Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 22
  1. 13-02-16 21:37 #1
    Exclamation Whey της ΟΝ ή της warrior???
    Ποια λέτε να πάρω ,,;;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-02-16 21:40 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κ οι 2 ειναι εξ'ισου καλες, κ εχουν miscellar για πηγη καζεινης.
    προσωπικα τις εχω δοκιμασει κ τις 2, αλλα θα προτιμουσα της warrior γιατι εχει λιγοτερα προσθετα..

    χμμ ακυρο, για καζεινη νομισα οτι ρωτουσες λογω κεκτημενης

    οποια κ να παρεις απο τις δυο οκ, ειναι..σεχδον ιδια προιοντα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-02-16 22:17 #3
    Προεπιλογή
    Κ εγω της warrior θα προτιμουσα. Αν κ η ΟN που παλαιοτερα ηταν το στανταρακι μου ,επειδη εχω αρκετα χρονια να την παρω ,ισως εφτασε η ωρα να την ξαναδοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-02-16 16:54 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    και γω που έχω δοκιμάσα και τις δυο , απλα τις αλλάζω για την αλλαγη στη γεύση μ άρεσαν και οι δυο σαν συστατικα και σαν γεύση , αν και δεν παίρνω τακτικα πρωτείνη 1-2 φορες τη μέρα καμία σχέση με παλια , αυτες μ αρεσουν και σαν σχέση τιμής ποιότητας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-02-16 09:56 #5
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Ποιοτικες και οι δυο.
    Η worrior εχει φοβερη γευση μπισκοτο...την δοκιμασα προσφατα και αν και ειμαι σοκολατακιας την βρηκα απιστευτη.
    Αν καταληξεις στην optimum προσεχε απο πού θα την παρεις γιατι βγαινουν "προσφορες"απο μαγαζια και ιστοτοπους που δεν εχουν τ'αυθεντικα προιοντα της εταιρειας!! Μπες στην σελιδα των xtreme για παραπανω ενημερωση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nive : 16-02-16 στις 09:59
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-02-16 10:55 #6
    Προεπιλογή
    Τα xtreme δεν είναι αντιπρόσωπος και των δύο εταιριών?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-02-16 12:22 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα xtreme δεν είναι αντιπρόσωπος και των δύο εταιριών?
    Tα Xtremes είναι επίσημος εισαγωγέaς της ON, η WARRIORLAB είναι εταιρία αποκλειστικής παραγωγής για λογαριασμό των Xtremes.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-02-16 18:07 #8
    Προεπιλογή
    Εχουν την ιδια τιμη.
    Η ΟΝ ειναι εταιρεια παγκοσμιως γνωστη και stadar ποιοτητας.
    Η Warrior ειναι ελληνικη εισαγωγη πρωτεινης απο το εξωτερικο απο αγνωστο προμηθευτη.
    Απλα πραματα.

    Υγ: Απο που και ως που "ποιοτικη" η Warrior? Μονο στην ελλαδα υπαρχει, αμφιβαλλω αν εγινε ποτε τεστ κλπ.
    Υγ: Αν αναρωτιεσαι γιατι την υποστηριζουν την Warrior περισσοτερο στα Extreme ειναι γιατι ειναι δικια τους "παραγωγη" και το κερδος ειναι πολλαπλασιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-02-16 20:00 #9
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εσυ πώς ξερεις πως δεν ειναι ποιοτικη? Ξερεις πρωτη υλη,ποσο υδρολημενη ειναι πχ?
    Το ξερεις πως η optimum τα τελευταια χρονια κανει βουτια στις πωλησεις?
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-02-16 20:11 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Μην μπαίνουμε σε τέτοια τρυπάκια. Εγώ προσωπικά θα ήθελα να δω ένα τεστ στην Warriorlab από κάποιον γιατί όχι; απλά μην τις θάβουμε όλες χωρίς λόγο. Η ΟΝ έχει ένα σταθερό κοινό σε όλο τον κόσμο, είναι μια σταθερά καλή εταιρία χωρίς παρατράγουδα απλά έχει μείνει στάσιμη. Δεν βγάζει πολλά καινούργια προϊόντα ούτε καινοτόμα. Γι αυτό έχει πάψει να ακούγεται τόσο και ο κόσμος βρίσκει κ άλλες αντίστοιχα καλές ή και καλύτερες επιλογές. Αυτό είναι όλο...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-02-16 00:28 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    πολλες φορες κάτι θεωρητικα παλιό αν είναι ποιοτικο και αξιόπιστο αλλα δεν έχει κάνει αλλαγες εντυπώσεων , δεν σημαίνει οτι δεν είναι αξιόπιστο η έμεινε πίσω
    έχω δεί όλα αυτα τα χρόνια διάφορες εταιρίες να λανσάρουν επαναστατικά προιόντα με αναφορες σε καινοτομίες οι οποίες πιο πολυ στη θεωρία είναι παρα σε αποτελέσματα στην πράξη , χωρίς να σημαίνει δεν είναι καλά προιόντα , απλα πολλα λόγια για το τίποτε

    επίσης με έχει τύχει να με πούν άτομα που είδαν σε διάφορα σάιτ κάποια προιόντα απο τα γνωστα με τιμές πολυ χαμηλότερες και όταν μιλάμε για γνωστες εταιρίες με πολυ χαμηλές τιμές τρωει ο άλλος το τυρί και το λέω αυτο γιατι είναι εντελώς μούφα

    υπάρχουν στο ιντερνετ μαιμού εταιρίες πχ βουλγαρία που εδρεύουν σε αποθήκες οι οποίες μπορεί και για λόγους μη εντοπισμού να αλλάζουν και φτιάχνουν ότι νάναι και τα βάζουν σε κουτιά γνωστων εταιριών και οι αδαείς μπορεί να την πατήσουν

    και λέει ο άλλος μα εφόσον οι κανονικές εταιρίες φτιάχνουν ετικέτες μέχρι και με υδατογράφημα να μην τις πλαστογραφούν και εκεί λέω οτι εδω οι βούλγαροι βγάζουν πλαστα χαρτονομίσματα που περνάνε ακόμη και σε τράπεζα , ετικέτα προιόντος δεν θα μπορούν να βγάλουν ?

    γι αυτο καλύτερα τα σίγουρα και οχι οτι ναναι απο όπου ναναι , ειδικα το ιντερνετ όταν είναι απρόσωπο


    εγω ντρέπομαι να λέω για κάποιο προιον πχ που δοκίμασα ότι είναι το καλύτερο επειδη έχει ωραια γεύση η διαλυεται ευκολα κτλ , γιατι απλα κανείς δεν μπορεί να ξέρει τι μπορει να έχει η σκόνη μεσα σε ενα κουτι
    μπορω όμως να είμαι σίγουρος , όταν έχω άτομα φίλους οι οποίοι είναι άτομα εμπιστοσύνης μου γνωριζόμαστε χρόνια και απο τις 10 πχ εταιρίες που έχουν θα με προτείνουν τα καλύτερα σε σχέση τιμής ποιότητας με βάση αυτα που γνωρίζουν μέσα απο τα εργοστασια που κάνουν εισαγωγές και με βάση τα πιστοποιητικά απο τις αναλύσεις που γίνονται και απο κεί και πέρα πάω στα σίγουρα και ας υπάρχουν κι άλλες αξιόπιστες εταιρίες , δεν με ενδιαφέρουν όλες αλλα αρκεί αυτη που με καλύπτει σ αυτα που ζητάω , γιατι αλλιως θα μιλάμε κουτουρού

    για κάποια προιόντα που μιλάμε πχ των εξτρίμ τα γνωρίζω απο πρώτο χέρι και απο κεί και πέρα δεν απαξιώνω καμία εταιρία αλλα δεν γίνετε και ούτε υπάρχει διάθεση να είμαι ξερόλας και να ξέρω τα πάντα για όλες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-02-16 08:18 #12
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    +1 στους δυο απο πανω.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-02-16 11:04 #13
    Προεπιλογή
    Και οι δύο πρωτεΐνες είναι εξίσου καλές.
    Χρόνια είμαι fan της (on) η οποία είναι από τις πρώτες πρωτεΐνες που έχω δοκιμάσει. Τελευταία δουλεύω αρκετά συμπληρώματα της warriorlab και είμαι πολύ ικανοποιημένος. H complete whey παίζει σχεδόν πάντα στα συμπληρώματά μου και ειδικά η Καζεΐνη της ,που την θεωρώ κορυφή!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-02-16 12:07 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Ο καθένας δοκιμάζει και βλέπει τι του κάθεται καλά. Από εκεί κ πέρα για μένα μετράνε και τα τεστ αλλά και οι άνθρωποι μιας εταιρίας. Δόξα το Θεό από whey είμαστε πλήρης, υπάρχουν άπειρες, δεν είναι ούτε μόνο η ΟΝ ούτε μόνο η Warriorlab. Και ειδικά στην Ευρώπη, η αξιοπιστία είναι μεγαλύτερη. Στην Αμερική, αν εξαιρέσεις ορισμένες (λίγες στον αριθμό), έχουν ξεφύγει. Τα ποσοστά στις περισσότερες είναι λιγότερα από αυτά που αναγράφουν.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-02-16 13:28 #15
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Για να το κανουμε και πιο απλα το ολο θεμα....


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tzo71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια λέτε να πάρω ,,;;;;
    Παρε οποια θες, και μολις τελειωσει παιρνεις την αλλη. Δεν ειναι αγορα αυτοκινητου που θα το εχεις για μια 5ετια τουλαχιστον. Ενα συμπληρωμα διατροφης ειναι, που σε κανα δυο μηνες θα εχει τελειωσει
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία