Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 35
  1. 15-01-09 00:51 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή Paco Bautista... Muscle freak
    Δεν είναι το πιο αισθητικό σώμα στο bbing, ούτε το μεγαλύτερο όνομα...

    ο τύπος όμως έχει το δικό του χαρακτηριστικό στύλ και κερδίζει πολλά μεγαλύτερα ονόματα αν συγκρίναμε μία προς μία μυικές ομάδες...


    Όνομα: paco bautista (4).JPG Εμφανίσεις: 981 Μέγεθος: 23,5 KB


    Όνομα: paco bautista (2).JPG Εμφανίσεις: 951 Μέγεθος: 27,3 KB


    Όνομα: 2hdptll.jpg Εμφανίσεις: 1017 Μέγεθος: 53,9 KB





    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-01-09 01:08 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    είναι εντυπωσιακός αλλά αν τον δείτε δίπλα σε άλλους χάνει τον σώζουν τα κομάτια του που είναι σαν ξεκολημένα ειδικά τα χέρια κοντοί μυς .

    εγώ που 3 η 4 μέρες τον έβλεπα μαζί με τον γιάννη και τον τούρκο τον αμπτουλαχ στη φιμπο στη γερμανία και ποζάραν δίπλα δίπλα φαινόταν πιό λίγος απ τον γιαννη και πιό στενός καθαρά , εκεί ποζάραν στα διάφορα περίπτερα επαγγελματίες και όταν έβγαινε ο πάκο και ο γιάννης όλοι κοιτούσαν τον γιάννη και μάλιστα μάλωσα με έναν γερμανό επειδη ήμουν μπροστά και δεν έβλεπε , τού έκοβα την θέα..
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-09 01:11 #3
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Στην τελευταία φώτο τι πόδια είναι αυτά; σαν ζώο είναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-09 01:34 #4
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Nαι για το μη αισθητικο σωμα το ξερω αλλα τον παραδεχομε τον πακο επειδη παντα φερνει απο τις καλυτερες φορμες ποτε δεν τον εχω πετυχει με πολλα νερα σε αγωνα η να μην ειναι ινες

    [YOUTUBE="_oXZHwRmYWY"]_oXZHwRmYWY[/YOUTUBE]

    Mαλον απο τους ποιο φορμαρησμενους αθλητες που περασαν εγω προσωπικα του τον δηνω αυτο τον τιτλο
    εχει και πολυ λεπτο δερμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-09 01:48 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πραγματικά φορμάρετε καλά γιατί αφορμάριστος δεν έχει και το τόπ σχήμα να κερδίζει απλά μόνος του φαίνετε εντυπωσιακός σε φόρμα , αλλά δεν θα τον έλεγα και ψιλόφλουδο γιατί αν έχεις μεγάλους μύς με χοντρά και βαθιά κομμάτια και φλέβες σαν σιφόνια τότε δείχνεις ψιλόφλουδος και ας μην είσαι.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-01-09 01:58 #6
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    σωστά^

    εγώ τον πάω γιατί η γιαγιά μου αν έβλεπε τον paco και τον dexter, θα τρόμαζε πιο πολύ με τον paco

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-01-09 02:00 #7
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    σωστά^

    εγώ τον πάω γιατί η γιαγιά μου αν έβλεπε τον paco και τον dexter, θα τρόμαζε πιο πολύ με τον paco

    MB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-01-09 02:16 #8
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    εχει κτηνωδη χερια..!

    [YOUTUBE="yR7AqfuVIUA&feature=related"]yR7AqfuVIUA&feature=related[/YOUTUBE]


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 15-01-09 11:37 #9
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    είναι εντυπωσιακός αλλά αν τον δείτε δίπλα σε άλλους χάνει τον σώζουν τα κομάτια του που είναι σαν ξεκολημένα ειδικά τα χέρια κοντοί μυς .

    εγώ που 3 η 4 μέρες τον έβλεπα μαζί με τον γιάννη και τον τούρκο τον αμπτουλαχ στη φιμπο στη γερμανία και ποζάραν δίπλα δίπλα φαινόταν πιό λίγος απ τον γιαννη και πιό στενός καθαρά , εκεί ποζάραν στα διάφορα περίπτερα επαγγελματίες και όταν έβγαινε ο πάκο και ο γιάννης όλοι κοιτούσαν τον γιάννη και μάλιστα μάλωσα με έναν γερμανό επειδη ήμουν μπροστά και δεν έβλεπε , τού έκοβα την θέα..
    Πάντως Ηλία έχω την αίσθηση ότι την εποχή που περιγραφεις ο Pαco ήταν πολύ πιο "μικρός" από αυτες τις φωτογραφίες,τωρα παραέχει γίνει ζώο.Τι λες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-09 23:45 #10
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Εχει τεραστια ποδια και ωμους.Δεν ξερω αλλα και μενα κατι μου κανει κλικ στο σωμα του
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-01-09 01:55 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU
    είναι εντυπωσιακός αλλά αν τον δείτε δίπλα σε άλλους χάνει τον σώζουν τα κομάτια του που είναι σαν ξεκολημένα ειδικά τα χέρια κοντοί μυς .

    εγώ που 3 η 4 μέρες τον έβλεπα μαζί με τον γιάννη και τον τούρκο τον αμπτουλαχ στη φιμπο στη γερμανία και ποζάραν δίπλα δίπλα φαινόταν πιό λίγος απ τον γιαννη και πιό στενός καθαρά , εκεί ποζάραν στα διάφορα περίπτερα επαγγελματίες και όταν έβγαινε ο πάκο και ο γιάννης όλοι κοιτούσαν τον γιάννη και μάλιστα μάλωσα με έναν γερμανό επειδη ήμουν μπροστά και δεν έβλεπε , τού έκοβα την θέα..
    Πάντως Ηλία έχω την αίσθηση ότι την εποχή που περιγραφεις ο Pαco ήταν πολύ πιο "μικρός" από αυτες τις φωτογραφίες,τωρα παραέχει γίνει ζώο.Τι λες;
    σίγουρα πρίν 6 χρόνια περίπου ήταν, αλλά έχω διαπιστώσει αν αφήσεις το μάτι ανεπηρέαστο απο τους σκληρούς μύς και φλέβες, σαν σχήμα σε ρηλάξ δίπλα σε καλοσχηματισμένους είναι άντε γειά , έβαλε πολλά κιλά αλλά δυστυχώς του ξέφηγαν και πολλά και πήγαν στη μέση ,έπειτα δεν έχει και τόσο ψιλή επιδερμίδα γιατί δικό μου αθλητή μόνο ένα είχα δεί με τόσο ψιλή επιδερμίδα αυτόν τον παναγιώτη που έβαλε ο kutsup εκεί στο τόπικ που είναι και ο χανει που ακόμη και όταν είχε κιλά σε όγκο το δερμα του ήταν ζελατίνα , αφού εγώ που με θεωρούσαν περίπτωση δεν είχα τόσο ψιλό δέρμα απλά δεν έβαζα ποτέ λίπος και γι αυτό ,ο μούνζερ η ο τούρκος αμντουλάχ είχαν πολύ ψιλό δέρμα και με πολύ λιγότερο όγκο έβγαζαν μάτια .

    ένας με αρκετά ψιλή επιδερμίδα και στεγνή ήταν ο τσέχος στο παγκόσμιο στην κατερίνη ο τόμας μπούρες .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-01-09 02:43 #12
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    δ εμου αρέσει το στήθος του. ή τουλάχιστον δεν είναι αρμονικό με το υπόλοιπο σώμα κατ'εμέ. αλλά γενικά οκ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-09 13:42 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Πολλά κρέατα επάνω του,αλλά αισθητικά οι μυς του βγάζουν μια θηριωδία που σαν αποτέλεσμα δεν με γεμίζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-09 00:56 #14
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή NY PRO Paco Bautista 1 week out...
    Paco Bautista 1 week out...













    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-09 03:46 #15
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Κατακομμενος,αλλα το πανω στηθος του και παλι δεν ειναι σε αναλογια...Παραμενει ομως πολυ καλος.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία