-01-09 19:06 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Εχω ακουσει πως οσοι ειναι απο τρικαλα τους αναλαμβανει ο steve για καθε τους βημα-αλαγη επι πληρωμης φυσικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-01-09 19:10 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Εχω ακουσει πως οσοι ειναι απο τρικαλα τους αναλαμβανει ο steve για καθε τους βημα-αλαγη επι πληρωμης φυσικα
    ...
    βοηθησε πολυ το ποστ σου στο θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-01-09 19:21 #6
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mitsakos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RUHL
    Εχω ακουσει πως οσοι ειναι απο τρικαλα τους αναλαμβανει ο steve για καθε τους βημα-αλαγη επι πληρωμης φυσικα
    ...
    βοηθησε πολυ το ποστ σου στο θεμα
    Ο κανονας λεει πως αυτοι που τεμπελιαζουν να διαβασουν αυτα που γραφουν οι αλλοι και τα θελουν ετοιμα δεν τους βοηθαμε
    θα σε βοηθουσα αλλα ειναι ο κανονας στην μεση και δεν μπορω τα χερια μου ειναι δεμενα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-01-09 19:24 #7
    Προεπιλογή
    που ακριβως εδειξα οτι τεμπελιαζω και δεν το διαβαζω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-01-09 19:25 #8
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    επησης
    αν καποιος κανει εναν κοπο να μου εξηγησει καποια που θεωρουνται βασικα και να με βοηθησει να φτιαξουμε ενα προγραμματακι και την νοοτροπια για να το αλλαζω θα ημουν υποχρεος
    Αλαξε νοοτροπια, την διατροφη στην εδωσα ετοιμη και δεν επρεπε γιατι εγηνες χειρωτερος και συνεχηζεις με τον ιδιο τροπο σκεψης




    που ακριβως εδειξα οτι τεμπελιαζω και δεν το διαβαζω?
    Δεν βλεπω το προγραμα στο τοπικ σου και βλεπω οτι ζητας να σε βοηθησουν με μαιλ πολυ μιαλο δεν θελει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 14-01-09 19:30 #9
    Προεπιλογή
    για τη διατροφη δεν διαβασα οσα μου δωσατε?
    και εδω δειχνω οτι δεν τα διαβαζω?

    ε με την διατροφη δεν εβγαζα ακρη μονος μου τι να κανουμε.πηγα σε διατροφολογο τελικα(δεν ειναι σποντα.1000 ευχαριστω για τη διατροφη απλα οι δικοι μου ειναι περιεργοι)

    το προγραμμα το φτιαχνω τωρα αφου διαβασα το λινκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 14-01-09 19:46 #10
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παλι αυτο που θα πω δεν ειναι σποντα αλλα με την διατροφη του διατροφολογου θα αποτηχεις ξερω τι λεω και δεν θα επεκταθω πανω σε αυτο εδω

    Για την προπονηση οταν βλεπω τετοια ποστ μου αναβουν τα λαμπακια γιατι δηχνει ασεβεια σε ολα τα μελη του φορουμ που εχουν ποσταρει για προπονηση η αρθρα που εκανε ο στεβε οτι τσαμπα τα γραψανε

    Δεν λεω τωρα θα τα διαβασεις επειδη στην ειπαμε αλλα γιατι να φτιαξεις ενα τετοιο τοπικ πριν καν ψαξεις αρθρα και παρομοια τοπικς προσβαλεις τα μελη που εχουν σπαταλησει τον χρονο γραφωντας και αναλυοντας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 14-01-09 19:47 #11
    Προεπιλογή
    Ελα τρικαλιωτη μην αρπαζεσε...μπραβο που το διαβασες περιμενουμε το προγραμμα.Σε ποιο γυμναστηριο πας αληθεια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 14-01-09 20:07 #12
    Προεπιλογή
    ruhl δυστηχως αν και δεν ειναι η δικια που πρωτη επιλογη σε διαβεβαιω.θα μεινω αναγκαστικα στου διατροφολογου για κανα 2μηνο τουλαχιστον δοκιμαστικα.σε κανα 2μηνο βλεπουμε.βρηκα γνωστο που κανει bb και ειναι κ διατροφολογος και μαλλον θα παω εκει μετα.απλα οταν εισαι ανηλικος ειναι και αλλοι που καθοριζουν τις κινησεις σου

    steve δεν αρπαζομαι.ειδικα με ατομα που συμπαθω ετσι ειναι ο τροπος γραφης μου.σιγουρα κατι παραπανω ξερετε και για αυτο ρωταω

    παω στα joe widder στο κερατσινι μιας που το Περαμα ξεμεινε απο γυμναστηρια.Απο τρικαλα καταγομαι.δεν μενω.αν και ειναι κ αυτο στο προγραμμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-01-09 02:02 #13
    Προεπιλογή
    αν και με δωσεις εκατσα και το τελειωσα.λοιπον

    1η μερα

    Στηθος

    Incline dumbbell press 3X8
    Dumbbell press 3X8
    Incline fly 3X8

    2η μερα

    Δικεφαλα

    preacher curl 3Χ8
    dumbbel curl 3Χ8
    ez-bar curl 3Χ8

    3η μερα

    Ποδια-γαμπες

    Ποδια

    Squat 3Χ8
    leg press 3Χ8
    leg extensions 3X8

    γαμπες

    standing calve raises 3Χ8
    leg press calf extension 3Χ8
    seated calve raises 3Χ8

    4η μερα

    Πλατη

    Deadlift 4Χ8
    pull down 4Χ8
    one arm dumbbell row 4Χ8

    5η μερα

    Ωμοι-τρικεφαλα

    Ωμοι

    shoulder presses 4Χ8
    lateral raise 4Χ8
    upright row 4Χ8

    τρικεφαλα

    french press 4Χ8
    close grip bench press 4Χ8
    εκτασεις πανω απ το κεφαλι 4Χ8

    χρονο εχω ελευθερο οποτε δεν ειναι προβλημα και 6/7 να πηγαινω γυμναστηριο.δεν εγραψα στα ελληνικα τις ασκησεις γιατι δεν ειμαι σιγουρος για το πως λεγονται.τις ειδα μια μια στο youtube και καταλαβα ποια ειναι πια.αυες ειναι που μου τεριαζουν καλυτερα

    ωμους,τρικεφαλα και πλατη εβαλα +1 σετ γιατι ειναι πιο πεσμενα απ το υπολοιπο σωμα και θελω να γυμναστουν παραπανω.δεν ξερω αν ειναι αρκετο το ενα σετ μονο ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-01-09 02:19 #14
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    σε ποιο σημείο έσπασες το χέρι και πότε? έχεις ενοχλήσεις? τι στόχο έχεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-01-09 15:52 #15
    Προεπιλογή
    καρπο αλλα οχι ακριβως σπασιμο.ραγισμα.δεν θυμαμαι ακριβως ποτε αλλα εχω γυρω στους 1,5-2 μηνες που το ζοριζω κανονικα

    στοχος μου ειναι να χασω οσο πιο λιγα μυικα κιλα μπορω τωρα που κανω διατροφη κ να αναπτυξω λιγο παραπανω τρικεφαλα,ωμους,πλατη γιατι μου φαινονται ασημετρα με το υπολιπο σωμα

    γενικα μου αρεσει ο ογκος οποτε μαλλον περισσοτερο ογκος ειναι ο στοχος

    EDIT:δεν με εχει ενοχλησει ποτε το χερι.μονο στην 8η μερα που εβγαλα το γυψο γιατι ξεκινησα καμψεις να δω αν αντεχει
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία